Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magost

Dieta kopenhadzka?? Kto zaczyna ze mna??

Polecane posty

Gość dziewuszka18
hej Dziewczyny! wydaje mi sie,ze niestety trzeba jesc to wszystko co tam pisza,zeby lepiej schudnac,bo w tym tkwi caly sekret tej diety-mieszkanie odpowiednich skladnikow odzywczych. Dlatego ja trzymam sie regorystycznie przepisu. dzisiaj pinal prawie juz 4. dzien i musze powiedziec,ze jest bardzo dobrze.Wcale nie odczowam tak glodu, mam sily, uprawiam sport i mam dobry humor :) Rano jak stanelam na wadze to ubylo tylko 0,1 kg przez 3. dzien,ale mam nadzieje,ze jutro jak stane to bedzie o wiele mniej :) codziennie rano wskakuje na wage, nawet dobrze oczek nie otworze to piersze co wskakuje na wage. W sobote jade na zajebista impreze ze znajomymi i moim chlopakiem. Specjalnie na ta okazje kupilam sobie super jeansy i bluzeczke przez neta. Spodnie wybralam rozmiar 38choc teraz nosze 40-trzymajcie kciuki,zebym do soboty wskoczyla w nie i nie bekny na tylku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violcia21
hej Dziewczyny!! Dziś mija 1 dzien diety kopenhazkiej.W sumie chcę schudnąć 15kg ale jeśli uda mi sie 7 cz10 kg to bede zadowolona ażne jest tożeby sie poprawiło nasze samopoczucie a nie spoglądać tylko na wagę.3 lta temu zastosowałam ta diete i schudłam 11 kg.Mam nadzieje ,że i tym razem mi sie da cho w tamtym roku próbowałam 2 razy i niestety nie wytrzymałam , ale tak to jest jak e gotuje dla męża> dziś mu zrobiłam pyszny obiadek do tego gofry z bitą śmietana i polewą a sama żałam paskudna sałate z cytryną i nie zjadliwego befsztyka.TRZYMAJCIE ZA MNIE KCIUKI na dzień dzisiejszy waże 69,3. TRZYMAM KCIUKI ZA WSZYSTKI DZIEWCZYNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuszka18
trzymam kciuczki za Ciebie violcia :) ja jestemdzisiaj na 5. dniu i rano zobaczylam wkocu te upragniona piatke z przodu na wadze :p waze 59,7kg. czyli schudlam przez 4 dni jakies 2kg,mialam nadzije,ze schudne wiecej ale jeszcze przedemna 8 dni wiec mam nadzieje na te jeszcze chociaz 3kg. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toffika
Mam nadzieje ze moge sie do was przylaczyc?Zaczelam dzisiaj po raz drugi w sumie bo poprzednim wytrwalam tylko 7 dni..Teraz poprostu musze ja skonczyc:)Pierwszy dzien minal nawt niezle tylko mam ogromna ochote na owoce,wiecie?Dziwne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauleczka
tez jestem na pierwszynm dniu, ta diete zaczynam juz po raz kolejny, chce ja w koncu skonczyc i schudnac sporo, uda sie nie ma co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toffika
jej,a jednak nic z tego...Zjadlam sobie pyszne jabluszko i tym koncze kopenhska juz na pierwszym dniu...Nie dam rady bo tu jest za duzo jaj i miesa ktorych z zasady nie jadam,myslalam ze moge wytrzymac te 13 dni ale jednak jestem zbyt roslinozerna....Powodzenia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu...
Czesc Wszystkim.Ja wytrzymalam 3 dni a 4 dnia zjadlam paluszki slone, potem dodatkowy owoc a pozniej to juz i jakis batonik... Mowie Wam-nie robcie zadnych odstepstw od tej diety bo to moze wplynac na wasze "zalamanie w wytrwaniu w niej". Inna rzecz-kiepski tez moment wybralam na jej przeprowadzenie bo mialam duzo nauki w czasie kiedy sie za nia wzielam a organizm na takiej diecie jest oslabiony...Nie moglam sie skupic, skoncentrowac. Po egzaminach wezme sie za nia znowu...czyli od poniedzialku.Moje zmiany, ktore zastosuje, i ktorych trzymac sie bede to:brak kawy i cukru (nigdy nie pilam i nie zamierzam zaczynac z powodu tej diety) oraz szpinaku, ktory jest ohydny. Reszta jest ok.Zaczyna ktos od poniedzialku;)??Jesli tak to prosze, dajcie mi znac... ps.dziekuje pewnej dziewczynie, ktora doradzila mi jak poradzic sobie z problemem slodyczowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati 17
Witam serdecznie ja zaczęłam tą dietę stosować przez trzy dni było super jadłam co było napisane ale znów zaczęłam się objadać zamiast schudnąć przytyłam .Ale już dzisiaj muszę ją zacząć trzeba zrzucić 6 kg bo święta tuż tuż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzZzia18
Witam wszystkich :) Mam 18 lat, 158 wzrostu i 54 kg :) Od jutra zaczynam Kopenhadzką. Mam nadzieje, że wytrwam i będę miała swoje upragnione 48 kg. Znajdzie się może ktoś, kto zacznie ze mną? Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenia.
ja tez zaczynam kopenhaska :} cchetnie bede tu razem z toba ja wlasnie jem juz obiad bo do szkoly zaraz ide papa bede pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzZzia18
To super :) Razem zawsze raźniej :) Ja zaraz zaczynam jeść obiad :) Na kawce ładnie sie trzymalam do teraz. Najbardziej boje się wieczorów, bo zawsze jadłam tylko wieczorami. Trudno trzeba być silnym :) Będę wam pisać o efektach... Mam nadzieję, że będą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzZzia18
Aaaa.... I jeszcze pytanko :) Mogę sobie pić na tej diecie Multiwitaminkę i herbatki ziołowe lekko oczyszczające? Bardzo proszę o odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenia.
hej jestem :) dzielnie si etrzymam a co u was? ja juz niemoge sie doczekac pierwszych straconych kg :) waze 66,5kg 167cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzZzia18
Dziś 2 dzień... Nie jest źle. Wczoraj wieczorkiem troszkę bolała mnie główka, ale dałam radę :) Powolutku do przodu :) Będzie OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusna
Ja tą diete zaczynam od 1 stycznia.Bo teraz czyli od jutra nie ma sensu,jutro sylwester i troche trzeba sie zabawic a po tym wszystkim zaczne kulturalnie moje odchudzanie.Kto chce zaczac ze mną ? Zapraszm !!!! Pozdrowka,trzymajcie kciuki. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
hej dziewczynki ja właśnie zaczynam jedną z podanych tu diet, stosowałam ją i była dla mnie rewelacyjna, jest to dieta od Justiii bardzo podobna do kopenhaskiej i mimo, że nie wytrwałam ani razu do końca to i tek wiele schudłam teraz poświetach zamierzam jeszcze schudnąć około 3 kg bo ważę obecnie 53- 54 kg a chce tak 50- 51 kg. mam nadzieje że więcej was zacznie ze mną bo wtedy raźniej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chiquita292
Elo...ja dzisiaj zaczęłam....i mam pytanie...czy zamiast befsztyku moze byc mieso mielone smazone na oliwie z oliwek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryłeczka
czy zamiast szpinaku może być kapusta pekińska??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryłeczka
helo...ja też dzisiaj zaczełam ZOBACZYMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
cześć dziewczyny, ja zamiast sałaty jadłam kapuste pekińska i było dobrze ale zamiast szpinaku mozna kalafior, brokuły lub fasalke szparagową to wiem na pewno ja tak jadłam i schudłam na dk, a co mięsa mielonego to może byc moim zdaniem ale oczywiscie bez bułki tartej czy innych dodatków. Trzymajcie sie dziewczyny na pewno wam sie uda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryłeczka
oj cięzko:][gotuje obiad dla męża i córki,i kuszą mnie zapachy,ale MUSZE dać radę:]podziwiam te które wytrzymały POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryłeczka
jeszcze mam jedno pytanko,czy można pić herbatę? oczywiście gorzką;]noi jeszcze jakieś herbatki miętowe?będę wdzięczna za podpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
z tego co wiem to herbatke nie zabardzo taką zwykłą można zielone i czerwone ale miętowe tego to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguskaa
Hej mam małe pytanko: czy mozna czyms zastapic jogurt naturalny i twarożek, bo tak sie sklada ze ani jedno ani drugie nie przejdzie mi przez gardlo, czy mozna jogurt owocowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chiquita292
niestety twarozku nie mozna zastąpic(przynjamnije nigdzie si etego nie doczytalam...wlasnie przetrwalam 1 dzień... mam 165cm wzrostu i waze 55kg :( aah mam nadzieje ze dzieki tej diecie schudne do 49...MAM pytanko....jest tu osoba ktora juz kiedys przeszla przez ta diete? aaa i zapomnialam dodac ze pomimo ze to 1 dzien do glowa mnie bardzo bolala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chiquita292
aa własnie...z jakich owoców najlepiej zrobić sałatke owocową? i ile ma tego być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryłeczka
witam,właśnie jestem po pierwszym dniu diety,i jestem cały czas głodna:]]ale jest ok mam nadzieje że wytrzymam,czytałam o dziewczynie która była na tej diecie pół roku temu,zgubiła 13kg ale dodatkowo robiła codziennie brzuszki troche wygibasów i troche biegała,ogólnie polecała tą dietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chiquita292
jeżeli ktos odczuwa głod podczas diedy kopenchaskiej to sie dla tej osoby nie nadaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooka_paula
witam :) dzisiaj mija mi pierwszy dzien na kopenhadzkiej i jak narazie jest ok, nie czuje głodu i mam nadzieje, że przez te 13 dni schudnę chociaż 4kg ;) waga na dzień dzisiejszy 69kg :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryłeczka
a dlaczego uwazasz ze ta dieta sie nie nadaje jak odczuwa sie głod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×