Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magost

Dieta kopenhadzka?? Kto zaczyna ze mna??

Polecane posty

I jak z dietką u was?ja zaczęłam dziś i jest ok...trochę ją zmodyfikowałam żeby nie czuć się słabo i jest ok:)wiem wiem nie można...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczęłam dzisiaj :) narazie jest okej, zamiast szpinaku brokuły . czy wiecie może czy zamiast befsztyku można zjeść filet z kurczaka??i czy mozna pominac ten posilek ogoleni?? nie jestem w stanie przelknac befsztyku... xp mam 1,72 i waze 69 kg ;/ ... Chcę zeby było maxymalnie 64, a najlepiej to by bylo z 60 ;P A jak Wam idzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamiast befsztyku wcinam albo piers z kurczaka albo 2 plastry chudej szynki z indyka. Zamiast szpinaku brokuły bo łatwiej mi je zabrać ze sobą:) zamiast kawy-zielona herbata ktora tez ma kofeine, boje sie kawy na pusty zołądek. Dodatkowo biorę bodymax i dotychczasowe witaminy ktore brałam. Zauważyłam ze jajka bardzo zapychają. Wogole nie jestem głodna, mam duzo energii.Ciekawa jestem tylko czy jakieś efekty będą...dopiero drugi dzień...nie wiem ile wazne bo od 4 miesięcy nie staje na wagę...boję sie wiedziec ile waze:/ lepiej się czuje, już nie taką ociężała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mesome
cholera nie wiem co zrobic z tym befsztykiem, jaka wolowine kupujecie na befsztyk?? Poledwica wolowa jest bardzo droga, a tak w ogole to ile tego miesa na befsztyki kupic zeby wystarczylo? 1 kg?? mozna wostatecznosci jesc schab wieprzowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja zaczyna tą dietke od jutra mam nadzieje, że wytrwam chociaz 1 tydzień, pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 1 dzień za mną jest w porządku. Mam pytanko, czy ktoś pił może 2 kawki dziennie a mimo to miał zadowalające efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulka84
hej ja jutro zaczyna m heheh zobaczymy jak pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaaa22
Cześć:) Ja też zamierzam zacząć od jutra:) Czy ktoś już tą męczarnie przeszedł?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
Cześć:) Ja też zamierzam zacząć od jutra:) Czy ktoś już tą męczarnie przeszedł?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotka4
Dopiero dzisiaj trafiłam na ten wątek.Chciałabym skutecznie schudnąć i ta dieta może by pomogła.Nie rozumiem jednak o której godzinie powinno się jeść ostatni posiłek .Ile tego mięsa można zjeść??Może ktoś wie? Pozdrawiam wszystkich i życzę wytrwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
Obiad powinno się jeść od 12 do 14 a kolacje przed 18. Natomiast co do ilości to nie mam pojęcia:)) Ja dzisiaj startuje :)) Właśnie kawkę popijam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotka4
Dzięki Kasiu.Ja też zaczęłam od dzisiaj i mam nadzieję,że wytrwam. Choć jestem strasznym łasuchem i bez czekolady będzie ciężko1111 Ale muszę coś zrobić bo nie wchodzę w spodnie.Tobie życzę też wytrwałości może razem będzie rażniej.Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mylooo
siema laski! jestem z wami ja juz mam 4 dzień ;D ej mam pytanie czy roicie sobie jakies cwiczenia?:D aa i jeszcze jedno czy ta salate z olejem mozna jakos zastapic?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja zaczynam od jutra kiedys przechodziłam tą dietkę i fajnie schudłam, teraz od pewnego czasu zamierzam sie do niej, ale jutro to już muszę, bede informowac o wynikach ja licze na płaski brzuch a kilogramy niech lecą swoją drogą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulka84
hej ja przezylam 2 dzien napewno byl lepszy niz pierwszy zobaczymy jutor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
Pewnie, że razem lepiej:) U mnie dzisiaj zaczyna się dzień drugi i muszę powiedzieć, że pierwszy dzień nie był aż taki straszny:)) Najgorsze dla mnie jest picie kawy z cukrem jak ja nie słodzę:P Może ktoś się orientuje, czy można z cukru zrezygnować? Zobaczymy czy dalej wytrwamy:)) Pozdrawiam cieplutko:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pewnei że dacie rade :) u mnie dzisiaj 10 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotka4
Kasiu myślę,że jeżeli wypijesz kawę bez cukru to będzie jeszcze lepiej.Po co się zmuszać .Chyba,że ten cukier troszczęczkę dodaje energi?Ja też mam drugi dzień i na razie nie jest żle.Zaparłam się na dobre .Byle do przodu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mylooo
ej jak niektóre dziewczyny tak robie ze chudna na tej diecie 10-15 kg ja tez tak chce;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
lotka 4 Dzięki wielkie chyba sie posłucham i nie będę się zmuszała do tej kawy z cukrem:) U mnie już trzeci dzień:) i przyznam nie jest tak źle:)) Pozdrawiam i wytrwałości życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
Chce być chudsza- Gratuluje postępów. Oby tak dalej:))) U mnie dopiero trzeci dzień:) Ja mam do Ciebie pytanko - czy rygorystycznie przestrzegasz diety? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
chce byc chuda - sorki ale mam jeszcze pytanko co do tego befsztyku. Jak Ty go robisz? bo ja np. zastąpiłam mięsem schabowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotka4
Kasiu, ja też dzisiaj miałam na obiad schabowego .Zrobiłam go bez panierki na małej ilości oleju .To przecież chude mięso a najbardziej tuczy panierka.Tez mam trzeci dzień .Może dobrniemy do końca Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
lotka 4 Dzięki wielkie, ja do tej pory gotowałam schab i tak się zastanawiałam czy można inaczej:) Niom i mamy 4 dzień:)) Mam nadzieje, że wytrwamy:)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotka4
Kasiu, na pewno wytrwamy.Jest nas tu dużo i jak czytam,że każdy na tej diecie chudnie to podnosi na duchu.Po za tym mozna się do tego przyzwyczaić.Na razie nie mam odwagi stanąć na wadze bo boję się rozczarować,ale ubrania już stały się trochę lużniejsze.Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×