Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lili21

czy całkowicie wygolona cipka podoba sie facetom???

Polecane posty

Gość gość
uwielbiam miedz tam wygolone nie wystaja wloski spod bikini maz uwielbia jak mam wygolone nie raz go prosze aby mi wygolil ja jemu tez wygalam jest wtedy wspanialy seks nasze lona dobrze przylegaja wtedy podczas seksu mozna dokladnie ujrzec cipcie otworek pochwy ja to uwielbiam maz tak samo nie krepujemy sie jak sobie tam wygalamy to jest wspaniala chwila mozna ujrzec jak jego czlonek staje sie gotowy podczas wygalania mojej cipci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całemu lysa wygląda fatalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale muszą się naoglądać p****li że golą piździska, tam mają wygolone aby było lepiej widać na filmie, bo oto chodzi, a wam to po kiego c***a, z******ta moda nastała, stare babska z gołymi p*****i latają, obrzydliwie to wygląda, a mineciarzom to jest lepiej lizać dlatego wolą gołe c****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Ale muszą się naoglądać p****li że golą piź**iska, tam mają wygolone aby było lepiej widać na filmie, bo oto chodzi, a wam to po kiego c***a, z******ta moda nastała, stare babska z gołymi p*****i latają, obrzydliwie to wygląda, a mineciarzom to jest lepiej lizać dlatego wolą gołe c**** Xxx Co za ekspresja wypowiedzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj Dokładnie. Kobiety od wieków miały tam gęsty zarost. Z resztą. Mocny zarost łonowy to oznaka dojrzałości płciowej i płodności. To coś co odróżnia dziewczynki od kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek1991Sadowski
Z tym zarostem to różnie w Egipcie golono całe owłosienie łącznie z głową. Ja lubię owłosione, można iść na kompromis i dziewczyna może zapuścić ładną fryzurę imntymną. Mam taki katalog, szczegóły tom.sad1991@wp.pl- zarówno skype jak i mail. Uważam, że łysa dziewczyna wygląda tam jak dziecko, o wiele bardziej lubię gdy nad wejściem jest piękne futro a u dołu czyste pole. Sam depiluję penisa tak aby mieć włosy tylko nad członkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś 11:23 fataliza ten bober

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.23 to właśnie jest mój klimat ! Cudo natury. Nie oderwała by mnie od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozumiem paseczek,trójkącik ale nie takie kłaki jak u orangutana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie rozumiesz ! Natura rządzi się swoimi prawami. Te o słabym zaroście są cienkie w sexie ! Te co im rośnie nad wyraz bujnie to ogień w kobiecym ciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek1991Sadowski
Coś w tym jest, że te bujnie zarośnięte są ostre, chociaż miałem laskę, która goliła na zero i powiem jedno chyba jej diabeł w c***e palił. Kiedyś bzykałem sąsiadkę miała mocne kłaki i była jeszcze bardziej nie wyżyta od mojej ex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz ! Ja to już sprawdzałem dlatego lepiej mieć do czynienia z naturalną ci..pką niż nie wiesz co masz ogolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek1991Sadowski
Tylko znajdź teraz taką pełną naturę. Albo u babć po 65, albo gdzieś na wsi, ale pewnie większość 40 na wsi goli, bo małolaty aby tylko zobaczyły, że im kłaki rosną to już golą nawet 11- 12 lat. Jak oglądałem foty Anki Wędzikowskiej z balkonu to ona w sumie ma fajnie zakłaczoną, za młodu Kamila Baar miała rajskiego bobra, Anka Samusionek lekko, ale miała, Ania Przybylska (niestety śp) miała piękny pasek, jeszcze Renata Dancewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy naprawde polki sa tak perfidnie-chore glupawe,golac-c****o! Kazdy lekarz jest przeciwnikiem-golenia,zarost chroni pochwe przed infekcjami?Natomiast gola c****a-debilki,zaden-lekarz zgola c**a niepujdaie do lozka! Natury niemozna oszukac,zdrowa kobieta to ta zowlosiona-piczka!Prosze pomysilec o swoim-zdrowi anie omodzie Znawca; Lekarz kobiecych zchorzen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wole owlosine cipcie sa one bardziej podniecajce niz wygolone widac wiele niewiast woli niec tam owlosienie wrecz ochydnie prezetuje sie cipcia wygolona to tak jak 13 latki ktore uwielbiaja nie miedz tam wloskow natomiast niewisty pieknie prezentuja sie nago z owlosina meszczyzni uwilbiaja takie sama nie wygalam tam jest wspaniale maz to uwielbia sam ma tez go owlosinego mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja najbardziej lubie kiedy cipka jest ogolona i ma waski pasek nad dzyndzelkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5.51 tak trzymać ! Nie ma porównania bo włoski tam to sama rozkosz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak i facet z zaroślami też wygląda tak estetycznie że aż mnie otrząsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam wolę mieć gladziutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×