Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trochę samotna

Szukam przyjaciół, z którymi mogłabym po prostu rozmawiać

Polecane posty

Gość toti
ojej dostalem buzi !!!!!!!! ja ci dziekuje bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toti
zodiak widzialas ile buziakow dostalem tera nie bede spal w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadaj częsciej, a dostaniesz więcej :D Choć niekoniecznie buziaków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toti
a ja nie umiem tak robic ale napisze i daje ci sto buziakow i jeszcze jeden dzieki zodiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki toti bardzo żałuję, że będziesz miał teraz problemy ze snem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toti chyba jednak poszedł spać... zodiak, zostałaś mi tylko Ty od całusów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w takim razie, skoro nie ma mnie kto rozpieszczać i całować, ja też idę spać, ale wrócę tu po jeszcze;) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc 🌼 Wielokropek obiecał byc i nie przyszedł :( 1977 odeszła toti cierpi w samotności na bezsenność ....żegnajcie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, wybralem sie na poszukiwanie starych znajomych i znalazlem milli (a wlasciwe milli znalazla mnie) :) Jak Wam tu bylo bezemnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak Tobie było bez nas elfie ? :) Trochę tu sie pozmieniało...chyba... Trochę nowych twarzy, ale nie wiem, czy nie na chwilę.... Witam tych, którzy tu zaglądają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elf znowu zniknął i nic nie mówi :( Wogóle cicho tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zodiak - witaj! Jestem znowu. Gawedzilem sobie z milli w \"klubie przyjaciol Czarnej Wandy\" bo chyba zostal opuszczony przez wszystkich i nikogo tam nie ma od dawna... A tutaj bylo troche zamieszania wiec nie chcialem przeszkadzac nowym wpisowiczom i wpisowiczkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zodiak przestań, proszę. Nie gniewam się na Ciebie , a z tą dziewczyną miałam już kiedyś do czynienia. Rozmawiałam ze wspaniałym człowiekiem , a jej to nie wiem czemu przeszkadzało. Tak mi dokuczała, aż się w końcu popłakałam, naprawdę. Ten chłopak jakby to wyczuł , dał jej tak do wiwatu, że się odczepiła... A wczoraj naprawdę zrobiło mi się przykro. Niby to tylko net, a jednak boli i nie chodzi o krytykę. Jej przeszkadzało, że rozmawiałam z elfem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że mnie nie przeczytałaś.... Dziękuję, będę wpadała i jeszcze jedno niech się odzywa ten mój cichy wielbicie.... ;) Zawsze z Tobą porozmawiam , pamiętaj dla mnie ważne jest to co człowiek ma wewnątrz , jaki jest i co czuje... :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę milli----> Odpowiedziałam u Ciebie, nie będe więc sie powtarzać :) elfie---> miło, że wróciłeś :) Dziś nie moge już gadać, jutro pewnie będę. Do zobaczenia/przeczytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, jak mnie nie ma, to nawet nikt tu nie zajrzał :( To dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich;) wreszcie udalo mi sie dorwac kompa z netem... zasadniczo tak dlugie przerwy to przez upal nie chce mi sie w 35 stopniowym upale po miescie kursowac zatlocznymi busami:( ale sadze ze za jakies 2 tygodnie bede czesciaj, a za jakis miech to codziennie;) no tak, widze ze jakas niedowartosciowana doczepila sie do mnie pare dni temu;) dzieki za obrone, nastepnym razem olejcie to jednak bo owa Pani nie przeczytala nawet 1/3 topiku a wyrazila jakies tam bezsensowne opinie silac sie zreszta na proby logicznego konstruowania wnioskow, co nie specjalnie jej szlo;) no ale przynajmniej troche dynamiki wprowadzila;) zabieram sei za odpisywanie na maile, bo troche to zaniedbalem, bede jeszcze jakas chwilke na tym topiku, wiec odzywajcie sie jakby co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, kogo to moje oczy widzą ? Więc jednak jeszcze żyjesz ? A już myślałam, że broniłyśmy ducha...:P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to chetnie---> Jak miło Cię widzieć :) Mam nadzieję, że z czasem będziesz bywał tu częśćiej, bo ja to chętnie z Tobą porozmawiam ;) Teraz wpadłam tez tylko na chwilkę, własnie wróciłam z aquaparku, a tu taka niespodzianka... Witam i pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zaglądających, ale chyba tych jest coraz mniej :( No cóż, ja jestem jeszcze... i chyba...trochę samotna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milli - zauwazylem, ze jakis debil sie pod Ciebie podszywa na topiku \"Zapraszam do romowy na każdy temat wszystkich wrażliwych panów\". Poniewaz wszystkie \"milli\" z "I" (duzym \"i\" zamiast \"l\") (np. \"miIIi\") zablokowalem to uzywa przekreslonego \"l\" i mysli ze moze sie ktos na to nabierze i bedzie ubaw po pachy. Specyficzne poczucie humoru spotykane tylko u debili. Wyjasniam dlatego zebys nie myslala, ze moze te \"milli\" z przekreslonym \"l\" tez zablokowalem i teraz ja robie te numery a nawet jezeli myslisz ze nie jestem specjalnie rozgarniety to nie chcial bym zebys myslala ze jestem debilem bo mi jednak zalezy na Twojej opinii :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zodiak - pisz wiecej i wtedy bedzie wiecej czlowiekow do Ciebie pisalo i nie bedziesz sie czula samotna. Bo samotnosc to tylko brak komunikacji z kims kogo lubisz albo kochasz. I elf bedzie tez pisal jak go o cos zapytasz bo bardzo lubi rozjasniac sprawy ktore czlowieki zaciemniaja z roznych powodow - przewaznie dlatego ze maja legendy do ktorych sa bardzo przywiazane a ktore elfy porzucily juz przed wiekami :D. Elf jest dzisiaj w dobrym humorze bo sie spodziewa obiecanego maila od milli dzieki ktoremu bedzie sie mogl tez poczuc mniej samotny :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj elfie :) Mówisz: Pisz więcej... jasne...ale ... Chciałabym sobie gawędzić o wszystkim, ze wszystkimi chętnymi, ot tak. No nie będę przecież gadać sama ze sobą :) Nawet 1977 nie przychodzi, a mówiła, że wróci po więcej :P A rozjaśnić... myślę, że koleje losu spowodowały u mnie niezłe rozjaśnienie, zrozumienie wielu problemów, wcześniej wydawałoby się poważnych, dziś błahych... Do legend też raczej nie czuję przywiązania, wolę tworzyć własne teorie, wcale nie koniecznie właściwe i jedynie słuszne. Cieszy mnie twój dobry humor, przynajmniej ktoś jest zadowolony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zodiak, wróciłam po więcej...przecież mówiłam, że wrócę:) nie było mnie przez moment, ponieważ zaatakowały mnie trojany i inne robactwo...a teraz pędzę poczytać co napłodziliście w tym czasie, kiedy mnie nie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×