Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość noma

Samotni 20stoparoletni - są tacy?

Polecane posty

checi to jest podstawa :) fakt. jesli sie jest leniwcem jak ja to moze byc ciezko hehee Twoje marzenie jest bardziej z cywilizacja zwiazane bo ja to chce mieszkac w lesie na Alasce i do najblizesj wioski okolo 100km ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no alaska to znaczna przesad ;) ale domek bedzie mial z jednej strony las, z tylu pole, a z drugiej ogrod wiec cywilizacji znowu takiej miec nie bede ale i tez na przeciwko sasiedzi wiec dzika glusza tez nie.. w kazdym badz razie byle dalej od miasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj noma kusisz tym domkiem bo baaardzo mi sie on juz podoba. jesli bedzie mial las to jest prima sort ;) bardzo bedzie ladnie juz to widze oczami duszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to czy bedzie ladny to sie dopiero okaze ;P jesli sie nie rozleci predzej przy moich pomyslach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecej wiary w siebie noma. ja w Ciebie wierze . i wiem ze bedzie to supeeer domek. ale serio kolo lasu i pola i sadu mniaaaaam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jednak wole nie zapeszac... wiec tak sobie planuje tylko, a co z tego wyjdzie to sie dopiero okaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzbys byla troche przesadna ? ;) ale fakt. domek zobaczymy kiedy powstanie to sie zlustruje dokladnie go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesadna to moze nie, ale pechowa na pewno... czego sie tkne to rozwale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mow tak. czasem w zyciu sie cos nie uda, ale glowe daje ze gdyby popatrzyl ktos z boku to tak by nie wygladalo pesymistycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac to chcialabym by chociaz z boku to tak pesymistycznie nie brzmialo, ale nic z tego... ale moze kiedys sie cos odmieni... w koncu ile moze byc zle... jak to mawiaja nadzieja matka glupich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ci mowie ze bedzie lepiej. tak jak mowisz musi byc lepiej. a poza tym to juz mnie wkurza ten nick wiec wroce do mojego poprzedniego :) w nastepnym poscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jednak z Ciebie skrajny optymista a nie pesymista ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w takim razie dla mnie juz chyba okreslen zabraklo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chociaz ktos ;) ja bym jednak w cuda nie wierzyla ;) ok... ja sie zbieram bo juz zesztywnialam przy tym monitorze dzisiaj... a kuchnia nadal niezrobiona ;) zmykam do wanny... milego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milego wieczora rowniez i dobranoc noma :) do uslyszenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poki co jestem, ale nosi mnie po zawilych sciezkach neta wiec ile bede to inna sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Punia
Witam. Nie moge spac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Punia
Dawno mnie tu nie bylo? Cos sie zmienilo? Ktos kogos poznal i nie jest juz sam? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie orientuje bo dzis tutaj wstapilem dopiero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Punia
Popisalabym troche ale facet spi dwa metry ode mnie a ja robie halas klawiatura :D Kurde wiecie co? Facet u ktorego wynajmujemy mieszkanie niespodziewanie sprzedaje je sasiadce obok :( no tylko udusic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha. niezle. juz widze te scenke jak probujesz pisac a facet spi :) no no tylko dwa merty to jakies male mieszkanie czy to Twoj facet? a moze ten ktory sprzedaje ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Punia
Gosc ten dwa metry ode mnie to OCZYWISCIE moj :D A ten co sprzedaje to wlasciciel....nosz kurde a juz myslelismy ze pare lat tu pomieszkamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to juz jest :) nic nie powiem na wlasciciela bo w sumie tez naleze z racjii rodziny do ich kliki i rozumiem ich czasem hhehehe co prawda mozna wczesniej dac znac ze sie ma jakies plany i dac czas na wyprowadzke i znlezienie lokum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie tez pozegnam... trzeba by bylo chociaz te 4 godziny przespac.. ale i tak czuje, ze jutro bede nieprzytomna.. dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) Cóż moje oczy widzą :) topik pięknie ponownie rozkwita :) witam nowe osóbki :) no i oczywiście witam gościa który w końcu do nas powrócił :) miło Cię znowu widzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×