Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magost

Dieta kopenhadzka?? Kto zaczyna ze mna??

Polecane posty

Hej!!! Mam pytanko - czy mozna pic gorzką herbatę zamiast wody? Mam juz jej serdecznie dosyć. Do Andi: Ja też dziś jestem na czwartym dniu. Czy zauważyłaś już jakieś efekty? Bo ja raczej średnio widzę poprawę. Ale pewnie na to żeby kilogramy spadły potrzeba trochę więcej czasu. Pozdrawiam wszystkich!!!! Miłego wieczoru!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shiva19
hej!!diety to ja stosuje odkąd pamietam,tzn tak naprawdę to bedzie już z 8 rok leciał,miałam takiego bzika na punkcie swojego wygladu ,że "brzuszki" i diety zaczełam stosować w 6 kl podstawówki.Nigdy jakoś specjalnie gruba nie byłam i najsmieszniesze jest to ,ze chodłam jak nie myślałam o żadnych dietach,pamietałam tylko ,zeby sie nie obżerać,ale do rzeczy. Słyszałam o tej diecie od paru osób i wszystkie były zadowolene z efektów,ale w szczególności jedna osoba,schudła w 13 dni 18kg!!motywacja rewelacja!aż zachciało mi sie odchudzać,zwłaszcza ,że ostatnio mi się "troche" przytyło.Mam zamiar zshudnąć 10 kg,tylko narazie nie moge jej zaczać,bo albo pojadę z rodzicami na wkacje,wiec nie bedzie warunków do gotowania np befsztyku,albo zostane w domu i bede chodziła na imprezy,a imprezy o samej wodzie to tak nie fajnie,ale i tak muszwe się zebrac do tej diety. troche się rozpisałam,no cóż :) aha....... padło juz to pytanie,ale odp nie...........jaki wpływ maja papierosy na tą dietę,tzn 3 jak bede palić to nie schudnę?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabbbccc
na zimę, po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Api21
SKOŃCZYŁAM i teraz zaczyna sie stres w utrzymaniu wagi (najlepiej jeszcze zrzuceniu paru kg) i co najwazniejsze nie przybraniu znowu ;) POZDRAWIAM I DO ZOBACZENIA ZA JAKIES DWA LATA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shiva19,schudnac 18kg w 2 tygodnie to niedopuszczalne!!nie powinno sie dopuscic zeby schudnac na tej diecie wiecej niz 6-7kg!!bo pozniej skutki tego moga byc bardzo oplakane...no chyba ze to byl mezczyzna,oni chudna inaczej,ale to i tak za duzo!!zdecydowanie. i uwierzcie mi ze takie odchudzanie typu 30kg w 30dni to nie jest dobry pomysl...po 1 na 10000% to wroci potem po 2 organizm pod kazdym wzgledem wariuje,zaczynaja sie jakies powiklania itp.,po 3 kondycja skory...chyba nikt nie chce wiszacej skory prawda? nie lepiej schudnac wolniej a zdrowo i raz na zawsze? dieta kopenhaska to tylko dobry wstep do innej ZDROWEJ diety! duzo ruchu + zbilansowana dieta to prawdziwy sukces! wiem,troche sie rozpisalam ale po prostu chcialabym zeby ktos nie robil sobie nadziei ze uda mu sie w tak krotkim czasie skutecznie schudnac... a co do mojej diety to mam 3 dzien,wszystko jest w porzadku :) a i polecam zakup herbatki La Karnita,jest swietna w smaku,nie chce sie po niej jesc no i wspomaga odchudzanie :) polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do papierosow to sadze ze to jest indywidualna sprawa organizmu i nie da sie jednoznacznie odpowiedziec jak wplyna papierosy na ta diete...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie mija dziś 5 dzień diety. jest swietnie. Kończe własnie jest rybke:) hhh----- ja juz róznice zauwazyłam. Byłam dzis kupic sobie jakies spodnie. Tydzien temy ledwo zapinałam sie w jeansy rozmiaru 38 a dzis bezproblemowo ubieram 36:) jestem szczesliwa i czuje sie lepiej:P A co u was??/ trzymam za wszystkie kciuki:) Buski dla was:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Mam na imie gosia. Dzis również mija mój piąty dzień. Miałam dzisiaj spory kryzys, o mały włos nie porzuciłam tej diety ale się pozbierałam - przynajmniej na razie. najgorsze jest to że nie widzę jakis oszałamiających rezultatów,ale może to po prostu musi troche potrwać. Gdyby nie ciekawość ile uda mi się schudnąc to nie wiem czy bym się nie poddała. Na razie jednak będę walczyc z głodem,dietą i przede wszystkim ze swoją słabościa do jedzenia. Pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dzis przechodzsiłam kryzys. Zjadłam nektarynke:/ Wiem niepowinnam ale musialam, nie mogłam wyczymac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dzis przechodzsiłam kryzys. Zjadłam nektarynke:/ Wiem niepowinnam ale musialam, nie mogłam wyczymac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie jestem na tej diecie. Jest dobra, naprawde zrzuca sie kilogramy. Podobno jesli przestrzega sie jej bardzo rygorystycznie i surowo gubi sie od 7 do 20 kg. Ale to jest niebezpieczne i lepiej tak nie szalec. Zeby uniknac efektu jojo i przykrych wpadek w jedzeniu warto po tej diecie zastosowac sie do diety 1000 kalorii. Jest fajna bo zadna wymyslna. Jest kilka propozycji dan do wyboru i to jest fajne. Wyglada tak: W przybliżeniu tak powinien wyglądać \"rozpis\" kaloryczny posiłków: I śniadanie - 250 kcal, II śniadanie - 100 kcal, Obiad - 350 kcal, Podwieczorek - 100 kcal, Kolacja - 200 kcal Przykład: I śniadanie - 250 kcal: Do wyboru 1. Bułeczkę pełnoziarnistą posmarować łyżeczką masła lub margaryny, obłożyć 2 cienkimi plasterkami gotowanej szynki oraz kilkoma plasterkami ogórka. 2. 3 dag płatków czekoladowych zalać połową opakowania jogurtu waniliowego, wkroić mandarynkę. 3. 10 dag twarożku wymieszać z łyżeczką śmietany, skropić sokiem z cytryny i posłodzić słodzikiem. Dodać pokrojone pół pomarańczy i pół jabłka oraz 10 dag malin. 4. Kromkę ciemnego tostu posmarować łyżeczką margaryny, obłożyć liściem sałaty, plasterkiem sera żółtego lub łyżeczką serka topionego. Zjeść z kiwi i marchewką lub pomidorem, papryką. 5. Kromkę chleba z pełnego przemiału posmarować łyżeczką masła i 5 dag twarożku, położyć pomidora na kanapkę. 6. Jajko roztrzepać z łyżką wody, dodać pół pęczka posiekanego koperku lub szczypiorku, doprawić solą i pieprzem. Usmażyć na łyżeczce masła. Zjeść z kromką chleba z pełnego przemiału. 7. Małą bułeczkę przekroić i posmarować łyżeczką masła oraz 2 łyżeczkami dżemu. II śniadanie i Podwieczorek - 100 kcal: Do wyboru 1. Kromka chleba z masłem i pomidorem. 2. Kromka chrupkiego chleba z 2 łyżeczkami twarożku i pomidorem. 3. Kromka pumpernikla z masłem i pół ogórka. 4. Filiżanka zupy pomidorowej z ryżem. 5. 100ml wywaru warzywnego z roztrzepanym jajkiem. 6. Marchewka z jabłkiem i sokiem cytrynowym. 7. 2 pomidory, 2 cebulki ze szczypiorkiem. 8. 6 cieniutkich plasterków polędwicy wieprzowej. 9. 4 cienkie plasterki mortadeli. 10. Plasterek szynki gotowanej. 11. 6 plasterków polędwicy drobiowej. 12. 10 dag serka homogenizowanego z 10 dag truskawek. 13. 10 dag sera chudego ze szczypiorkiem. 14. Szklanka maślanki z kromką chrupkiego pieczywa. 15. Mały banan. 16. Grejpfrut. 17. 2 brzoskwinie. 18. 2 jabłka. 19. 2 delicje. 20. 5 kostek czekolady. 21. 3 kulki lodów owocowych. Obiad - 350 kcal: Do wyboru 1. Pokroić w zapałkę 10 dag piersi z kurczaka, małą zieloną lub żółtą cukinię, marchewkę i por. Mięso obsmażyć na łyżce oleju, dodać warzywa i jeszcze 5 min. dusić. Doprawić solą, pieprzem i przyprawą chińską. Posypać tymiankiem, zjeść z kromką chleba pełnoziarnistego lub dwoma małymi ziemniakami. 2. 10-15 dag piersi z kurczaka obsypać przyprawami (Prymat Kucharek, papryka, pieprz, itp.), usmażyć na łyżeczce oliwy. Ugotować 15-20 dag warzyw (kalafiora, brokuła, fasolki szparagowej, marchewki). Zjeść z 1 ziemniakiem. 3. 15 dag piersi indyka oraz 20 dag pieczarek opłukać i pokroić. Obsmażyć na łyżce oleju. Dodać 5 dag groszku oraz łyżkę chudej śmietany. Doprawić ziołami, solą i pieprzem. 4. 10 dag mielonego mięsa wyrobić z łyżką twarożku, solą i pieprzem. Uformować małe frykadelki. Oczyścić 2 strąki papryki, obrać cebulę. Warzywa drobno pokroić. Na patelni rozgrzać łyżkę oleju. Frykadelki smażyć z warzywami. 5. Szklankę ugotowanego makaronu zmieszać z sałatką z pomidora, papryki, ogórka i 2 łyżkami twarożku. 6. Szklankę kaszy gryczanej zjeść z jajkiem sadzonym na łyżeczce oleju. Wypić do tego szklankę maślanki lub kefiru. 7. Jednego sporego ziemniaka ugotować w mundurku i pokroić. Mały kawałek czerwonej papryki pokroić w kostkę. Wymieszać 1 łyżkę octu winnego, 1 łyżeczkę oliwy, sól i pieprz. Marynatą polać warzywa. 100g fileta z morszczuka, dorsza, flądry, pstrąga lub soli usmażyć na maśle lub margarynie. Kolacja - 200 kcal: Do wyboru 1. Sałatka z 100g chudej wędliny, 1 cykorii, 1 ogórka kiszonego, 1 kwaśnego jabłka, 100ml jogurtu naturalnego. 2. Pierogi leniwe z chudego twarogu (150g). 3. 2 kromki pieczywa chrupkiego żytniego z masłem lub margaryną i białym serem oraz surówka z cykorii, rzodkiewek i pomidora. 4. Kromka ciemnego pieczywa z 50g chudej wędliny i sałatką z papryki, cebuli i pomidora. 5. Kromka pieczywa i sałatka z pora, ogórka kiszonego, 3 łyżek groszku konserwowego. 6. Sałatka owocowa z kiwi, grejpfruta, plastra ananasa 7. Sałatka z tuńczykiem (120g tuńczyka w sosie własnym, 2 łyżki kukurydzy, 2 łyżki ugotowanego ryżu, 2 liście kapusty pekińskiej) to tak wkleilam gdyby Ktos chcial skorzystac:p I mam jeszcze pytanko odnosnie diety kopenhadzkiej. Czy mozna pic herbate? Nie zamiast kawy ale tak np do obiadu. Ja mam herbatke Herbapol system SlimFigura gdzie sa 3 etapy: 1) spalanie 2) oczyszczanie 3)stabilizacja. (ja jestem na 1) W ulotce napisano ze powinno sie pic ja 3 dziennie. Ja pije raz bo w diecie nie bylo napisane nic o herbacie. I wlasnie nie wiem jak to powinno byc. Moge pic 3 filizanki dziennie? Czy skoro jest to herbatka spalajaca a ja jestem na diecie to moze bezpiczeniej byloby zostac przy tej jednej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shiva19
redangel,nie twierdzę ,że zrzucenie 18 kg w 2 tyg jest dobre,to mnie wręcz przeraża,ale przedstawiam tylo fakty.Poza tym uważam,ze to jest niebezpieczne i mże się nawet w szpitalu skończyć,wszystko zależy od osoby,ta moja koleżanka poprostu była gruba i się opychała. ja licze na to ,że po tj diecie schudne ok 7-10 kg,a póżniej i tak zamierzam być na diecie Będzińskiej,albo nie będę łaczyłą węglowodanów z białkami i ostatni posiłek o 17,ewent o 18,bo z tego co wiem obie medy są skuteczne,a Kopenhadzka zaczynam za 2-3 dni i zobacze 3 działą na mnie. Zycze powodzenia i wytrwania wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny stosowałam kopenhaską w marcu i schudłam 10 kg do dzisiaj nic nie wróciło oczywiście staram sie mało jeśc ale bez przesady nie odmawiam sovie od czasu do czasu jakiegos drinka czy piwka; przeżyłam też grillowanie; zostało mi jeszcze tak według mnie do zrzucenia jakieś 8 kilosów więc może od jutra znowu zacznę... a może tym razem kapuściana... w każdym razie ja kopenhaska z całego serca polecam! wcale nie jest sie na niej głodnym jeśli tylko przetrwamy pierwsze trzy dni; potem jest juz z górki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to bardzo dobrze shiva ze zdajesz sobie z tego sprawe :) jezeli mowa o zdorwej diecie to niejedzenie po 18 to tez nie jes dobyr pomysl.powinno sie jesc ostatni posilek na ok.2-3h przed snem.a nie jedzac po 18 (no chyba ze chodzisz spac ok.21 to ok) przestawiasz sobie organizm na \"tryb oszczedny\" i spowalnia to bardzo metabolizm...wogole diety glodowkowe i ponizej 1000kcal a nawet 1500 dla niektorych spowalniaja metabolizm i na poczatku sie chudnie a potem zastoj...najlepsza dieta jest obliczenie sobie swojego zapotrzebowania i odjac od niego ok.500kcal i do tego cwiczonka aerobowe no i oczywiscie zeby w naszym jadlospisie byly odpowiednie porporcje bailek tluszczow i weglowodanow..ale taka dieta jest bardzo trudna do opracowania wg. mnie,dlatego korzysta sie z \"gotowych\" diet :) ja osobiscie polecam Diete plaz poludniowych,jest b.b.zdrowa i jest to dieta najbardziej wg. mnie zblizona do idealu.. alez sie rozpisalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchelka
czesc wam! ja jestem na czwartym dniu tej diety i czuje sie świetnie do momentu gdy ktoś nie je ciastek lodów i tym podobnych rzeczy bo wtedy już sie we mnie wszystko gotuje, ale ciągle powtarzam sobie że to dla mojego dobra itp. tylko troche mnie mdli po niektórych daniach np.: jogurty naturalne ale jem to z zzamkniętymi oczami i powtarzam sobie że przeżyje. Mam nadziej że wytrzymam na niej do końca i dużo schudne oraz życze to wszystkim dziewczynom!!!!!!papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pchelko jestesmy na tym samym etapie :) tylko ze ja uwielbiam jogurt naturalny :) i polecam naturalny danona bez cukru 3% tluszczu :) powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena 23
czesc ja dzis zaczelam i mam nadzieje ze wytrwam. Kiedys stosowalam dietke i schudlam 6 kg, ale w ciagu trzech miesiecy odzyskalam (zaczelam znow swoje obrzarstwo :( ) . Efekty byly super! mam pytanko - sa teraz w sprzedarzy wody mineralne zywiec smakowe - cytrynowe i truskawkowe - jak myslicie czy mozna je pic podczas diety?? ja dzisiaj troszke takiej wypilam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pije zywca bezsmakowa :p a tak w ogole to ta dieta mi smakuje :] lubie brokuly jogurt naturalny :) wie ktos czy moge przy tej diecie pic herbatke odchudzajaca a wlasciwie wpsomagajaca proces odchudzania? I ile jest dopuszczalne jesli juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwaczusia
czesc dziewczynki! Widze ze o tak wczesnej porze to na forum nikt jeszcze nie pisal :). Uciekam zaraz do pracy i potem napisze cos wiecej, ale mam takie pytanko, moze nie dotyczy ono diety ale jakies jest. Znacie moze jakis dobry krem na celilitis ktory moglybyscie mi polcic? Wiele roznych specyfikow uzywalam i jakos niezaspecjalnie pomagaly, wtej chwili uzywam AVONU, ale tez bez wiekszych rezultatow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena23 - sadze ze jezeli te wody nie zawieraja cukru to mozna je pic :) Gonius,mi tez ta diet smakuje :) nawet bardzo :) a co do herbatek odchudzajacych to mozesz do bolu pu-erh i zielona,ale jezeli herbatka zawiera srodki przeczyszczajace jak np.senes to juz nalezy uwazac z iloscia :) ja polecam La Karnite,co prawda zawiera senes ale sladowe ilosci :) jest b.dobra w smaku i ustepuje po niej glod :) kwaczusia,co do kremu to ja juz Ci nie powiem bo mimo \"nadwagi\" (wg. mnie bo BMI w normie) nie mam cellulitisu cyz jak to sie tam pisze :) ale moge polecic jak zrobic domowym sposobem swietny peeling i ponoc to pomaga na cellulitis ale tego juz nie gwarantuje :) u mnie dzisiaj dzien 5. wszystko jest ok :) pamietam ze jak 1 raz stosowalam ta diete to w 5 dzien mialam juz -4kg :) no ale teraz nie ma szoku organizmu i az takiego spadku niestety :) nie moglam wytrzymac i weszlam dzisiaj na wage :) bylo 79 a teraz jest 77.5 :) takze 1.5kg w dol :) tez dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem pełna entuzjazmu i chcę zacząć tą dietkę jednak do tej pory próbowałam tylko jedną niestety mam taki tryb życia że nie dam rady zajadać pięć razy tw ciągu dnia, ale mam nadzieję że z tą dam radę. Zaczynam od poniedziałku choć zastanawiam się czy nie poczekać do września bo mam zamiar zacząć chodzić na fitnes. JAk myślicie poczekać i zaatakować z dwóch stron czy może teraz dietka a później dla utrzymania fitness?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bula wedlug BMI masz wage prawidlowa. Mysle ze mozesz te diete zaczac. Dla niektorych osob jest ona troche wyczerpujaca. W tym sensie ze wyciaga sporo energii. Ja jakos tak nie mam ale miala tak moja kolezanka. A nawet jesli bym tak miala to dla zrzucenia kiogramow moglabym sie troche wyczerpac :p nie jest to jakies straszne oslabienie. Jednak nie polecam po tej diecie od razu wrocic do normalnego jedzenia. Lepiej nie przekraczac 1000 kalorii dziennie. Gdzies wyzej wkleilam diete 1000 kalorii. Jest fajna bo podano w niej kilka propozycji na posilki i mozna wybierac, wiec wlasciwie masz diete a jej praktycznie nie odczuwasz. A jesli juz kompletnie cos nie pasuje to warto zajrzec do tablic kalorycznych i zastapic cos produktem, ktory zawiera tyle samo kalorii. A poza tym zarowno do diet jak i do herbatek wazne sa cwiczenia. Mam takie 40-dniowe na brzuch. Jesli wykonuje sie je codziennie (b wazne jest zeby nie ominac zadnego dnia albo gora jeden) efekt widac juz w 20 dniu. Sa swietne! Tylko fakt faktem trzeba miec duzo samozaparcia :) Moge wyslac na maila jesli ktos chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotka,przy tej diecie ciezko jakos intensywnie cwiczyc i wogole duzy wysilek sprawia problem. wg mnie powinnas zaczac ta diete,a pozniej przejsc na jakas bardziej racjonalna i polaczyc ja z cwiczeniami :) bula,jezeli chcesz schudnac zdrowo i bez uszczerpku na Twoich miesniach (spalanie tkanki miesniowej) i jezeli sadzisz ze masz slaby metabolizm to odradzam ta diete...kategorycznie odradzam.i diete 1000kcal przy kiepskim metabolizmie takze odradzam...jeszcze pogorszy to sprawe...ale to przeciez Twoj organizm i Ty powinnas wiedziec jaka masz przemiane materii...jezeli slaba to naprawde odradzam te 2 diety. gonius,chodzi Ci o 6 Weidera?to te cwiczenia?jezeli je masz to do mnie mozesz przeslac a-n-g-e-l-i-k-a-s@o2.pl ale uprzedzam ze cwiczenia sa b. wyczerpujace w pozniejszej fazie,trzeba cwiczyc codziennie i nie robic przerw miedzy seriami!!na tych cwiczeniach (oczywisicie jezeli sie je prawidlowo wykonuje) niektorzy zaawansowani w cwiczenia,cwiczacy od kilku lat wymiekaja...naprawde sa trudne,ale to wtedy gdy je sie prawidlowo robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwaczusia
gonius moglabys mi tez przeslac te cwiczonka? to moj e-mail kwaczynska_e@o2.pl z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale miesnie lydek mozesz wysmuklic w inny sposob..np.steper,rower,stretching...no to rob jak chcesz....tylko po tej diecie nie wracaj do dawnych nawykow i tyle :) u mnie dzisiaj dzien 5 :) wszystko jest ok:) tylko podjadlam troszke salatki z tunczyka ale naprawde troszeczke :) glodna nie bylam ale tak dla smaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shiva19
Hej Dziewczyny!! jak tam??mam nadzieje,że sie 3macie. Ja jednak dzisiaj zaczełam dietę i musze Wam powiedzieć,że nie dość ,że dietka mi smakuje to wogóle głodna nie jestem,za to mega wyczerpana,ale to chyba przez to ,że mama kazała mi ogród wyplewić.Zajeło mi to 3,5h i 4 wory chwastów!,i jak sięgnęłam po I posiłek to aż mi się ręce trzepały ze zmęczenia,ale tak ogólnie narazie dietka ok. Gonius mogłabyś mi też przesłać te ćwiczonka na brzuch?(mail na górze):),z góry dziękuje,tylko tak sobie myśle,że jak tak piszecie ,ze są trudne to może lepiej po diecie zaczne je robić..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! U mnie juz siomy dzien i oprocz totalnego zmeczenia i znechecenia to nie widze zadnych rezultatow. Moze schudlam z kilogram ale to pewnie tylko woda. Chetnie przylacze sie do ćwiczonek. moj mail margolcia82@op.pl. Z góry dziekuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchelka
hej dziewczyny dzisiaj mija mój 5 dzionek dietki tak ogólnie to czuje sie dobrze tylko, że dzisiaj zgrzeszyłam i zjadłam kromke chleba później miałam wyrzuty sumienia ale jakoś to przeżyje (chyba)!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale dzisiaj sie ważyłam ........ troche bałam sie na nia wejść ale sie odważyłam i 3 kg mniej SUPER!!!!!!!! NO teraz to na pewno nie zrezygnuję, to mnie bardzo podbudowało!!!!!! pozdrowienia dla wszystkich!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhh u mnie tak samo 7 dzien i zadnych efektó nie ma:( wkurzam sie troche no ale cóz mam zrobic:/ Wytzrzyamam te 13 dni zaczyam inna dieta bardzie zróznicowana:(. Tu sie je cały czas to samo:/ a mnie to b wkurza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×