Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Hej dziewczyny:) Kurcze nie bylo mnie tak dlugo na topiku, bo kompletnie nie moglam go odnalezc na Kafeterii..mimo, iz wpisywalam w \"szukaj\".Ale dzis jakos przez przypadek znalazlam:) Ja z moim narzeczonym jestesmy na etapie zaczecia kursu przedmalzenskiego , niezbednego do zawrcia slubu koscielnego.Szukam takze sukienki slubnej, uzgadniam sprawy organizacyjne z rodzicami i duzo buszuje po sieci w poszukiwaniu porqad slubnych:p Mam nadziej,ze wszystko zostanie \"zapiete na ostani guzik\" i wesele bedzie udane, mimo ze jeszcz ecaly roczek czekania:) Pozdrawiam wszystkie forumowiczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zespół znalazłam przez znajomego za 600 zł za 2 dni i naprawdę gra i śpiewa super(facet po studiach muzycznych). Byłam na jednym weselu na którym grał i było extra!Fajny ma repertuar i bierze od nas naprawdę tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeczka
ja jestem obecnie z okolic W-wy i znam zespół który jest z Sochaczewa (?) będzie grał u mnie :) za ile max. chcesz wynająć zespół? bo chyba mogę Ci pomóc... znam fajny zespół poleciłam go mojej koleżance (on jest z mojego rodzinnego miasta), przyjechali tu do W-wy a wesele było w Klubie Jeździeckim Galop w Zielonce, przyjechali i zagrali za 1200 zł + paliwo (ok. 300 zł) to było 3 lata temu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć morska muszelko odnalazłaś się! Już się zastanawiałam gdzie jesteś!Fajnie, że wróciłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeczka
no sporo nas :) suuuper...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz calkowita racje domenka z tym , ze lepiej jest wynajac dobre kucharki, ktore przyszykuja mnostwo jedzenia, zeby wszystkich gosci nasycic, i jeszcze pelno zostanie na poprawiny i oczywiscie reszte do domku zabrac o weselu, lub ewentualnie rozdac gosciom:) To jest zdecydowanie lepsze rozwiazanie , niz wydzielone porcje dla kazdego goscia, takie jest moje zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świeczko super masz tą restaurację! Normalnie ci zazdroszczę, ile będziesz płacić za osobę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie morska muszelko, na pewno zostanie dużo jedzenia do zabrania a tak wydzielona porcja i się ciesz, hhahahhaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyny plus restauracji to to, że nie trzeba się o nic martwić np. o kucharkii kupować składników.Ale ja osobiście wolę troche więcej czasu poświęcić i mnieć taniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeczka
hej, u mnie tak będzie hehehe ;) nie wiem jak to jest ale u mnie jest to 80 zł za osobę i robione ze sporym zapasem bo jak np. ktoś zechce zjeść 2 porcje?? - musi dostać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morska muszelko to dodaj temat do ulubionych i już nie będziesz musiała nas szukać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeczka
przyznam, że nawet nie wiem czy można wynająć samą salę tam u mnie... ale to miejsce co wybraliśmy bardzo mi się podoba i nie zrezygnuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeczka
dzięki domenka, prawda że romantico?? ;) w rzecywistości jest o wiele przyjemniej tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym miała więcej pieniążków też może bym tak zrobiła w restauracji ale skoro musimy się ograniczać to po prostu muszę zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeczka
cieszę się, że Ci się podoba... zapraszam na Mazury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeczka
domenko, ważni jesteście Wy, wasi goście - sam fakt zaślubin :) będzie świetnie, ja tylko dzięki pomocy naszych rodziców mogę sobie na to pozwolić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu prześlicznie i jak na takie miejsce bardzo tanio, bo u mnie 100 zł za osobę w brzydkim miejscu chcieli wynająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie z kolei bardzo sie podoba twoja suknia swieczko!Gora jest niezwykle oryginalna:) A z tylu podoba mi sie przedluzany dol sukni, ktora troszke \"ciagnie\" sie po ziemi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak masz rację, to ślub jest najważniejszy. A gdzie się podziały newt, morska muszelka i ewunia21??? Pewnie zapracowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeczka
muszelko podaj mi adres, albo nr gg to Ci wyślę ;) a sukienka... uważam (nie tylko ja), że pasuje do mnie ;) jejku dziewczynki cieszę się, że Wam się podoba... kochane jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie morska muszelko wpadnij! Świeczko tak sukienka jest śliczna, a do restauracji też podaj link na forum, pochwal się tu innym dziewczynom! Potwierdzą, że jest po prosu prześlicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domenka-serdeczne dzieki za podpowiedź.Rzeczywiście może wynajęcie samej sali i zapłącenie tyle co kucharkom za jedzonko jest świetnym pomysłem. Teraz tylko taką salę trzeba znaleźć.Powiedz mi czy ty mialaś z tym problem.Tak wogle to co to za sala-taka jak na wesela czy gdzieś indziej wynajmowaliście np od kogoś kto normalnie nie organiuzje wesel,czy jakaś restauracyjna? Boję sie że może niechętnie ludzie same sale wynajmują.Pewnie większość chce odrazu z jedzeniem wtedy dostają więcej kasy. Domenka a skąd ten zespół za 600zł znalazłaś? Jak bys mogła napisz coś więcej to jakby co poproszę cie o namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeczka
domenko, może troszkę później... pochwalę się :P Ty masz piękną suknię, rękawiczki - boskie... ciekawe jak inne kobietki z sukienkami stoją :) może jakieś linki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewunio21 salę na pewno znajdziesz, tu u mnie w regionie(kujawsko-pomorskie) jest przewaga sal. ja znalazłam w miejscowości w pobliżu i tam co tydzień urządzane są wesela, zabawy, itp.Ale wiele jest też innych sal, tylko, że ta dla mnie była najfajniejsza za niecałe 500zł, natomiast kucharki za 880 zł sami załatwiliśmy. Zespół mam po znajomości taniej i facet jest z Inowrocławia(kuj.-pom.). jak bedziesz bliżej zainteresowana, to napisze ci namiary w mailu.Tutaj u mnie wiekszość ludzi robi na salach, bo mamy małe restauracje a do tego drogie.Ja z terminem jak pewnie czytałaś też miałam problem. Ale w okolicach Warszawy na pewno jest o wiele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję świeczko. No właśnie też jestem ciekawa z tymi sukienkami! Dziewczyny macie już jakieś na oku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domenka-to troszkę kawałek mam do Ciebie :) Tej sali rzeczywiście będe musiałą poszukać.Jeszcze rok więc może uda mi się coś znaleźć.Co do kucharek to powiem wam ze można zamówic np sam katering i wtedy też wychodzi taniej np po 50zł za osobę.Pamiętam jak zamawialismy na Studniówkę to restauracja nam przygotowała,przywiozła i ustawiła i mieliśmy podaną całą liste potraw z których mogliśmy wybierać.Wszystko było tak ładnie podane i każdy się najadł i jeszcze sporo zostało to do domu zabieraliśmy.Dziekuję za podpowiedź bo jakoś myślałam i myślałam i sama na to nie wpadłam zeby tak samą salę wynająć a resztę załatwić oddzielnie.Wogle ostatnio nie myslę o niczym innym jak o dzicku bo za dwa tygodnie zostanę mamusią! Świeczo powiedz mi czy masz namiar na ten zespół i co mniej więcej oni grają. Z góry dziekuję za podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×