Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Robertoss

Jak dużą wartość ma dla Was dziewictwo u dziewczyny?

Polecane posty

Te pytanie nie jest bez znaczenia. Ostatnio spotykam się z kobietą, która mimo, że jest ode mnie sporo młodsza, to niestety nie jest już dziewicą. Ja do niedawna byłem prawiczkiem i mimo wielu pokus (podobno jestem bardzo przystojnym facetem) wytrzymałem bardzo długo. Ona jak widać szybko pozbyła się małego skarbu (ma 22 lata). Od razu wyobrażam sobie wszystkich tych facetów, którzy na niej leżeli i robi mi się niedobrze. Ja byłem wcześniej tylko z jedną dziewczyną. A ona? Z iloma była? Czy kiedykolwiek dowiem się prawdy? Stwierdziłem, ze dziewictwo ma jednak znaczenie. Co o tym myślicie? Ile jest warta błona dziewicza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie dziewictwo
to najważniejsza sprawa, jestem pierwszym chłopakiem swojej dziewczyny, a ona moją pierwszą dziewczyną. Z sukami co zanim poznały stałego partnera sie szmaciły nawet nie gadam. A ty się przebadaj lepiej, żeby się upewnić czy się HIVem nie zaraziłeś od tej swojej dziewczyny. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robertooss
smierdze błona dziewicza południowo-kalifornijskiej krowy, bo tylko ja udało mi sie rozdziewiczyc, to własnie ta jedyna kobieta o ktorej wspomniałem :( oczywiscie rozdziewiczałem ja głowa bo fiuta odgryzł mi mazowiecki indyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że mój facet nie przywiązywał do tego małego skarbu sprawy , ja mam 22 lata dziewictwo straciłam ze swoim drugim powaznym chlopakiem calkiem niedawno i moj chlopak zupełnie nie przywiązywał do tego sprawy , wręcz mowił że lepiej by nam bylo gdybym byla bardziej doświadoczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś nieudolnie próbuje się pode mnie podszyć. Pisze się Robertoss przez pojedyncze \"o\". temat jest dla mnie ważny. Przebadałem się 2 tygodnie temu na HIV i żółtaczkę. Jestem zdrowy, ale nie wiem dlaczego nie mam do tej laski zaufania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam tylko ze przyjmuję ciepłe i parujące stolce prosto na twarz oraz okolice bikini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahaja - no cóż. Twój wybór. A jak za 5-7 lat spotkasz faceta, dla którego to będzie miało decydujące znaczenie? Sam nie wiem co o tym myśleć. Bzykac się chce każdemu, ale życie nie polega wyłącznie na bzykaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robertooss
jedyna choroba na jaką cierpie to chroniczny zanik kory mózgowej, ale nie jest zapewne chorobą weneryczną w koncu przeciez w kontaktach damsko- meskich nie uzywam mozgu co ja mowie, generalnie nie uzywam mozgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie dziewicaaa
ja czekalam na chlopaka do 22 roku zycia- z nim TO zrobilam ... po prostu czulam na ten moment ze to jest WLASNIE TEN MEZCZYZNA, NIE KTOS INNY... a powiem ci drogi Robertosie, iz mialam kilkoro chlopakow,,natomiast nie bylam przekonana na 100%,ze to z tym chce to zrobic..czekalam i bylo i JEST DALEJ WARTO.on mial przede mna partnerke..ale to przeciez nie umniejsza jego w moich oczach! nie uwazam sie za puszczalska , badz osoba o malym morale... a ktos madry kiedys powiedzial ,ze jak ktos szuka dziewczyny pod wzgledem ,,dziewictwa''to podobno sam ma jakis kompleks...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robertooss
W koncu skoro pierdoliłem południowokalifornijską krasulę, to jakimze problemem jest dla mnie pierdolic obcego fagasa poznanego na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POPŁACZ SIE FRAJERZE
I POZAL SIĘ MAMUSI, BO KTOŚ SIĘ POD CIEBIE PODSZYWA. KURWA, A KOGO TO DO CHUJA OBCHODZI?!?!? SPIERDALAJ STĄD, CWELU! BĘDZIE MI TU JAKIEŚ GORZKIE ŻALE ODPIERDALAŁ, FRAJER ZAJEBANY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do już nei dziewicy: Myślę, że nie mam powazniejszych kompleksów. Czy czekam na dziewicę? Nigdy nie myslałem w ten sposób, ale po poznaniu tej dziewczyny zaczęłem o tym myśleć. Czy musi być koniecznie dziewicą? Myślę, że nie choć dziewicy łatwiej zaufać, łatwiej taką dziewczynę obdarzyc zaufaniem. Tak myślę. Ty czekałaś dość długo. Ona mi powiedziała, ze zrobiła to po raz pierwszy mając 18 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulec
Nie wiem ile Ty masz lat. Z Twojego podejścia wynika, że powinno się być tylko i wyłącznie fizycznie z jednym partnerem, a seks w życiu też jest ważny. Ja osobiście uważam, że czekanie do ślubu na seks z partnerem to głupota, bo dobrze jest wiedzieć jak się bedzie układało w łóżku zanim sie z kimś związe. Poza tym nigdy nei ma pewnośc, że zostanie się na zawsze z facetem, który wydaje się uosobieniem ideału. JA dziewictwo straciłam jak miałam 10 lat i tez myślałam,ze to ideał faceta. Potem poznałam innego i w sumie troche załowałam, że nie był moim pierwszym(on przede mną nie miał nikogo) Jesteśmy już ze sobą prawie 5 lat. Mój Misiek nigdy mi nie robił problemów z tego względu, nigdy nawet o tym nie rozmawialiśmy. Szczerze mówiac jakbym się dowiedziała, ze robi i myśli to co Ty to nei chciałabym go znać. Po pierwsze i podstawowe liczy się uczucie, a nie to jakie kto miał doświadczenie. Nie kochasz, nie ufasz to zrób jej przysługe i ją zostaW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak kultury wśród niektórych uzytkowników forum. Cóż. Miejsce takich ludzi jest w obozach pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulec
Co do tego, ze do dziewicy ma się większe zaufanie to bym nie była wcale taka pewna. Gdybys miał dziewice, nie myślał byś sobie, a jak ona będzie miała inne pokusy, w końcu byłem/jestem jej jedynym facetem????Pomyśl o tym tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dzisiejszych czasach ciężko komus do końca zaufać i tu jest problem. Jeżeli dziewczyna nie jest dziewicą to problem się pogłębia, bo znając współczesne realia człowiek wyobraża sobie całe tabuny gości, którzy ją bzykali.... Chora wyobraźnia, czy realistyczne podejście do życia? Zastanówcie się. Nie bagatelizowałbym tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robertooss
a o obozach pracy wspomniałem ponieważ po raz pierwszy mnie tam przecwelono i od tego momentu mi nie staje , gdyz mam stany lekowe i dlatego chce dziewice, bo moze taka nie wie ze penis powinien stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulec
Ja nie wiem o co Ci chodzi.Jak dziewczyna to musi od razu dziewica być, bo inaczej to masz popaprane myśli. A co z Wami facetami? Co z tymi wszystkim babkami które bzykaliście??? Jakieś chore podejście. Dobrze, że mój Misiek jest normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MichaUeQ
Robertoos nie ufaj nikomu,tak jest najlatwiej.Chyba ze Ci na kims zalezy,trzeba zaufac,nie ma sie wyboru,mozna byc zazdrosnym po uszy ale brak zaufania szybko wychodzi na jaw.Widze ze bedziesz zazdrosny o swoja dziewczyne bardziej niz po uszy,wiem bo sam jestem zazdrosnik a moja dziewczyna byla dziewica kiedy mnie poznala,zreszta ja tez bylem prawiczkiem,rozdziewiczylismy sie razem miedzy soba :) Zazdrosc przeszkadza cholernie,szczegolnie kiedy zazdrosne sa obie strony.Moja dziewczyna byla dziewica a jestem o nia zazdrosny,Ty masz jeszcze wiekszy problem i tematy do zazdrosci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w dobie chir.plastycznej nul 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bzykałem tylko jedną nie licząc tej i żadna nie była dziewicą. W sumie dwie. Mam teraz 26 lat i szukam kogoś na stałe. Temperament mam zajeb... dlatego sam dziwię się sobie, że tak długo wytrzymałem bez kobiety. Poza tym podobno jestem b. przystojny, więc problemów z kobietami nie mam. Ale poznac kobietę do zycia to dziś duży problem. Jeśli się juz taką znajdzie to zazwyczaj nie wygląda zbyt atrakcynie, a jak jest taka jak zyleta to zazwyczaj mozna sobie darować, bo okazuje się, że puszcza się prawie z każdym. Tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitkaaaam
A WIEC PO 1 NIE UFAC FACETOM, CO 1 RAZ MIELI DALEKO ZA SOBA I TEN 100 TEZ! Kwestia jest zaufanie- a zaufanie nie odmierza sie miarka blony miedzy nogami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MichaUeQ
Robertoss zaczynasz mi sie nie podobac,co rozumiesz pod pojeciem nieatrakcyjna??Kazda jest atrakcyjna,ale nie wszyscy ta atrakcyjnosc zauwazaja bo nie dla kazdego jakas kobieta jest atrakcyjna,kazdy ma swoj gust,jednym sie podoba,innym nie.Nie rozumiem,czy to musi byc kobieta ktora podoba sie wszystkim??to rzeczywiscie trudno taka znalezc,powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka PWSZ
a ja mam już 20 lat i nadal jestem dziewicą.chociaż coraz częsciej ma ochote pozbyć się cnoty ale nie chce iśc z takim pierwszym lepszym jełopem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulec
Tj.19 nie 10 lat ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do studentka PWSZ
jaki problem !!!!!! greczynki tak robią !!!! :) zawsze analka możesz nadstawić i rączką sobie pomóc !!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MichaUeQ
studentka trzymaj jak najdluzej,potem trafisz na robertoss'a i bedziesz miala przechlapane jak juz nie bedziesz miala dziewictwa :). A tak na serio naprawde nie warto sie spieszyc,bo napewno wiecej jest takich jak robertoss,ale w sumie go rozumiem,wyobraznia sama nasuwa obrazy stek facetow bzykajacych jego kobiete,niemily widok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawde musze przyznać, że mam 12 lat a wczoraj miałem pierwszą polucję i muszę teraz odreagować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka PWSZ
no własnie przez takich oblesnych typów którzy wszystko by przelecieli żygac mi sie chce.przeciez to jest takie zurzyte stworzenie.zrestzą tacy faceci zasze trafiają na dizewczeta swego rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×