Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Dziś będzie u mnie szefowa więc jakiś czas mogę się nie odzywać:)Ale jestem do piątej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domenka pomylilo mi sie - mialam 1 nieobecnosc wiecej :( No sama sie zdziwiłam ze Lubaszenko mieszka w Krakowie ? może cs akurat teraz gra w kraku ale normalnie to on mieszka chyba w Wawie... W Krakowie mozna spotkac troche znanych osób, ale raczej bardzo zadko ... wiekszosc siedzi w wawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cicho :( szukam mebli do duzego pokoju, ok 20 m2 albo nawet mniej tak z 18 (DUZY pokój co ? ) Nie chce duzo mebli , szafka pod telewizor, jakies półki i komoda, ława i stół ( ale mały jakis)... Znacie moze jakies inne str internetowe ale zeby ceny byly ? Co myslicie o tych meblach : wejdzcie w systemy modułowe, a potem w kolekcje RESET ( ta pierwsza) http://www.brw.com.pl/ Podobają mi sie te bardzo ciemne i ten sredni braz - wenge i wisnia złota.. jak wejdziecie w wszystkie elementy, to pokaza sie poszczegolne meble... Do złotej wisni wybralabym oliwke na sciany i kremową kanape... a do wenge jeszcze nie wiem jaki kolor - ale moze taki brudny zółty jak na zdjeciu... Co myslicie o tych meblach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już jestem. Szefowa była.Daglezjo mebeli bardzo ciekawe, takie zupełnie inne, ale podobają mi się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daglezjo ja najpierw patrzyłam na te z pierwszej strony, same podłużne a dopiero potem oglądałam normalne, no teraz nie powiem, że są inne:)Bardzo ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meble bardzo ładne ja lubie taki minimalizm, skromne i b. nowoczesne :) ale jeśli chodzi o BRW mieliśmy od nich wziąć kuchnię na zamówienie ale... co tydzień podwyższali cenę i w momencie kiedy dograliśmy wszystko mieliśmy jechać podpisać umowe i na godzinę przed spotkaniem znów zadzwonili i podwyższyli cenę tego było nam za wiele... i dlatego mam niemiły posmak po BRW :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj świeczko ja też bym się zdenerwowała!Naciągnąć pewnie chcieli.A co ty dzisiaj taka cichutka jesteś? Zajęta pracą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprosze choc po jednym wpisie na topiku kto wpisze imie ostatni... toczy sie wlasnie walka z innym topikiem o ilosc postow i nie wyrabiamy... prosze choc o jeden wpis od kazdego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę dziewczynki do domu i muszę jeszcze wpaść po mleczko i tonik bo mi się kończą. Pa, do jutra!!Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej jest tu kto ? ja juz po egzaminie wrocilam do domu, zajeca nastepne mam o 11.30 wiec sie pojawiłam:) Mam nadzieje ze dzisiaj bedziecie miec wiecej czasu niz wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Daglezjo!Ja dziś się staram cokolwiek napisać z tej pracy licencjackiej, a do tego jeszcze mojemu dziubkowu muszę pomóc, bo razem studiujemy:(Kurcze chyba będę pisać o kredytach u nas w firmie, ale czy to ma związek z marketingiem?? Właściwie wiąże się to z obsugą klienta, ale nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sun tragedia. Ściągam różne materiały z internetu ale i tak ciągle mam zamęt w głowie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Sun zaraz sprawdzę:) Dzieki, jak chcesz moje zdjatko to podaj mi mailem tel. komórkowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sun w dalszym ciągu nie mogę otworzyć ale prześlę ci niedługo mms-sa z moją fotką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam fotki, dziękuję, śliczna z Ciebie babka, masz ładny usmiech ;) Nie wiem dlaczego nie da się otworzyć moich fotek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domenko - wyslalam zdjecia:) Licze na rewanż:) wlasnie wrocilam z uczelni :) Jutro mam sie pilnie zglosic do dziekanatu :( szlag mnie trafi !!!!! denerwuje sie tylko !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×