Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Ten kamerzysta i fotograf to jest szef mojego nażeczonego ale też mu nie ufam do końca, bo trochę kręcił nosem na to, że chcemy inny zespół a jego tylko jako kamerzystę i robiącego zdjęcia. Ciągle nas namawiał na to by mół zagrać, bo podobno w wakacje ma dużo wesel i jakby miał w tym terminie grać i kamerować to by stracił więcej kasy i teraz się boję, że wybierze to gdzie więcej zarobi i np. może to zrobić krótko przed ślubem.My go nie chcemy jako zespół bo nie śpiewa za fajnie(chociaż byłoby taniej) no i jestem zdania, że jak \"coś jest do wszystkiego to jest do niczego\". Jak myślicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeczka
zgadzam się i proponuję, abyś mimo wszystko podpisała umowę, każdy szanujący się "rzemieślnik" ma druki i nie powinien się obrazić. Ponadto jeśli juz kręci nosem to zastanowiłabym się nad jego wzięciem - może nie przyłożyć się do pracy, niestety - a nie ma co oszczędzać aż tak drastycznie na tym bądź co bądź szczególnym dniu :) - będzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeczka
a i dodam, że u nas fotografem będzie nasz przyjaciel, jest ponadto grafikiem w TVP - i jego zdjęcia będą prezentem od niego dla nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To masz super świeczko! Też bym tak chciała. Fajnie, że chociaż ty dziś sobie ze mną popisałaś bo wszyscy gdzieś uciekli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To masz super świeczko! Też bym tak chciała. Fajnie, że chociaż ty dziś sobie ze mną popisałaś bo wszyscy gdzieś uciekli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeczka
nie przejmuj się Domenko, będzie dobrze ;) napisz mi z której części Polski jesteś? ach , jutro też tu będę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeee
nie domenka tylko cipenka---5 latek masz????hahahahahahahhahaahhaahhahahhahahahhahahahahahhahahahahhahahahhahahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie jutro też będę! A ciebie bleeeeeeee śmieszna istotko, która nie potrafi nic innego tylko być złośliwą po prostu trzeba zlewać, bo niestety Bóg nie dał ci rozumku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeczka
ja jestem z mazowieckiego (od 8 lat), ale ślub, wesele itp. w warmińsko - mazurskim... stamtąd pochodzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A piszesz z domu czy z pracy? Bo ja z pracy i dlatego często nie mogłam uczestniczyć w wieczornych pogawędkach na tym forum;)Pracuję do 17.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My planujemy ślub na wrzesień 2006. Jeszcze nic nie załatwiałam, bo sądzę, że to za wcześnie. Tzn. mam wstępną listę gości. Salę prawdopodobnie będziemy mieć nieodpłatnie od znajomego, DJ-a - kumpla, który się tym zawodowo zajmuje, karaoke (tym zajmujemy się my, ale weźmiemy kogoś innego z ekipy do rozkręcania imprezy). Kucharzy będziemy mieć dwóch (będzie to znajomy narzeczonego i mój ex...hmmm... - z zawodu kucharze), trzeba będzie tylko obsługę załatwić. Tak to mniej więcej wygląda. A przy okazji (tylko na mnie nie krzyczcie): może któraś z Was miałaby ochotę na karaoke na swoim weselu? Sądzę, że mogę to załatwić taniej niż inne firmy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kociaczku007, fajnie, że do nas dołączyłaś. To jesteś wrześniowa jak ja(od wczoraj bo wcześniej miałam być sierpniowa).Ja będę miała kucharkę i 4 kelnerki razem za 880zł.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nieźle. Ja jeszcze nie wiem ile tym moim zapłacę (mimo, że znajomi to przecież wypada...), muszę się podowiadywać. Bo nie chcę też by wyszło mi to drożej niż u obcych ;). Dlaczego zmieniłaś datę ślubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeczka
do Domenki, podobnie jak Ty jestem w pracy, też do 17 :) także zaraz uciekam...:( Kociaczku 007, karaoke uwielbiam nie umiem śpiewać (ale to nie o to chodzi) powiedz czy Twoi znajomi "działają" w całej Polsce?? i jaki jest tego koszt...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez salę, miałam niby telefonicznie załatwioną i jak pojechaliśmy okazało się, że termin zajęty i przesunęliśmy o tydzień, bo zależało nam na tej właśnie sali;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeczka
no właśnie domenka, dlaczego zmieniłaś?? - moja pierwsza data to był 08/10/2005 - ale uznaliśmy, że to za wcześnie no i chcemy ładną pogodę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeee
Bóg dal mi duzo wiecej niz Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeczka
to do jutra ;) pa pa i co to za nick "bleee" ?? nie podoba się to nie zaglądaj tu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeee
bleeeeeeeeeee to reakcja na brak wlasnych pomyslow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jestem! Piszcie co tam u was nowego. Świeczko jesteś już w pracy???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak miło, że ktos tu rano zagląda! ja niestety mogę siedzieć bezkarnie w internecie tylko rano :-) Później przychodzi mój współpracownik i juz nie wypada sie obijać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj obdzwoniłam najbliższe kwiaciarnie, fryzjerów, kosmetyczki aby zorientować się w cenach i o dziwo np. jedna fryzjerka jest bardzo dobra i ma taniej niż taka gorsza pracująca w salonie.Kwiaciarnie tez mnie zaskoczyły tsm gdzie myślałam, że będzie taniej jest drożej i na odwrót;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, widzę, że u Ciebie wszystko idzie pełną parą! Ja po załatwieniu sali, muzyki, kamerzysty i fotografa stwierdziłam, ze na resztę mam jeszcze czas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W najbliższym czasie muszę jeszcze wstępnie załatwić noclegi, bo niestety większość moich gości będzie przyjezdnych i cała druga strona :-( Co ja zrobię z tymi wszystkimi ludźmi?? :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co u mnie też dużo będzie przyjezdnych, ale będą spać u naszych rodziców i części rodziny także nie mam problemu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×