Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magost

Dieta kopenhadzka?? Kto zaczyna ze mna??

Polecane posty

Gość zo
kasialuk -- gratuluje :D cziken -- wiesz jest taki problem ze ja miesa nie jem, w takim wypadku pozostaje chyba tylko mi zamienic to na rybe, bialko jest, tluszczu moze mniej. Nie wiem. Co do roslin to masz racje. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zo
aaaa znow bym sie najchetniej rzucila na lodowke, zrobila wieelka kanapke z wszystkich a potem jakies delicje :( wypije zielona herbate i bede walczyc ze soba, musi sie cholera udac! 😡 pozdrawiam i lacze sie z wszystkimi ktore sa teraz w takim stanie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek1212
co raz bardziej mam ochote wkoncu sie wziasc za siebie jak czytam wasze komentaerze i widze jakie jestescie silne gratulacje dziewczyny tak trzymac a mozecie powiedziec jak sie robi te steki jakie to ma byc mieso i jak je przyzadzac z tym mam najwiekszy problem dzieki z gory jestescie super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zo
:classic_cool: daje rade nie zlamalam sie, wypilam pu-erha i sie trzymam, nawet glod zniknal, moze goraca herbata w jakis sposob go zaglusza. kwiatku1212 -- po to wlasnie piszemy zeby sie dopingowac! wierz mi ze nie jest latwo, dzis gotowalam obiad i myslalam ze dostane slinotoku 😠 ale co bym potem tu napisala, ze stracilam kontrole i rzucilam sie na jedzenie? nie moge byc taka slaba :) Jesli chodzi o steki to maja byc chyba wolowe, wiem ze niektorzy je mocno rozbijaja, posypuja np czerwona zmielona slodka papryka, ziolami prowansalskimi i pieka w folii w piekarniku, albo dusza w garnku (tak robila moja mama swojego czasu i kumpela). Podobno nieraz calkiem smaczne :) Mi na dzis zostala jeszcze salata i jaja na twardo. Mysle ze kolejny dzien zapisze do tych wygranych, byloby 3 : 0 dla mnie :D Pozdrawiam serdecznie 🌼 P.S. to forum na prawde duzo daje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zo
jeszcze cos ile chcialabys schudnac kwiatku1212? ja mam do zrzucenia jakies 5 kg i bedzie poprawnie...wiadomo chcialabym wiecej- najlepiej 7, ale jak uda mi sie te 5, to kolejne 2 pojda jak z gorki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka_05
Witam, moze któraś z was ma dośwaidczenia jak schudnąć w biodrach i udach, mam 88-90 cm a chciałabym mieć 80, znacie jakies sposoby, diety, cwiczenia. Przez ostanie 5 lat udało mi sie wyszczuplic uda ze 103 do 90 ale staneło i niechce wiecej spaść a tłuszczyk dalej jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) czytam tam od dłuzszego czasu wasze komentarze i musze powiedziec ze strasznie wam zazdroszcze silnej woli :) ja od 1 listopada zaczynam dietke /moja mama juz od 3 dni jest na niej/i mam male pytanko w zwiazku z nia: - nie nawidze szpinaku ani brokół wiem ze jest to jeden z podstawowoych składników tej diety ale może ktoś zastepował je czym innym??????? Czytałam gdzies że można zastapic ogórkiem ale nie wiem czy to prawd:( Z góry dzieki za odpowiedz i zycze duzo wytrwałości :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zo
Agnieszko -- szczerze mowiac nie wiem, moze mam to szczescie ze mi jakos wszystko rowno "schodzi". Zobaczymy teraz. Moze jakies masaze,kremy? Slyszalam o obwijaniu sie folia spozywcza i bieganiu, wtedy podobno duzo schodzi. Myhorku -- ja mam trzeci zwycieski dzien za soba:) jestem cholernie dumna ze udalo mi sie :D nie wiem jak to jest z zastepowaniem do konca. Brokuly wcinam, choc wolalabym kalafior. Ja i tak od poczatku jestem na spalonym, bo zamaist miesa jem ryby. Ale i tak idzie w dol. 2 kg jak narazie :D trzymajmy sie razem, bedzie razniej :D Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zo---zycze dalszych sukcesów :) cos czuje ze chyba bede sie musiała przemuc i zaczac wcinac te brokułu :O choc licze na to ze moze ktos mnie poratuje i podpowie jakis zamiennik :) pozdrawiam was odchudzaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek1212
dziekuje bardzo za slowa otuchy Zo jestes super:) ja mam do zrzucenia 10kg ale jak schudne 5 to tez bedzie dobrze obecnie waze 69 i nie za dobrze sie z tym czuje. kiedy zaczynasz dietke Zo moze zaczniemy razem ale ja dopiero bym mogla od poniedzialku bo w sobote wybieram sie na parapetówke i napewno wypije jakies piwko a to w diecie zakazane:( dzieki za pomoc i powodzenia dziewczyny trzymam za was kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc jestem tu nowa
i jestem na 6 dniu diety:)mam nadziej ze mi sie uda:)mam pytanie-odnosnie tego kurczaka-zjadlam go calego-bo zdaje sie tak bylo w tej diecie-jak dzisiaj to opowiedzilam kolezance to strasznie sie zdziwila i pytala czy aby na pewno calego go zjadlam- no i zwatpilam!!czy w tej diecie jest caly kurczak czy tylko jakas porcja????????????????he?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek1212
hejka ja nie wiem dokladnie jak to ma byc z tym kurczakiem ale cos mi sie nie wydaje zeby mozna bylo ajesc calego kurczaka to raczej niemozliwe.ja zaczynam chyba od poniedzialka ale malo w siebie wieze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to tego kurczaka trzeba zjesc tak z 0,5kg nie wiecej takze chyba troszke przesadziłas z tym całym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek1212
jak tam dziewczyny kolejny dzien dietki trzymam za was kciuki ja wlasnie zjadlam sniadanko i niw wyobrazam sobie zeby go moglo nie byc a zamiast niego kawa :(ble.ale wy jestescie silne dacie sobie rade nie to co ja taki slabeusz:( trzymajcier sie cieplutko papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
hej dziewczynki ja od jutra zaczynam czy dam radę schudnąć 4 kg? prosze odpiszcie jak wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dasz rady
nawet nie czaczynaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynaj miało byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcoraj skonczylam diete jak moje dziecko wczoraj na kolacje robiło tosty z szynka i z serem - to myslałam ze ud lawie sie wlasna slina co mi naciekła do paszczęki dzis rrano wypilam kawe z tostem o 13 musli z jogurtem naturalnym i jablko a na obiad zjem rosół na kolacje 9przed 18) zjem suróke z buuraka i marchwi mozecie nie wierzyc ale przez te 13 dni tesknilam za surówkami, salatkami a przedewsystkim za zupami i za buraczkami mniam mniam jesli chodzi o steki to: kupowalam mieso WOŁOWINAextra lub normalna na tatar około 300 gr 1 stek - nacieram na wieczor oliwa z oliwek - wkladalam do lod owki a potem smarzyłam (mam patelniie zeptera wiec usmazony był lux) - mama kiedys mieliła i smazyla mielony jesli chodzi o kurczaka - to kupowalam cała piers 0k.300 gr - zawijal w rekaw do pieczenia i wkladalam na gotujaca sie wode - na 30 minut - pycha - soczysty lub tak samao jak steka smarzylam nie jadlam szpinaku - nie przyprawiony smakuje jak b lote - bbrrrrr na samo wspomnienie - jadlam brokuly na parze lub gotowane w wodzie ryba - pstrag - caly duzy - w folie i piekłam w brytfance w piekarniku do 30 minut nie widzialam w tej diecie ze mozna zjwsc calego kurczaka piers jedynie pilam herbate czerwona (zielonej nie mozna!!!!!!!!!!!!!!!!) pilam wode z cytryna (goraca) bo zimna mi nie szla no i efekty mam nie wiem na jak dlugo ale zaczelam rowerek i cwiczenia - bo w trakcie robilam 2 km na rowerze i nie dalam rady pozdrawiam wszystkie kopenhaski trzymajcie sie piszcie jak wam idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcoraj skonczylam diete jak moje dziecko wczoraj na kolacje robiło tosty z szynka i z serem - to myslałam ze ud lawie sie wlasna slina co mi naciekła do paszczęki dzis rrano wypilam kawe z tostem o 13 musli z jogurtem naturalnym i jablko a na obiad zjem rosół na kolacje 9przed 18) zjem suróke z buuraka i marchwi mozecie nie wierzyc ale przez te 13 dni tesknilam za surówkami, salatkami a przedewsystkim za zupami i za buraczkami mniam mniam jesli chodzi o steki to: kupowalam mieso WOŁOWINAextra lub normalna na tatar około 300 gr 1 stek - nacieram na wieczor oliwa z oliwek - wkladalam do lod owki a potem smarzyłam (mam patelniie zeptera wiec usmazony był lux) - mama kiedys mieliła i smazyla mielony jesli chodzi o kurczaka - to kupowalam cała piers 0k.300 gr - zawijal w rekaw do pieczenia i wkladalam na gotujaca sie wode - na 30 minut - pycha - soczysty lub tak samao jak steka smarzylam nie jadlam szpinaku - nie przyprawiony smakuje jak b lote - bbrrrrr na samo wspomnienie - jadlam brokuly na parze lub gotowane w wodzie ryba - pstrag - caly duzy - w folie i piekłam w brytfance w piekarniku do 30 minut nie widzialam w tej diecie ze mozna zjwsc calego kurczaka piers jedynie pilam herbate czerwona (zielonej nie mozna!!!!!!!!!!!!!!!!) pilam wode z cytryna (goraca) bo zimna mi nie szla no i efekty mam nie wiem na jak dlugo ale zaczelam rowerek i cwiczenia - bo w trakcie robilam 2 km na rowerze i nie dalam rady pozdrawiam wszystkie kopenhaski trzymajcie sie piszcie jak wam idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcoraj skonczylam diete jak moje dziecko wczoraj na kolacje robiło tosty z szynka i z serem - to myslałam ze ud lawie sie wlasna slina co mi naciekła do paszczęki dzis rrano wypilam kawe z tostem o 13 musli z jogurtem naturalnym i jablko a na obiad zjem rosół na kolacje 9przed 18) zjem suróke z buuraka i marchwi mozecie nie wierzyc ale przez te 13 dni tesknilam za surówkami, salatkami a przedewsystkim za zupami i za buraczkami mniam mniam jesli chodzi o steki to: kupowalam mieso WOŁOWINAextra lub normalna na tatar około 300 gr 1 stek - nacieram na wieczor oliwa z oliwek - wkladalam do lod owki a potem smarzyłam (mam patelniie zeptera wiec usmazony był lux) - mama kiedys mieliła i smazyla mielony jesli chodzi o kurczaka - to kupowalam cała piers 0k.300 gr - zawijal w rekaw do pieczenia i wkladalam na gotujaca sie wode - na 30 minut - pycha - soczysty lub tak samao jak steka smarzylam nie jadlam szpinaku - nie przyprawiony smakuje jak b lote - bbrrrrr na samo wspomnienie - jadlam brokuly na parze lub gotowane w wodzie ryba - pstrag - caly duzy - w folie i piekłam w brytfance w piekarniku do 30 minut nie widzialam w tej diecie ze mozna zjwsc calego kurczaka piers jedynie pilam herbate czerwona (zielonej nie mozna!!!!!!!!!!!!!!!!) pilam wode z cytryna (goraca) bo zimna mi nie szla no i efekty mam nie wiem na jak dlugo ale zaczelam rowerek i cwiczenia - bo w trakcie robilam 2 km na rowerze i nie dalam rady pozdrawiam wszystkie kopenhaski trzymajcie sie piszcie jak wam idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek1212
kasiuluk a ile stracilas na wadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
a dlaczego nie dam rady jak inne dziewczyny schudły? a nawet teraz moja poprzedniczka pisze ze schudła, a własnie ile schudłaś???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem bo nawet nie mam wagi ale zapinam spodnie o 5 dziurek mniej - weszlam w kostium o 2 numery mniejszy nie mam brzucha podbrudka i smuklejsze uda z 5-7 kg napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5fuck my d1ck----tak tez
sadziłam :) wydaje mi sie ze batonem lionem mozna go spokojnie zastapic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosując właśnie nią schudłem 12 kg w tydzień.. teraz już minął 5 tydzień i mogę skryć się przed znajomymi za każdym słupkiem.. polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, dołączam dziś do was :) Stosowałam kopenhaską pół roku temu, schudłam tylko 4 kg, ale czułam się bardzo dobrze-zwłaszcza psychicznie :) Nie była ona dla mnie jakoś szczególnie ciężka, więc mam nadzieję, że i tym razem wytrzymam bez problemu. Wczoraj popatrzyłam w lusterko i się załamałam, dlatego też kopenhaska od dziś :) Mam nadzieję, że pozbędę się troszkę więcej kg niż poprzednio, mój cel to zejście do wagi 55 kg (teraz moja waga skacze między 60-64, mam 158 cm wzrostu), później natomiast (dzięki 1000 kalorii dziennie) schodzenie do 50 kg. Będę tutaj zaglądała, życzę powodzenia sobie i wam! Teraz kończę poranną kawkę, więc miłego dnia i do usłyszenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwitek1212
ja zaczynam od poniedzialku powodzenia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
ja jestem na 1 dniu jest spoko wiem, że dam radę, ale schudnę to 4 kg????powtarzam się wiem ale bardzo mi na tym zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×