Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trochę samotna

Szukam przyjaciół, z którymi mogłabym po prostu rozmawiać

Polecane posty

Nie rozumiem dlaczego ludzie nie pchają sie tutaj drzwiami i oknami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie to było efektowne bryknięcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mi też, dlatego brykam :) Ale zaraz i tak będę uciekać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie tak od razu, chyba. 1977--> Czasem warto. Teraz ciągle będe patrzeć na Twoje stopki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli będziesz tylko patrzeć, to raczej nieeeeeeeeee;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo 1977 okazuje sie wielbicielka pieszczot stop? i do tego w wydaniue k+k, zaczyna sie robic naprawde interesujaco;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już myślałam :( Ze względu na orientacje pozostane przy patrzeniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero wróciłam do domu, nie nakarmiłam rodziny i sobie pisze. Zaraz mnie zamordują, a wtedy już tu wogóle nie zajrzę :( Chyba jednak uciekam. Może jatochetnie nie bedzie tylko patrzył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to interesująco zrobiło się dopiero teraz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no, zodiak tutaj taka spokojna byla, a tu nagle pokazala swoja ognista czesc osobowosci;) ja tam sie zapisuje, moge nawet kilka razy sie zapisac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh zodiak narobila ochoty i uciekla;) niegrzeczna!;) ja dzisiaj mialem srednio przyjemny dzien, wlasnie kumpel mnie namowil zebym do niego wpadl na piwko, wiec za jakies 30 minut tez sie zbieram!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to chetnie - skad wiesz ze teraz tez nie chodzi o \"kwestie terytorialne\" (zdobycie prawa do pompowania ropy naftowej jak wyjasnil ten general). Chyba nie na podstawie tego co mowia politycy? :) Wiec na czym mozesz oprzec swoja wiedze poza obserwowaniem rzeczywistosci i wyciaganiu logicznych wnioskow? I czy Twoje wnioski to, ze w Iraku ktos walczy o demokracje i wolnosc, jak mowia niektorzy politycy? Jak ta demokracja i wolnosc jest taka dobra to dlaczego nikt jej nie zamierza wprowadzic w Stanach i \"system republikanski\" jest wystarczajacy dla Stanow kiedy reszta swiata ma miec demokracje i wolnosc. Moze Amerykanie by tez chcieli system wielopartyjny i prawdziwe wybory zamiat obecnego cyrku? Przynajmniej niektore elfy by chcialy a mowi sie im: \"Nie mozemy sobie na to pozwolic bo caly swiat jest zalezny od nas. Musimy bys silni, zwarci i gotowi i demokratyczne fanaberie sa dobre dla tych idiotow Francuzow\". Skad wziales ze \"system totalitarny szczegolnie z przegieciem w strone militarna (przerost przemyslu ciezkiego) jak wody potrzebuje darmowej sily roboczej!\". Chyba Cie nie uraze, jezeli zasugeruje, ze ekonomia to chyba nie jest Twoj ulubiony przedmiot? A jezeli nie jest to nie musimy jej dyskutowac poza tym, ze nalezalo by wspomniec, ze kapitalizm nie ma polegac na zabieraniu czegos innym grupom etnicznym sila, ale na tym, zeby z nimi handlowac na rynku wolnym od naciskow politycznych. Czy czytales moze \"Atlas Srugged\", powiesc w ktorej autorka, pani Rand (z zawodu filozof), stara sie przedstawic obrazowo wynik porzucenia tej podstawowej idei kapitalistycznej. Jezeli nie czytales to polecam, mimo ze nie ze wszyskimi konkluzjami pani Rand elfy sie zgadzaja. Narazie nikt nam nie zabranial kupowania ropy od Iraku ani nie zabranial Amerykanom. Oczywiscie lepiej jest cos sprzedawac niz kupowac wiec jak odrzucic cala scieme to sie okazuje, ze walczymy tylko o to kto bedzie sprzedawal a kto kupowal. Ale my to chyba i tak bedziemy zawsze kupowac tyle ze moze nie od Irakijczykow a od Amerykanow i to po wyzszych cenach niz bysmy mogli od Irakijczykow. Bo przeciez musza doliczyc sobie koszty wojny ktora \"dla nas\" prowadza. Zeby uwolnic "wolny swiat" od tych sukinsynow. Poza tym uwazam, ze moralnosc nie powinna zalezec od tego do ktorej grupy nalezysz. I uwazam, ze jedno z bardziej idiotychnych hasel to \"my country, right or wrong!\". To jest haslo politykow, dla ktorych poswiecic kilka milionow \"cudzoziemcow\" dla prywatnych interesow tych politykow to \"patriotyzm\". To jest tez haslo idiotow, ktorzy sie daja na to zlapac. Elfy sie nie daja. Jezeli przeciwnik jest sukinsynem to go odpowiednio traktuja ale to samo stosuja do przyjaciol. Co moze swiadczyc o tym ze nie nalezy przeceniac przyjazni z elfem bo elf ma wbudowane biologicznie mechanizmy ktore dla czlowiekow moga byc calkiem niezrozumiale. Ale moze dlatego elfy istnieja miliony lat a czlowiekom to sie moze wkrotce skonczyc bo sie wytepia nawzajem, po zaledwie 57 tysiacach lat i tylko przez glupote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko zaglądam :P To teraz zmienie sobie nicka na INTUICJA :D A tak wogóle to ja lubie rozrabiac, nigdy nie mówiłam, że nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj elfie, no zastanow sie! system totalitarny z przegieciem w strone militarna, czyli wlasciwie kazdy totalizm, nie znam takiego ktory by nie stawial na wyscig zbrojen! ma to do siebie, ze lubi prowadzic wojny, badz ewentualnie utrzymywac wysoki stan liczebnosci armii! oczywistym jest ze to kosztuje, bowiem zolnierze jak malo ktora grupa spoleczna jest z reguly dobrze oplacana;) oczywistym jest, ze nalezy uszczerbki w sile roboczej w jakis sposob zniwelowac jesli nie liczebnie (kazda populacja poza chinska ma spore ograniczenia) to chociazby ekonomicznie! wbrew pozorom obozy pracy nie sa terminem ktory zniknal wraz z Rzesza! i wbrew pozorom obozy pracy, nie sa tworem w zadnych panstwie totalitarnym wylaczonym z lancucha gospodarczego!!! co wiecej w niektorych przypadkach sa bardzo istotnym elementem tego lancucha! podejrzewa sie, ze dobrym przykladem jest Korea Pln. ktora slynie od pewnego czasu z takich \"kurortow\" pomijajac fakt, ze caly kraj w naszym rozumieniu jest takim obozem;) powiedzmy, maja obozy w obozie;) radzieckie gulagi, takze niektorzy uwazaja za istotny lancuch gospodarczy w tamtym systemie! przebywalo w nich przeciez kilka milionow niewolniczej sily roboczej i zapewniam Cie elfie, ze nie byli na wczasach, ani nie kopali dolow, zeby je zaraz zasypac;) Powiedz mi elfie, czy Ty uwazasz ze ekonomiczne teorie kapitalistyczne maja zastosowanie w centralnie sterowanych gospodarkach dzialajacych w ramach panstwa totalitarnego? Drogi elfie, oczywiscie ze kapitalizm ma polegac na wolnym handlu, jest tylko jeden problem! Otoz nie madrym by bylo, gdybysmy placili dyktatorom-mordercom slone pieniadze za nasz narkotyk-rope, skoro owi dyktatorzy knuja przeciwko nam, chca nas bombardowac, chca miec bron jadrowa i to finansuja z naszej kasy;) tu chodzi o nasze interesy elfie! nie o to kto jest dobry, a kto zly w tej ukladance! jak Ci bombka spadnie na glowe, to ten kto przezyje bedzie tym dobrym, bo jak wiadomo, historie pisza zwyciezcy! stad ta cala afera z irakiem! pomijam teorie o przemysle zbrojeniowym usa, niespelnionych ambicjach rodziny bushow, oraz kompaniach naftowych rodem z ameryki:) bylbym ostrozny w tej kwestii bo w mojej ocenie, amerykanskie kompanie naftowe swietnie sobie radzily wydobywajac rope \"dzierzawiac\" pola roponosne;) dokladnie tak jak ma to miejsce teraz, tyle ze pewnie teraz za troche mniejsza kase (ale tego nie wiem)! elfie pamietaj z laski swojej ze teoria o tym jakoby wysoka cena ropy byla wynikiem iraku jest mocno przeterminowana, odka pojawily sie pogloski, ze panstwa OPEC dwukrotnie ZAWYZYLY swoje szacunki co do ilosci ropy na ich ziemiach!!! cena idzie w gore, bo dzisiaj nikt juz nie zagwarantuje ile tej ropy jest jeszcze naprawde, a do tego Chiny ciagna jak smok co jeszcze bardziej winduje cene! moralnosc, uwielbiam to slowo! moralnosc elfie jest dobra, kiedy nie masz przystawionego pistoletu do glowy! muzulumanscy ekstremisci nie bawia sie w te gre! bo to gra wiesz elfie? i wiesz co Ci jeszce powiem? my w niej przegrywamy bo za duzo myslimy! dla nich sprawa jest prosta! my, albo oni! albo ich lad, albo zaden! a my sie zastanawiamy, moralizujemy, pochylamy sie w bolu i najczesciej kompletne glupoty gadamy, bo nam sie wydaje ze rozumiemy tych ludzi, ale ich nie rozumiemy. to niczym walka plemion, ktore plemie elfie wygra? to ktore brutalnie zmasakruje wroga, zcy to ktore wyjdzie naprzeciw uzbrojone w milosc i znak pokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zodiak no to licze na to, ze porozrabiamy razem;) ale to juz nie dzisiaj, bo uciekam, kumpel zaraz po mnie przyjedza, narazie wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to chetnie - mowisz \"bo nam sie wydaje ze rozumiemy tych ludzi, ale ich nie rozumiemy\". Ze Ty ich nie rozumiez to sie musze zgodzic bo Ty wiesz to lepiej ale o elfach nie mozesz wiedziec co rozumieja a co nie. Mowisz tez: \"to niczym walka plemion, ktore plemie elfie wygra? to ktore brutalnie zmasakruje wroga, czy to ktore wyjdzie naprzeciw uzbrojone w milosc i znak pokoju?\" Co pomoglo Tysiacletniej Rzeszy, ze tak brutalnie maskrowala? Przetrwala 12 lat. Czy myslisz, ze to dlatego, ze nie byla dostatecznie brutalna i nie zakpywala swoich przeciwnikow zywcem jak armia amerykanska? Myslisz, ze ta brutalnosc pomoze tej armii wygrac czy raczej pomoze przegrac? Czy myslisz, ze cywilizowane sposoby prowadzenia wojen wyewoluowaly dlatego, ze to powodowalo przegrywanie wojen? Moze Ci to przynajmniej nasunie mysl, ze wymyslanie teorii socjologicznych nie jest takie proste jak robienia rzeczy wymagajacych co najwyzej rozluznienia pewnych miesni. Moze poza tym nie powinnismy zanudzac pan dykutowaniem rzeczy, ktore moga je zupelnie nie interesowac. Moze z wyjatkiem tego, ktore miesnie powwinny panie rozluznic, zeby im bylo przyjemniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany boskie, zaraz umre! kac gigant! ja to chetnie sie wczoraj nie popisal... pijak i zdrajca ze mnie, no ale coz... czasami jest sie tylko mezczyzna;) elfie sprowadziles rozmowe na dziwny tor, chyba nadinterpretacja moich slow Ci sie wlaczyla;) ale nie mam sily o tym dzisiaj rozmawiac;) powiem tylko, ze okazuje sie iz poderwanie kobiety w metrze jest proste jak nie wiem co, oczywiscie w sytuacji gdy kobiecie sie ja to chetnie podoba;) skonczylo sie to pijanstwem do 6 rano, skandalicznie niemoralnym zachowaniem i ... no lepiej dalej nie mowic, bo mnie zaraz tutaj napadna panie moralizatorki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze chciałam się przywitać. Specjalnie dla Ciebie ten czarny nik elfie. Nie robię tego często , ale cóż czasem trzeba się poświęcić. Po drugie tak pobieżnie przeczytałam o czym była rozmowa. Pobieżnie dlatego, że jestem leniuszek i widzę przed sobą dość długie wypowiedzi Panów. Niemniej jednak temat jest bardzo ciekawy. Mam znajomego, który jest muzułmaninem. Ponieważ na świecie obecnie jest dużo związanego bezpośrednio z nimi zamieszania, byłam ciekawa jakie jest jego zdanie w tym temacie. Rozmawialiśmy ponad trzy godziny. Chłopak jest bardzo wierzący i powiem Wam szczerze , że jego wypowiedź bardzo mnie zaskoczyła. Jeżeli jesteście zainteresowani, to chętnie przekażę Wam część zdobytych wiadomości. Po prostu dajcie znać. Po trzecie chcę Wam zwrócić uwagę na to co się stało w Londynie. Przyjżyjcie się temu z innej strony. Odpowiedzcie sobie na pytania, które zadam. To powinno dać wiele do myślenia. Panowie po pierwsze jesteście mężczyznami jak widzę bardzo mądrymi . Zastanówcie się zatem jak szkoleni są terroryści ? Tu Wam podpowiem : do zabicia jak największej ilości ludzi. Po drugie dziwnym zbiegiem okoliczności zbiegło się to z pewnym wydarzeniem, jakim ? Po trzecie była sprawa, która interesowała ponad 28 milionów ludzi na całym świecie. W związku z tym , co się stało w Londynie przeszła na drugi plan albo jeszcze dalej. Pozytywne załatwienie jej bardzo było komuś nie na rękę. Za dużo by staracili, czyż nie mam racji ? Myślę, że pozostałe pytania są zbędne. Pamiętajmy o jednej bardzo ważnej rzeczy POLITYKA TO RÓWNIEŻ DUŻE PIENIĄDZE !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz tylko
czy ją przeleciałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to chetnie cóż za pijaństwo i rozpusta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×