Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magost

Dieta kopenhadzka?? Kto zaczyna ze mna??

Polecane posty

Gość inka18
wstyd się przyznać ale zjadłam bułke z szynką i kilka czekoladek :/ niby to powinien być koniec mojej diety, ale pal licho zapominam o wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem 2 dzień na diecie...jest całkem oki.. wczoraj myślałam że nie wytrzymam i coś zjem, ale dziś jest spoko.. właśnie zjadłam pierś kurczaka z pomidorkiem (sałaty jakoś nie trawię) i musze przyznac ze jestem naprawde najedzona.. zobaczymy jak bedzie wieczorem... bo one sa najgorsze..:( mam nadzieję że uda mi sie pozbyc tych wstretnych kilogramów:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja planuję od 1 lipca jakąś diete i też ze 20 kilo bym zrzuciła , poradzcie jakąś i od 1 podtrzymujcie mnie na duchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka18
no no juz nas troche więcej witajcie wszystkie na i przed kopenhaską. Razem damy rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2-dzień nie jest źle w czoraj było gorzej mam pytanko o truskawki i czereśnie mozna je zjesc jako owoc i o przyprawy do kurczaka może być carry odpisz ktoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 dzień --mnie tez najgorzej wieczorem ale lubie nawet jogurt i szynke ale najbardziej mnie boli ze bez musztardy bo ja bardzo lubie po prostu jem musztarde z szynką i nie odwrotnie a co do dzisiejszego obiadu to sie najadłam tym kurczakiem .....{)!(}.....{)!(}.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka18
jasne że truskawki i czereśnie mogą być ale nie np. jedna truskawka ale też nie 1kg- myśle że tak z 10-15 sztuk przyprawy podobo mogą być wszystkie ja osobiście dodaje wszystkich które mam pod ręką, najważniejsze żeby nie było soli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibonka
Cze dziewczyny! Widzę, że stosujecie DIETĘ KOPENHADZKĄ. Ja zamierzam ją stosować za 8 dni, gdy skończę DIETĘ KAPUŚCIANĄ. Wtedy się do Was przyłącze. Mam głupie pytanie odnośnie DIETY KOPENHADZKIEJ. Wiem, że jestem kobietą i powinnam wiedzieć o takich rzeczach ... A mianowicie mogłybyście mi powiedzieć czym jest befsztyk? To mięso wołowe czy jakieś inne ? Głupie pytanie prawda ? No cóż ... ale jak się nie wie ... Poz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka18
nie martw sie ja też nie wiedziałam... tak befsztyk to mięso wołowe ale jeżeli nie za bardzo ci zasmakuje to może być pierś z kurczaka lub indyka. tak poza tym to nie wiem czy ten topic przetrwa 8 dni bo ... jak wszędzie słomiany zapał no ale mimo wszystko zapraszm i życze wytrwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...opaopa...
i co znowu słomiany zapał? czy wszystkie dziewczyny które się tu wypowiadały skończyły na 2 dniu? no dajcie spokój bez przesady. jak się za coś bierzesz to raz a dobrze a nie zaczyna się 100 odchudzanie a za każdym razem kilogra więcej. dziwić się ze jestescie spasłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaden słomiany zapał!! ja juz dzis mam 12 dzien diety, wiec jutro własciwei ostatni, i troszke luzniej sie czuje. A od niedzieli jakies lekkostrawne jedzonko. Pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nektaria
Hello! Mam pytanie, chciałabym troche schudnoć z dolnych partii, pupa, nogi. Czy ta dieta bedzie dla mnei dobra???? Mam niezbyt duzy biust i wiem ze po kazdje diecie on bedzie jeszcze mniejszy. Juz sama nie wiem czy warto isc na diete??? Mam 160 cm i waze 54 kg. POmozcie, poradzcie cos!!!!!!!! Prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po diecie 10 maja
Ja dietę skończyłam już dość dawno efekty to 6 kg mniej i trochę lepsze samopoczucie, ale biust nie zmalał, chociaż nie byłby to dla mnie problem, zależy to chyba od osoby. Tym które zaczynają życzę powodzenia!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po diecie 10 maja
Teraz przy wzroście 183 cm ważę 73 - 74 kg ( nie jest to moja idealna waga ale cóż ) dobre i to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EW_EW
JESTEM JUZ NA 4 DNIU... W DRUGIM WIECZOREM MIALAM TAKIE BOLE MIESNI I WSZYSTKIEGO ZE MYSLALAM ZE ZEJDE.. ALE SIE TRZYMAM SCHUDLAM JAKIES 3 KG ALE BOJE SIE ZE TO WODA...ZOBACZYMY PO 7 DNIACH.. MAM DUZO SILY ZAPARACIA WIEC SOBIE RADZE ALE DIETA JEST STRASZNA.. MAM JUZ WSTRET DO SALATY!! JEDYNA RZECZA JAKA ROBIE NIE TAK W TEJ DIECIE JEST MLEKO DO KAWY ALE TYLKO 1,5 ŁYZKI STOLOWEJ ZE WZGLEDU ZE MNIE WATROBA BOLI BO CZARNEJ KAWIE.. ALE NIE SADZE ZE TO MOZE ZMIENIC COS W DIECIE I JEJ EFEKTACH!! MAM NADZIEJE ZE SCHODNE JAKIE 8 KG PO 13 DNIACH PRZECHODZE NA 1000 KCAL .. I WRESCIE SIE NAJEM:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba Olqa
Cześć! Jestem na tej diecie pierwszy dzień!Jest piatek , od poniedziałku nie jem pieczywa ani ziemniaków , więc jakoś przygotowałam organizm do tej diety!Nie chcę zapeszać , narazie jest o.k!mam nadziejeę że wytrzymam!!! Za 2 tygodnie wyjeżdzam nad morze i chcę być szczuplejsza!!Mam 156cm wzrostu i waze 53 , chce spaść do 45, mam nadzieję że mi się to uda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mychator
hejka dziewczynki, jestem na 7 dniu diety. czuje sie, dzisiaj co prawda troche kiepska pogoda i dzien bez kawy więc troche cięzko. Generalnie schudlam już 6 kg, widac efekty, chce drugie tyle zrzucić i ciesze sie, że nabywam nowe nawyki zywieniowe, zero slodyczy i chleba, osobiście jednak jem ciemny chleb i duzo warzyw i owoców teraz. Nie smakuje mi tylko salata z olejem i cytryną więc zamienię ją na kapuste i fasolkę zielona, a mam pytanie czy szpinak mozna ugotować z czosnkiem lub solą czosnkową????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie mozna palic papierosy na tej diecie przechodze ja 2 raz schudlam na niej 7 kilo ale wtedy nie palilam wie ktos moze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malva
Zaczynam od jutra.Poszukuję osób które zaczną razem ze mną. W grupie siła. www.hope-malva.blog.onet.pl Zapraszam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DżorDż
cze jestem facetem :D:D:D PRZy wzroscie 181 cm wazylem 97 kg. jestem na 4 dniu i waga wskqzuje juz 93 czyli 4 kg w 3 dni czy to nie zaszybko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala156
hejka jestem na diecie dopiero pierwszy dzień i szczerze to myśle że WYTRZYMAM (pocieszam się;)) ta dietsa jest super bo są zawarte dobre składniki..no dobra..całkiem niezłe ;) rany rok temu się głodziłam potrafilam dwa dni nie jesc juz tak nie chce !! Mam nadzieje że wytrzymam .. rany trzymajcie za mnie kciuki ;)) buźka ogromna :* :* :* damy rade !! a co !! ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala156
Ps. Mam 17 lat, 1,59 m i waże 60 kg :((( ale schudne...musze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DŻorDŻ
dzis 7 dzien najgorszy i na wadze zamiast 97 jest 90 kg:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. J a zaczynam od jutra, mam nadzieję,że dam radę... W zeszłym roku wytrzymałam. Mam 170, 67kg ,19lat. Hmm. Mam tylko takie pytanko. Jak sądzicie czy mogę pić w trakcie tej diety czerwoną herbatkę i brać tabletki skrzypu polnego...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala156
hej słyszałam ze pić herbatke mozna ale o lekach nic nie wiem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataleczka
JAAAA!! zaczynam jutro!! kobitki bierzmy się za siebie..damy rade!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataleczka
przepraszam, DżorDż....:P no nie tylko kobitki:D:D mężczyźni równieżż.. no ba:) tak a propos..fajne pseudo:) i like it

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja 24-dzin pierwszy
witaj dzis zaczełam i musze razem z wami wytrwac .mam 164cm wzrostu i waze 64kg!! pomozcie kurcze jakiego efektu moge sie spodziewac !!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, więc chyba się zdecydowałam. Zaczynam w czwartek albo w piątek:)Cel - 5 kg - byłoby miło. NAjbardziej boję się tylko że nie wytrzytmam i przeraża mnie zero gum do żucia, zero dojadania (nawet owoców ani warzyw) . Mam tez pytanko - ile g powinien miec taki befsztyk czy tam filet? Moja byc one gotowane czy mogą byc smażone? TAk wieć przygotowuję się na razie psychicznie. CZy kawę można dopijac między posiłkami? Pozdrawiam wszystkich, przed, po i w trakcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×