Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Martusia - trzymamy kciuki...:) Domenko --> może jakiś błyszczyk w kolorze śliwkowym (?) albo taką też szminkę... jak nie śliwka to taki ciepły brąz... tak mi się wydaje...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak będzie najlepiej :) bo domenko, mi się wydaje, że do diamentowych cieni - usta muszą błyszczeć ;) ale mogę się mylić, widzę to tylko oczyma wyobraźnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domenka ---> róz chyba bedzie ok :) tylko taki zimny, nie cukierkowaty ... Marta ! Zobaczysz ze znajdziesz prace, jak nie teraz to troszke póżniej... Ja teraz tez szukam, ale ciezko cos znalezc na studiach:( A za rok też mnie to czeka :(:(:( I jakos czarno to widze!!! Wzielam sie za angielski, poprawie niemiecki, bo 2 jezyki to teraz podstawa... Doświadczenie w pracy jakies tam mam, ale małe :( ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie:):):) Fajnie tak pogadać.Bo mamy nie chcę martwić,że sie martwię,no i tak w ogóle to nie chcę przy nikim narzekać.A tu troszeczkę mogę:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, domenka ;) no i ja się cieszę, że coraz bliżej :) wczoraj pogodziłam się z siostrą, tzn. nie byłyśmy pokłócone, tylko tak dziwnie było... ale wyjaśniłyśmy sobie wszystko i staramy siebe zrozumieć, bo i po co się dąsać... to moja jedyna siostra :) lepiej mi, choć wczoraj wyłyśmy obie jak głupie... hmm, znów Wam się żalę, a raczej dzielę się z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:):):):) Świeczko-cieszę się,że pogodziłaś się z siostrą.A najlepszym sposobem jest szczera rozmowa,która czasem kończy się płaczem:):):)Ale to oczyszcza atmosferę:):):):) A jak rozmowa o pracę??????Kiedy idziesz?????? Ja jutro:):):)Zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Marta - widze ze tutaj teraz przeskoczylas :) denerwujesz sie ta rozmową? A na jakie to stanowisko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O zrobiło się trochgę ruchu! Cieszę się świeczko, że już między tobą a siostrą jest OK.:) Właśnie a kiedy masz to spotkanie o pracę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Jeden dzień mniej do ślubu....a ja bym chciała, żeby w mojej linijeczce nie było już tej ósemki na początku :(.....byłoby milżej, a tak mam wrażenie, że stoi w miejscu ...... ehhh niecierpliwa jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane mam rozmowę dziś o 18:00 :) przyznam, że troszkę się denerwuję, tak dawno nie byłam na rozmowie ;) ale co będzie to będzie... i dziękuję kochane za wsparcie... ja też czekam aż 8 zamieni się na 7... 6 itd. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym chciala miec 8 na a nie 9 :( wydaje mi sie linijka sie zepsula :P Strasznie wolno chodzi... Ale z drugiej strony jak sobie przypomne ze przed slubem mam sie jeszcze obronic, a nie zaczelam pracy pisac wogóle, to dostaje otrzezwienia :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem taka szczęśliwa! Dowiedziałam się, że jednak będzie poprawka z tego jednego przedmiotu. Mam 30.10.05. Normalnie kamień spadł mi z serca! Muszę się porządnie przygotować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świeczko!!!!To tzrymaj si e na tej rozmowie:):):):) Będziemy za Ciebie trzymać kciuki:):):) A ja też juz się denerwuję ta rozmową,a to dopiero jutro!!!!! wiecie,u mnie już jest 6 w paseczku,ale i też większe nerwy.Cieszę się bardzo,że to tak szybko mija,ale i troszeczkę denerwuje.Jak to będzie po slubie,jak nam się bedzie mieszkać z teściem i siostra Łukasza i w ogóle.Bo początki są podobno trudne:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprócz tego mam jeszcze egzamin z tego samego i egzamin z innego. Na jeden już się uczyłam, także został tylko ten ostatni i chyba najgorszy bo sama teoria:( Ale mam nadzieję, że się ułoży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daglezjo --> poradzisz sobie i z weselem i z obroną :) domenko--> a nie mówiłam ;) (moje ulubione słowa) pozytywne myślenie to połowa sukcesu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×