Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trochę samotna

Szukam przyjaciół, z którymi mogłabym po prostu rozmawiać

Polecane posty

za duzo mam do stracenia, zeby jakies fantazyjki realizowac;) no niestety, moja teza o byciu \"wolnym\" troche sie mija z prawda;) tylko mnie teraz nie bij za to!!:D obiecuje z reka na sercu ze juz nigdy wiecej! chociaz z drugiej strony mam ochote zrzucic troche winy na Was kobiety;) goraco upal, chodzicie delikatnie mowiac lekko porozbierane no a taki biedak jak ja to chetnie, musi to ogladac i mu cisnionko rosnie, rosnie, a potem... no chlopak glupieje i robi cos durnego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sie obudzil i pyta a kto Ci zodiaku wyznaczy granice rozsadku a szczegolnie na jakiej podstwie? Skad sie dowiesz, ze trzeba przechodzic nad albo pod torami raczej niz przez nie? Czy wolisz w tej sprawie wlasne doswiadczenie czy wystarcza Ci doswiadczenie innych? Bo chyba czlowieki przez te 57000 lat swojej historii to juz zdazyly zrobic wszystkie te glupoty na jakie je bylo stac i wystarczyloby pamietac ich resultaty. Elf nie ma niczego przeciwko doswiadczeniom co szkodza tylko tym co je robia, ale przeciwko takim co szkodza innym to ma. Dlated mysli, ze ja to chetnie pokazuje duzo serca i rozumu nie traktujac innych tylko jako srodek do zdobywania wiedzy. Co powiedziawszy elf wraca so lizania ran, wywolanych przez tych co powyzszej zasady nie stosuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś sobie delikatnie zaszaleję może...zobaczymy co przyniesie dzień...nie ma mnie do jutra:) 👄papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę niektórzy to sobie poszaleją.... ;) ja będę szalała jutro i już się cieszę.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, mam problem. Chyba ktoś włamał mi się do komputera. Nie wiecie przypadkiem jak mogę to sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam lajtowy weekendzik, chociaz wczoraj nie powiem fajnie bylo na piweczku ze znajomymi;) ale szalenstwem to trudno nazwac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy sobie szaleją, piweczkują, a ja siedzę w domku :( Ech, życie... Milli---> O komputerach niestety nie wiem zbyt wiele. Może odezwie sie ktos bardziej kompetentny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam nadzieję, że któryś z panów mi pomoże. Jednak jak nie ma 1977, to nie ma i panów...;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milli, nie bądź dla panów taka surowa ;), może zwyczajnie nie wiedzą. Zresztą elf chyba bardziej gustował w rozmowie z Tobą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o elfa, to po prostu przez chwilę zajęłam go czymś innym... ;) Nie jestem dla nich surowa, ja tylko wiem co pociąga mężczyzn... :) Oni uwielbiają flirt, a ja...no cóż chyba się do tego nie nadaję... Wolę rozmowę, taka już ze mnie dziwna kobieta :P Czemu się gdzieś nie wyrwiesz, tylko siedzisz w domku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj milli prawda jest taka, ze nie bylo mnie tutaj jakis czas:) ale juz Ci odpowiadam... nie mam pomyslu jak sprawdzic, ze ktos sie wlamal, czyli stan \"po\" jesli nie masz jakiegos oprogramowania rejestrujacego ruch z i do Twojego komputera:) zakladam ze skoro sie wlamal, to nie masz firewalla? aha, jakie sa objawy, tzn. dlaczego uwazasz ze nastapilo wlamanie? i jak najszybciej zaloz sobie firewalla! co do flirtu, nie przejmuj sie, flirt to fajna sprawa, ale niekoniecznie tutaj kazdy musi z kazdym flirtowac;) a elfa mysle ze nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jatochetnie----> a co to firewall :O i skąd to wziąć... milli---> takie układy, że raczej musze być w domku, wychodze oczywiście, ale na krótko. Mam chorych w domu. A elf pewnie później wszystko nadrobi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaporę mam włączoną. Mój komputer dziwnie się dziś zachowuje. Na przykład sam uruchomił się program java . Jak chciałam go wyłączyć rano dostałam informację, że mam nie zamknięty program , z którego dziś nie korzystałam. To chyba oznacza, że jednak jest coś nie tak ? Ta zapora, którą mam to pewnie za mało. Miałam zainstalowanego Nortona, ale przepuścił mi wirusa. W efekcie straciłam całego Widowsa. Jejku nie wiem co mam robić... :( Pomocy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu wpadam, a tu odpowiedzi:) zodiak firewall to taki program, ktory monitoruje ruch z i do komputera i blokuje to co jest nieporzadane... to tak w skrocie;) skad wziasc? hmm sa darmowe dostepne w sieci, chcesz jakis namiar? milli jak masz firewalla to przejrzyj jego logi, bo chyba ma zapis historii ruchu z i do Twojego kompa? Moze masz jakiegos wira, albo inne swinstwo? Programy antyvirusowe i firewalla to zupelnie dwie inne rzeczy:) Norton mogl przepuscic vira, bo np. nie mial go w swojej bibliotece ktora jest ciagle aktualizowana, no ale z opoznieniem do stanu aktualnego zasobu wirusow w sieci, stad takie sytuacje! Natomiast firewall dziala na troche innych zasadach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym namiarem... to i mnie się przyda, może ta moja jest jakaś lewa i dlatego tak się dzieje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że chcę namiar. Odnosze wrażenie, że milli moze miec po prostu jakiegoś diallera (nie wiem, jak to sie pisze) z jakiejs strony internetowej. Zainstaluj AdAware i Spybota i sprawdz tymi programami. Mi pomogły w podobnym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to chętnie mam jeszcze pytanie do Ciebie. Mam zaistalowanego PC-cillin 2002 , powinnam go wcześniej odinstalować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno, to mój aktualny... ;) Tak myślałam. Z zaporami jest jak z antywirusami, też nie mogą być dwa na raz.... Dziękuję... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że jednak mężczyźni są nam naprawdę potrzebni...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jatochetnie---> dzięki Teraz grzecznie poczekam na syna, bo on najlepiej wie co mamy zainstalowane, co trzeba wyinstalować itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milli ehehehehe akurat kwestia porad co do firewalli to wymyslilbym o wiele ciekawsze rzeczy do ktorych mezczyzni moga byc przydatni kobietom;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ciekawe. Popatrz, popatrz.... To mężczyźni przydają się do czegoś jeszcze ? Nigdy bym na to nie wpadła.... ;) :P Może podasz mi jakieś przykłady jatochętnie ? Każda lekcja się przydaje... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm milli no wiesz, pierwsze co mi przychodzi do glowy to wykorzystanie naturalnej ciekawosci mezczyzny i oddanie sie w jego rece ktore zawsze lubia bladzic po ciele kobiety i to bardzo odwaznie;P brzmi przyjemnie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, w sumie to brzmi przyjemnie.... :) A może raczej trochę zmysłowo.... ;) Wymyśliłeś coś jeszcze ? Zaczyna być ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeheheh milli no jesli juz rece sie naciesza, to moge Cie zapewnic ze swietnie wspolgraja z ustami, a jakie wtedy sie mozliwosci otwieraja ojojoj! i caly czas niekoniecznie mowie o schodzeniu w pewne rejony ciala;) badzmy subtelni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm ... miło, miło. Może teraz coś o otoczeniu ? Łono natury stwarza chyba otpowiedni nastrój. Jakaś łączka i lampka szampana w dłoni, piękny słoneczny dzień i ....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×