Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tercia

Wózek w RENAULT Thalia

Polecane posty

Gość tercia

Dobrzy ludzie pomóżcie !!!... chcę kupić wózek z pompowanymi kołami taki wypasiony np ADBORA RING MAX tylko nie wiem czy zmieści się do tego samochodu (Thalia) Zgóry dzieki za komy ;-), lub jaki inny mieści się do bagaznika tego samochodu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tercia
Jak Cie kopne w zadek Ty sierotko obrzygana to Ci łupież buty zasypie ..... konkrety prosze ... bo jestem przyszłą mama i jak się nie uspokoisz to Ci przysolę ;-) Spadówa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo jak na przyszłą mamę
to inteligencją nie grzeszysz....... oby to nie było dziedziczne, szkoda dzieciaka......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tercia
Nooooo ja pier ....... takie formu .... ani jednej odpowiedzi na temat .... co do mojej inteligencji to jest na poziomie użytkowników tego forum .... przed urodzeniem jestem nahjzwyczajniej wkur ...... jeszcze jeden taki post i ktoś dostanie po oczkach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thalia jest straasznie brzydka
ten nieforemny kufer :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tercia
Tak straszna tyko prześwit bardzo mały około 43 centymetrów, a dobre wózki maja 55 wysokości po złożeniu ;-) Da się to jakoś upchać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak do renówki ci nie wejdzie(jeśli sie nie myle ponad 500l)to gdzie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tercia
I co biedaki. Zazdrościcie mi ? Daję dupy to mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tercia
ma 510 dokładnie jak się nie myle, tylko otwór po otworzeniu pokrywy bardzo mały....Czytaj jak wyżej parametry i nie wiem czy wejdzie ...nawet na skos ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za glupie babsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tercia
jakis kretyn badz kretynka siępodszywa ... ta odpowiedz z dawaniem wiadomo czego nie jest moja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie mooooge
najwyzej pojedziesz z wózkiem za swoją renówką... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihiihihihi
no własnie :P:P:P albo trzeba pędzic po kombi, albo od razu po jakiegoś minivana albo nawet transportera:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy wózek wejdzie, ale przeciez kółka można łatwo zdjąć i poźniej założyć wtedy wózek jest troche mniejszy, nie wiem również dokładnie o jaki wózek ci chodzi, ale jeżeli z gondolą to już nie powinien być żaden problem. a może warto pomysleć o bagażniku na dach, nie mówie ze odrazu jakiś wypaśiony, ale same listwy i stelaż wózka można wsadzić w pokrowiec (w razie brzydkiej pogody). pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara13
A zresztą można jechać do sklepu i sprawdzić. Ja tak zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam klasyczną parasolkę, która składa się w bardzo mały wózeczek. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco. Jestem pewna, że zmieści się nie tylko w Renault Thalia, ale w każdym samochodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×