Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość noma

Samotni 20stoparoletni - są tacy?

Polecane posty

a może wyjaśnijmy wszystko od a do z. Szczerze mówiąc szkoda byłoby zakończyć to wszystko lekko niesmacznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atmosfera stała się nie do zniesienia, niektórzy mogą czuć się oszukani i się nie dziwię, dlatego chyba nastał czas na wyjaśnienie wszystkiego, aby nie było zbędnych niedomówień!! To prawda, kiedyś z Zapomnianym byliśmy razem, teraz jesteśmy osobno i siłą rzeczy po tak długim związku każde z nas czuje się samotne, dlatego tez oboje znaleźliśmy się tutaj, jeśli oprócz samotności Zapomniany miał inne powody aby do nas dołączyć, niech po prostu powie!! z mojej strony to wszystko co mam do powiedzenia, jeśli ktoś czuje się urażony to PRZEPRASZAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noma, hmm, kto i gdzie napisał, ze \"uważamy inaczej\", niż Ty? nie za bardzo pochopnie wyciągasz wnioski? wydaje mi sie, ze cała dzisiejsza dyskusja sprowwadza sie DOKŁADNIE do tego, co napisałaś: \"robienie z ludzi idiotow nie jest juz najmilsze\" simi:) Zadumana, chyba już pare postów wcześniej to przerabialiśmy?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noma - polubilem cie, jak szukasz romansu wal na maila ;) serio mowiac pozdrawiam ciebie i mimo wszystko dzieki za ciekawy topik zapomniany1980 - nie wiem czy zauważyles, ale juz nie musisz udawac... pozdrawiam wszystkich i zegnam, zwalszcza pozdrawiam -nome -filifionke -no i mimo wszystko zadumana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myst 20 BEDZIE jakoś smutno bez Ciebie o ile Będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Mam chwilową przerwę... :) Ale widzę, że nieźle się narobiło:o:) Tak. Znam Zadumaną od kilku lat i kilka miesięcy temu się rozstaliśmy. Zadumana występuje tu pod zupełnie innym nickiem, niż zazwyczaj – nie od razu wiedziałem, ze to ona:) Przypuszczam, że zmieniła nicka właśnie dlatego abym się tu (i na poznańskim) nie pojawił. Zaznaczam, ze są to moje przypuszczenia. To był przypadek, a gdy zacząłem zagłębiać się w topik, byłem już 100% pewien z kim mam przyjemność. Ponieważ topik był dla samotnych 20kilkuletnich, dlatego też napisałem. Tak samo było z topikiem poznańskim. Zresztą czy to ważne kto kogo zna, skoro i tak nie jesteśmy parą?:) W każdym bądź razie nie miałem zamiaru z nikogo idioty robić:( Nie wiem kto czuje się urażony, ale przepraszam... jeśli to coś pomoże:) Pozdrawiam, Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ludziska, no co wy? pożegnania sobie urządzacie?! bez przesadyzmu... ja na przyklad nie czuje sie zrobiona w idiotke z tego powodu ze zadumana i zapomniany sie znają i byli ze sobą jeszcze niedawno (swoją drogą, podobne macie te nicki:)marny ze mnie detektyw ze sie nie zorientowalam, ale przeciez to tylko net, czyli tylko slowa, a wszystko co najwazniejsze i tak idzie innym kanałem komunikacji i emotikonki nie wystarczą... ) ja sie cieszę, że trafilam na ten topic, ze peirwszy raz zabralam na kafe glos, bo do tej pory tylko podczytywalam i czasem cos na pomaranczowo wtrąciłam malo istotnego. a tutaj sie zadomowilam i polubilam was wszystkich. jezeli topik umrze, to bedzie mi baaardzo smutno. koniec spiczu, dziekuje za uwagę aha, i ja sie stąd nie wynoszę w odróżneniu od niektórych, będę podnosiła jeżeli bardzo spadnie, ale nic na siłę... pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim... eno nie uciekajcie z tego topiku ;) ja dzis sie nie bede rozpisywal bo nie mam do tego glowy niestety.. :( dzis smutek zagarnal moja dusza.... zycze milych snow i milego jutrzejszego dnia :* dla pan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich w ten piękny słoneczny dzioneczek ! w taki dzień jak ten - \".......... zakochaj się !\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos by mi mogl strescic w paru slowach co tu sie wydarzylo od soboty rano?...leniwy jestem, a sadzac po ostatnich mailach, musialo sie tu calkiem sporo dziac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HespSJ, heloł;) to Ty też zostałeś/aś zasypany/a korespondencją pozaforumową? w skrócie - Zadumana i zapomniany byli kiedyś razem, ale nie przyznawali sie do tego oficjalnie, sprawę na światło dzienne wywlókł Myst na poznańskim topiku. Nie wiem, dlaczego oboje się nie przyznawali, nie wiem, jaki jest cel ich pobytu tutaj,nie wiem, czy przypadkiem wciaż nie mają się ku sobie;) w sumie - lepsze to, od niejednej telenoweli:) pozdrawiam głównych bohaterów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale generalnie pytanie jest jedno - czy to oznacza koniec ? naprawde szkoda by było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry mowiac maile mialem na mysli posty. bo jesli chodzi o maile to wrecz przeciwnie. od soboty nie dostalem zadnego. :-) hmm...no to faktycznie ciekawie sie porobilo. zgadzam sie z simi, ze teraz najwazniejsze czy to dla nas cos zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem dlaczego dla Was cos ma sie zmienic. z tego topiku odszedl tylko gosc, aseko (chyba?), myst i ja. cala reszta pozostala. szczerze mowiac, mam nadzieje, ze go pociagniecie dalej. pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężczyzna odkrył broń, wynalazł polowanie. Kobieta odkryła polowanie, wynalazła futra. Mężczyzna odkrył kolory, wynalazł malowanie. Kobieta odkryła malarstwo, wynalazła makijaż. \"Mężczyzna odkrył mowę, wynalazł konwersację. Kobieta odkryła konwersację, wynalazła plotkę. Mężczyzna odkrył rolnictwo, wynalazł jedzenie. Kobieta odkryła jedzenie, wynalazła dietę. Mężczyzna odkrył przyjaźń, wynalazł miłość. Kobieta odkryła miłość, wynalazła małżeństwo. Mężczyzna odkrył kobietę, wynalazł seks. Kobieta odkryła seks, wynalazła ból głowy. Mężczyzna odkrył handel, wynalazł pieniądze. Kobieta odkryła pieniądze, i to zrujnowało mężczyznę...\" fajnie się uzupełniamy - milutkiego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midżo
Witaj Zadumana:-) To kiedy to spotkanko na Starym Rybuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Zosatwić Was na jakiś czas i juz sie topik rozpada. Pojechałem na kilka dni do rodziców i dlatego byłem nieobecny. paolla ja też dołacze się do tych, którzy utrzumują topik przy zyciu bo tez od niego zacząłem się udzielac na kafeterii. Szkoda, że niektórzy pożegnali się juz chyba oficjalnie, inni mam nadzieję jeszcze wrócą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aseko, miło słyszeć, że nie jestem jedyna, która ma ochotę na reanimację:) a słowa nomy to mnie po prostu położyły na łopatki - co z tego, że prawie wszyscy poszli sobie stąd, przecież reszta może sobie pisać... no tak, tylko nieobecnośc tylu osób wszytsko zmienia, niestety... no to podciągam w górę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy moze pisać co chce tylko po co skoro nikt tego nie przeczyta :( kiedyś załozyłem topik na temat miejsc jakie warto odwiedzić na Słowacji. Niestety skonczyl sie po 10 wpisach. A może ktoś z tego topiku (choć niwiele nas zostało) poleci jakies baseny termalne na Słowacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz 12 a dopiero pierwszy wpis - niedobrze Pogoda straszna o 10 słońce zastapiły chmury i pada cały czas. Zrobiło się baaaaardzo ciemno. Chyba będzie burza. Moze sie wypada w godzinę i znowu zobacze słońce :) Narazie tylko siedzieć przed kompem szkoda, ze nikogo nie ma na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż, a tak było tutaj miło... może miło nadal jest, ale jakoś niezbyt gwarno:( co my z tym zrobimy, aseko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy samotni pouciekali Tylko paolla z aseko zostali Załozycielka - fanka Tolkiena Nie chce juz z nami miec do czynienia Inni z Poznania: Myst, Zadumana Też nie sa sklonni już do czytania Warszawa oraz inne miasta Ma swoje sprawy - z topikiem basta Gosc - nasz reanimator po kłótni z Mystem Brak Mu ochoty by wrócić życie Śmierć topikowi grozi niechybnie Może ktoś nowy tchnie w niego życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli tym milczeniem dajecie do zrozumienia, ze pora kończyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aseko, to chyba jest telepatia albo jakiś znak:):):):):):) może jeszcze da się podnieść ten temat:):):):) fajny wierszyk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inny topik sobie poczytałem I porymowac troche zachciałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paolla -->telepatia albo myślenie w podobnym kierunku bo wsród znajomych na gg czesto mi się to zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aseko, spokojnie możesz założyć topik \"samotni - tutaj rymujemy\" może będzie tłoczniej niż tu... ja niestety rymować nie umiem, więc odpowiadam prozą. ale wybaczysz, prawda?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×