Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

domenka - tp super ze masz szanse, pisalas ze juz umiesz na ten egzamin, wiec tylko powtorzysz i bedzie dobrze !!! Musi byc !!! Tak samo w moim przypadku !!! Ja mam nadzieje ze zalicze ten glupi egzamin w piatek - ale sie nie umawialam wiec nie wiem... juz jestem zmeczona tym wszystkim, bo ciagle sie martwie a jak juz zmobilizowalam sie zeby sie nauczyc, to mnie choroba wziela :(:(:( Wiecie co , ja juz postanowilam, jak nie znajd w ciagu roku dobrej pracy w Polsce , to bede chciala wyjechac !!! Nie wiem gdzie, ale tutaj nie widze przyszlosci :( Przykre to strasznie, bo jak dla mnie za granica jest fajnie, ale nigdy to jednak nie jest sie u siebie :( Pozatym tu mam rodzine ... Ale jak nie znajde pracy , z ktorej sie bede mogla spokojnie utrzymac , to wyjedziemy z Miskiem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już chodziłam jak na igłach przez tą szkołę i chyba nabawiłam się nerwicy żołądka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bedzie dobrze !!! musi byc :) Domenko - kupilas ten garnitur w końcu ? jaki ? a powiedcie mi macie juz jakies plany apropo pieniedzy zebranych na weselu ? my odkladamy, bo chcemy wyremontowac mieszkanie, jak sie do niego juz w koncu wprowadzimy :) Generalny remont łazienki, łacznie z kuciem scian i zmiana wszystkich rur itp... No i reszta jak nam starczy :) Juz sie nie moge doczekac, uwielbiam urzadzac mieszkanie :):):) do momentu zareczyn zamiast o slubie, to paplalam tylko i wylacznie o remoncie, jake flizy itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że dziś zdążymy wejść do sklepu po ten garnitur, jutro wam powiem;) A co do pięniędzy z wesela właściwie jeszcze się nie zastanawialiśmy, bo w domu ze sprzętów wszystko mamy ale starsze natomiast też wszystko z dziadków mieszkania ma być moje i dlatego nie chcemy kupować np. 5 kanapy. Mysleliśmy bardziej nad jakimś sprzętem dvd, wieżą, komputerem, mikrofalówką...itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my bedziemy potrzebowac lodowki tylko bo reszte to mamy :) No i telewizor by sie przydal, bo mamy takiego dziada... Ale remont - to na pewno, cale mieszkanie chce wyremontowac, bo chociaz da sie mieszkac, to mi juz odbilo na tym punkcie :):)):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem dziewczynki, szukałam metody depilacji pastą cukrową - nienawidzę depilatora, a maszynka wiadomo... jeśli chodzi o pieniądze, to zależy ile uda nam się uzbierać... :) na pewno chcemy pojechać gdzieś na \"miesiąc miodowy\" :) no i jakaś lokatka, czy coś :) chcemy mieć dzidzię i warto odłożyć troszkę kaski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też lodówkę i telewizor mam stary ale znów u baci są nowe.Ja tez bym remontowała mieszkanie gdybym miała swoje lub w bloku ale jak na razie mieszkam w kamienicy i nie zamierzam mieszkać dłużej jak 2 lata więc po co mam wkładać w nie kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świeczko ja słyszałam, że ta masa cukrowa to: 1/2 cytryny, 1/2 szklanki cukru i woda. inni dają jedną cytrynę i jedną szklankę cukru ale bez wody itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem ciekawa ale jeszcze nie próbowałam. Niby trzeba podgrzać i jak lekko ostygnie to nałozyć na ciało. niektórym nie wychodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem daglezjo naczytałam się tego, spróbuję może dziś dam znać jak wyszło :) Mordek będzie mi robił :P on lubi takie zajmowanie się mną :) zawsze mnie goli, depiluje, myje, wyciera, balsamuje i takie tam ;) kochaniutki jest... a no i podstawa czesze mi włosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swieczko a od kiedy masz chec posiadania dziecka ? Bo ja narazie nie mam zupelnie, tzn bardzo fajne sa dzieci, ale siebie w roli matki zupelnie nie wyobrazam :( Martwi mnie to bo w sumie to chcialabym miec kiedys dziecko, ale tak sie strasznie tego wszytkiego boje, ze chyba sie nigdy ni zdecyduje :(:(:( Boje sie ze jestem jakas wyrodna czy co, ale nie chce miec dziecka, teraz nie chce, ale nie wiem czy kiedys zachce :(:((: Nie wyobrazam sobie porodu (oj :( )!!! I boje sie ze jak nie wpadne, to sie nie zdecyduje nigdy na dziecko :( mam wielka nadzieje ze za jakis czas zamiast mysli o slubie i mieszkaniu opeta mnie mysl o dziecku, bo inaczej to sie nie zdecyduje :( a domenko - jak z tobą jest ? Chcoalabys dzidziusia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świeczko!!!! Ten Twój narzyczony toż to SKARB żywy:):):) Mój Łukasz w zyciu mnie nie mył i nie balsamował,nie mówiąc o czesaniu włosów.Nawet by mu to przez myśl nie przeszło:(:(:(:( A szkoda,bo to musi być cudowne uczucie:):):) A jeśli chodzi o dziecie,to chyba się do tego z wiekiem dojrzewa. Ja obecnie wiem,że nie mamy na razie warunkóww dla dziecka,muszę znaleźć prace i trochę popracować. Ale mam koleżanke,jest rok ode mnie młodsza.Wyszła za mąż w czerwcu i akurat tak się złożyło,że niedługo przed ślubem zaszła w ciążę.A nie planowali:):):)Teraz się bardzo z tego cieszą,a ona aż promieniuje jak się na nia patrzy:P:P:P I jak taka ja widzę radosna i szczęsliwą,to aż chce zostać mamą:):):) Tyle nas jest na świecie,więc mnóstwo kobiet rodziło i jakoś to wytrzymały,więc i my wytrzymamy.Wprawdzie jest to bardzo duże wyzwanie dla kobiety,ale ...jaka wielka radość:):):) Już nie mogę się doczekać!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, nie mogłam wejść na stronkę. Ja jak sobie pomyślę o naszym przyszłym maleństwu to już czuję do niego miłość. bardzo bym chciała ale jeszcze nie teraz. chce skończyc studia, dojść do czegoś a z dzidziusiem nie byłoby to łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, nie mogłam wejść na stronkę. Ja jak sobie pomyślę o naszym przyszłym maleństwu to już czuję do niego miłość. bardzo bym chciała ale jeszcze nie teraz. chce skończyc studia, dojść do czegoś a z dzidziusiem nie byłoby to łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świeczko!!!! Ten Twój narzyczony toż to SKARB żywy:):):) Mój Łukasz w zyciu mnie nie mył i nie balsamował,nie mówiąc o czesaniu włosów.Nawet by mu to przez myśl nie przeszło:(:(:(:( A szkoda,bo to musi być cudowne uczucie:):):) A jeśli chodzi o dziecie,to chyba się do tego z wiekiem dojrzewa. Ja obecnie wiem,że nie mamy na razie warunków dla dziecka,muszę znaleźć prace i trochę popracować. Ale mam koleżanke,jest rok ode mnie młodsza.Wyszła za mąż w czerwcu i akurat tak się złożyło,że niedługo przed ślubem zaszła w ciążę.A nie planowali:):):)Teraz się bardzo z tego cieszą,a ona aż promieniuje jak się na nia patrzy:P:P:P I jak taka ja widzę radosna i szczęsliwą,to aż chce zostać mamą:):):) Tyle nas jest na świecie,więc mnóstwo kobiet rodziło i jakoś to wytrzymały,więc i my wytrzymamy.Wprawdzie jest to bardzo duże wyzwanie dla kobiety,ale ...jaka wielka radość:):):) Już nie mogę się doczekać!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, nie mogłam wejść na stronkę. Ja jak sobie pomyślę o naszym przyszłym maleństwu to już czuję do niego miłość. bardzo bym chciała ale jeszcze nie teraz. chce skończyc studia, dojść do czegoś a z dzidziusiem nie byłoby to łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, nie mogłam wejść na stronkę. Ja jak sobie pomyślę o naszym przyszłym maleństwu to już czuję do niego miłość. bardzo bym chciała ale jeszcze nie teraz. chce skończyc studia, dojść do czegoś a z dzidziusiem nie byłoby to łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie zaczelo dzialac a najdziwniejsze ze inne stronki na kafe działaly znakomicie tylko ta str 62 nie chciala mi wejsc :( ja czasem chciałabym dziecko, ale to takie moje napady tylko, mam nadzieje ze to z czasem przyjdzie !!! Licze na to ogromnie !!! Chociaz moja kolezanka, 2 lata juz po slubie, finansowo sobie radza, jej mąż juz by chcial, ona jest pod presja bo nie chce ale wszyscy ją naciskaja... Ja jestem taka ( mam to po mamie ) ze musze czyms zyc, teraz zyje slubem, potem bede zajeta remontem, jak juz wyremontujemy mieszkanko to znowu cos bede musiala wymyslec, bo sie zanudze !!! ciagle bym cos planowala i zmieniala :) Acha i no i troszke popodróżowacv bym chciala , bo potem jak bedzie dziecko, to moze byc ciezko :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pozatym moja mama mi powiedziala, ze jak nie bede miec dziecka, to za kilkanascie lat - kiedy juz moze byc za pózno, bede patrzyla na kazdy wozek i kazde dziecko na ulicy... bede zazdroscic i nigdy sobie nie wybacze, ze sie nie zdecydowalam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój Mordek to skarb - prawda, ma tam małe wdy jak każdy, ale jak patrzę na jego rodzicow to wiem po kim jest taki super :) o dziecku zaczęlismy myśleć krótko po poznaniu się :) nie wiem tak jakoś poczułam, że to jest właśnei ojciec moich dzieci i jak zaczęliśmy planować ślub... to zaraz przyszedł pomysł (a raczej chęć) na dzidzię... nie ma znaczenia kiedy, nawet teraz nie za bardzo się zabezpieczamy ;) co będzie to będzie - ale wolałabym na ślubie nie rodzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, przed ślubem to ja bym nie chciała dzidziusia.Szkoły bym nie skończyła a po drugie w suknię bym nie weszła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rozumiesz mnie domenko ;) ja tez nie chcę, przed ślubem :P a co do sexi pidżamki --> daglezjo, jest bardzo fajna i właśnie seksowna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff, troche dziś u mnie ruch. Ale cały czas śledzę co piszecie. Daglezjo bardzo fajna ta haleczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znów cisza...:) oj laseczki jak mi się tu siedzieć nie chce - mowię Wam... od jakiegoś czasu mam lenia potwora :( blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×