Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość noma

Samotni 20stoparoletni - są tacy?

Polecane posty

witam :) topic sie rozpada ostro niestety. poki co jeszcze tu pobede troche, moze znowu sie rozkreci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja właśnie wstałam i popijam kawę przy kompie:) zapomniany, polonistyka to idealny kierunek dla faceta:D znam jednego polonistę płci brzydszej (choc on niczego sobie:) ) z żoną też polonistką, więc studia dały mu jednak coś więcej niż tylko wykształcenie a co do pociągów, z mojej koziej wolki nic nie jezdzi, trudno tu dojechac i jeszcze trudniej się stąd wydostać, więc raczej nie liczcie ze przybędę na zlot, bo musialabym chyba ze 3 dni jechać:) (jak w średniowieczu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) wiecie co spac mi sie chce i chyba zaraz przysne przy tym monitorze, marzy mi sie teraz zielona trawka gdzies w cieniu, kocyk i sen :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noma... Dlaczego sadzisz, że topik się rozpada? Paolla... Coraz bardziej żałuję, że nie wybrałem bardziej humanistycznych kierunków:) Szkoda, że marzenia nie spełniłem w tym temacie:p Nie może być tak, źle abyś 3 dni jechała:) To chyba na rowerku:) A może masz w garażu jakiś helikopter o którym nic nie wiesz?:) Pozdrawiam, Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadumana... Dziwnym zbiegiem okoliczności marzy mi się to samo:) A może przyjedziecie do Swarzedza nad jeziorko?:) Zawsze mogę wyrwać się wcześniej z pracy:p :D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany i jeszcze jeziorko to juz szczyt marzeń, tym bardziej, że dzisiaj znowu ma byc upalnie!! uwierzycie, że w tym roku jeszcze sie nie kompałam w zadnym jeziorku?? po prostu wstyd a to juz srodek lata :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy sie nad jeziorko wybieracie a ja dzis do denstysty ide na kontrole :( paolla zawsze mozesz wyjechac juz dzis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ dzisiaj mam leniwca, cały czas widze trwake, jeziorko.... mmmhmm szkoda, że to tylko marzenia :P chyba przez to nic konkretnego dzis w pracy nie zrobię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noma, ja byłam w zeszłym tygodniu u dentysty i zaczęłam się dusić na fotelu:D poważnie mówię, robił mi ósemkę górną i przy borowaniu coś mi chlapnęło tak paskudnie go gardła...brrr... więc radzę ci, uważaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie, to ja bardzo lubię mojego dentystę i bardzo lubie do niego chodzić, bo nic a nic nie boli i on w ogóle jest bardzo sympatyczny... szkoda tylko, że ta przyjemność jest taka droga...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paolla nie strasz mnie bo wcale nie pojde ;) zawsze sie dusze, probuje cos mowic i nigdy nic mi nie wychodzi wiec kopie moja dentystke ;) ale ona juz sie przyzwyczaila do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie najlepszym jeziorkiem jest to w Sierakowie :) cudowna woda kolor lazurowy, czyściutka, ciepła, po prostu super:) byałam tam w zeszłym roku i naprawdę spędziłam tam jeden z lepszych weekendów :) a w tym roku moge tylko pomarzyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noma, jaka ty jestes agresywna:D mój dentysta zawsze nawpycha mi tych odsysaczy do paszczy i zaczyna się zadawanie pytań:) a ja robie takie rózne ehm uhm ohm i sie staram odpowiadać:) średnio mi wychodzi...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wlasnie :) a jak do tego jeszcze wlacza kamere i mam wielki ekran przed soba z moja cala paszcza. jak ja tego nie znosze zamykam oczy a ona mi pokazuje \"zobacz cos tu sie dzieje\" i \"no otworz oczki, zobacz\" to na sile zamykam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę wszystkim miłego dnia, u mnie w końcu słońce sie pojawiło, po kilku deszczowych dniach to miła odmiana. uciekam popracować trochę. papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Błekit_nieba :) a juz myslalam, ze wszyscy prawie mnie tu zostawili :) weeken milutko. a co tam w wielkim błękitnym swiecie slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W błękitnym świecie jest kolorowo. Niedlugo biorę urlop i jade wypoczywać! Cały miesiąc byczenia i popijania piwka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty chyba naprawde w niebie zyjesz skoro masz caly miesiac urlopu :) nic tylko zyczyc wspanialego wypoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadumana... Mnie również jeszcze w tym roku nie było nad jezioerkiem, stąd ten pomysł:) Skoro tak bardzo tęsknisz za jeziorkiem, to wyjdź wcześniej, weź kocyk i zrobimy przyspieszone spotkanie wszystkich, aby się wylenić:):p W tym roku jeziorko w Sierakowie jest jeszcze czystsze niż w zeszłym:) Nie wiem jak oni to robią, ale jest niesamowicie:) I te leśne tereny do jazdy na rowerku:D Noma... Spokojnie, dentysta nie jest taki zły:) Chodzę do niej od 2 miesięcy aby doprowadziła mnie do porządku i jeszcze troszkę pochodzę:) Zawsze nad jeziorko możesz jechać po wizycie u dentystkę:) No chyba, że za mocno biedną pokopiesz:) I czy tak boisz się swojej paszczy?:) Paolla... A co to był za dentyska? Jakiś sadysta:P:) Faktycznie, odpowiadanie na pytania z tym wszystkim w ustach, jest co najmniej dziwaczne:P A moja dentystka do tego próbuje prowadzić konwersację:) Simi... Ale wspaniałe do jazdy na rowerku:) Błękit_Nieba... My chyba jeszcze nie mieliśmy sposobności:) Witam serdecznie:) Pozdrawiam, Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błękit_Nieba... Widzisz... nie doczytałem:) Miesiąc urlopu? A gdzie trzeba pracować, aby było aż tak niebiańsko?:):p Pozdrawiam, Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe zapomniany 1980 ale sie zgrywasz :D ale juz mi smiech przechodzi i bede szedl sobie umow sie z twoja dawna dziewczyna \"zadumana\" i pogadajcie sobie, chyba nadal cos do siebie czujecie...poza tym jestescie siebie warci zadzwon do niej, a nie udawaj samotnego na forum, tak jak ona..... jestescie niezle walnieci jeszcze moze sie spotkacie na spotkaniu dla samotnych z innymi ludzmi z forum i bedziecie udawac nieznajomych najglupsze rzeczy i tak przemilczalem....wiec sie cieszcie ach te dzisiejsze nastolatki ;) i\'m outta here

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błękicie wietaj dawno Cie nie widziałam :) ależ Ci zazdroszczę tak długiego urlopu :) Masz juz jakieś konkretne plany na ten urlop?? gdzie zamierzasz jechać?? Zapomniany, żebym mogła sie urywac z pracy to już dano wylegiwałabym się gdzieś, ale niestety, taka praca trzeba odsiedzieć swoje :( liczę na to, ze w weekend w końcu ujrzę jeziorko, co prawda nie to sierakowskie czyściutkie, ale brudne w Krzyżownikach, cóż jak się nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma:) Myst :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany tym bardziej zazdroszczę :) Ty to ale szczęściarz jesteś no!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo dobry pomysł:) ja tez chce:) moze zapakuj do tego autobusu wszystkie topikowe ludki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×