Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolejny...

Dla Ciebie..

Polecane posty

Gość kolejny..
KOCHAM CIĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poryczalam sie
moja milosc jest daleko..a to wszystko takie piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Tobą z Twojego powodu: mądrości Twojej, urody, ruchu, Twojej dobroci i prawości, tysiąca zalet. Jestem dziś z Tobą i będę zawsze do końca świata, do śmierci samej, pomimo wszystko, nawet: na przekór całemu światu. Kocham Cię bardziej niż wszystko na świecie, Kocham Cię tak, jak nikt we wszechświecie. I jestem z Tobą, bo tak chcę, po prostu. Kocham Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziękuję Ci mój....
kochany dzieciaku...zmieniłeś mój świat. Kocham Cię. Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamiętaj o tym...
Dziś już wiem.... będziesz zawsze blisko mnie,bo przecież KOCHAM CIĘ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wierzyłem zawsze że...
kiedyś CIę odnajdę i będziemy razem, KOCHAM CIĘ BARDZO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale kto tu kocha i kogo
bo nie wiem, a bardzo bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja wiem....
On kocha mnie nad życie i już. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MESZUGE
MAM MDŁOŚCI OD TEGO PRZELEWU MIŁOŚCI :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To masz problem....
Oj masz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etapowiec
Pragnę Cię,Mam Cię,Mam Cię dosyć........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda mi Ciebie...
nie wiesz co to szczęście...i potrafisz myśleć tylko......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etapowiec
Milosc tak wiem co to jest i zazwyczaj kończy sie gdy świat pokazuje swą zlą stronę.A to jedno ........ jest chyba jedyną przyjemnoscia tej milości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zgadzam się z Tobą....
nic nie jest w życiu łatwe, ale o miłość taką czystą i prawdziwą warto walczyć...kochać całym sercem i dawać z siebie wszystko...wtedy i pragnienia mają inny wymiar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ludzie naprawdę .....
zapomnieli, co jest w życiu ważne? Dlaczego? Wszyscy myślą tylko o pieniądzach i pozycji....ludzie opamiętajcie się....proszę...:( Warto szukać, bo przecież prawdziwa miłość jest przede wszystkim w nas samych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etapowiec
Walczyć o milość ,kochana o czym ty piszesz.Jeśli druga strona nie wykazuje chęci to jest to walka ala Don Kichote z wiatrakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może tylko znaczyć...
że nie jest to prawdziwa miłość...miłość, to wzajemna akceptacja...czułość, naniętność, ciepło i chęć uszczęśliwienia tej drugiej osoby, a nie siebie samego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny..
Marzę... O delikatnym pieszczeniu Twojego ciała przez moje dłonie, usta.. Kcham Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny..
Sęk w tym , że ja kocham inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Cię Januszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Cię Sylwuniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja kocham Ciebie...
bardzo mocno....nad życie...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla Ciebie Sylwio....
Ralff Keller - Miłość jest wtedy... Miłość jest wtedy... ,gdy leżę koło Ciebie i przytulam się... Miłość jest wtedy... , gdy rozpoznaję Twoje kroki na schodach... Gdy kocham się z Tobą na plaży i dotykam Twojej skóry oblepionej piaskiem... Gdy we włosach Twoich wyczuwam zapach morza... Gdy wiem, że nie śniłem o nikim innym jak o Tobie, I stają się niebem Twoje oczy... a usta chlebem. Gdy widzę cię w kolorach sepii , leżącą na mokrym piasku... Miłość jest wtedy... , gdy wiem co Cię denerwuje... Miłość jest wtedy... , gdy Twój zapach na ulicy odnajduje.. Gdy siedzisz mokra na kamieniu i przytulam cię nagą ,bo Ci zimno. Gdy między mokrymi puklami Twoich włosów umiera słońce... Gdy wiem, że tylko Tobie ufam i tylko ty mnie akceptujesz... I stajesz się kamieniem u szyi... i skrzydłami u ramion Gdy przeszywasz mnie niebieskim kolorem, wylewając słone łezki. A tak naprawdę , to miłość jest wtedy gdy stajesz się moim przyjacielem i zrobił bym dla Ciebie tak wiele... Miłość jest wtedy... ,gdy słucham Twego serca Miłość jest wtedy... ,gdy smakują mi Twoje łzy Gdy siedzisz przy stole i patrzę jak jesz... i patrzę jak pijesz wino czerwone Gdy w Twoich oczach blask świecy się odbija... Gdy przypominasz mi dobre chwile... I jesteś więzieniem... i sposobem na życie. Gdy pływasz w złotych liściach , uśmiechasz się do mnie... Miłość jest wtedy... ,gdy oddałbym Ci swoją krew Miłość jest wtedy... ,gdy wiem że oddam życie za Ciebie Gdy nie złościsz się, kiedy milczę... , bo nie wiem czemu nie płaczę. Gdy umierasz , umiera część mnie razem z Tobą... Gdy wiem ,że tak musi być, choć tego nie chcę. I zamykam Twoje oczy co były niebem ...a milczą usta co były chlebem Gdy wysychają na zawsze twoje łzy ,a ja nie jestem zły... A tak naprawdę , to miłość jest wtedy gdy stajesz się moim przyjacielemi zrobił bym dla Ciebie tak wiele... Miłość jest wtedy... ,gdy mnie akceptujesz Miłość jest wtedy... ,gdy ocierasz moje łzy Gdy siedząc w wannie z gorącą wodą , robisz mi miejsce Gdy mi ufasz jak mnie nie ma... Gdy w środku nocy robisz mi herbatę... I cię męczę... i uszczęśliwiam Gdy milczę i myślę , Ty mi towarzyszysz Miłość jest wtedy... gdy śpisz koło mnie Miłość jest wtedy... gdy jestem stary a Ty mówisz mój kochany Gdy dajesz mi szczęście, jakiego nikt nie daje... Gdy płaczesz ,widząc jak ja płaczę... Gdy wiesz to, czego inni nie wiedzą I kończąc grę u zmierzchu życia... wiesz że zagrałabyś raz jeszcze Gdy jesteś ze mną szczera , bo wiesz że wszystko możesz mi powiedzieć A tak naprawdę , to miłość jest wtedy gdy staję się twoim przyjacielem i zrobiła byś dla mnie tak wiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Januszku jesteś taki....
wyjątkowy...jestem najszczęśliśwszą kobietą na tej planecie...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×