Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Witaj świeczko! Bardzo się cieszę, że spotkanie rodziców się udało! Nasi znaja już się od jakiegoś czasu i też się dogadują. Ostatnio byli na moich urodzinach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=> świeczko no to super, że Wam się udało :D Mnie czeka spotkanie 8 października i też mam nadzieję, że nie będzie niezręcznej ciszy .....to chyba najgorsze co może być, ale co tam jakoś to będzie ;) => domenko ja nie patrzę na mode to mnie mają się buciki podobać,a żadnych fantazyjnych miec nie chcę, po prostu bucik na średnim obcasiku, ale nie takim grubym i szerokim, najlepiej z paseczkiem zapinanym przy kostce i butki z tzw czubkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sun ja właśnie też takie chciałam, ale nie wiem czy te czubki jeszcze będą pasować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiki:) ktos tu o butach mówil - mi pani powiedziala ze mam juz kupic bo do pierwszej przymiarki potrzebuje buty... Domenko dziwie sie ze martwisz sie ze buty wyjda z mody??? Ja bym sie martwila o suknie ( i troszke sie martwie, ze ze rok beda same jednoczesciowe) :( Kurcze w jakiej cenie sa buty slubne wiecie moze - chce jakies niedrogie!!! Albo kupie skórkowe i bede mogla w nich potem chodzic - jak je wczesniej przybrudze na ecru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziękuję dziewczynki ;) nasi rodzice są w podobnym wieku a mamy... moja jest młodsza o 3 dni od mordka mamy :) uff ale juz po wszystkim... no i z tego wszystkiego nie było czasu na oglądanie sukni :( ale nic straconego - pojadę i zobaczę wkrótce ;) co do bucikow - muszą byc wygodne!!! ;) mój mordek jest wysoki, a ja mam 165 cm więc obcasik jak najbardziej - i też najlepiej na kostę zapinane... moga byc fikuśne - jak wszysko co planuję :) acha i podobają mi sie takie wyprofilowane, \"chude\" koturny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam na średniej wysokości szpilki, zapinane w kostce(wrazie czego:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 160cm, a mój dziubek ok. 175cm także też mogę obcasiki włożyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciala butki na obcasiku oczywiscie ( tak ok 7 cm) i wiazane w kostce, żeby mi nie latały... a powiedzcie czy kupujecie torebke??? bo ja chyba nie ewentualnie mala bialą skorkowa do butów, szkoda mi kasy na slubne... a czy taka torebka jest wogóle potrzebna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daglezjo na pewno nie będą modne same jednoczęściowe! A buty chcę kupić za ok. 50zł(tu mam dość duży wybór w tej cenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że buty z czubkiem będą modne, poza tym ja nie cierpię butków za zaokrąglanymi przodami mój Kocurek też, wiec chyba lepiej będzie jak kupię teraz. Nie wiem w jakich są cenach też chciałabym, zeby można było je użyć do jakiegoś powszechnego wyjścia po co mi butki na jeden raz :) Zresztą pod ta suknią nie będzie tych bucików prawie widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ja nie kupuję torebki, mam taki mały ślubny woreczek, ale też nie wiem czy go wezmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domenko gdzie taki wybor butów za 50 zł, bo ja w necie najtansze biale znalazlam za 100:( jak w necie to daj linka prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daglezjo nie w necie tylko u mnie w miasteczku;) W necie bałabym się kupić bez przymiarki:( Sukni sie nie bałam, ale buty się boję bo wiele razy kupowałam 36,37,38 o jednakowej długości jak zmierzyłam i byc tu teraz mądrym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O własnie Sun takie mi sie podobają! Ale są też takie z tymi wielkimi czubami to już nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech... szkoda:( ja jeszcze sie zastanawiam, bo w takich jak zamiescilam wyzej ( tylko bez kwiatka) chodzilabym potem na codzien do dzinsów ( tylkobym je troszke przerobiła na ecru pasta) ale sa drogie... z drugiej strony jak kupie z satyny, to zaplace mniej ale nigdy ich wiecej nie ubiore:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daglezjo, buty rzeczywiście słodkie...:) ja boję się czubków, bo jak ostatnio byłam na balu i kupiłam nowe buty z czubkami to w następnych dniach zeszły mi dwa paznokcie heehheh - ;) te same w obu stopach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I gorset mam wiązany po bokach;) Ja się cieszę, bo sukienka leży na mnie jak ulał i gorset ładnie talię podkreśla a na tej babce9z mojego zdjęcia) trochę wisi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×