Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Oj na pewno sukienkę znajdziesz tylko musisz znaleźć czas na jej wybranie i przymiarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale jak nie miałam paska to ten czas mi szybciej leciał a teraz gdy codziennie kontroluję pasek to wydaje mi się jakby ten czas wogóle nie leciał a na waszych paskach są o wiele niższe liczby:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam takie samo wrażenie - ciągle myślę, że to jeszcze tylko pół roku a tu 7 miesięcy i 1 tydzień...:( chciałabym to już mieć za sobą...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie chchiałabym mieć za sobą tylko chciałabym żeby to był ten dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nawet słonko zaczęło świecić ale teraz znów ciemno:( Wiesz swieczko ja już wszystko planuję ale i tak się boję, że nie uda nam się zebrać wszystkich pieniędzy na wesele i bedziemy musieli się zaporzyczać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domenko, nie martw się na zapas, zaczęliście planowanie jak i oszczędzanie dużo wcześniej - nie obawiaj się, na pewno obejdzie się bez pożyczania...:) ja z moim Mordkiem oboje zarabiam i nie powiem żebyśmy mieli super dużo kaski, ale nie można powiedzieć super mało - a i tak nie jesteśmy w stanie nic zaoszczędzić nie wiem z czego to wynika... Co prawda mamy trochę kredytków do spłacenia (jak się urządzalismy) i może to nam zabiera pieniądze... ale to tylko do kwietnia spłacamy - potem luzik, na szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my też razem pracujemy ale moja pensja jest kiepska i wiele pieniędzy też szkoła i dojazdy do niej pochłaniają.Kredytów na razie nie mamy ale trzeba jakoś żyć i się utrzymywać.:( I też z tymi oszczędnościami bardzo kiepsko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryniaa
cześc dzziewczynki!!!! ja takze mam jescze roczek do slubu:)30.12.2006(w moje urodzinki.... ale mam wątpliwosci co do daty....tzn.zima,niepewna pogoda....ale tak sobie wymarzylam.mój kosciół w małej wiosce,choinki,,,, mam 156cm i nie mam pomysłu na sukienke:( CZY KTÓRAS Z PAN POSWIECI MI SWÓJ CZAS I OPOWIE JAK SIE SZYKUJE????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Erynia! Fajnie, że do nas dołączyłaś:) Coś już kupowałaś lu zaplanowałaś?? Ja z dziewczyn tutaj wychodzę ostatnia za mąż bo 02.09 ale widzę, że ty będziesz póżniej, także nie będę sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja potwornie chora... leci mi i z nosa i oczu..:o Witaj Erynia, ja też uwielbiam zimowy klimat, jak wspomniałaś kościółek choinki... tyle tylko że obowiązkowy jest śnieg a ten niewiadomo czy spadnie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, witam, widzę, że już jesteście w gotowości :) Ja siedzę sobie na uczelni, za oknami sypie śnieg .... zima nadchodzi, a u Was jaka pogoda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć świeczko. Ja wczoraj też strasznie się czułam po powrocie z pracy:( Miałam gorączkę i okropnie bolała mnie głowa i chciało mi się wymiotować. A co do zimy to ja lubię tylko magię świąt ale pogody i tego zimna nie cierpię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie pada snieg wogóle wczoraj rano minimalnie popadywał ale z deszczem.A dzisiaj nic nie padało tylko pochmurno jest i ciemno:( No i zimno, brrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pogoda taka jak u domenki...:) dokładnie - zimno i pochmurno, a ja nie mam ochoty na nic - siedzę i przeglądam w necie te suknie... i szukam salonów blisko mnie, tak żebym nie pojechała na darmo...:o no i chyba mam, kiedys mieszkałam w centrum, teraz na moim miejscu mieszka moja kuzynka i tam przy jednej ulicy jest chyba z 7 -10 salonów, jak się będę dobrze czuła - pojadę... No i w tę niedzielę są targi ślubne... hmm może się wybiorę a jaknie teraz to 6-8 stycznia sa następne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzisz!Nie martw się na pewno zdążysz znaleźć wymarzoną sukienkę!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Już się nie mogę doczekać stycznia! A to dlatego, że pani w salonie, w którym parę miesięcy temu upatrzyłam sobie suknię powiedziała, że na początku roku będą mieli nową kolekcję i może coś sobie innego upatrzę, że nie ma się co spieszyć, bo do lipca daleko. Niby tak, ale ja już bym chciała wiedzieć na czym stoję! Strasznie mi sie podoba tamta sukienka, ale kto wie, może rzeczywiście coś jeszcze innego mi w oczy wpadnie? No i nic nie moge teraz kupić. Ani butów, ani dodatków. Dlatego trochę się niecierpliwię...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam taką samą sytuację newt - do czerwca niby 7 miesięcy a ja nie mam zielonego pojęcia czy znajdę wymarzoną suknię i kiedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny na pewno znajdziecie:) Nie ma co się denerować na zapas:) A ja tu marznę:( Mimo ze dodatkowo grzeje grzejnikiem to i tak mi zimno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O słoneczko u mnie wyszło:) Od razu cieplej się zrobiło:) Ale pewnie nie na długo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny:):):) Dopchałam sie w koncu do komputera.Jeszcze 1,5 godzinki i koniec-weekend:):):) Nie wiem,czy juz pisałam,ale przeszłam do następnego etapu kwalifikacji.Cieszę się,ale i boje:):):) A dzis znowu jedziemy na nauki:):):)Ostatni raz i bedzie z głowy:):) A o sukienki sie nie martwcie:)Każda z nam znajdzie swoja wymarzoną:):):) Ja już swoja mam,ale już się nie mogę doczekac kiedy bedzie poprawiona na mój rozmiar.Jak tylko kupie halke to jadę do krawcowej:):):) Kurczę cały weekend bede mieć zabiegay,bo mamy jutro program.Nie wiem,czy wspominałam,że od 10 lat działam w takiej grupie poetyckiej i przygotowujemy cos na kształt teatru.Jutro mamy właśbie program,a ja na całej próbie nie będę ani dziś-bo nauki ani jutro,bo mam parę spraw do załatwienia.Strasznie mało czasu miewam jak zaczęłam pracować.Ni marze o tej pracy,gdzie aplikowałam.Bo teraz mam tylko staż,a tam może byłaby szansa na stałą pracę,no i bliżej mojego przyszłego miejsca zamieskania(bliżej Łukaszka:):):) ) Ale sie rozpisałam. A co u Was???? Pozdrawiam serdecznie wszystkie:):):)Ciesze sie strasznie,że czas szybko mija i niedługo będzie nasz slub:):):)Już nie mogę się doczekać.a jeszcze tyle załatwień!!!!! Musze poszukać kamery. A mam pytanie.Te,które robia w restauracji.Bo my musimy osobno zamawiać ciasto.Ile wczesniej się to zamawia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Witam wszystkich :0 ja juz po angielskim i kawie z przyjaciólkami :D moj Misiek poszedl do pracy, wiec sama siedze sobie :) A wczoraj milo spedziłam dzień :) Po zajeciach pojechalismy z Kuba do centrum handlowego, pochodzilismy , co prawda nic nie kupilam :( ale moj k. mierzył garnitur i wygladał super :D:) Rewelacyjny był :) Ciemny w prązki, ale ogolnie to bardzo ciemny a niektore prazki mialy granatowe odcien - ech trudno opisac, ale super:) Szczegolnie z niebieska koszulą :) Mniam :) Co prawda na slub obowiazkowo biała koszula... Nie wiem czy kupimy, zastanawiamy sie... Powiedzcie mi dziewczyny, jaka jest normalna cena garnituru ??? Bo ja sie nie orientuje ... Ten kosztował 799, ale do tego dodają drugi gratis ( co prawda tych dodatkowych maly wybor ale nawet niezłe )... A bez drugiego gratis 699... CZY TO NIE ZA TANIO ? Bo nie chciałabym, jakiegos zlego gatunkowo kupic, a nie znam sie... JAK MYSLICIE ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniałam napisac ze jeszcze mnie moj misiek na obiad do sphinxa zabrał - uwielbiam tam jesc :) a potem pojechalismy na mala imprezke :) Za to rano zaspałam :( Newt czy ty dostałas moje zdjęcia ? Bo ja juz nie wiem czy doszły ? A nie chcialabym wyjsc na taka co sama chetnie oglada cudze, a potem swoich nie wysyła :( jestem na etapie szukania czegos na szyje... Wreszcie znalazłam, to co mi sie podoba, ale niestety cena mnie powaliła - 220 zł naszyjnik , z perełek nawleczonych na zylke( nie wiem za ta cene to chyba nie sztuczne ? ) a bransoletka jeszcze drozsz... Wiec oczywiscie nie kupie:(:(:( ja to mam dziwny gust, zawsze jak cos sobie wypatrze, to sie okazuje ze najdrozsze :(:(:( bo byly jeszzce inne, ale mi sie nie podobały:(:(:( szukam butów i chyba sie zdecyduje na takie : nie za piekne,ale wygodne chyba, tylko bez kwiatka.. tylko jak myslicie, czy okragle czubki pasują do sukni ??? Bo chodzxi o to ze moze takie buty jeszcze ubiore kiedys a bialych szpiców juz nie włoze :( http://bialebuty.com.pl/index.php?m=ass&s=t5winlhma37p72fs2qmkeizp67gq8oa5&id_ass=36035 tylko bez kwiatka bym chciała ... Co o nich myslicie ale szczerze, bo dla mnie nie rewelacja, ale mi sie zadne biale buty nie podobaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tylko na chwilę, nie rozpisuję się za dużo, nie wiem kiedy do was zajrze, mam problem z wirusami, już dziś formatowałam dysk, muszę to zrobić jeszcze raz, bo odlączą mi neta, jak nie zwalczę tych trojanów. Trzymajcie się ciepło ja uciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butki są ok - ja np. bardzo lubię takie okrągłe \"czubki\" nazywam je marysie i są przesłodkie :) jeśli chodzi o garnitury - to bardzo tanio - ale nie znaczy, że kiepska jakość - poprostu cena okazyjna i jeszcze dwa w tej cenie - super...:) No porównując do mojego ukochanego co wybrał sobie surdut angielski z cylindrem i laseczką (4200 zł) to bardzo miła cena, a swoja drogą nie wiem skąd mój Bartuś na to weźmie - może nerkę sprzeda :D zawsze tak mówi..:) hehehe ja natomiast chyba nie wytrzymam na domowych sposobach i zaraz spadam do lekarza po jakieś antybiotyki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swieczko ---> uciekaj do lekarza po antybiotyki, za 2 dni bedziesz zdrowa - zobazcysz :D No 4.200 - niezle :D Ja własnie sie zastanawiam nad tym garniturem bo cena za niska sie wydaje ... Żeby sie nie okazalo ze po 1 uzyciu sie zniszczy:( My raczej wybierzemy taki garnitur, który potem sie jeszcze ubierze... Dlatego możemy wydac wiecej niz 700 zł, bo lepiej zeby byl porzadny. Zastanawiam sie takze nad frakiem - bo mi sie to bardzo podoba - ale wtedy musielibysmy wynajac porządny frak... A pozatym do karczmy góralskiej nie pasuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem Ciebie doskonale daglezjo... sama nie wiem jak to się u nas ostatecznie roztrzygnie - wolałabym żeby mój Mordek kupił coś porządnego wielokrotnego użytku :) ale z drugiej strony on tak pięknie my wyglądał w tym surducie...:) może uda się wypożyczyć za rozsądną cenę coś podobnego ;) ja teraz skupiam się tylko na sukni póki co...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie 1981
Hej hej Czy mogę sie do was dołączyc. Własnie wczoraj załatwiłam sale na wesele. Troche wiecej do mojego ślubu bo ponad roczek ale myśle ze pomozecie mi w przygotowaniach. Czytałam wasze wypoiedzi z innych tematów i przyznam ze są bardzo pomocne, gdyz mozna uniknąc lekkich wpadek. :-))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie 🌼 angie 1981 - pewnie, że możesz się przyłączyć, zapraszamy :) Dziewczyny - chyba będę musiała Was opuścić czasowo, albo będę zagladała sporadycznie. Byłam na uczelni w ten weekend i zaczyna się robić ostro. Mam oddać za tydzień cały rozdział, mam na to 6 dni, bo jutro do pracy idę, więc pewnie nic nie napisze. Całą pracę mam oddać do świąt i nie wiem czy się wyrobię 😭 Do tego za 3 tygodnie są już pierwsze 2 egzaminy........buuuu. Czasu malutko.... Idę się okąpać i spać, bo jutro praca :( Trzymajcie się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Ja nadal się źle czuję:( A do tego jak wezmę jakieś tabletki to mi niedobrze bo mam słaby żołądek:( A do tego w sobotę się strasznie zaprawiłam i wczoraj cały dzień miałamkaca,bleee:P No i oczywiście nie obeszło się bez wymiotowania:( Kurcze pewnie dziś z wami za dużo nie popiszę bo muszę się w końcu zacząć uczyć na piątek:( Co do garnituru Daglezjo ja nie kupilam drożej a gatunek ma rewelacyjny. Witam też nową koleżankę:) Im nas więcej to weselej.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×