Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość noma

Samotni 20stoparoletni - są tacy?

Polecane posty

polowe napisalam. sklerotyczka... zaraz przejrze moja kolekcje i podam tytuly, ktore mi sie najbardziej spodobaly. 1. dobry omen. nie ze swiata dysku. ale bardzo mi sie podobalo. sily ciemnosci i niebios lacza sie na ziemi dla wspolnego dobra swiata. 2. znowu nie ze swiata dysku. mozesz poczytac pratchetta serie o nomach :D 3 ksiazeczki tylko ale zabawne. te nomy to w ogole fajne stworzonka ;) 3. ze swiata dysku. jak dla mnie wszystkie, gdzie jest SMIERC. ostatnia o smierci to chyba wiedzmikolaj. moze tez byc mort, kosiarz... po tytulach kiepsko kojarze. jak skojarze wiecej to podam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noma moze Ty czytasz od ostatniej strony bo tam jest przewaznie rozwiazanie :) próbowałaś może klasyki np Agaty Christie \"I nie było juz nikogo\", chociaż serii z Poirotem nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seria o nomach? Potrafisz zainteresować. Chyba sie zdecyduję na ta pozycję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
christie nie czytalam. ale sprobuje. jesli mozna to nazwac kryminalami to kiedys przeczytalam sporo deana koontza, ale to raczej dlatego, ze zafascynowalo mnie \"kątem oka\". niestety reszta juz raczej byla przecietna. ale nie, to nie kryminaly jednak heehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe aseko dlatego zaproponowalam nomy zeby podkusic ;) nomy to takie bardziej bajeczkowe, ale czyta sie milo. przy pierwszym czytaniu sporo sie nasmialam. i od nomow zaczelam wlasnie pratchetta przerabiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc wszystkim. nie zebym szedl spac ale widze zastoj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekend to wszyscy sie bawia gosc Ty zacznij tez normalnie sypiac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczne od pazdziernika noma ;) z cala pewnoscia. :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chciałam podnieść topik! widzę jednak, że gość tu też czuwa... gościu, do łóżka! samotni, dzień dobry:) bo pewnie rano to przeczytacie:D nie czytalam niczego od swojego ostatniego wpisu, jeśli było coś do mnie (bezpośrednio czy nie) - odpowiem po południu. o, noma też jest!! która też "normalnie" nie sypia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek, sam dolaczylem tu mniej wiecej 24h temu, wiec dopiero ucze sie topiku:) ale jakas fajna atmosfera tu panuje:) Paola, witam rowniez.. czyzbys znala Marka, skoro poznasz go osobiscie?:p:) Noma, widzisz tak juz bywa, ze czasem bohaterzy okazuja sie tania, chinska, platikowa podrobka:) teraz bedzie, ze ja taki jestem :p:D Zadumana, powodzenia:) Nie wiem skad taka zazyla dyskuzja na temat ksiazek. kazdy czyta to co lubi i mu sie podoba:) i niech tak pozostanie bo przynajmniej mozemy uczuc sie nawzajem:) mam racje?:) Leszczynowa, dzien dobry prawie o pierwszej? no wiesz co?:) tozto wczesny wieczor i co najwyzej mozna powiedziec dobry wieczor:D ale za to 8 rano to tak naprawde srodek nocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry leszczynowa :) czasamy sypiam \"normalnie\". czasami nawet jestem normalna. ;) poznaniak. to byl pamperek lego. lego nie jest chyba chinskie. choc kto ich tam wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez nie mozna byc normalnym caly czas bo by czlowiek oszalal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dziś to już pobiłam sama siebie prawie nie spałam, bynajmniej nie dlatego, że sie uczyłam tylko, że nie mogłam spać, chyba stres mnie zżera :P a dzisiaj uczę sie juz od 4 i coś cieńko to widze :( oczywiście musiałam jeszcze do Was zajrzeć, ale już znikam :P Miłego dnia wszystkim życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich w ten poranek sobotni. gdyby nie koszmary byloby idealnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to ja już zdąrzyłam wrócić z egzaminu, a tu takie pustki ?? Pewnie wszyscy gdzieś leniuchuja co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zadumana jak egzamin ?? opowiadaj. nie wszyscy, ja leniuchuje na kompie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choć jeszcze nie mam wyników, to zaraz idę uczcić koniec sesji :P było w miarę łatwo, więc jak najbardziej jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich tak pieknym popoludniem:) slonko grzeje bardzo mocno i tylko szkoda, ze musze pracowac:p Zadumana, jak poszedl egzaminek, moze nie byc wynikow, ale zawsze sa jakies przeczucia:p no i gdzie oblewasz egzaminek?:) Gosc, o jakich koszmarach mowisz?:) wszystkim zycze milego dnia i wracam do pracy:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
snila mi sie.... w sumie nie pamietam, ale to byl koszmar. od miesiaca mam tylko koszmary poza jednym snem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo na imprezach wszyscy albo spia a topik sie stacza hehehehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim w sobotę:) 25letni poznaniak--> chodziło mi o to, ze z resztą powitałam się ogólnie, a dla nowego marka mialam indywidualne przywitanie:) nie znam go osobiście (niestety, bo chyba jest fajny, skoro to kumpel Zadumanej:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) ja nie imprezuję, ja dziś pracuję. na szczęście w domu, więc kawa na biurku, ciasto z czereśniami, obok śpi kot... aaa, właśnie, a propos snu.. gość, a co to za sen, ten jedyny poza koszmarami? :P pisaliscie wczoraj o książkach.. ostatnio najwięcej czytam w pociągu, ale i tak mało w porównaniu z tym, co kiedyś.. na poparcie faktu, że czytelnik ze mnei zaawansowany sprzedam wam pewna tajną informację - noszę okulary... aaaaa!! lód mi sie rozpuszcza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie w koncu przywitam tez :) pogoda cudo. leje jak diabli. omal samochodu po drodze nie utopilam w zalanych ulicach i zlapala mnie policja za gledzenie przez komorke :( ale puscili wolno :D zachlapalam sobie spodnie wchodzac w kaluze kupujac piwo i wygladam jak zbity pies. ogolne jest swietnie :D gosc a moze to ja Ci sie snila? ;) jak koszmar to pasuje :D Zadumana jak widze, jest juz czego gratulowac :) leszczynowa... apetytu robisz tym ciastem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze ze cos sie dziac zaczyna. witam znow. leszczynowa>>> chcialabys wiedziec co to za mily sen? ale to juz prywatnie ;) noma>>> to nie Ty jestes przyczyna moich koszmarow. ale narobiliscie smaku. a ja mam soczek jablkowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello everybody :D sorki ze dopiero teraz sie odzywam ale wczoraj jakas wczesniej sie polozylem a dzis niestety do pracy musialem isc po ktorej zgadnijcie...znow poszedlem snic ;) hm...czytam tutaj wasze wypowiedzi i kurcze jestem chyba bardzooo do tylu - czuje sie przez to troszke niezrecznie i moze obco... dziekuje paolla za specjalnie przywitanie ;) hm.. o jakich klopotach mowisz odnosnie zadumanej i myst-a...? :> ostanimi dniami bylem tak zakrecony ze zapomnialem o tym ze zadumana ma egamin (wybacz....) ale mam nadzieje ze poszlo okey sadzac po twojej wypowiedzi :] kurcze musze teraz sprostac wymaganiom waszym jesli zostalem polecony przez zadumana :) bede sie staral... ;P hm.. moze by gdzies na piwko wyskoczyc chodz pogoda u mnie deszczowa... :( a moze macie lepszy pomysl na dzisiejszy wieczor? :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, marek, jaka ze mnie paskudna wazeliniara:D a ja wcinam śliwki i gorzką czekolade z bakaliami, a tę mieszankę wybuchową popijam pepsi light :) no i czekam na mecz naszych chłopców z Serbią, to jest mój plan na ten wieczór. kto też kocha siatkówkę tak jak ja? "w górę serca, bo Polska wygra mecz, Polska wygra mecz, Polska wygra meeeeeeeeeeeecz!!" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam do was, przerwa w \"pracy\" trwa od jakiegoś czasu, ciasto nie ruszone, kot się obudził:) a zaraz - co polecam - fantastyczny film w tiwi: \"Północ, północny zachód\" z bossskim Carym Grantem:) no i reżyser też taki, że w ciemno można obejrzeć - Alfred Hitchcock! Zadumana, napisałas wczoraj: \"przyjaźń z przyjacielem zakończyłam na prośbe chłopaka\". ja tez swoich znajomych odstawilam na bok na czas trwania ostatniego związku, ale nie na prośbę... na szczęście pozwolili mi wrócić, uff... serio - szczęsciara ze mnie.. bo inaczej zostałabym sama:( bardzo sie tego boję.... ale zawsze można zmienić, rozbudować, znaleźc nowe towarzystwo, Zadumana. Przecież my tutaj (w każdym razie nie ja) nie jesteśmy samotni dlatego, że nie potrafimy rozmawiac z obcymi, a tak jakiś czas temu napisał Myst. Ja np potrafię... Ty przecież też, więc do dzieła! Myst, wczoraj po 13-stej napisałeś \"z kim ty sie spotykalas?\". mnie ludzie też zadawali to pytanie, heh.. ale kiedy sie kocha, kiedy sie jest zakochanym, to ślepota jest bezgraniczna;) poza tym, nie można krytykowac gustu... a już na pewno nie powinno się kwestionowac miłości... tak myslę. ale nie bierz tego do siebie, to tylko luźne spostrzeżenia.. co wy o tym myślicie? marekwrocław:) heloł;) 25letni poznaniaku - nie, moim problemem nie jest samotność w zwiazku. noma, bosssko napisałaś: \"pogoda cudo. leje jak diabli\", aj law Ju normalnie za to! bo ja akurat deszcz i jesień uwielbiam! i lubię czasem wdepnąć w kałużę:) no i to na razie tyle, reszty nie doczytałam, bo lecę na film!! ooo, brat mi pacyfkę narysował na kurzu nas monitorze:D miłego wieczoru wszystkim:) aa, gość! :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×