Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

A pozatym nawet jak nie dostaniesz tej pracy, to mają twoje cv i w razie potrzeby moga sie jeszcze skontaktowac :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, nie przejmuj się tymi kobietami...:) jeśli dostaniesz tę pracę - SUPER (o ile chcesz) - nie dostaniesz - ich strata... Ale nie ma co się zamartwiać na zapas, co z tego, ze u mnie było miło jak i tak pewnie się nie odezwą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Świeczko!!! Już sie trochę przyzwyczaiłam,że to tak jest:(:(:(:( Chciałabym tylko znaleźć jakąkolwiek pracę,bo naprawde z pieniążkami u mnie krucho:(:(:(A na ten ZUS liczyłam,bo to mój zawód- kończyłam Administrację. Zobaczymy.Nic juz nie zmienię:( Pozostaje czekać na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle to dzień dobry dziewczyny:)Kupuje dziś serpentyny a wczoraj kupilismy butki Tomkowi. Jesteśmy całkowicie do ślubu ubrani:)Pozostały teraz składniki, napoje i alkohol, a reszta opłat to dopiero po ślubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej domenka, wrocilam wlasnie z angielskiego - zakatarzona i chora jeszcze bardziej :(:(:( Wczoraj byl lekarz przepisal jakies leki - lece do apteki, zobaczymy ile wydam ! Juz wydalam kilkadziesiat zlotych - strasznie dorgochoroba wychodzi :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze - 60 zl :(:(:( szlag mnie trafia, czemu wszystko takiedrogie? ciekawe ile kosztuje leczenia, jak ktos jest bardziej chory niz ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak chcecie malować paznokietki na ślub?Ja chcę chyba klasyczny i na palcu serdecznym jakis kwiatek z diamencików... jeszcze nie wiem, może jakiś delikatny wzorek na wszystkich paznokietkach...Na pewno bedzie delikatnie. gorzej chyba z zapuszczeniem tych paznokci. co mi urosną to zawsze się któryś złamie:( W najgorszym wypadku kupie gotowe, pomalowane już tipsy i sobie założę. Tylko dziewczyny czy one moga odpaść???I czy mocno niszczą paznokcie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domenka zwykle sztuczne paznokcie nie powinny zniszczyc tych naturalnych, ale mojej kolezance przyklejala kosmetyczka, jakims dobrym klejem i na weselu jej odpadlo !!! Dlatego ja zrobie sobie tipsy, akrylowe albo zelowa, nie wiem nie znam sie na tym... Niszcza paznokcie podobno bardzo, ale nie mam wyjscia innego... Mam okropne paznokcie, chyba krotszych niz ja sie nie da miec :( A sztuczne mi odlecą, bo mialam kilka razy i zawsze ledwo przyklejilam, to zaraz którys odpadal - ale ja moze nie umiem tego robic! A jezeli chodzi o wzorki to cos srebrnego - nie wiem moze cyrkonie - mam nadzieje ze manikiurzystka mo doradzi, bo jestem zielona w tym temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, ż emi mówisz Daglezjo, że mogą odpaść.To na pewno się na nie nie zdecyduję.ja potrafię zapuścić ale tylko na jakieś kilka dni i zaraz mam połamane od prac w domu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) jeśli mowa o paznokciach to ja teraz próbuję zapuszczać i jakos mi urosły, nawet twardzsze jakieś się zrobiły, ale zobaczymy jak będzie w czerwcu :) jeśli nie wyjdą mi to tez pozostają tipsy :) z cyrkoniami, bo mi się podobają...:) i robiliśmy wczoraj z mordkiem depilację pastą cukrową :) heheheh Mordek robił i niby wyszło mu tak jak trzeba pięknie ładnie wysmarował mi nogę... i niestety nie zastygło - musiałam zmyć :) mieliśmy przy tym niezły ubaw :D poprostu wyszedł nam pyszny karmel :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pasa do d... nie wiem jak dziewczyny to robią - pozostaje kosmetyczka, przynajmniej wie co robi :) a zabawa owszem :P było baaaardzo SŁODKO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak domenko mam te ptaki i potwornie mnie wkurzają... ptaki to moja fobia... niestety, brzydzę się ich i boję - nie moge nawet do Łazienek pójść na spacer, oststnio jak byliśmy to zerwały się wszystkie do lotu a ja... szkoda gadać - ludzie patrzyli na mnie, jak na wariatkę... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to masz swieczko szczescie ze w krakowie nie mieszkasz :D bo u nas nie przeszlabys przez rynek, pelno tego wszystkiego ! Fuj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wstyd się przyznać, ale w Krakowie nie byłam :( a bardzo chcę... wiem o czym mówisz domyślam się - GOŁĘBIE - brrr zmora moja :o ale i tak odwiedzę Kraków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz każdy ma \"coś\" ja gadów w ogóle się nie boję, ale fakt brzydzę się myszy a jeszcze bardziej szczurów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja STRASZNIE boje sie myszy !!!!!!!! o fuuj!!! Nie ma nic bardziej obrzydliwego niz myszy !! To moja fobia :( ie moge nawet na nie patrzec jak sa w telewizji, a pozatym takstrasznie smierdza !!! fuj !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam i chciałabym zamienić na jakiś czas na konto internetowe inteligo i zastanawiam się czy oni zmienią mi nr konta, kartę bankomatową itp. Mam już dość latania ukradkiem do banku w czasie pracy i denerwowania się stojąc w kolejkach by zrealizować przelew a po pracy mój bank już ma zamknięte:(Dlatego chciałabym konto w internecie, chociaż na czas gdy pracuję i mam dostęp do netu. no i też jest taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tych obrączek, które wam pokazywałam wczoraj , to je kupiliśmy. Zrobi nam facet grawer w środku: Kocham cię-Tomek 02.09.2006r. i tak samo u niego tylko z moim imieniem.takie same w moim mieście były o 100zł droższe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×