Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość noma

Samotni 20stoparoletni - są tacy?

Polecane posty

noma - wracaj wracaj powodzonka we wszystkim co robisz no i zdrowiej hej Zadumana ! co u Ciebie ? jak reaktywacja z Zapomnianym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) u mnie po mału do przodu, odliczam już dni do urlopu, który mam od początku sierpnia, poza tym bez zmian, szaro, buro i ponuro!! zaglądam tutaj nawet dość częśto, ale niestety to już nie jest to samo miejsce :( czy ktoś wie gdzie podziewa sie gość?? On jeden zapadł się całkowicie jak kamień w wodę :( pozdrawiam wszystkich, którzy starają sie przywrócić topik do życia!! aseko nie wiedziałam, że masz takie zdolności twórcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo tak to jest - kazdy tylko zagląda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noma co to ma być za chorowanie?? wracaj szybciutko do zdrowia!! 🌻🌻🌻 simi myslisz, że da się tutaj jeszcze coś zrobić?? marku a Ty gdzie sie podziewasz?? też się schowałeś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście ze sie da ! trzeba tylko rzucić jakiś temat ~!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze, prosze.. a ja już ne wierzyłam, że da się coś z tym topikiem zrobić, a jednak... pozdraiwam wszystkich i nie uciekajcie juz tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee nikt nie lubi Keitha Jarretta? ok opuszczam topik :P co za ludzie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej leszczynowa:) wszystko u mnie ok, wakacjuję, czyli: --jem nieprzyzwoicie dużo (ale o poniedzialku mam zamiar to zmienic;) ) --czasem troche pracuję, ale nie aż tak, żeby się przemęczać;) --oglądam W11 i pękam ze śmiechu --maluję paznokcie na dziwne kolory:) --generalnie się odmóżdżam --aha, no i jeszcze próbuję o 2 tygodni doprowadzić mojego psa do jako takiego wyglądu (był bryłą sfilcowanej sierści, a teraz jest już coraz mniej sfilcowany) ok, to tyle o mnie. piszcie ludziska więcej, pliiiiizzzz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak się udało. Przypomnieliście sobie o topiku, super Zadumana - zycze miłego urlopu, ja niestety w sierpniu mam praktyki w wawie dlatego teraz staram sie odpoczac na maksa leszczynowa - sorki, że nie wspomniłem o Tobie w mojej tfurczości przez duże TFU ;) , brakowało mi rymu, wspomniałem tam o innych miastach czyli też o Tobie :) paolla - czy to kazdy student chudnie podczas roku akademickiego, zwłaszcza podczas sesji ;) a na wakacjach odrabia zaległości w jedzeniu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tu zaraz milo :) Zadumana az Ci zazdroszcze tego urlopu no :) milego wypoczynku mnie na razie czeka pol roku na lekach i comiesieczne wizyty w szpitalu buuu :( i od poniedzialku powrot do \"normalnej\" biurowej osmiogodzinnej pracy. okropnosc. ehh aseko a Ty narzekasz ze nie mozesz tak pracowac, a ja bym wieeeeelee za to dala. przez tydzien strasznie sie przyzwyczailam do pracy w domu. jutro za to mam zamiar przespac caly dzien. a dzisiaj jeszcze obejrzec kroniki riddicka i pitch black. w ramach odmozdzania (dzieki paolla za pomysl ;) ) myst no widocznie nikt nawet nie zna keitha jarretta. nie przejmuj sie, mojego kochanego delerium tez nikt nie zna ;) pozdrawiam serdecznie wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noma mi też sie podobala praca w domu, ale tylko na poczatku. Potem sie okazuje, że za duzo czasu spedzasz w domu i robi sie strasznie nudno. No i strasznie brak motywacji przynajmniej w moim wypadku. Podobaja mi sie Twoje plany na jutro, zwłaszcza ze znowu bedzie padac (oby jednak nie ;) ). Zycze duzo zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) na razie nie ma czego zazdrościc, bo do urlopu jeszcze tydzień i w ciągu tego czasu może sie jeszcze wiele zmienic, wiecie jak to jest \"człowiek planuje...\" paolla widze, ze wakacje pełną parą :) ach jak ja tęsknie, za takimi beztroskimi wakacjami :) aseko jak długo będa trwały te praktyki?? i co właściwie będziesz tam robił?? noma współczuje Ci, widze, że strasznie podupadasz na zdrowiu :( nie przepracowuj się!! simi a co tam u Ciebie?? widze że topik ożywa bardzo mnie to cieszy :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie wszystkich:) Hej, ludziska... dlaczego takie smutne minki?:) Będzie co będzie i czasem na to wpływu nie mamy.. ale może pora się usmiechnąć?:D:P Simi... Fajny cytacik, zamieściłaś kilka postów powyżej:) Noma... Wracaj szybko do zdrowia bo szkoda czasu na choroby:) Lepiej wyjść na spacerek jak tylko pogoda się poprawi:D Ale żeby przez tyle czasu leki przyjmować i szpital odwiedzać :o Tego nie zazdroszczę... mogę jedynie życzyć BARDZO szybkiego powrotu do zdrowia:) Zadumana... Nawet nie wiesz jak zazdroszczę tego urlopu:) Przydałoby się tydzień wolnego... ale już nie pamiętam kiedy aż tyle wolnego miałem:) Leszczynowa... Co wiesz o Gościu? Chowasz go gdzieś pod łóżkiem?:P:) Pozdrów go i daj odetchnąć:p Paolla... Jak tak można sobie leniuchwać?:P No i jak idzie postęp z ofilcowywaniem psiaka?:) Aseko... Bo do pracy w domu trzeba nieco samodyscypliny:p Pracowałem tam jakiś czas temu prze kilka miesięcy i powiem, że bardzo mi się podobało:) W sumie teraz też chętnie tak bym popracował:) Co prawda teraz umawiam się na spotkania poza biurem, ale to już nie to:P Pozdrawiam i baaaaardzo przyjemnego weekendu życzę:) Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadumana Praktyki bede miał cały sierpień jako kierownik budowy przy budowie kolejnego biurowca. Co konkretnie bede robil to sie dowiem n amiejscu, ale chyba nie bede mogl byc codzienne na cafe :( Zapomniany Czasem znajduje w sobie motywacje ale niestety nie zawsze ps. moze znacie jakies akademiki w wawie za ok 350 zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paollla, wakacje, łał.. ja też chcę:( tymczasem siedze, udaję, że pracuję, a im mniej zrobię dziś, tym więcej zostanie na niedzielę:( paolla, jak będziesz tak dużo jadla, to niedługo nas opuścisz, udając sie w kierunku działu \"Diety\", uważaj na siebie:P aseko, Twoja TFUrczośc baaaardzo mi zaimponiła, masz chłopie talent do rymów częstochowskich;) Zadumana też ma urlop?? no nie! wszyscy mają, tylko nie ja! noma, faktycznie, jednak praca w domu nie zawsze jest taka fajna, zwłaszcza w takich przypadkach, jak Twój:( Trzymaj się! a Keitha Jarretta znam, specjalnie starałam sie zignorować (taaa, wredna małpa ze mnie). A i Delerium mi się o uszy obiło;) Zapomniany, co do samodyscypliny - racja:( zamiast pisac, to znowu siedze na forum, gadam przez tel., obijam się słowem :O a gościa nigdzie nie chowam:P aseko, a akademikiem w stolycy nie pomogę (mogę tylko tzrymać kciuki) pozdrawiam:) leszczynowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszczynowa, na diety już zaglądałam:) i trzeba cos z tym zrobić, koniecznie... a psiak coraz lepiej, dziekuję za troskę:) zaczyna wyglądac jak człowiek, tzn jak pies;) tymczasem dziś inny psiak, jamnik przebrzydły mojej koleżanki z roku, ktorą postanowiłam dziś odwiedzić, ugryzł mnie w nogę :( całe szczęscie krew się nie polała, bo wykazałam się odrobiną refleksu i nie pozwoliłam mu zatopić zębów w moją stopę. to drugi raz w życiu ugryzł mnie pies i poprzednio też był to jamnik (może mam jakiś gen antyjamnikowy?;) ) pozdrawiam serdecznie i wypoczywajcie dużo w weekend!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to ja ~! a u mnie jesy suuuper - kocham zycie, kocham swiat, i najwazniejsze KOCHAM SIEBIE. duzi myslałam o samoakceptacji , o tym dlaczego jestesmy szczęśliwi i wiem wiem ze duzo zależy od tego jak my sami czujemy sie z sobą : z własną fizycznościa z własnym charakterem. wiem ze jestem fantastyczną osoba i dlatego tak swietnie potrafie pokazac siebie, nie boje sie braku akceptacji ze strony innych. a wiec polecam - polubcie siebie na poczatek tak zeby pózniej pokochały was te drugie osoby. Bo tak naprawde to jestesmy wyjatkowi tylko ze musimy pokazać indywidualnosc wszystkie nasze cechy charakterystyczne / i wady i zalety / moga byc szalenie atrakcyjne dla tych innych pod warunkiem ze naturalnie odkrywamy je w sobie i robimy z nich nasze znaki firmowe ! moze chaotycznie to napisałam ale sens na pewno uchwycicie. Pozdrawiam wszystkich - zycze aby od poniedziałku nie opanowala Was nuda ! buziaczki buziaczki buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pusto cos tu dzis. po przespanym weekendzie i dzisiejszych szalenstwach w urzedach na kafe pustki. czyzby wszyscy zrobili juz sobie wolne? simi podoba mi sie ta afirmacja. pozytywne to strasznie :) zalozylam sobie dzisiaj pamietnik z budowy. budowy, ktorej jeszcze nie zaczelam, ale ktora mam zamiar zaczac. pamietnik byc musi. oficjalnie moge sie pochwalic. pierwsza wizyta w gminie czyli pierwszy krok do rozpoczecia zalatwiania formalnosci. i juz na dzien dobry klopoty. gdyby nagle w moim zyciu zabraklo klopotow pomyslalabym chyba, ze oto wlasnie umarlam. ale przynajmniej nabralam sil i ochoty do dzialania po ostatnich dolkach. zawsze cos. przyszla paczka z kolejnymi ksiazkami murakami :) i kilka innych. z tych polecanych przez Was :) nudzic sie wiec nie bede. pozdrawiam i wracajcie szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nomka - \"nigdy w zyciu \" realizujesz ? pozdrowionka cieplutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypoczęta po 2 tygodniowym urlopie zaglądam na kafe i widzę, że wiele tutaj działo się:) jakoś postaram się szybko nadrobić zaległości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simi jakbys zgadla :) tylko z wieksza iloscia problemow jak sie okazuje do tego. ale nic to, kobiety twarde sa :) malgosia witaj po urlopie :) a juz myslalam, ze zniknelas na dobre. opowiadaj jak bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noma naprawdę sama budujesz dom??:) jestem pełna podziwu dla twojej odwagi:) a urlop jak zwykle zbyt krótki:) byłam nad naszym morzem:) było super, piękne słoneczko i plaża... eeeccchhh... a teraz już wróciłam do szarej rzeczywistości i nie mogę wygrzebać się z zaległości, które powstały w pracy podczas mojej nieobecności:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgosia no sama to nie ;) zamierzam wziac murarzy ;) na razie poki co mam zapowiedziana polroczna walke z urzedami o pozwolenia. ale kurde starzeje sie wiec najwyzsza pora zaczac cos robic :) a po urlopach zwykle tak bywa, ze nie idzie nadrobic zaleglosci i zwyczajnie sie nie chce. w tym roku urlop sobie juz odpuscilam. moze za rok, ale tak mowie kazdego roku odkad pracuje i nigdy nic z tego nie wychodzi niestety. ale cos za cos zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja musze gdzies uciec na odpoczynek chocby na tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×