Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Co myślicie

Gunsn Roses

Polecane posty

Gość ala23
a co z axlem pare lat temu tez byl calkiem niezly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubie
ale niestety axlowi odbilo do reszty i rozwalil caly zespol.ale i tak go lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guns
pewnie ze lubie to jest dla mnie najlepszy zespol wszechczasow z najlepszymi muzykami ktorzy dawali niezle czadu. Axl jest wszechstronny umie śpiewać grać na gitarze i perkusji stonsi i aeromith czyli wielkie gwiazdy zzapraszały go na koncerty razem koncertowali alx miał osobowośc był orginalny miał własny styl pisal piękne teksty piosenek jak np dont cry . nie przejmował się tym co inni o nim myślą robił to co chciał był sobą. śpiewał a wszystko bujało sie razem z nim potrafił biegać i jednocześnie śpiewać zagrywal tylko dla siebie i samej muzyki nigdy pod publike axl chciał wyrozaić swoje poglądy w tekstach przezco często był negatywnoie odbierany jego teksty były absolutnie szczere i pisane zx serca i oczywiście był przystojny!! Slash nadal gra zejebiste solówy, a o duffie nie wspome bo chzba nie musze go komentowac. nigdy nie pokocham tak tak yadnego zespolu!!! to jest dla mnie legenda cos wiecznego i nietykalnego. mistrzostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusiag
obszerna wypowiedz:) z ktora sie zgadzam nie wyobrazam sobie zeby ktos inny mogl tak doskonale wykonac welcome to the jungle po prostu nikt by tego nie potrafil axl byl niesamowity mila ogromne mozliwosci i potencjal szkoda ze to zmarnowal nie potrafi juz tak wspaniale spiewacz falszuje stracil poczucie rytmu i dostaje zadyszki po 1 zwrotce moze to efekt opercji plastycznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochamSLASHA
oni są nie do pobicia!!!!!dziś już nie ma tak magicznego zespołu;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aestia
a mi sie podoba "don't you cry tonight"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska35
U mnie przez caly czas leca nagrania z plytki line in era. niezle daj czadu. axl naprawde dobrze spiewa tam na zywo. on ma w glosie cos przyciagajacego. nie da sie ich nie lubic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola Ola
A ja nie mam zadnej plytki. Trza kupic. Duzo mp3 na kompie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka123
a tam sie pozarli co ty mowisz?? axl sie znarkomanil ? to byla jedyna osoba w calym zespole ktora byla ciagle ,,czysta" gdyby axl to slash i reszta dawno by nie zyli. on ustawial ich do pionu, na jedym z koncertow powiedzial ze jesli nie przestana cpac to juz nidy z nimi nie zagra i pamietne zdanie,,stop dance with mr brownstone"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psycholoszka
ta piosenka kojarzy mi się tylko z jednym... Moja osiemnastka i moja największa miłość zaatopieni w objęciach... Myślałam wtedy tylko o tym, aby czas się zatrzymał na wieki... Niestety... czas w ogóle mnie nie słuchał... i odebrał mi go na zawsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia301
To byl zdecydowanie NAJWIEKSZY zespol w historii.Takie przeboje jak don't cry sweet child o' mine. Axl biegajacy po stronie we wszystkie kierunki, najlepszy gitarzyta na swiecie slash i nieziemsko przustojny Duff. No coz teraz pozostaje nam tylko velvet revolver.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Velvet Revolver
Jest to inna muzyka, inny wokal, inny klimat, wszystko inne. A to ze graja tam byli muzycy GNR to dla mnie niewiele znaczy. To Axl stworzyl ten wspanialy klimat zespolu, GNR jest tam gdzie jest Axl. Lubie Slasha ale golym okiem bylo widac ze grzeje sie w balsku i slawie Axla, szczegolnie za czasow starego GNR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 301
uwazam ze nie masz racji mimo iz bardzo szanuje i podziwiam axla zo to co robil kiedys nie mozna powiedz ze guns and roses jest tam gdzie axl!mam demowke ich nowej plyty wydawanej od 8 lat i jestem pewna ze plyta nie bedzie nawet w 1/4 tak dobra jak pozostale! widzialam wystepy axla na zywo sprzed 2 lat! kiedys to byl charyzmatyczny czlowiek o nadzwyczajnym glosie a teraz..... nie potrafi wydobyc z siebie 2 czystych dziekow, dusi sie i dostaje zadyszki po pierwszej zwrotce. Jest to przykre tym bardziej ze kiedys go naprawde ogromnie podziwialam. A reszta zesplou nadal tworzy dobra muzyke! Co dowodzie ze bez reszty jednak axl nie wiele moze zdzialac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co myslicie
Masz całą płytę?? czy tylko klika utworów. Mimo wszystko moze podrzucisz mi cos bo ja nie mam nic...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 301
mam demowke calej plytki;) podaj adres to sprobuje ci ja przeslac ale nie spodziewaj sie za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 301
mialo byc mam demowke prawie calej plytki;] nie ma tam niestety wszystkich utowrow. naprawde dobry jest kawalek oh my god a reszta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co myslicie
magdamuz@op.pl dziekuje bardzo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co myślicie
czekam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 301
przeciez wyslalam juz wczoraj! nie doszlo? ehhh sprobuje jeszcze raz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co myślicie
Dziękuję, pierwszy mail doszedł... czekam na następne...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co myślicie
Ja tez mam klopoty z odebraniem drugiego maila wiec moze juz nie wysylaj, tylko podaj tytuly utworow: Chinese Democracy, Oh my god..... i ...? Bede wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia301
madagaskar the blues rhiad and the bedouins silkworms to by bylo na tyle jesli o piosenki zawarte na tej plycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta płyta
będzie cudowna. Axl da z siebie wszystko, może nas czymś zaskoczy... wierzę w pana A. Rose.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ile wogóle sie ukaże
............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musi się ukazać. Chcę widzieć znowu GNG jak za starych dobrych czasów czyli latach kiedy to usłyszałam ich pierwszy raz to były lata 89-92 kiedy w Polsce było o nich głośno. Potem ten zespół zniknął gdzieś, nie wiadomo gdzie więc jezeli mieliby wrocić nawet w innym składzie to dla mnie osobiście byłoby to niesamowicie excytujące wydarzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym chciala zeby
axl znowy byl taki sam jak kiedys, zeby guns and roses grali w orygilnalnym skladzie i dalej robili swietna muzyke. ale to raczej utopijne marzenia. pozostaja ich stare przeboje niesmiertelne don't cry sweet child o' mine czy welcome to the jungle! jakie sa wasze ulubione piosenki gunsow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikot
Jakas plytka wychodzi 20.12. Skladanka starych utworow Gunsow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×