Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gordiska

ZATRZYMANIE OKRESU PRZEZ LEKARZA

Polecane posty

Gość gordiska

Powiedzcie mi czy zatrzymanie okresu przez lekarza ginekologa u zdrowej dziewczyny jest normalna rzecza tzn.podczas okresu miala duze bole prawego jajnika tabletki przeciwbolowe nie pomagaja wiec lekarz zastosowal tabletki antykoncepcyjne + co trzy miesiace zastrzyk na zatrzymanie okresu po czym laska nie ma juz okresu 6 miesiecy.Lekarz twierdzi ze tak sie robi aby okres nie sorawial jej bolu a jak b.planowala dziecko to przywroci jej okres. Interesuje sie ginekologia bardzo choc nie jestem po studiach medycznych ale dla mnie to jakies czyste wariactwo!!!! Napiszcie co myslicie o tym... Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie wariactwo - to bardzo rozsadne posuniecie !!! Spojrz na przyklady w naturze : tylko my kobiety mamy okres co miesiac inne zwierzeta ( chocby 124 gatunki z rzedu naczelnych ) - ssaki maja okres sredniu 2 - 3 razy w roku tzw ruje i jest to zupelnie normalna rzecz. Jezeli inteesujesz sie ginekologia to powinnas wiedziec, ze wedlug badan naukowcow przeporowadzonych w roku 1999 wykika ze kobiety ktore dlugi czas nie maja okresu - przerwa spowodowane ciaza i dlugim okresem karmienia - rzadziej niz te majace okres co miesiac zapadaja na schorzenia nowotworowe drog rodnych !!!! Tak naprawde to okres nie jest nam potrzebny co miesiac - potrzebny jest wtedy kiedy chcemy< zajsc w ciaze, a w przypadku kiedy miesiaczka zwiazana jest z silnym bolem lub bardzo obfitym krwawieniem jest to wrecz wskazane !!!! Sama mam bardzo bolesne miesiaczki moj ginekolog ( jest tez onkologiem ) polecil mi wlasnie zastrzyk.... ostatni okres mialam w sierpniu 2002 !!! i zyje i to calkiem nie zle !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle ze okres to poprostu normalne funkcjonowanie organ.kobiety i oczyszczanie go gdyby okres nie byl nam potrzebny to by go poprostu nie bylo chyba logiczne w kazdym razie zastanow sie czy kiedykolwiek ktos ci zpewni zwlaszcze twoi lekarze ze urodzisz kiedys swoje dziecko i bedzie ono nomalne jak inne bez wad lub nie bedzie potworem po tych wszytkich wynalazkach medycznych ktore dostajesz wydaje mi sie ze nie bo jak bedziesz miala chore dziecko to lekarz ci powiedza \"zdarza sie\".... POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Limes-inferior czy Ty naprawde nie masz okresu?????????????? ;) bo ja chcialabym taki zastrzyk zrobic ale sie boooje czy potem albonie zajde w ciaze albo nie wroca mi jak wczesniej czyli teraz okresu :/ nie wiem napisz poradz ja naprawde nie wiem o tym duzo tyle co czytalam na kafeterii :) niom czekam pozdrawiam nadiyah :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kangurka : napisalas : nie ingerujmy aż tak bardzo w naszą nature \" hmm czyzby to zawodna metoda \"antyków\" czyli antykoncepcjii ?? oczko pozdrawiam czekam na Limes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ingerujmy az tak w nature a co lejmy wode i piszmy glupoty aby dalej polecac cos co od niedawna zostalo wynalezione i stosowane przez lekarzy ginekologow jak na krolikach dosw.- kobieto zaden inny lekarz a zwlaszcza lekarz ktory zajmuje sie leczeniem hormonalnym nie przepisze ci takiego zastrzyku ani nie wykona a cytujac zdanie takiego lekarza \"to tylko ginekolog moze cos takiego polecic\" wiec wyciagnij sobie wnioski z tego jak potrafisz logicznie myslac- bez obrazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×