Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Witam! Znowu zrobiłam sobie przerwę i musiałam nadrobić parę stronek :-) Skoro jesteśmy przy temacie butów, to mam małe pytanie. Słyszałyście o żelowych wkładkach pod palce do butów? Właściwie nie pod same palce, tylko tą część stopy, na której sie opiera noga w butach na obcasie. Ja biegam cały czas w płaskich butach i na różnych większych okazjach cierpie strasznie, bo bolą mnie stopy nawet na niewielkiech obcasach. Ostatnio usłyszałam o tych wkładkach, podobno jest pod stopą bardziej miękko i da się wytrzymać :-) Wiecie coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć newt! Wiesz co coś słyszałam ale nie wiem gdzie to można kupić, może w sklepie z butami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem przyzwyczajona do szpilek ale 10 cmm mam pierwszy raz i też będę musiała się przyzwyczaić, zwłaszcza po lecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha dziewczyny i za butki zapłaciłam 75zł, były tez po 40 ale nie takie jak chciałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie tak naczytałam o waszych przygotowaniech, to sama nabrałam ochoty, żeby coś zacząć robić. No i pochodziłam po salonach w poszukiwaniu sukni. Śliczną sobie znalazłam, ale ciągle mam wrażenie, że za wcześnie na kupowanie. Chyba jednak poczekam do wiosny. Ale ciężko mi się czeka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie mogłam sie doczekać...Ale ja jestem w \"gorącej wodzie kąpana\".Ciagle bym coś kupowała, chciałam juz nawet kupić kosmetyki do makijażu ale wiadomo data ważności nie zawsze oznacza trwałość produktu po jakimś czasie zwłaszcza jak się go raz otworzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUK PUK JEST TAM KTOŚ??? Chyba zaczne się uczyć bo jutro mam poprawkę egzaminu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o wczesniejszy zakup sukni slubnej, to powiedzcie mi, czy Wy już macie te suknie w domu ? Gdzie je trzymacie ? Bo Trochę miejsca to one zajmują.... Mnie tylko martwi, że gdybym kupiła wcześniej to gdzie bym ją trzymała tyle czasu, żeby się nie pogniotła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) wpadłam na moment, bo zaraz muszę zająć się robotką i przygotować atak/obronę :) czekam soboty - wtedy może mi się uda wybrać na zwiedzanie salonów z sukniami ;) chociaż, tę jedyną wybraną juz mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tylko na chwilkę. Sun ja mam w 2 dużych workach(można w pokrowcu) w dużej dwudrzwiowej szafie a chalkę(na kołach) mam złożoną w koło i malutko miejsca zajmuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo pomyślałam sobie, że może to nie jest taki głupi pomysł z wcześniejszym zakupem sukni. Na wiosnę w przyszłym roku pewnie wejdą nowe kolekcje i ceny pewnie też wzrosną, ale jesśli znalazłabym taką, która by mi się spodobała i cena byłaby przystępna, to w sumie czemu nie....Zwłaszcza,że pieniązki na suknie mam,a za te kilka miesiący suma tych pieniędzy i tak się nie powiększy...Tylko zastanawiałam się co z tym przechowaniem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja suknię kupię gdzieś w maju, wcześniej ją oczywiście zamówię, bo jak już pisałam - termin realizacji 3 miesiące :) ale już doczekać się nie mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jeszcze jedno, wczoraj dostaliśmy zaproszenie na ślub cywilny od naszych znajomych :) i oni mieli taki słodkie zaproszenia zamiast ozdobnych obrazków było ich zdjęcie czarno-białe - naprwdę fane zaproszenie i szt. tylko 2,40 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swieczko - tez mi sie podobają takie zaproszenia:) a znajomi sami drukowali, czy kupili gotowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupili gotowe, tzn. dali zdjęcie tym co robią i oni wypisali i wydrukowali na ładnym czerpanym papierze - naprawdę słodkie... juz oznajmiliśmy, ze kradniemy pomysł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem :( domenka pewnie się uczy bo ma jutro egzamin ;) ja mam teraz urwanie głowy, ale jestem tak uzależniona od naszego forum, że nie mogę nie zaglądać tu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daglezjo nie wiem czy te butki są ze skóry bo się nie znam ale są całe białe i wyglądają na skórę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej domenka - ja tez sie powinnam uczyc:( ale zostawie to na wieczór:) To ladne musza być te butki:) pytałam z czego, bo wiem ze robią tez z satyny i innych materiałów... wysoki ten obas kupiłas:P ja dawniej chodzilam tylko i wylącznie na szpilach, ale od roku nosze tylko plaskie butki... i chyba sie odzwyczaiłam, ale na wesele kupie tez obcas - tak ok 7 - 8 cm... tylko ja sobie tego nie wyobrażam:) zastanawiam sie czy kombnowac tez drugie buty na zmiane ( gdyby sie okazało ze tamte sa okropne)??????? domenko - powiedz mi mozesz sie powsztrzymac od ciaglego przymierzana sukni, bo ja bym chyba nie mogla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, ja też nie mam dziś zbyt wiele czasu, ale to chyba też uzaleznienie :P Newt, takie wkładki, to byłoby dla mnie zbawienie, gady chodzę w wysokich butach, to właśnie tam najbardziej mnie boli !! Domenka, 10 cm - podziwiam, ja bym nie dała radę, nawet gdyby moja noga była całkiem zdrowa :P Zielona żabka 👄 Świeczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co mama zrobiła mi taki ala pokrowiec z którego na razie nie ma szans wyciągnąć sukienki, bo musiałabym porozrywać nitki i dopiero za rok zn.ów ją zobaczę:( Ale już 2 razy ją wcześciej przymierzałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja podobnie daglezjo, w każdej wolenej chwili niemal mialabym ją na sobie :) dziś mi sie śnił ślub, nie wiem czy moj ale z tego co pamiętam byłam i panna młodą i świadkową jednocześnie, byłam ubrana na czarno i nie miałam nawet bukietu :( i tak strasznie płakałam, ze nic z moich przygotowań nie wyszło... głupi sen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj a tą naukę ciągle odkładam i odkładam...:(Ale dziś wieczoram musze się wziąć:P Wiesz ja też ciągle się zastanawiam czy jakiś butów nie wziąć na przebranie, jakieś białe ale laczki, zresztą i tak by ich nie było widać spod sukni. Nie wiem jesszcze, bo to dodatkowy koszt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×