Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzinka_pinka

Biała wydzielina z sutka

Polecane posty

Gość zuzinka_pinka

Dziś po zduszeniu sutka miałam białą wydzielinę, która "wyszła z niego",ale w małej ilości. Co to może być? Czy moge być w ciąży? Badanie piersi miałam w lutym i było ok,a ja sama też niec nie wyczuwam i żadnych zmian!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są 4 możliwosci: ciąża zaburzenia hormonalne bierzesz tabletki antykoncepcyjne jestes chora na cos powaznego. co by to nie bylo wyjscie jest jedno: lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzinka_pinka
ale zaobserwowałam to tylko z jednego sutka. Tabletek nie biorę i miesiąc temu odstawiłam, piersi badam regularnie,a co do ciąży to miesiac temu podejrzewałam,ale to może być możliwe. dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12639058
ja dzisiaj tez zaobserwowalam u siebie cos takiego(!) mialam dostac okres ale mi sie spoznia, moje piersi od kilku dni sa twarde(!) moj chłopak podczas pieszczot mial wytrysk, nie dotykał nasienia i piescił mnie palcem czy moge byc w ciazy? PS- ZAWSZE PRZED OKRESEM MAM TWARDE PIERSI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhuuu
czasem po odstawieniu pig€łek pojawia sie taka biała wydzielina, ja tak miałam a w zasadzie teraz biore pigułki i też to mam ale nie zawsze, miałam oznaczaną prolaktyne i wynik jest w normie. Lekarz uspokoił mnie że piersi to gruczoł który w pewnym okresie przygotowuje się do pracy czyli laktacji i u niektórych może pojawić się taka wydzielina a u innych kobiet nie. Powiedział zeby łykać vit B6 3po 1 tab i powinno przejść. Najlepiej idz do lekarza gin-ednokrynologa on skieruje cie na badania i wyjaśni jaka jest przyczyna bo czasami tak sie objawia hiperprolaktynemia spowodowana gruczolakiem przysadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulaa
Dziewczyny czy któraś z Was miała może z jednej piersi biała wydzielinę a z drugiej brunatną? Bardzo się martwię co to może być. Czekam na wizytę u lekarza ale może ktoś z Was może mi coś napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
aniula- nie chce cie straszyc, ale ja mialam brunatna wydzieline i okazalo sie ze to torbiel czy polip juz nie pamietam (ale mialam to mniej straszne) ale mimo wsyztsko to nie dobrze mi sie to odnawialo co jakis czas, ale w koncu zniknelo samo, choc straszyli mnie juz wycieciem radze isc do ginekologa, a najlepiej od razu na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
acha tylko ze ja jeszcze wyczulam sobie tego guzka - nie wiem czy ty sobie cos wyczulas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulaa
Dzięki za pocieszenie ;) mam nadzieję że będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgfkgy
Dzięki za info :) ząc mojego lekarza też zaleciłby mi branie tabletek anty :) A ja na pewno tego nie zrobię. Boję się tylko że to może ta hiperprolaktynemia... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o tych tabl. anty wiem tylko z doswiadczenia innych dziewczyn bo ja nigdy tych tabl. nie łykałam a tez mam hiperprolatynemie...niestety hiperprolak. nie zawsze jest od tych tabl. ale bardzo często (z tego co czytam ) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka109
czesc szystkim:) od dluzszego czasu czuje bole w piersiach i tez zauwazylam biala wydzieline pojawiajaca sie po scisniecu sutka.okres pojawial sie regularnie i jak zawsze obfity.test ciazowy zrobilam i oczywiscie negatywny...a jesli jednak jestem w ciazy...sama nie wiem co myslec...pomozcie...a zaglada tu w ogole ktos jeszcze???buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak mam od bardzo dawna, nie biorę pigułek, byłam na usg i nic nie wykazało więc jakoś się tym nie przejmuję Pewnie to hormony bądź tarczyca, ale dla wszelkiej ostrożności idź do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka109
dzieki za odpowiedzi:) bylam u lekarza piersi mi obadal i stwierdzil ze wszystko w porzadku(brak guzkoww itp) zrobilam badania krwi o okazalo sie ze prolaktyna w normie...dodatkowo odebralam wyniki cytologii i niestety okazalo sie ze mam III:( wiec teraz czekam na kolposkopie i przy okazji tego bdania zapytam jeszcze raz moze wtedy sie doweim...pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka109
witam ponownie...wynik cytologii okazal sie bledny, poniewaz gdy ja robilamm mialam zapalenie jajnika...wychodzi na to ze ginekolog do ktorej chodzilamm panstwowo to idiotka wiec kolposkopie zrobilam prywatnie i oczywiscie mam I:) a wydzielina nadal jest...taka to juz chyba moja uroda...pozdrawiam :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moro
o matko własnie zaobserwowalam u siebie cos takiego i po prostu panika mnie ogarnela poniewaz od jakiegos tygodnia raz mocniej raz slabiej bola mnie jajniki, macica, jak nacisne szczegolnie, nie wiem czemu mam takie skurcze, okres skonczyl mi sie 2 tyg temu, 1.5 tyg temu byl seks... jestem w drugiej polowie cyklu mniej wiecej, okresu spodziewam sie za tydzien. stosuje zabezpieczenie. podobno plemniki nie komandosy! to chyba nie ciaza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moro
nie wiem czy ktos to w ogole czyta, ale powiem tyle ze bylam u lekarki. przyczyna mojego mleka jest torbiel na jajniku 4cm, bede musiala stosowac antykoncepcje, juuuuz mi sie chce:( na dniach ide zrobic badania ogolne krwi i prolaktyny. nie chce brac tabsow bo nawet miesiac nie minal jak usuwali mi zylaka co sie zrobil po tabsach... jedyne co dobre to ze w ciazy nie jestem, bo mi nie po drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolciaPruwka13
Czesc wszytskim!! Witam,mam pytanie mam 13 lat i mam jakies twarde piersi czy to normalne tutaj ni na koncach nie przy sutkachale tak bardziej przy ciele sa takie twarde tam w srodku to normalne w tym wieku i wogole??Boje sie ze cos mi sie stalo wstydze sie powiedziec mamie.Pomozcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik..
to całkowicie normalne. Po prostu piersi ci rosną, rowijasz sie. Nie masz sie czym martwic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolciaPruwka13
fiuu dziekuje bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka109
u mnie nadal bez zmian...wydzielina nadal jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moro
zrobiłam wszelkie potrzebne badania, mam zawyżona prolaktyne 73 ng/ml po obciazeniu 354ng/ml, rowniez podwyzszony Ca 125 - 39 U/ml, wiec wyniki dosc kiepskawe, ale coz zrobic. lekarka zadecydowala zeby brac piguły, no to bierzemy, bylam rowniez u innej doktor(bo wiadomo, co lekarz to opinia) i tez byla nie mniej konkretna, powiedziala ze wyniki kwalifikuja sie do wyslania mnie na laparoskopie do szpitala, lecz jak uslyszala ze juz zaczelam brac tabsy antykonc., to stwierdzila, ze skoro tak to dopiero pod koniec drugiego opakowania trzeba zbadac te torbiel i w ogole zobaczyc czy jest lepiej. mleczko mam do tej pory, heh. tabletki anty chyba podnosza jeszcze poziom prolaktyny?? to za szybko mi mleczko nie zniknie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moro
lenka_76 dokladnie tak samo mialam miesiac temu, wydzielina-> ciaza?-> test negatywny-> ginekolog. Ciaza to to nie byla i pewnie u Ciebie tez nie bedzie, bo testy sa raczej wiarygodne:) idz do lekarki, zbada ci piersi, moze zleci badanko na prolaktyne i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oktavia12
Dzien doberek wam wsytzskim! Mam 12 lat i kiedy naprzyklad kłade sie na brzuchu jak ogladam TV to bola mnie persi wogole jak je dotykam czuje jakby mialy w srodku jakies kamienie czy cos i troszke boli ale podobno to normalne w tym wieku:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann//
tak jak najbardziej normalne. nie martw sie, po prostu zaczynają rosnąć, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oktavia12
Dzieki duze bo juz sie bałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka_76
dzieki Moro, bylam u lekarza, zbadal piersi, powiedzial, ze to nic takiego (nie sa to zmiany chorobowe). Moze ciaza, ale jeszcze musze poczekac, bo test nie jest teraz skuteczny i na badanie ginekologiczne tez zbyt wczesnie - nie wykryja czy to ciaza. Wiec czekam, czekam i czekam. Mierze temperature - 36,8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moro
daj znac jaki bedzie final czeeekania:) ja wlasnie odstawiam tabsy anty i bede lykac bromergonek...zobaczymy czy mleko moje sie w koncu wsyśnie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiuks
Czesc.Ja mam taka wydzieline tylko jak mam okres i jakies 2-3 dni po nim i to w jednym sutku ;/ Mam podejrzenie nadczynnosci tarczycy i w piatek ide na badania i do ginekologa.Zobacze co mi tam wymyślą w tym szpitalu :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta-dziewczyna
a ile trzeba miec temp. by uznac, ze ciaza sie zaczela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×