Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa jestem.....

ciąża bez objawów na początku ?????

Polecane posty

Gość asdasd
Jo a nie boisz się że czekając na książeczkę, a nie idąc nawet do prywatnego lekarza robisz krzywdę dziecku, które ponoć chciałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo Harding
oczywiście, że chodzę do lekarza, tyle, że prywatnie. A kiedy widziałam, że mój lekarz widzi w mojej ciąży tylko kolejna okazję do zarobienia (wysyłał mnie na jak najdroższe badania, a kiedy zobaczył, że nie mam tyle pieniędzy na ile miał nadzieję, wywalił mnie za drzwi- nie idźcie do dr. W. Jury w Warszawie Wesołej Zielonej !!!!) natychmniast zmianiłam lekarza. Regularnie też chodzę do ginekologa. Wszystkie badania robię też na własny koszt, dopóki nie wyrobię książeczki. Tylko SKĄD TEN IRONICZNY TON, ASDASD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne to
Mam pytanie i będę wdzięczna za odp. Zawsze dokadnie od owulacji zaczynały boleć mnie piersi i kilka dni przed okresem brzuch. W tym miesiącu nic a nic się nie dzieje. Okres spóźnia mi się kilka dni, a mnie ani nie boli brzuch, ani piersi. Nie zwracałam na to uwagi, ale teraz zaczęło mnie to zastanawiać. No i moje pytanie - czy możliwe żebym była w ciąży? Czy któraś tak miała? Tak, wiem powinnam zrobić test i pewnie zrobię go jutro rano. Ale póki co czekam na Wasze zdanie i z góry dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne to
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne to
Może jednak ktoś się znajdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym zrobiła test. Mnie tez nic nie było kompletnie poza spóźniająca się miesiaczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne to
Artigiana, a czy wcześniej odczuwałaś bóle brzucha lub piersi przed @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo Harding
WITAM! mnie brzuch nie bolał nigdy przed, tylko w trakcie @, ale piersi zawsze ok. 1.5 tyg przed. Tak se myślę, że jeżeli bys była w ciąży to nawet jeżeli ci sie spóźnia okres, to piersi by cię bolały. To jeden z objawów ciąży. w końcu za każdym razem ,kiedy masz okres, lub zbliżasz się do niego, możesz być potencjalnie matką. A więc piersi się przygotowują do laktacji. ( mnie przed ciążą cały czas bolały. to znaczy przed spodziewaną @, bo w ciąży jak sie okazało już byłam) Jeżeli ciąży nie ma, to ciałko żółte zanika, a piersi wracaja do normy. Jeżeli cię nie bolą, to myslę, że po prostu ci się spóźnia @. Ale jako ze pewności nigdy nie ma, to bym zrobiła test w dniu spodziewanej, a potem, nawet, jeżeli wynik jest negatywny, powtórzyć gdzieś za tydzień lub dwa, żeby mieć pewność. P.S. przepraszam, że piszę nieskładnie, ale mąż ogląda telewizję i się skupić nie mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś może mi doradzić. Poczytałam trochę Wasze wypowiedzi. Powiem krótko : ostatni okres miałam w połowie czerwca. i od tej pory echo. Z chłopakiem raczej unikamy prezerwatyw, a tabletek czy innych zabezpieczeń też nie stosujemy. Tuż przed okresem poszliśmy na całość, dosłownie na dwa dni przed jak się okazało, no ale okres dostałam więc okej. teraz mieliśmy wyjazdowy urlop, na którym spodziewałam się niestety dostać. Bo to żadna przyjemność męczyć się na urlopie,nie? No a tu echo... Dziś mamy już 06 sierpnia i nic. W lipcu zrobiłam test, ale wyszedł negatywnie. Ale to fakt, że czuję się zmęczona i potrafię o 20j iść się położyć już spać. Czasem wieczorem normalnie czuję jak mnie ssie głód, a dotąd tak nie miałam. Piersi nie bolą, niedobrze generalnie mi nie jest. Czasem czuję się lekko słabo, będąc w pracy, ale to mija. I w sumie to nie wiem co jest? jakieś rady ? Szczerze to chciałabym mieć dziecko....ale obawiam się, ze nie tym razem... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo Harding
Nie dam głowy,czy to faktycznie to, ale z przemęczenia (np. na wyjeździe, z powodu zmiany klimatu, temperatury, ciśnienia...) cykl miesiączkowy też może się zakłócić. Jeżeli piszesz, że jesteś wiecznie zmęczona i wcześnie kładziesz się spać, bywa ci słabo, to może faktycznie przemęczenie?... Mi niedobrze i słabo się robiło gdzieś z miesiąc po pozytywnym teście ciążowym. Zrób jeszcze jeden test, lub dwa w tygodniowym odstępie, a będziesz miała pewność. A na pewno odpocznij, nie denerwuj się, żeby twój organizm mógł wrócić do formy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo Harding
A tak przy okazji, to mi kiedyś z niewiadomych mi przyczyn zastopował się okres na prawie rok ( nie mogłam być w ciąży z przyczyn jakich pewnie się domyślacie- nie było takiej możliwości) dopiero kiedy się odstresowałam, odespałam, zaczęłam jeść trochę więcej wszystko samo wróciło do normy. i bez żadnych leków wywołujących okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech.. dzięki .... pewnie masz rację.... ostatnimi dniami nie hamujemy sie w ogóle... ale skoro i tak nie mam tego co powinnam to ciężko zajść w ciążę. to prawda, że się bardzo stresuję... mam dość nerwową pracę. kurcze, wiem o czym mówisz, z tą przerwą. Raz miałam 6ciomiesięczną. I chyba znów coś mi sie poprzestawiało.... Ale boję się że będzie problem.. a ja tak bardzo chciałabym już fasolkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo Harding
ale to, że nie masz okresu nie znaczy, że nie ma możliwości zajścia w ciążę. Bo akurat możesz zacząć ten cykl, w którym już będziesz płodna. jeżeli nie chcesz zajść w ciążę, to to nie jest żadna antykoncepcja. Jeżeli chcesz dzidziusia, to możliwe że jesteś płodna ( albo i nie...) ale radziłabym kupić test owulacyjny. trochę kosztuje, ale pomoże określić, czy cykl miesiączkowy ruszył, czy nic się nie dzieje. jest do kupienia w aptekach, ale nie mam pojęcia za ile, bo nigdy nie używałam. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, nie wytrzymałam dziś. Rano było mi niedobrze. Zaczęły mnie pobolewać piersi, a dokładnie mam bardzo wrażliwe sutki. Przed @ zwykle bolą mnie całe. Zaczął mnie pobolewać brzuch, nisko z lewej strony. Nie wytrzymałam i zrobiłam test. Ale wyszedł negatywnie. Przyznam, że ciutek liczyłam, że wyjdzie pozytywnie. w sumie to minęła mnie jedna @, którą miałam dostać tak w połowie lipca, a tu mamy 13 sierpnia i nic. Rany, tak bardzo liczyłam, że coś zaskoczyło. A może coś nie tak zrobiłam, nie ten czas, albo za słabo w moczy widać to co powinno. Nie wiem czy aż na tyle ma znaczenie kiedy robi się test. Owszem, wiem, naczytałam się, że najlepiej z rannego, bo stężenie składnika jest najlepsze. Ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredddna jaaaaaaaa
czesc:) chcial sie cos zapytac... staramy sie z facetem o dzidziusia.. czy jesli bola mnie sutki jak jasny piernik i brzuch jak do okresu juz od tygodnia io wg mam wyczulony wech i jestem leniwa i mam zmiany nastrojow i wybuchy goraca tzn ze jestem w ciazy boje sie zrobic testu bo dwa mi wyszly negatywnie;( a tak bym juz chciala:) buziaki dla was prosze odpiszcie mi:*:**:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo Harding
jeżeli minął miesiąc od spodziewanej miesiączki, to MUSIAŁABYŚ mieśc już na tyle duże stężenie hCG, żeby by test wykrył o każdej porze dnia. Zanim ja zaszłam w ciążę, a zależało mi na tym, więc czekałam, każdego dnia mi było niedobrze, słabo i wogóle. a potem i tak przychodziła w końcu @. faktycznie mnie też bolały same sutki... Najlepiej zrób jeszcze jeden test, idź do ginekologa, po miesiącu powinien wyczuć ew. powiększoną macicę. Jest też możliwość ciąży urojonej i wtedy organizm się zachowuje tak jakby był w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo Harding
Cześć wredddna jaaaaaaaa! To co pisałam wcześniej, kiedy czekałam na ciążę, każdy objaw był dla mnie absolutnie ciążowy, nawet mdłości były, mimo, że nie było przyczyny. Ale też jeżeli test ci wychodzi negatywnie, to może jest jeszcze za wcześnie, poczekaj ze dwa tyg. nie obserwuj objawów przed testem, bo znajdziesz każdy. najpierw niech test wyjdzie pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo Harding
cos pochrzaniłam, a chciałam wstawić suwaczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montur
czesc Dziewczyny jestem w 6 tygodniu ciązy mam pytanie czy zasze bolą piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominisiaaaa
Witam Wszystkich;) Prawie 3 miesiące temu kochałam się. Podejrzewałam, że jestem w ciąży 1 i 2 tyg po współżyciu zrobiłam testy wyszły negatywne. Przez ten okres normalnie 2 razy miesiączkę dostałam, a teraz mi się już tydzień spóźnia. Brzuch boli mnie tak jak miałabym dostać okres, ale nic.... Piersi tez mnie bolą. Czy to możliwe, że jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emini
witam.... powinnam dostac okres dzisja ... a tu nic .. mam dziwnie duzy brzuch i troche mnie boli , poza tym sikam wiecej niz zwykle..;( boje sie ze moge byc w ciazy, zastanawiam sie czy to mozliwe , kochamy sie z zabezpieczeniem i czy to mozliwe zeby plemniki przeniosly sie z palca? prosze o szybka odpowiedz .. swiruje i nie wiem co robic..;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane! ja mam podobnie- okresu nie mam już 3 tyg a o dzidziusia staramy się mnóstwo czasu... odczuwam pobolewania brzucha, jajników, ogólnie niby czuję się normalnie ale jakoś dziwnie... często mam uczucie jakbym mogła góry przenosić.. proszę poradźcie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka noca
zrob test, bedziesz dokladniej wiedziala,ale jest duza szanasa-trzymam kciuki;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz?? ale boję się rozczarowania :/ już tak długo się staramy.. a do tego brak podstawowych objawów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarka22
witajcie jestem ciekawa czy mi się udało w tym miesiącu jutro wtpada mi miesiaczka mam pobolweania brzucha i przezroczysty sluz i cały czas bym jadła wątróbkę drobiową z musztardą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina250487
a ja ostatnia miesiaczke mialam dziesiatego pazdziernika ,przed miesiaczka pobolewaly mnie piersi i w dole brzucha,a teraz do okresu jeszcze ok dziesieciu dni a brzuch znowu mnie pobolewa .nie mam zadnych innych objawow ciazy.czy jest mozliwe ze jestem w drogim miesiacu ciazy...poza tym to tylko troszke czesciej jestem zmeczona ale nic poza tym,doradzcie mi prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo Harding
wszystko możliwe-zrób test!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia1982
dokładnie rok temu zaczęliśmy się starać o dzidziusia, tak bardzo nam zależało....no i spoźnia mi się okres, tydzień, trugi, trzeci....w pracy nie forsuję sie żeby nie wyrządzić krzywdy maleństwu....zrobiłam test ale niestety wyszedł negatywnie, pomyslałam ze przez to, że robiłam go wieczorem...parę dni później poszłam go lekarza, powiedział ze wszystko wskazuje na ciąże, ale bardzo wczesną, że mam powiekszoną lekko macice, i umówiłam sie na wizyte za 2 tyg aby dokładnie dowiedzieć się który tydz. przez cały ten okres pobolewał mnie brzuch jakbym lada chwila miała dostać okres...będąc w pracy poczułam dość silny ból brzucha, poszłam do wc i zobaczyłam czerwoną plamę...przeraziłam sie!!!! Szybko pojechałam do szpitala....już nie wsomnę ile się naczekałam żeby mnie przyjęli na izbie do zbadania.....płakalismy oboje:( po badaniu okazało się ze wcale nie jestem w ciązy:(( ze po prostu dostalam okres....dla pewnosci zrobili mi usg i pobrali krew, aby upewnic sie ze to nie jest ciąza pozamaciczna....teraz juz tydzien spoznia mi sie okres...modle sie zeby być w ciąży, boli mnie od nczasu do czasu brzuch i piersi...BOJĘ SIĘ żeby nie powtórzyłaby się sytuacja:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia1982
Widzę, że nikt się nie pojawia, ale pojawiam się ja:) Przed chwilą zrobiłam sobie test i JESTEM W CIĄŻY!!!!!!!!!! Muszę oczywiście iść jeszcze do lekarza, ale nie posiadam się ze szczęścia!!! Po prostu nie wierzę, że udało nam się!!! Pozdrowienia dla wszystkich:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×