Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Oj Domenka Domenka, nieładnie napisałas :P że ta jedna nie bedzie ci pasowała do zdjecia..:):):) hahaha A to sie swiadkowqa pod tym kontem wybiera ??? No ale dobra nie bede sie juz smiac:) Czy swiadkowa ma jakies zadania, bo ja wezme jakas kuzynke kuby, nawet nie wiem jaka, byle w miare w wieku mojego brata była... Ale nie wiedziałam ze swiadkowa ma jakies zadania ??? jakie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiście troche glupio napisalam, dzieki za ochrzan daglezjo:) Jednak wybiorę te blizsza kuzynke i ona bardzo tego chce:) A co do zadan:czytalam, ze powinna pomagac pannie mlodej np jak cos nie tak z makijazem, z podarta rajstopka itp itd...jednak znajac moja mame to ona bedzie nad tym panowac:) A tak wogole to mam grype i jeszcze musze siedziec w pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chalo????Nikogo nie ma?:( A ja tu cierpię i usycham:( Nie lubię być chora:( Napisałam pracę na finanse publiczne i w końcu muszę się zacząć uczyć:( chyba jestem chora jak na złość:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domenka --- jestes jeszcze ? Masz to samo co ja, musisz sie uczyc, a niestty chora jestes!!! ja tez tak iałam dlatego wspolczuje :( Trzymaj sie i wracaj do zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Cały weekend przeleżałam z gorączką i bólem głowy:( oczywiście nic się nie nauczyłam:( A dziś jeszcze mi doszedł ból gadła:(😭Oj, nie wiem kiedy ja się nauczę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Coś mnie podkusiło i pojechałam w weekend połazić po Wzgórzach Strzelińskich. Zachciało mi sie pobrodzić po leżących lisciach i popstrykać zdjęcia. Efekt jest taki, że mogę dzisiaj dołączyć do grona przeziębionych :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć newt.Oj to też chora jesteś:( Ale przynajmiej wiesz od czego a ja nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj była u mnie ta kuzynka, która wybrałam na świadkową. bardzo się ucieszyła i prawie 3 godziny rozmawiałyśmy tylko o ślubie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tylko na chwilke :) Zaraz znow lece na zajecia :(:(:( Domenka trzymaj sie !!! Polecam udanie sie do lekarza po antybiotyk, mimo ze jestem jego wielka przeciwniczka, to jednak jak sie masz uczyc zrob to co ja - po 2 dniach brania antybiotyku przeszlo od razu:) a wczesniej meczylam sie prawie 2 tygodnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć biedaczki chore i te zdrowe...:) mnie dziś tylko gardło drapie - nie mogę być chora, bo szczepiłam się... więc ;) no zobaczymy, poza tym jest mi zimno i tak okropnie jakoś... miałam imprezkę urodzinową w piatek i paliłam na balkonie w letniej bluzeczce - może to od tego... niestety jestem palaczem okropnym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świeczko, dzięki za zdjęcia! Nabrałam przez nie ochoty na jakąś plenerowa imprezkę, ale jak na złość troche za zimno sie zrobiło :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!! Widzę, że prawie wszystkie chore.....moją mamę też coś łapie, mam nadzieję, że mnie nie dopadnie :) Świeczko - dastałaś fotki ? Wysyłałam 2 razy... Dziś znowu tak ponuro i spac się tylko chce 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:):):):) U mnie dzis pieknie:P:P:P:P Ale jak wyjde z pracy to już bedzie brzydko:(:(:(:( Jedziemy dzis z Łukaszkiem na nauki.Ciekawe co się nauczymy:):):) Na szczęście to tylko 2 spotkania i z głowy:):):):) Skończyłam archiwizować dokumenty:):):):) Nareszcie!!!!!!!!!! Ciekawe,co teraz będę robic:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Sun dostałam - extra są te rzęsy... ja mam dość gęste i czarne, ale za to krótkie i chyba się zdecyduję :) a ile Ci kępek doklejała żeby taki efekt był?? bo chyba nie doczytałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj na dworzu dziś zimno i plenerowe imprezki jak dla mnie odpadaja:( Oj świeczko tak, pewnie od tego dzis sie dziwnie czujesz:) Kurcze tylko zima sie zaczyna a juz choróbska dręczą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wrociłam :) newt czy ja wysłałąm ci zdjecia ??? Bo nagle mnnie olsniło ze chyba nie :( Jezeli tak to przepraszam:) Szukam fryzur i nie moge na nic fajnego trafic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wybrałam sobie jedna, jedyna fryzurke, wydrukowałam ją i pokaze fryzjerce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świeczko to wszystko zalezy od tego jakie masz oko i swoje rzęsy, ja miałam 16 kępek na jednym oku, tylko dlatego, że nie posiadam gęstych rzęs, a moje oko jest dużo, tzn. mam długi łuk oka dlatego potrzebowałam więcej kępek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nie iwem czy mnie pamietaćie może nie miałm wtedy czerwony nik teraz mam czarny. Patrze codziennie jak czas szybko leci patrze na kalendarz a tu cały czas dni sie zblizają coraz szybciej. Wesela nie mam zaplanowanego jesze ale mniej wiecej juz wiemy jak ma wygladać ten dzień za 2 lata w sierpniu. Teraz o tym nie myslę poniewaź zbiliża sie rok od śmierci mojej najukochańszej osóbki czyli mamy. Ale wam sie nie dziwię ze jesteścuie coraz badziej zestresowane tym wszystkim.Bedzie dobrze pamietajcie o tym wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daglezjo, nie dostałam jeszcze twoich zdjęć :-( Czekam z niecierpliwością! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wypełniłam wniosek o konto Inteligo.Miałam normalne konto ale było droższe no i ciągłe stanie w kolejkach po dokonanie przelewu mnie denerwowało tym bardziej, że wychodziłam w czasie pracy, bo potem zamknięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż za pustki!!!!! witam witam:):):):) Mam tylko chwilke,bo korzystam na moment z wolnego komputera w pracy:):):):) Nauki sie udały:):):):)Życze Wam takich.Mądry ksiądz mówił potrzebne rzeczy:):):):)Jeszcze jedno spotkanie w piatek i z głowy. Aż się zdziwiłam,że ksiądz może byc tak zyciowy:):):):) Mówił tak,jakby znał mnie i Łukasza.A różnie u nas bywało,bo długo juz jesteśmy razem jak stare małżeństwo i bywały kłótnie,ale rozwiązywalismy je razem:):):):) Zmyakm,bo już musze opóścic komputer:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Mam dziś taki ruch w pracy, że dopiero teraz zdązyłam wpaść na chwilę.Fajnie Marta, że tak szybko nauki załatwicie i że na fajnego księdza trafiliście, bo niektórzy to szkoda gadać...Ja nadal chora, jest gorzej niż wczoraj a jeszcze musze tu siedziec😭Ja wymyśliłam, że bede miala oczy diamentowe połączone z delikatnym jaśniutkim błękitem. moja mama mnie pomaluje, bo ślicznie umie to robić, tak jakoś cieniuje różnymi kolorami i wogóle ma talenty artystyczne w każdej dziedzinie, nie to co ja:P no chyba, że w śpiewaniu:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się cieszę, że nauki mam z głowy(miałam od razu w szkole) chociaż prawdę mówiąć jakbym trafiła na fajnego, życiowego i mądrego księdz to chciałabym przed ślubem jeszcze na takie coś uczęszczać, bo na pewno można się czegoś nauczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deszcz zaczął u mnie padać:( A ja bez parasola i chora muszę iść na pocztę:( Brrrrr, a wy wszystkie gdzie się podziewacie???? Chyba zostałam sama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×