Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Powiem ci tak, jak są za lużne to zjeżdżają a żeby nie zjeżdżały to są ciasne i mnie uwierały gumą, chyba, że tylko ja na takie trafiłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha - poszukuje naszyjnika na zylce (kilka zyłek) z nawklezonymi kryształami svarovskiego:) w salonie mi pokazali, slicznie wyglada, ale cena 110 zł, a mysle ze mozna taniejznalezc, bo to drogi salon... dlatego szukam, ale nie moge znalezc:( gdyby ktos znalazł przypadkiem, bylabym wdzieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a apropo nocy poslubnej, to ciesze sie ze moj zwiazek skonsumowalam daaawno temu:D bo chyba na weselu byloby trudno:( Pewnie goście porozchodzą sie około 6 ranno, a nie moge przeciez wcześniej zniknac:( A wy bedziecie miec noc poslubna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane, ale się opóźniam :) ja pończochy tak :) bo uwielbiam i z takim silikonkiem - wtedy się trzymają super - byłam stewardessą naziemna i latem w rajtkach nie dało się wytrzymać - stąd zamiłowanie do pończoch :P a stringi - nie lubię :( bardzo nie lubię... będę miała takie płytkie niemal przeźroczyste a\' la bokserki - takie lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już gdzieś kiedyś pisałam, że o noc poślubną po całonocnym weselu to trudno ... przecież to wszystko trwa do 5 albo dłużej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mordek stwierdził, że będziemy mieli jedynie poranek poślubny ;) ale dobre i to - równiez po konsumpcji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O a może tak perłowe pończoszki....Świeczko a z silikonem to jeszcze nie miałam trzymaja się nie uciskając????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, trochę już mi się topiki mylą, albo jestem taka zakręcona :) a o bieliźnie ślubnej jeszcze nie myślałam ... najgorzej to się boję, żeby w dniu ślubu nie mieć okresu .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noc poślubna to dla tych par które maja zamiar uciec o północy na miesiąc miodowy jak to bywa w filmach...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czytajcie ostatniego zdania :P miało być, że boję się dostać okres w dniu ślubu :) no i teraz jest dobrze :D pończoch nigdy nie miałam na sobie, więc niestety się nie orientuję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak było w czasach dawno-dawnych ..... :P po zaślubinach młodzi kilka godzin się bawili, a potem babki odprowadzały ich do sypialni i na drugi dzień sprawdzano, czy związek został skonsumowany ........... ale to były czasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez sie boje, ale od czego sa tabletki:D ech chciałabym tak uciec o północy i w samolot i fru gdzies gdzie cieplo:) ech...:) rozmarzylam sie:) :) :) :) ale mam nadzeje ze podróż poslubna wypali, chociaz na tydzień - jakas grecja hiszpania czy bułgaria:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam taka pracę, że tylko mogę pomarzyć o wolnym, jedynie tydzień na przygotowania do ślubu w ramach urlopu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domenka - ale przynajmniej masz prace i to chyba spoko, skoro mozesz tutaj ciagle siedziec:P ja bede szukac dopiero:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam taki czas, kiedy czytałam dużo powieści histoirycznych, wiecie, czasy średniowiecza i trochę później i tam były takie opisy :D a najlepsze było, jak młodzi oszukiwali te babki :) bo dawniej wydawałoby się, że przed ślubami "nic nie było" .... ale było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę bo się wyrabiam z pracą a gdybym była powolna to pewnie nawet bym tu nie zajżała:( A co do zaproszeń o które pytałaś to są otwierane z dołu i mają namalowane biało-złote łabędzie. Są śliczne, oj mój dziubek ma gust;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swieczko - zazdroszcze:D piekne miejsce:) Cudne:) ja niestety mam w brzydkim miejscu:( tzn w górach ale mi sie wcale moje miejsce nie podoba, ustapilam po prostu, zeby w koncu cos miec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... ja już tabletek nie biorę od lutego :( nie chcę zaczynać bo po ślubie chcemy starać się o dzidzię ;) no nie tak zaraz ale conajmniej dwa lata chciałam nie brać :) pończoszki z silikonkiem nie uciskają w ogóle, tak się ładnie \"przyklejają\" do nózi i potrafiłam 12-14 godzin w nich latac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam daglezjo - i cieszę się, że Ci się podoba - to chyba najpopularniejsze miejsce na wesela w moich stronach :) ale to prawda ma swój urok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świeczka, świetnie, że myślicie o dzidzi :) mi po ślubie zostanie jeszcze 2 lata nauki, więc o dzidzi nie myślimy na razie, zresztą mamy plany się budować i wogóle..... tabletek jeszcze nigdy nie brałam, ale czasami o nich myślę, bo nie chciałabym przez czas mojej nauki , żyć w ciągłym stresie, a znając mnie, to ciągle bym się o wszystko zamartwiała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×