Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość noma

Samotni 20stoparoletni - są tacy?

Polecane posty

leszczynowa to może udzielisz nam jakiś cennych rad i wspólnie tutaj zaczniemy budować mosty i burzyć mury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paolla tak jes ze czasami coś burzymy i nie tworzymy w tym miejscu nic nowego. Mur zastępuje nowy mur. Ale ja mimo wszystko staram się tworzyć mosty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówię o tej konkretnej, która być może jest w stanie pomóc, czy Tobie choć troche pomogła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błękit--> wiem, wiem, to była hipoteza, ale nie mogę się nigdy w sytuacji takiego przejęzyczenia (internetowego też) powstrzymać od zinterpretowania;) przepraszam:) w takim środowisku przebywam, że jest to na porządku dziennym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość ponad czasem Audrey Niffenegger - niesamowite,piękne , moja odpowiedź na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filifionka
Jeszcze na poprzedni temat, do Mysta: Myst, rzeczywiście mogę Ci mówić, co chcę :P A chcę Ci powiedzieć, że kobieta - w przeciwieństwie do mężczyzny - jest człowiekiem "cyklicznym". Nasza emocjonalność przechodzi ileś naturalnych faz w ciągu miesiąca. Czy to masz właśnie na myśli, mówiąc o małej stabilności emocjonalnej u kobiet? Wiesz, generalnie dzięki tej "cykliczności" dłużej od Was żyjemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fionka - dluzej zyjecie bo nie macie kobiet za zony czy partnerki przestancie mowic, o murach, mi za oknem stawiaja plot i murek juz miesiac i jak szlifuja ceglu to ......cwicze cierpliwosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu ciagle ktos sie mnie pyta skad ja dokladnie jestem? czyzbym zostala rozpoznana hehe a co powiecie o kims, kto nie ma ani murow, ani mostow tylko fose wokol siebie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noma--> fosę można przepłynąć (o ile ten, co się tak \"ofosował\", nie wpuscił do niej rekinów, piranii albo jakichś innych żarłoków ludożerców:) ) mur jednak trudniej sforsować no i przez fosę można most zbudować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh to wychodzi, ze ja bardziej otwarta jestem ;) nie no piranii nie wpuszczalam, rekinow tez ;) zostaje mi tylko na plywakow zaczekac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noma - ja ostatnio troche bywam na basenie i mówię Ci - oni sa tak pięknie wyrzeźbieni:) więc masz na co czekać;) kurcze, chyba sama w fose zainwestuję:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paolla obowiazkowo z ciepla woda to beda sie do kapielowek jeszcze rozbierac zanim wskocza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż się rozmarzyłam:) ale ta fosa musi być trudna do przepłynięcia, żeby byle co nie dało rady :D taka mała selekcja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no jasne, wygrac moga tylko najlepsi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filifionka
Myst, jeśli chcesz żyć długo, musisz pozostać samotny :) noma, no nie wiem, samotni jesteśmy, a jeszcze będziemy chętnym selekcję robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filifionka sami owszem ale nie zdesperowani :) postarać sie musze a nie tak od razu oddawac swe raczki bedziemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filifionka
no ja już jestem zdesperowana, co zresztą przyznałam parę stron wcześniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze fionka mialem zamiar cie gdzies zaprosic, ale skoros zdesperowana............. kurcze nie doczytalem tego hehehehe ;) po co sie przyznajesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he jakbym nie była zdesperowana, to by mnie tu nie było ale zawsze miło pomarzyć, że ma się takie wzięcie, że selekcja potrzebna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i widzicie dziewczyny desperacja to nie najlepszy pomysl ;) zreszta korzystajcie jak macie, potem bedzie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie zmykam, może będe wieczorem trzymajcie się cieplutko, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filifionka
Ojej, już byłam o krok od randki z Mystem, a to się wygadałam ;) Cóż, jest tak, jak prawi paolla. Na szczęście, Myst, moja desperacja przejawia się pozytywnie: jestem mianowicie bardziej życzliwie niż kiedyś usposobiona do płci męskiej w ogólności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filifionka myst Ci wybaczy bo on dobrym chlopcem jest :D a tym bardziej jak tak zyczliwie nastawiona jestes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×