Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość noma

Samotni 20stoparoletni - są tacy?

Polecane posty

pozdr zadumana :) na razie nic do powiedzenia nie mam, poobserwuje co sie bedzie dziala w topiku slucham sobie \"zdrowego kołątaja\", przepraszam juz \"sanctus\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 razy cos pisalam i nie weszlo i padlo :( nie pisze wiecej :P myst z malej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noma Ty to ale spostrzegawcza jesteś no:) Myst co to ma byc jakiś bunt, nie wygłupiaj się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podejrzliwa jestem tylko ;) i co to za obserwowanie? na koncu juz nie bedzie co obserwowac, jak nikt nie bedzie chcial rozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myst chyba dzisiaj nie w sosie jest :( może jutro będzie bardziej rozmowny!! ale i tak dobrze, ze w koncu sie pojawił :) istnieje nadzieja, ze inni tez powrócą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dziewczyny tez wywialo co tu sie dzieje ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem nie poznaje tego topiku od kad wróciłam z weekendu :( leszczynowa, paolla, filifionka nie sądziłam, że i Was będzie trzeba nawoływać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myst nie mów, że Ty nie masz nic do powiedzenia, a moze Ty chory dziś jesteś?? czytałeś wiadomość?? co ze spotkaniem?? mozemy na Ciebie liczyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecznym gadułą nie jestem no nie wiem, jestescie samotne i wierzycie w milosc z neta, troche sie was obawiam :P goscia nie bedzie bo on chyba nie jest z poznania? mam nadzieje :P zobaczy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myst nie zajmuj sie gościem tylko swoja osoba :) tak w woli wyjaśnień, to my nie urzadzamy spotkania w celu matrymonialnym, tylko po to aby poszerzyć krąg znajomych i miło spedzic czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
srutu tutu majtki z drutu na tyle kobiety znam, maja dziwne pomysly i sa dosc elastyczne, zmieniaja zdanie szybko :P hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżbyś się nas bał?? no nie wierzę, naprawde nie wierze :) spotkamy sie w miejscu publicznym, wiec raczej gwałt zbiorowy Ci nie grozi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam wprost, kiedy ktoś wkłada mnie do jednego worka z innymi kobietami... moglabym kogoś takiego zjeśc żywcem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jeszcze nie mialem zadnej zwariowanej historii zwiazanej z poznaniem jakichs wariatow z internetu, mysle ze moze byc zabawnie.... do piatku dluga droga, ale daj mi znac jak bedzie ustalony termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany leszczynowa wybacz nie chciałam Cie urazić :) Myst maila to Ty juz dostałeś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🖐️ Czy ktoś wie co się z forum dzieje? Jakoś tak dziwnie chodzi:p Myst... Spokojnie... może być całkiem zabawnie:p Co o tym sądzisz?:) A z kobietami i zmianą zdania bywa bardzo różnie:) Przeważnie zmieniają je nie wtedy kiedy trzeba:p Zadumana... A czy gdyby nie było to miejsce publiczne, to doszłoby do zbiorowego gwałtu:p:) Leszczynowa... Nie posądzałem Ciebie o kanibalizm:) I co porabiacie tak wieczorkiem?:) Pozdrawiam, Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadumana, to nie do Ciebie:P zapomniany, nie wiem, jak reszta, ale ja zaraz idę spać.. słońce mi zaszkodziło, a rano do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadumana wspomnialas, ze masz do mnie jakas sprawe w mailu hmm zaciekawilas mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie trzeba nawoływać, parę razy próbowałam coś pisać, ale dziś kafe chodzi tak strasznie wolno, że za każdym razem traciłam cierpliwość... mam nadzieję, że tym razem się uda:) myst, witam ponownie, choć też mnie ta mała literka zastanawia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze do zapomnianego, odpowiedź na dwa posty wstecz: masz rację, od kierunku wszystko zależy... a że ja na mocno sfeminizowany poszłam, to mam za swoje:) było trzeba sie wybrać na politechnikę :D i mnie dotyczyłby ten głupi kawał: na przystanku stoją dwie dziewczyny, jedna brzydka, druga też z politechniki (żeby nie było, że jestem antyfeministka, ja tylko cytuję kolegę z polibudy:) i niech się nikt nie oburza, mam nadzieję, że nikogo nie obraziłam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszczynowa w takim razie bardzo mnie to cieszy a juz myslałam, że to ja popełniłam jakis błąd :) paolla cieszę sie, że znowu jesteś i nie zaginełaś jak niektórzy :P Myst sza cicho sza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paolla witaj :) nie moglas wczesniej napisac z ta politechnika? tak z 6-7 lat temu to tez bym poszla i pasowala chociaz ;) leszczynowa fotke jakas mialas przeslac fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź ty noma nie przesadzaj:D i tak nie uwierzę;) podczytywałam wasz poznański topik i strasznie zazdroszcze wam tego spotkania... trzymam kciuki, zdajcie potem konieczne relację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paolla zawsze mozesz wsiasc w pociag i dolaczyc do nas :) a dzien wolnego zawsze sie znajdzie a z ta politechnika to nie przesadzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, kochani ja zmykam, uściski na dobranoc (choć pewnie jeszcze nie idziecie spać:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotkanie nie jest jedynie dla Poznaniaków, przyjezdni również są mile widziani :) no nic zmykam do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszczynowa... Czy to właśnie przez słońce chcesz się kanibalizmu dopuścić?:p Śpij dobrze:) Paolla... Niestety rozumiem kierunki, że tak powiem płciowe:p Szkoda, że nie wybrałem np. edukacji:) I jak? Wiesz już jaki pociąg będzie pasował?:) Dziewczyny dzięki Bogu nie miałyście nic z polibudą wspólnego:) To pocieszający fakt:p I tu pozdrawiam wszystkich i życzę miłej nocki... 🖐️ Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) Co tu takie pustki :) Ludzie ja tu już od półtorej godziny pilnie pracuję, popijając kawkę :D No to kto się pierwszy odezwie? :D Pozdrawiam, Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×