Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaaaaaaaaaa505505050550

z brzuchem na wierzchu

Polecane posty

Zapomniałam dodać że człowiek ma szyję od tego aby odwracać głowę jak nie chce na coś patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja powiem tak
Szara myszo Ty jestes prowincjonalna, sorki ale to prawda... nie zrozumialas niuansu a nic konstruktywnego nie mowisz tylko krytykujesz bez argumentow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać że szyję ma się po to żeby odwrócić głowę jak się nie chce na coś patrzeć. I nie ja krytykuję - tylko wy krytykujecie - non stop!!! Kobiety które mają prawo chodzić ubrane jak im się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhmmm
;););) okej, miss foto i wieszaków :classic_cool: ale jak już to rzucasz się w oczy pozytywnie, jeżeli ktoś się obejrzy za Tobą, to dlatego, że się spodobasz, a nie dlatego, że nie może wzroku oderwać, bo zadziałał mechanizm fascynacji brzydotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a najfajniejsze jest to ze kazdy ubiera sie tak jak mu pasuje i ma w d.. to co ktos o nim pomysli. moze tak sie wlasnie ubiera bo TAK MU WYGODNIE!!! Jak bede w ciazy i bedzie mi sie wygodniej w parne lato chodzilo w krotkiej bluzeczce tylko na cyckach niz w jakiejs tunice to tak sie bede ubierac. Poza tym latwiej i taniej kupic taka bluzeczke i biodrowki w wiekszym rozmiarze albo jak sie bardzo nie przytylo to moze zalozyc jaies ciuch z czasow kiedy sie bylo troche szerszym niz kupowac na 9 miesiecy kiecke ciazaowa i potem walnac w kosz... troche tolerancji wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Argumentów używam non stop - poczytaj ale jak ktoś ma pusty łeb to niestety nie wie że to jest właśnie argument.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja powiem tak
SZaramyszo Tak, kazdy ma prawo ubierac sie jak chce, ale chyba tu szwankuje kwestia samokrytycyzmu, jak i u wielu innych ludzi, ale to mnie szczegolnie dziwi u tych pan, nigdy nie bylam w ciazy, ale z cala pewnoscia moge powiedziec ze nie zaloze w tym okresie takiej bluzki ktora konczy sie pod biustem... mnie sie taki styl nie kojarzy z dojrzaloscia czy dbaloscia o brzuszek-dziecko. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja powiem tak
i komu kultury brakuje, jesli nie wiesz z kim rozmawiasz to nie mow o pustym lbie, bardzo bys sie zdziwila....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama jestem w ciąży i hm... przyznam się, że nie za bardzo podobają mi się dziewczyny z wyeksponowanym brzuchem w trzecim trymestrze. Nie ukrywam swojego, tzn nie chodzę w namiotach, tylko w normalnych bluzkach, zwykle dopasowanych do ciała. Plus spodnie ciążowe, też normalnie dopasowane, a nie wory. Nie wystawiam gołego brzucha, jakoś mi się to nie podoba... Kwestia estetyki. Gdzieś do 5 miesiąca można sobie pozwalać, jeśli ktoś chce i lubi, potem to już nie za bardzo wygląda... Głębszy dekolt tak, duży goły brzuch nie, no ale to tylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhmmm
a ja powiem tak>>zgadzam się co do joty. poza tym umiar, umiar jest najważniejszy i umiejętność dobrania stroju do wieku i sytuacji. kobieta ok 30 letnia w biodrówkach i bluzce zasłaniającej tylko cycki ( a takie tez już widywałam) wygląda co najmniej smiesznie, schodzi do poziomu tych nastolatek z, jak to okresliłyscie, wylewającym się tłuszczykiem z biodrówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhmm ile ty masz lat ze sugerujesz ze kobiety ok 30 to takie staruchy ze nie wypada im chodzic w biodrowkach? to wlasnie przez takie opinie jak twoja wiele kobiet ma kompleksy nie na punkcie wygladu ale na punkcie wieku i choc sa sliczne i zgrabne i naprawde ladnie wygladaja w biodrowkach to sie krepuja bo \"sa za stare\"... paranoja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...sama jestem w ciazy mam tylko pytanie do jaaaaaaaaaa50.... jestem ciekawa ile razem kobiet widzialas w tym dniu w ciazy ..... ;) staram sie byc odpowiedzialna przyszla mama ... nie wystawiam swojego brzuszka na pokaz!!! pozdrawiam Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bez przesady, hehehe, 30 to tak dużo? coś wam powiem, mam starszą siostrę, zbliża się do 40 a figurki mogłyby jej nastolatki pozazdrościć :p zwłaszcza brzucha - szczuplutki, płaski, jędrny, grama tłuszczu, jak się rusza to leciutko zarysowują się mięśnie. Przy tym w ogóle bardzo młodo wygląda. No nie chodzi w króciutkich bluzkach, ale mogłaby swobodnie, tak ubiera się tylko na rower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhmmm
30... nie jest to az tak mało, człowiek czuje sie młodo jescze, ale jak zbytnio się odmładza strojem to wygląda to karytakuralnie, od pewnego wieku nie pasuje po prostu ubieranie się jak nastolatka w pewnych sytuacjach. niezależnie od figury. sa różne kroje spodni, ale niskie biodrówki, pod którymi ledwo co majtki sie kryją nie są na penwo odpowiednim strojem na codzień dla dorosłej kobiety. a co do tego ile jaa...widziała kobiet w ciąży jednego dnia, tego nie wiem, ale mogę powiedzieć ile ja napotkałam takichj świecących, odkrytych brzuchów w markecie - gdzieś spokojnie cztrey mi sie przed oczyma przewinęły, jak nie więcej. i tylko jedna z nich była ubrana normalnie, bluzka zakrywała to co trzeba. reszta to pożal się boże, jedna to nawet miała białe spodnie lnianie, opuszczone na maxa w biodrach i białe stringi, które widoczne były doskonale spod tego materiału:0 a ciąża jej była juz bradzo zaawansowana. ps. mam 26 lat (nawet bliżej mi już do 27)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieraaaaammmm
yhmmm ---> ta ostatnia co ja widzialas w strigach to chyba ja ta sama widzialam, ostanio wlasnie patrze a tu widoczna ciaza, na pewno trzeci trymestr, ale brzuch oczywiscie na wierzchu, spodenki biale ledwo zakrywajace dupe no i stringi a jakze by inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE szaramysza
Jak ktoś ma nick szaramysza, to raczej nie jest się miss foto, tylko niespecjalną, i przeciętną z wyglądu, więc z tym miss foto, to pewnie kicz albo to był kontrast, taki specjalny. No chyba, że nick dotyczył umysłu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjope
ale co wlasciwie macie dziewuszki do stringow? to po prostu bardzo wygodna bielizna (tez kiedys wydawalo mi sie ze to tylko seksowny gadzet na potrzeby facetow-nie jest to prawda). czy stringi raza was w ogole czy u kobiet w ciazy? bo ja nie widze powodu dla ktorego kobieta ktora jest akurat w ciazy miala rezygnowac z bielizny ktora nosila dotychczas. to co - ma sie przerzucic na reformy w celu lepszego dopsowania sie do wizerunku matki-polki? w zupelnosci popieram brak zachwytu dla golych ciazowych brzuchow. nieestetyczne to po prostu; z tym rzyganiem to moze przesada, ale widok na pewno niesmaczny. generalnie uwazam ze kobieta pownna zachowac w ciazy taki sam styl jaki odpowiadal jej przed zajsciem, tyle ze z uwzglednieniem zmiany swojej budowy ciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seximama
kurna,nie macie juz jakiego problemu roztrzasać! Widać pustogłowie autorki tego topicu . Przykre to!!! Ja mam 21 lat,jestem w ósmym miesiacu ciąży-nie chodzę z nim "na wierzchu",ale gdybym chciała ,to byłaby to MOJA SPRAWA!!! Poza tym mysle,ze ta pozal się Boże autorka.to jakas sfrustrowana,zakompleksiona brzydka lady.Patrz na półki w marketach i w swój koszyk,a nie wyszukuj kto nosi stringi w ciąży!!!lecz sie dziewucho!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaa505505050550
widze ze wywolalam istna burze.mi nie chodzi generalnie o eksponowanie ciazy.jesli sa to wczesne lub srednie stadia to ok,ale jesli dziewczyna rodzi za tydzien i raczy mnie widokiem takiego brzucha to po prostu mi slabo.zeby chociaz do polowy zakryla ten brzuch! naprawde to nie wyglada dobrze,a wrecz beznadziejnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaa505505050550
nie musze sie leczyc bo jestem zdrowa.ku Twojemu niezadowoleniu-rowniez ladna i calkiem nie glupia ( studia na jednym z najbardziej obleganych kierunkow) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seximama
to raczej bys wiedziała,że "niegłupia" pisze się razem,a nie osobno.Pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaa505505050550
no coz ortografia to akurat moja slaba strona.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhmmm
ja nic nie mam do stringów, tez noszę, lubię je. ale nie lubię nadmiernego ekspomnowania bielizny i tyle:P coś powinno pozostac ukryte. a jak się człowiek snuje z koszykiem po dużym sklepie i sam nie zajmuje się zakupami, tylko czeka na kogoś, to jest dość dużo czasu na obserwację. a niektórzy ludzie to szczególnie sie w oczy rzucają, min własnie kobietki w bardzo zaawansowanej ciąży z gołymi brzuchami:P i jak już wcześniej napisałam, działa tutaj mechanizm fasynacji brzydotą (przynajmnije w moim przypadku) - im cos jest bardziej odrażające, tym bardziej wzrok przyciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaa505505050550
oczywiscie ortografia polska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaa505505050550
do yhmmmmm: masz totalna racje.akurat panuje moda na ciaze,pokazuja kobiety w ciazy w roznych magazynach i generalnie byc w ciazy to super,bo przejadl sie juz temat wyzwolonego singla i niezaleznej kobiety.teraz wracamy do korzeni.to jest beznadziejne i pokazuje jak kolorowy swiat szmatlawcow potrafi pzenosic sie na nasze zycie i zachowanie.bezsens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miklulala
no wkurzyła mnie autorka tego topiku na max choć jestem zazwyczaj osoba zrównoważoną!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja jestem własnie teraz w ciąży i teksty typu babsko z brzuchem sa poniżej krytyki jak tak można odnosic sie do kogos a tym bardziej że mozliwe ze te ,,babska " o ta ciąże walczyły mozliwe że bardzo długo , czemu w tym jest tyle jadu i złośliwośći/? Twoja mam tez była takim,, babskiem" a zreszta powiem tak mam w głębokim poważaniu delikatnie mówiąc co masz na temat mojego czy tez innego ,,brzuszka" do powiedzenia. Możesz mieć odruchów wymiotnych ile ci się podoba tylko uważaj bo możesz się doprowadzić do anoreksji. Zjadliwość zz zjadliwość a jak ci się nie podoba mój kochany jedyny i piękny brzuszek to......... a zreszta olewam to!!!!!!!!!!!!!!!!111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwazam,ze te kobiety z odslonietymi brzuszkami po prostu chwala sie.Nie przystoi kobiecie ciezarnej wywalac na wierzch caly brzuch-takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seximama
Bo mają się czym(a raczej KIM) pochwalić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym po to sa sklepy z odzieza dla ciezarnych,zeby je nosic.Szkoda byloby bardzo,zeby jeszcze kobiety ciezarne chodzily w biodrowkach i w topiku-az niedobrze sie robi:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miklulala
Do seximamy popierammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×