Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

zamowilam sobie tylko 1 zaproszenie, tak zeby zobaczyc jak wyglada na zywo.. to pierwsze z kwiatkiem i w srodku wyglada bardzo ladnie, wykonanie w porzadku, ale cos mi w nich nie pasuje z zewnatrz :( ale ogolnie moga byc :) a ta pizamke udalo mi sie wylicytowac cis za 50 zl, a druga taka sama tylko inny rozmiar zostala wylicytowana za 100 zl dokladnie w tym samym czasie, wiec sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha! pewnie to skorzystałaś na cenie piżamki:)Mi się zazwyczaj nie chce licytować i kupuję od razu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domenka ja sie dzisiaj zalamalam :( napisalam prosbe o przedluzenie sesji ( bo chora bylam wiec stracilam kilka dni ) i nie dostalam :(:(:( a bez przedluzenia nie moge zdawac tego co mi zostalo :(:(: i wpisow nie mam wszystkich, bo caly tydzien biegam po uczelni, ale nie ma wszystkic:(:(:( zmienili w tym roku dziekana, zawsze bylo w porzadku :(:(:( niby mi napisal, ze kieruje mnie na powtarzanie 8 semestru:(:(:( nie moge przeciez powtarzac - na 5 roku :( takich osob jest sporo, wiec nie jestem sama ale sie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się Daglezjo, na pewno jakoś pójdą ci na rękę a skoro nie jesteś sama to już wogóle. Na pewno się ułoży. oj ja przez tą szkołę też mam same nerwy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam obrączki! jestem po prostu zachwycona:D Na zdjęciu wogóle są o wiele wiele wiele gorsze mimo, że też mi się podobały (na zdjęciu). normalnie nie mogę się na nie napatrzeć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach:D Już bym chciała ją nosić:) daglezjo miłej nauki i głowa do góry na pewno się ułoży, zobaczysz.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gratuluje :) Domernka ty masz juz chyba wszystko a najpozniej slubujesz !!! :D Ja narazie odpuszczam - p nowym roku zaczniemy myslec o zaproszeniach i o obraczkach!!! Dobra zmykam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mamy wszystko. Teraz zaczynami powoli kupować alkohol i składniki(te które można szybciej).:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizyta mi się przedłużyła, zamiast o 15:10 to weszłam o 16:30, ale Pani doktor była bardzo miła,mam nadzieję, że tabletki i maść mi pomogą. Jutro do pracy idę, więc do godz. 18 mnie nie będzię, a jak przyjdę to domenki nie będzie, więc jutro niepogadamy :( Fajnie, że juz masz obrączki :) Teściówka znalazła jubilera, kto je pomniejszy, ale sami będziemy je zanosić .... a nie wiem kiedy to będzie :O Daglezjo uszy do góry, wszystko się na pewno ułoży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) i uciekam zaraz do pracy, a za oknem taka mgła i zimno brrr, aż się nie chcę :O Trzymajcie się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej domenka - widze ze ty tu tylko dzisiaj jestes ? Trzymaj kciuki za mnie zebym pozalatwiala wszystko na uczelni dzisiaj !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu weekednd mam do du... tomka brat miał przyjechać jutro na jedną noc a przyjechał znów szybciej pod jakimś pretekstem.jestem wściekła!!!!. A jak pomyślę, że takie będą 2 najbliższe lata(tyle ma szkołę) to wariuję ze złości.. jestem już bezsilna😭.Najgorsze jest to, że mój nadal nie widzi w tym problemu a ja mam dość w prawie każdy weekend przymowania gości. Należy mi się odpoczynek!!!!!powiedziałam mojemu, że jak on dziś zostanie to śpię w biurze i koniec.Nie wiem co zrobi ale naprawdę mam już tego po dziurki w nosie!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może bardziej rozumiałabym jakby on zawsze był taki z nim zżyty, ale jego brat często był fałszywy i na niego gadał. Wiele też razy się kłócili i kiedyś Tomek nawet mu powiedział, że nie chce go wiedzieć więcej. A teraz jak się tylko do mnie wprowadził od razu wielka braterska miłość:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogadałam z Tomkiem, trochę popłakałam i chyba niektóre rzeczy sobie wyjaśniliśmy.Ufff aż mnie głowa boli od tego 😭. Ciekawe znów na jak długo to poskutkuje:( A tu cisza, każdy zajęty tylko ja tu muszę siedzieć:( Mam dziś jakiegoś dziwnego doła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Domenko! Wpadłam na ten topic całkiem przypadkiem :) Wiem, ze masz zły dzień, ale chciałabym uzyskać od Ciebie info na temat kupionej sukienki na allegro. Zadowolona jestes? Mnie tez sie ona bardzo podoba, ale obawiam sie, ze \" na żywo\" mogłaby wyglądać mniej korzystnie. Masz może w niej jakieś zdjęcie? My ( ja + Piotrus) właśnie się zaręczyliśmy. Jeszcze nie ustalilismy daty ślubu, ale juz sobie przeglądam potrzebne \"akcesoria\" :D Pozdrawiam Cie cieplutko!!! I głowa do góry!! W koncu w kazdym zwiazku są lepsze i gorsze dni:) 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Eve84! wiesz mi sukienka na żywo jeszcze bardziej się podoba niż na zdjęciu w internecie:) nie mam niestety zdjęcia w niej ale naprawdę jestem zadowolona:) Fajnie, że wpadłaś na nasz topik, może do nas dołączysz?dzieki za dobre słowa:) Zaraz podam ci dokładego linka do sukienki, bo ten na pierwszej stronie to podobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo chetnie do Was dolącze. Tylko mam dostep do internetu w pracy, więc bedzie to troche trudne, ale damy rade :D :D :D Bede wpadac!! Na pewno!!! Duuuuzy buziaczek i czekam na link do sukienki!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Eve, nie mam jej w allegro obecnie ale jak będzie ci się chciało poczytać moje wypowiedzi to na jednej ze stron forum jest podany ten link.Poczekaj chwilę a może znajdę.Ja też mam internet tylko w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję domenko!! Naprawde śliczna sukieneczka :) Pozdrawiam i do zobaczonka na forum!! 🌼 🌼 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie umiem :(:(:( NIC !!! Błagam dziewczynki kochane TRZYMAJCIE KCIUKI DZISIAJ ZA MNIE tak ok 9.3- - 11 Chlip !!!! Nic nie umiem :( Spaaac mi sie chce :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daglezjo, piszę jednym palcem, bo trzymam za Ciebie kciuki! Będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×