Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trochę samotna

Szukam przyjaciół, z którymi mogłabym po prostu rozmawiać

Polecane posty

Teraz mnie trochę zaskoczyłaś, bo prędzej o Tobie pomyślałabym, ze jesteś wyciszona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem jestem spokojna, a czasem szalona i nieobliczalna...:) Kto zrozumie kobietę...a mnie to już w ogóle .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, czyli nie jesteś wyjątkiem:D sorry, ale idę już spać, mam nadzieję, że w końcu skończą się te Wasze ciche dni, bo coś takiego naprawdę trudno jest wytrzymać trzymaj się ciepło i do następnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już idę ...niestety, właśnie się dowiedziała, że to potrwa do wtorku i jest mi bardzo smutno...sen dobrze mi zrobi, może troszeczkę połaczę do poduszki...ale to nic... :( Dobranoc 1977, śpij spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1977 - widze, ze nie lubisz zimy tak samo jak ja a tu u gory tej strony widze wlasnie reklame \"Turcja juz od ...zl\". Trzeba tylko miec czas, pieniadze i \"zegnaj zimo\". Co Ci przeszkadza w zastosowaniu tego hasla w praktyce? Mnie ze MU z jakiegos powodu nie chce nigdzie ze mna pojechac. Czy Ty masz podoby problem (oczywiscie nie z MU ale z TU)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfie Ja nie cierpię zimy programowo i musiałabym chyba do tej Turcji wyjechać i już nie wrócić a tego raczej nie zrobię. Niestety w tym roku właśnie braki finansowe nie pozwoliły mi wygrzewać się w słońcu gdzieś za granicą. Zresztą wiesz, tutejsze słońce w zupełności by mi wystarczyło........gdyby było:) Ze mną też nikt nie planuje wyjazdów, ale to chyba dlatego raczej, że nie pozwalam podejść zbyt blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze za oknem troche slonca wiec sie wybiore pojezdzic troche na rowerze po polu mokotowskim i po okolicach. Moze tez sie troche opale. Dlaczego nie pozwalasz podejsc zbyt blisko? Nawet elfom? Ten to wyglada jak stary pies, ale nie gryzie, szczegolnie kobiet. Wiec jak chcesz odwiedzic pole mokotowskie lub jakis pub tamze to mozesz to sprawdzic na sobie :) tylko napisz jak Cie tam znalezc zeby Ci to zademonstrwac (ze nie gryzie). Najlepiej przyslij mi maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia76
www.agusia76.blog.onet.pl - nie mam czasem z kim pogadac i tam sie zale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okazuje się, że elfie, że trudno na rowerze przejechać kilkaset kilometrów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1977 - to nie takie trudne jak jest dobry powod. Poza tym jezeli jedynym problemem jest odleglosc to sa pojazdy szybsze niz rower. Ale zwykle jest wiecej problemow niz sama odleglosc... milli - ja to tu jestem prawie codziennie tylko zwykle o zlej porze (tak jak dzisiaj). agusiu76 - pozal sie tutaj to bedzie nam smutno razem a to czasem tez pomaga na to zeby tak smutno nie bylo. Szczegolnie jak sie okazuje, ze podobne problemy maja tez inni, albo co lepsze, wiedza co na te problemy poradzic bo im pomoglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj i ja jestem, czemu się nie odzywasz? Jeszcze się gniewasz na mnie ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację elfie, trudno byłoby mi wyruszyć do Warszawy, żeby się poopalać. Poza tym nie jest mi po drodze w tamtym kierunku:) milli cześć, co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj 1977...marzenia gdzieś uciekają, ktoś uparcie sprowadza mnie na ziemę tak bardzo skutecznie, że płaczę przez niego...ale to nic, bo przecież jesień kolorowa idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milli jeżeli płaczesz przez kogoś, to nie mów, że to nic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nic 1977, bo są gorsze rzeczy na tym świecie... przecież smutek mija, a rany się goją...nawet te najbardziej bolesne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wrażenie jakby sprawiały Ci przyjemność te łzy, cierpienie wywołane przez kogoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jednej strony przynajmniej wiem, że jeszcze potrafię coś czuć...a z drugiej...ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milli nic Ci nie pomogę, bo zbyt mało wiem. w każdym bądź razie nie płacz, bo Ci oczy spuchną a jutro musisz iść do pracy. Makijażem trudno to bedzie ukryć. Weź się w garść a najlepiej się upij lekko. A na jutro weź wolne. Tymczasem ja juz uciekam, dobrej nocy, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za dobre rady...spokojnie, ja sama sobie poradzę...a poza tym ja nie piję...:) Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milli dzień dobry:) widzisz sama, że tu nikogo nie ma, więc zakamuflowałam się tam buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi i udało się, tu też miałam właśnie 69 no nic, teraz już mnie nie ma, paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa czasczasczasczasczas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz to oczywiście pustkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez widze ze pustki. Ale niedlugo wroci zodiak wiec moze topik sie ozywi. Chyba, ze panie juz teraz zaczniecie wiecej pisac o sobie. 1977 - jak Ci bylo podczas tego 69? Jezeli o tym wspominasz to chyba Ci nie robi przykrosci pytanie o takie rzeczy... bo przykrosci bym Ci nie chcial zrobic i mam nadzieje, ze Ci bylo fantastyczne. milli - a co u Ciebie z tymi sprawami? Czy Twoj Aniolek tez Cie tak dobrze traktuje? Czy moze tesknisz do takich rozrywek bo ich nie masz? Chyba samo plywanie i inne sporty nie moga zastapic w zyciu wszystkiego. Piszcie panie wiecej o sobie to topik ozyje. Co do mnie to moj glowny problem to ze narazie musze zaliczyc dwa przedmioty z matematyki. A nie przepadam za matematyka. Chyba, ze chodzi o 69.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej ludzie
witam:) kto wie jakiego smsa sie wysyla do idei zeby miec za grosza!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
house elf było fantastycznie, tym bardziej, że to już kolejne 69, które udało mi się zdobyć tutaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×