Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trochę samotna

Szukam przyjaciół, z którymi mogłabym po prostu rozmawiać

Polecane posty

a wiec jednak sie nie wystraszyla;) ehh dzien? a po co dzien? ja tam wole wieczor, zmierzch, bo powiedzmy ze w nocy troche za ciemno:) lono natury? no prosze, to tak w ramach ekscytujacego braku poczucia bezpieczenstwa?:D w zwiazku z tym ze bardzo mi sie teskni za jeziorem noca, to proponuje zmierzch na jakiejs plazy nad jeziorem, pusto juz jest, zaraz kompletnie sie sciemni. szampan hmm, skoro lubisz;) ja osobiscie preferuje inne alkohole;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widze ciekawy temat :) A ja jak zwykle spływam, bo moje dziecko wróciło z basenu i jak zwykle zostane pozbawiona dostępu do komputera. Pocztam później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potem będzie księżyc i gwiazdy... Księżyc pięknie się odbija w tafli jeziora. Szampamem się nie upijesz, a w głowie tak lekko szumi i jest całkiem przyjemnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie glowa po szampanie boli, ale mozemy pic co innego;) o upicie sie nie obawiaj umiem sie poslugiwac alkoholem;) ksiezyc fajna sprawa, ale ja bardziej mysle o wodzie ktora omywajac brzeg wydaje charakterystyczne odglosy, zapach jeziora noca, poglebiajace sie ciemnosci i moze troche chlodu ktory powoduje ze bycie blisko jest jak najbardziej uzasadnione;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inezzz
tak czytam czytam i w końcu napiszę... dla mnie zawsze najcudowniejsze było to, ze natąpilo totalne zatracenie, bez wzgledu na okoliczności-rozjezdzajace sie materace etc.. nastórj pomaga, ale co zrobic gdy stanie sie niezbędnym i go zabraknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziemy patrzeć na gwiazdy, a Ty będziesz mi szeptał do ucha ..... Czuję Twój oddech na szyi, to miłe .... uśmiecham się delikatnie wiedząc, że tego nie widzisz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest miło, ale niestety muszę cię teraz zostawić.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aluna
hej hej witam, jestem nowa - nigdy nie brałam udziału w takich dyskusjach, zaczęłyście od dołków a nawet fajnie się temat rozwinął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aluna ---> Bo cały nasz urok na tym polega, ze raz upojne chwile nad jeziorem, raz terroryzm, polityka, potem znów rozmowy o seksie i bieliźnie... Zostań, zaglądaj tu i rozmawiaj:) Witaj inezzz ;) Ja to chetnie i milli tak zajęli sie sobą, że nawet Cię nie zauważyli ;) A bardzo lubimy tu nowe osoby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wpadlem dzisiaj, bo z netem bede mial od jutra mozliwe spory problem! od jutra do nowej roboty zasuwam, nie znam warunkow, a tez z racji na tym, ze mi zalezy nie bede sie raczej afiszowal z forum dyskusyjnym w pracy;) mam takie tendencje do podejrzewania, ze ktos jednak monitoruje korzystanie z internetu, szczegolnie w duzych firmach;) mam nadzieje, ze drogie Panie beda o mnie pamietaly i maila naskrobia, pomimo braku mojej osoby na forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie inezzz i aluna. Moze napiszecie co wg was panie w seksie lubia najbardziej. To panow zawsze bardzo interesuje ale panie sa zbyt niesmiale zeby to wyjawic. Moze tutaj bedzie latwiej. Narazie brak czasu na uczestniczenie w dydkusji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu się działo, kiedy mnie nie było???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jatochętnie---> jestem jasnowidzem i coś mi się zdaje, że za jakieś dziesięć do czternastu dni uporasz się z tym problemem... ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1977---> nic się nie działo, to tylko jednorazowy wyskok... ;) :P I więcej się nie powtórzy... zwracam Ci kawalera nietkniętego... ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm..... ładna dziś była pogoda, prawda ? ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna, to mało powiedziane... ona była piękna, wymarzona na długi spacer... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zwiazku z czym i mnie dzisiaj nie było na forum :) Ja to chetnie---> Mam nadzieje, o ile topik nie utonie po drodze, to jednak czasem zajrzysz do nas :) Morze w weekend, w jakiejś wolnej chwili... Wypowiem sie za nas wszystkie ( myślę, że moge), że przyzwyczaiłyśmy się do Ciebie i będzie nam baaardzo smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co porabiałaś zodiak w tak pięknym dniu, że nie było Cię z nami. Uchyl rąbka tajemnicy.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic ciekawego, zwykły spacerek :) Tyle, że trochę dłuższy. A później domek i zamiast wejść na forum, po prostu poszłam spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś do północy możecie tylko o całowaniu...👄 dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, wszyscy się całują zamiast tu siedzieć...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przychodzę jak zwykle o takiej porze, że moge tylko powiedziec dobranoc. Cały dzien goście w domu i zero neta :( I jakoś bardzo tu pusto... Gdzie podziały się wszystkie niewygadane duszyczki ? Czy załapałam sie jeszcze na tego buziaka ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zodiak, na buziaka załapałaś się tylko Ty, wszyscy inni pogardzili a wczoraj tak całuśnie miało być:( Co tu się dzieje, nie rozumiem!!!:P Chyba będę musiała zaraz wypowiedzieć się tu politycznie, to wszyscy wrócą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a poz tym muszę natychmiast zmienić stopkę!!!:D fajnie tak pisać do siebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1977---> nie do siebie, do potomnych :D Ja sądzę, że może to brak seksu...;) Elf nie ma czasu, ja to chetnie podobnie, a z nami panie cos nie chcą gadać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×