Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magost

Dieta kopenhadzka?? Kto zaczyna ze mna??

Polecane posty

hej dziewczyny!!! chciałabym się przyłączyc:) Obecnie kończy sie 3 dzień głodówki, 3 dni będę wychodziła z niej i 4 tego zamierzam zacząc dietę kopenhadzką. W związku z tym mam bardzo wazne pytania, prosze poradzcie, odpowiedzccie!!! CZY MOGE BRAC TABLETKI ANTYKONCEPCYJNE RAZEM Z TA DIETA CZY MAM JE ODSTAWIC ORAZ CZY MOŻNA CWICZYC PODCZAS TEJ DIETY???? Ponadto -czy kawe nalezy pic z ta kostka cukru (wiem może to głupie pytanie ale hce byc rygorystyczna w tej diecie) -czy można przyprawiac szpinak, pomidora -befsztyk ma byc wołowy czy wieprzowy i na czym go smażyc, moze byc oliwa zwykła? -szklanka jogurtu naturalnego to 250 ml??tak? -owoc-jaki ma byc? -twarożek naturalny - to ma byc ser biały przemielony na twarożek czy cos ala serek wiejski? -sałatka owocowa-jak dużo ma jej byc, z czego?-czy zamiast tego moge zjesc np jabłko, banana i gryszke na przyklad???? -jaka to chuda ryba???na czym ma byc smazona? brokuły w dniu 5 i 12 maja byc swieze?czy gotowane? -kurczak-jak duzo,ma byc pieczony czy gotowany, przyprawiony? -czy mozna uzywac sól??? chude grillowane mieso to moze byc np piers z kurczaka, czy moge ja upiec w folii? BARDZO PROSZE O ODPOWIEDZ NA TE PYTANIA, CHCE DOKLADNIE POZNAC TE DIETE, Z GÓRY DZIEKUJE I OBIECUJE MELDOWAC SIE CO DNIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviś
czesc SOKO :) ja postaram sie odpowiedziec przynajmniej na niektore pytania... ja biore tabletki antykoncepcyjne i nigdzie nie czytalam o zadnych zastrzezeniach :) a wysilek fizyczny na pewno nie zaszkodzi bo niby dlaczego :) kawe mozesz bez problemu slodzic co do przyprawiania czegokolwiek typu szpinak pomidor kurczak wydaje mi sie ze mozna uzywac wszystkich przypraw ziolowych bez zawartosci soli sol jest nie wskazana :) befsztyk ja jem schabowy pieczony na teflonie bez tluszczu mozesz piec w folii :) twarozek to moze byc serek wiejski ale bez soli ryba dorsz lub pstrag mozna uzywac soku z cytryny do smazenia kurczak gotowany podobno brokuly chyba lepiej gotowane reszte niescislosci mysle ze wytlumaczy Ci reszta dietowiczek :) mam nadzieje ze pomoglam powodzenia zycze :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviś
ja jestem na 3 dniu po 2 dniach schudlam 2 kg ale wiem ze poki co to jest woda i na pocztaku chudnie sie najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje:) Ja po 3 dniach głodówki schudłam 3,8 kg ale zamierzam teraz jesc, czytalam przed chwila, ze z ta dieta to sciama, ze wcale sie tyle nie chudnie, ze najwyzej 2-3 kg, i że potem wszystko wraca z nawiazka, wiec jak to jest dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli kurczak gotowany, a czy mam go zjesc calego??pieprzu mozna uzywac do woli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviś
ja tez czytalam ze to sciema ale za to czytalam wiele wypowiedzi osob ktore ja stosowaly i byly zadowolone i chudly najmniej 5 kg z reszta tak naprawde po zadnej diecie nie mozna sie spodziewac cudow... jak sie potem od razu zacznie pochlaniac niezliczone ilosci jedzenia.. :) ja schudlam 2 kg w 2 dni wiec nie wierze ze ciagu kolejnych 10 mialabym schudnac juz tylko kg z reszta bede pisac na bierzaco to bedziesz wiedziala jak to wyglada u mnie :) no pieprz nie powinien szkodzic... a o kurczaku czytalam ze calego ale ja np. nawet nie mysle ze dam rade tyle zjesc... zjem 2 udka i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iviś - to ja chce byc z toba na bierząco, trzymam kciuki zebys schudła ile pragniesz:) ja musze wyjsc jutro z głodówki bo chce cos zjesc, cokolwiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wazne pytanie: DUŻY BEFSZTYK - NA JEDNYCH STRONACH CZYTAM ŻE TO MA BYC FILET LUB SCHAB A NA INNYCH ZE BEZWZGLEDNIE WOLOWY WIEC JAK TO JEST? I PRZYLACZAM SIE DO PYTANIA JOLKI, JAKI I JAK MA BYC PRZYZADZANY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviś
glodowka nie jest najlepszym rozwiazaniem wiec mysle ze dieta Ci na pewno dobrze zrobi :) te rzeczy maja malo kalorii wiec bedzie ok a chociaz bedziesz miala jakas energie bo cos zjesz :) ja zamierzam schudnac do 55 kg to jest moje marzenie :) zaczynalam od 61,5 dzis bylo 59,5 mam nadzieje ze sie uda i trzymam kciuki za Ciebie Soko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviś
ja pisalam ze jem shabik i pieke go na teflonie bez tluszczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_85
A ja w ogóle nie jem ani wołowego ani wieprzowego mięsa tylko pierś z kurczaka. Albo piekę w folii suto doprawioną róznymi przyprawamia, albo (jak mam w połączeniu z sałatą i z oliwą) to smaże na patelni z łyżeczką oliwy:) Ta dieta do dobre wprowadzenie do daleszego odchudzania...I nie jest prawdą, że wracając do starych nawyków żywieniowych nie przytyje się. niestety takich cudów nie ma. zwłaszcza, że dzienne spożycie kalorii teraz to 500-600 kcal...więc jak wrócimy do "normalności" będzie ich prawie dwukrotnie więcej...więc siłą rzeczy organizm jakoś bedzie na to reagował. Trzeba się będzie pilnować, nie rzucać się na jedzonko ;) Wiecie co odkryłam- jak jestem bardzo godna i mam ochotę na coś słodkiego to biorę jedną tabletkę musującą multivitaminy i ssam ją:) Wypełnia żołądek i jest pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martadellla
a czy po głodówce można zastosowac te diete??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martadellaaa
jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martadellaa
nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_85
Mysle, że spokojnie możesz zastosować kopenhadzka po głodówce tylko KONIECZNIE pamiętaj o witaminach i minerałach!!! Jesli nie zaczniesz łykać/pić suplementów diety- wyniszczysz sobie organizm. Ja jem musujące tabletki multiwitaminę Kruger'a ( wolę je konsumować jak cukierki a nie jako napój) :) Ja dziś 5 dzień :) rano marchewka a po 13 w pracy obiadek ;) Efekty są widoczne wizualnie... Na wagę stanę dopiero w czwartek pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_85
Mysle, że spokojnie możesz zastosować kopenhadzka po głodówce tylko KONIECZNIE pamiętaj o witaminach i minerałach!!! Jesli nie zaczniesz łykać/pić suplementów diety- wyniszczysz sobie organizm. Ja jem musujące tabletki multiwitaminę Kruger'a ( wolę je konsumować jak cukierki a nie jako napój) :) Ja dziś 5 dzień :) rano marchewka a po 13 w pracy obiadek ;) Efekty są widoczne wizualnie... Na wagę stanę dopiero w czwartek pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_85
Mysle, że spokojnie możesz zastosować kopenhadzka po głodówce tylko KONIECZNIE pamiętaj o witaminach i minerałach!!! Jesli nie zaczniesz łykać/pić suplementów diety- wyniszczysz sobie organizm. Ja jem musujące tabletki multiwitaminę Kruger'a ( wolę je konsumować jak cukierki a nie jako napój) :) Ja dziś 5 dzień :) rano marchewka a po 13 w pracy obiadek ;) Efekty są widoczne wizualnie... Na wagę stanę dopiero w czwartek pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martadellaaa
a czy witaminy nie zaburzaja tej diety, chce jej przestrzegac rygorystycznie, a czytałam ze nawet rzucie gumy przerywa diete, wiec jak to jest z witaminami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_85
W komentarzu do diety, gdzie jest też wzmianka o gumie do żucia, wspomniano o koniezności przyjmowania witamin, bo dieta nie dostarcza dostatecznej ilości makro i mikroelementów. Ja wolę przyjmować witaminki...Chcę sie odchudzic trwale i kontynuowac diete po kopenhadzkiej, więc wole nie ryzykować...Ale wybór należy do Ciebie :) Jeśli nie będziesz ćwiczyła to samo rygorystyczne przestrzeganie diety nie pozwoli Ci na uzyskanie trwałych rezultatów (niestety). Ot tak sovbie tłuszcz przez 13 dni nie zginie - a spadek wagi bedzie spowodowany głównie utratą wody...Najlepiej jest się mierzyć i KONICZNY jest wysiłek fizyczny jak Wam idzie dietka Dzieczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martadellaaa
zamierzam 3 razy w tyg cwiczyc po 40 min na elipsie mogłabys mi dac pare stronek o tej diecie, miezdy innymi gdzie o tych witaminach piszą oraz tam gdzie jest moze wyjasnione przyrzadzanie tych potraw, z góry dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviś
witam dziewczynki :) ja zaczynam 4 dzien od kawy :) ze waze sie codziennie to moge wam pisac jak mi idzie :P START 61,5 ---> 60,5 --->59,5 --->59 buziakii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iviś - gratulacje - mam pytanie do Ciebie, jesli koncze ta głodówke, potem przejde na kopenhaska 13 dni, a potem bedę jadła 1000 kcal, a potem swieta...przez dwa dni świąt oczywiscie normalnie chce zjesc, ale bez opychania się, ciasta spróbowac, rybki, to czy grozi mi przytyciem więcej niz 2 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_85
soko81 prosze link - http://www.dieta-odchudzanie.pl/dieta_kopenhadzka.html . Znajdziesz tu na dole informacje o dodatkowych witaminkach :) apropos kg - to wg mojej wagi mam jushh -3kg...Podchodze do tego dość sceptycznie...Wierzę bardziej centymetrowi buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviś
mi jest trudno powiedziec bo hmm ja bylam na kapuscianj kiedys ale wytrwalam tylko 7 dni schudlam 4,5 kg wtedy ale zaraz po objadaniu sie wrocilo mi 2 kg ale nadal bylam 2,5 kg na plusie :) wiec chyba nie jest tak zle z tym tyciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze pytanie a\'propo marchewki:D czy nie ma różnicy czy zjem ja na surowo, czy tarkowana czy na parze? i czy moge uzywac bazyli i oregano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_85
Oczywiście- przyprawy jaknajbardziej-oregano, tymianek, bazylia, słodka papryka- nie dość, że nadają samk i aromat potrawom to jeszcze wspomagają trawienie:) Ja jem marchewkę surową, ale jej nie trę na tarce tylko chrupię i dokładnie przeżuwam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli generalnie wszystko mozna doprawiac i nie zaburzy to diety, szpinak rowniez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_85
Tak...ale nie solą!!! Chyba, że nie możesz się obyć bez soli- wówaczas ODROBINĘ możesz dodać...Ale generalnie soli powinno się unikać, bo zatrzymuje ona wodę w oranizmie...W konsekwencji może to doprowadzić do "opuchnięcia"...będziesz się czuła ociężała i wizualnie rzeczywiście ciało troszkę napuchnie powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×