Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość noma

Samotni 20stoparoletni - są tacy?

Polecane posty

teraz widze co gosc napisal \"nternet tylko poszerza krag oddzialywania, w koncu nie bede sie umawial tylko z moimi najblizszymi znajomymi i wsrod nich szukal koogs\" jesli nie internet to tylko krag znajomych??? jakos to idealnie pasuje do mojej wizji dla kogo jest internet internet jest dobry na przelamywanie siebie to fakt ale jesli ktos jest skazany tylko na znajomych w przypadku braku neta to na maxa jest to hmmm facet co w realu nie potrafi zagadac, zdobyc numer - i tak bym sie czul w zwiazku z neta - ze w realu sobie nie radze. Mam nadzieje, ze sie gosciu nie obrazisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to stawianie nie działa?? przecież to miłe jak facet zaprasza na kawę i potem płaci rachunek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda na to, ze Myst jest totalnym indywidualistą :) zreszta dobrze, ze sa również tacy ludzie w końcu byłoby nudnawo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filifionka
Myst, nie wpędzaj mnie w kompleksy... Opanowałam angielskie trzyliterowe FYI i TBC, ale czteroliterowych jeszcze nie przerabiałam ;) Małgosia, właśnie! Zwłaszcza że teraz to NIEPŁACENIE jest normą Myst! żeby się odróżnić od innych, postaw kobiecie kawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz ktos mi napisze, ze sie wywyzszam i obrazam goscia mam nadzieje ze nie zostane zle zrozumiany chcialem powiedziec tylko o swoim stanowisku wzgledem zwiazkow z neta, ktore wynika z moich ogolnych doswiadczen i tego ze nadal lubie chyba dreszcze emocji w realu jako 1 miejscu spotkania kilka razy spotkalem sie z osobami z neta i pewnie tak bedzie dalej, ale nigdy nie myslalem, ze stad moze powstac zwiazek. tylko tyle stawianie jest mile fakt - postawcie mi cos co? zadumana jak myslisz? ja jestem mily bez tego ;) zasadniczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podniosę wam topik:) zupełnie bezinteresownie:P jesczze nie wiem, o czym dyskutujecie, bo ostatnich kilku stron nie czytalam, ale - jesli mogę - nadrobię zaległosci i moooże nawet cos napiszę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myst ja juz nic nie myślę, dzis mam mózg zlasowany, pogoda, praca i jeszcze te Twoje teorie to zbyt wiele jak dla mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zadumana uzbierasz na te kawe, i bedziesz mi robic obiecany 2 godzinny masaż w miejscu publicznym obiecuje, ze nie bede nic mowil :) ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze gorzej bo już w ogóle nie bedę z tego nic miała :P chyba jednak zamierzasz mnie na maksa ukarać, za ta małą wpadke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panienki
A ja mam 27 lat i jestem samotny z wyboru :P Jakieś propozycje? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to znaczy samotny z wyboru?? albo człowiek czuje sie samotny albo nie, co najwyżej możesz być sam z wyboru, a wtedy propozycje są całkiem zbedne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panienki
Nie czuję się samotny :) Jestem sam z wyboru ponieważ kobiety to zawsze problemy a ja wolę długo żyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dlatego pomyliłeś adres kolego!! tutaj znajdują sie osoby SAMOTNE z różnych względów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panienki
Zauważyłem, koleżanko :P Ale chwilowo nudzi mi się straszliwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa czyli postanowiłeś tutaj zabić swoja nudę, niestety chwilowo pustka, tylko ja sie ostałam i raczej rozrywki Ci nie dostarczę!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panienki
Dlaczego nie dostarczysz mi rozrywki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panienki
Ascetoholix- Suczki zaśpiewaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panienki
@Zadumana Ja też jestem mało rozrywkowy więc łatwo mnie rozerwać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys sobie nabilam siniaka jak to spiewalam... i juz wiecej nie chce ;) zaspiewam \"biały miś\" o dziewczynoooo ooooooooo spojrz na misiaaa..... kurde nei znam dalej slow ale chyba cos o chlopcu... hmmmm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o koleżanka bierze się za śpiewanie wiec może to dostarczy Ci rozrywki :) a tym czasem ja sie cichaczem ulatniam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panienki
Top One- Biały Miś "Biały miś dla dziewczyny, Którą kocham i kochał będę wciąż, Lecz dziewczyna jest już z innym I pozostał mi tylko biały miś. Hej dziewczyno, spójrz na misia, On przypomni chłopca ci Nieszczęśliwego małego misia, Który w oczach ma tylko szare łzy. Minął czas, naszych spotkań, Minął dzień, zaginął biały miś I pozostał żal i smutek, Po dziewczynie, po misiu i po snach. hej dziewczyno ... Biały miś, nie kochany, Porzucony już dawno w ciemny kąt, Już dziewczyna go nie weźmie, Nie przytuli do swoich ciepłych rąk. " :) Śpiewaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panienki
@Zadumana koleżanka chyba za młoda na taki hardcore :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wowwwwwwwwwww no to jestem w szoku ;) z pamieci to bylo?? hehehehe no to spiewam... ale juz nei chce białego misia... teraz zaspiewam.... zaspiewammmm ... spiewam sobie spiewamm ze wszystko olewam ;D :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panienki
Kolega potrafi się starać po prostu :P A co do olewania, Yaro - Olewka Ref: "Kiedy nic się nie klei, A czasu coraz mniej. Co mówisz na to Ty? Olewka! Sytuacja coraz gorsza Robi się ze złej. Co mówię na to ja? Olewka! Kiedy droga do celu Jest długa i kręta. co mówisz na to Ty? Olewka Kiedy znawcy hiphop Mierzą w procentach. Co mówię na to ja? Olewka! 1.Poznaj mój sposób na życie Dobry jest na doły I dobry na szczycie. Gdziekolwiek jesteś, Cokolwiek się dzieje, Żadna komplikacja Tobą nie zachwieje. Nie,nie,nie,nie, To nie żadna tragedia. Życie to nie dramat, To wielka komedia. Zaskakuje tylko nieuświadomionych, A Ty zawsze bądź w olewkę uzbrojony! Ref... Olewka- tajna broń dla wrażliwych. Uwalnia od stresów nadpobudliwych, Nic Cię nie ruszy, Olewka zagłuszy. Zapewni spokój niepokornej duszy. Zawsze tak było- Nie zadowolisz wszystkich. Wiesz,to zadanie dla agencji towarzyskich A nie Twoje! Więc rób zawsze swoje. Cokolwiek mówią ludzie- Ja sie nie boję! Ref.../x2 Bez niej jak dziecko Nie do obrony W najlepszym wypadku Kolcami najeżnoy. Pasywnie nastawiony Czekałbyś na akcję Trudno w takiej chwili O właściwą reakcję. Kocham olewkę, Sławię jej imię, Topię w niej wrogów Jak w tanim winie. Radzę Ci jak lekarz, Receptę Ci daję: Wybierz olewkę a z martwych powstaniesz!" To co z tym śpiewem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zagiałes mnie. moze jednak bede tylko za chorek robic??? :D :D :D laaaaaaaaaaa lalalalalalala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×