Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Gość świeczka
dokładnie tak!! a którego dokładnie września pobieracie się?? będzie ładna pogoda, zobacz jaki początek był tego września ;) nie ma co się martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeczka
ja tez bardzo bym chciała mieć pięna pogodę, bo zamierzamy na tarasie tej restauracji zrobić w nocy dodatkowo grilla... i z tarasu są takie romantyczne kamienne schody... prosto do jeziora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to super pomysł z tym grillem! My się pobieramy 2.09.06 także mam nadzieję na ładną pogodę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To masz w ślub(wesele) w bardzo romantycznych okolicach! Jak dla mnie to świetny pomysł! Ale ten grill to na drugi dzień czy w dzień wesela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeczka
grill, chcemy zrobić po oczepinach, czyli w dniu wesela :) jak ktoś będzie miał ochotę odpocząć przy brzegu jeziorka z rybką z grilla i np. piwkiem :) na ile gości planujecie wesele, zakładając że wszyscy przyjadą ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, pomysłowo! My planujemy na ok.76 osób, ale to może się zmienic. max 80 osób w tym 17 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NA MNIEJ NIESTETY SIĘ NIE DAŁO:( Jak byśmy chcieli na mnie to część rodziny by się poczuła dotknięta i musielibyśmy zaprosić tylko rodziców, dziadków i chrzesnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeczka
jak wyliczyliśmy to trzeba zaprosić 122 osoby bez dzieci, a dzieci jest ok. 8-10... ale część myślę, że nie przyjdzie, przyjedzie i w 100 chcemy się zamknąć - mam duuuużą rodzinę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie większą rodzine ma mój narzeczony, ale ja uważam, że wesele ma się raz w życiu i warto na nie przeznaczyć pieniądze:d Niektórzy wolą małe wesela to kwestia gustu, ale ja zawsze bardzo chciałam duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeczka
ja w sumie też :) ale u mnie dużą rolę w decydowaniu odgrywali rodzice, moja siostra nie miała wesela, więc mama oznajmiła (pół żartem pół serio), że choć jednej z nas chce i musi zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MASZ DOBRZE, ŻE RODZICE CI FINANSOWO POMOGĄ BO U MNIE MUSIMY LICZYĆ TYLKO NA SIEBIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeczka
no, jestem im za to wdzięczna... tak naprawdę to moi i mężunia rodzice finansować będą to przedsięwzięcie - my jakieś drobiazgi (kosztowne co prawda) suknia, frak itp. Ale wiesz, najważniejsze dla nas jest zalegalizowanie związku :) reszta to otoczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no pewnie, że to jest najważniejsze i ja też bym była bardzo wdzięczna. macie szczęście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale znałam taką parę dla której wesele było najważniejsze i przez to, że nie mieli pieniędzy nie brali slubu. W tym czasie mieli już 3 dzieci! W końcu rodzice pobrali kredyty i zrobili wesele i to nawet z poprawinami! Dla mnie to już wyzysk rodziców!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeczka
:) strasznie się cieszę, to co prawda za 9 miesięcy i 9 dni się stanie - ale muszę Ci powiedzieć, że jestem bardzo szczęśliwa, że spotkałam go w końcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne lepiej poczekać i byc pewnym, no i też wkońcu tego jedynego spotkać. U mnie to dopiero za11 miesięcy i 16 dni jak dobrze liczę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeczka
trochę tak - gdybym wiedziała, że nasi rodzice nie sa w stanie nam pomóc, to nigdy bym nie pozwoliła wziąć im kredytów... ale skoro zaproponowali, a raczej postanowili ;) to dlaczego nie... domenko a masz już menu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co jestem chyba walnięta:p, że już przykładowe sobie zrobiłam a w niedzielę ustalę to z kucharkami. A ty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeczka
no ja jeszcz się zastanawiam, muszą być ryby - kocham ryby ;) no i jakie Twoej jest?? jaka zupka, danie główne przystawki?? może cos podkradnę z Twoich pomysłów :P i dlaczego walnięta - takie czasy i lepiej wszystko na spokojnie zaplanować, nie musisz się spieszyć i wszystko na ostatnią chwilę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeczka
czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barszcz, rosół, zrazy, dewolaje, ryba w galarecie, ryba po gracku, kotlety, pałki, potrawka, klopsiki, pieczarki nadziewane mielonym,sałatki(z tuńczykiem, z ananasem,warzywna,śledziowa) dwie surówki(jeszcze nie wiem jakie), kiełbasa biała, parówki9cienkie i grube), bigos, galat, leczo, jajka w majonezie, sosy(biały i ciemny), no i wiadomo takie jak np. wędlina, pomidory, paluszki,przystawki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeczka
aż się głodna zrobiłam ;) hmmm smacznie będzie, jak tylko wymyślę swoje menu, dam Ci do wglądu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś cicho na tym forum tylko jestesmy my i rano jeszcze newt była.Wszyscy pewnie się przygotowują do ślubu, hahahahah:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeczka
albo pracują, co gorsza :) moje wesele wygląda na to, że odbędzie się wcześniej - także obiecuję, że zdam relację ze wszystkim szczegółami i jak dasz mi maila - to i zdjęcia wyślę :) o ile zechcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×