Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Królewno wracając do sukienki, zazwyczaj jest tak, że suknie zamawia się na 3 miesiące przed ślubem, a raczej przed odbiorem np. tydzień przed uroczystością - to minimum...:) a jeśli chodzi o dania ciepłe to też byłam zaskoczona mile ich ilością w takiej cenie :) no i my nie robimy poprawin ;) mamy wielu gości przyjezdnych którzy będą wracali \"wesołym autobusem\" po weselu ;) w ten sposób unikniemy po trosze umieszczania ich w rodzinach na noclegi, ew. wynajmowania hotelu... Gościom pomysł przypadł do gustu :) na szczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiec myśle ze te 2500 jest warta ta sala. Jest trochę na uboczu ale bardzo dobrze. Nie chcialam sali na jakimś osiedlu poniewaz nie potrzebni mi nieproszeni goscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też najchętniej bym nie robiła poprawin, bo to zmęczenie jest ale w porównaniu z weselem to koszty sa o wiele mniejsze np. u mnie za zespol na poprawiny tylko 200 zł dopłata a za kucharki ok.150zł.Jednak Tomek chce mieć poprawiny więć już nie chcę nalegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na poprawiny nie będe brała juz zespołu bo to sie dodatkowo placi. Przywieziemy wieże i bedzie tez fajnie. Wczesniej w domu ponagrywam sobie różne płyty zrobie jakieś miksy, w końcu na cos niech się przydadzą te mp 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praktycznie i tak część gości by została na noc u rodziny bo jest z daleka, nawet jakby nie było poprawin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też właściwie nie chciałam brać zespołu na poprawiny ale stwierdziłam, że skoro zapłacę tylko 200 zł to się opłaca, bo jednak dla nas przy wieży to nie to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj misio dzwonił w niedzielę ze jeszcze tylko tydzien i znowu będziemy razem. Niestety on pracuje za granicą i dopiero teraz zjedzie do Polski na kilka miesiecy.Bardzo sie cieszę bo juz mi sie naprawde teskni :):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci szczerze ze nie pytałam sie zespołu ile biora za poprawiny, ale w sumie jeszcze moge to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angie ja nie wiem jak ty wytrzymujesz.Ja normalnie jeden dzień mojego dziubka nie widzę to bardzo tęsknie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co mam innego zrobić . Po prostu muszę. Ostatnio nie było źle . Zwolniłam sie z pracy i pojechałam do niego. To było silniejsze ode mnie. Byliśmy razem 4 miesiace, ale niestety musiałam wrócic bo szkoła. 2 zjazdy opusciłam ale na 3 musiałam sie zjawic.Wiec jak narazie nie widzieliśmy sie miesiąc od czasu mojego powrotu. Ale damy rade. To nasza maksyma:) Nie poddawac się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj jak dzwonił to sie usmiałam jak nie wiem. Powiedział zebym sobie pochodziła jeszcze przez ten tydzień po koleżankach bo jak on przyjedzie to mnie nie wypuści nawet na chwile :D Dostanę dyspense na wyjscie do szkoły :) ale i tak mnie bedzie do niej woził i przywoził :) musi nadrobić heheheheheheeh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ten tydzień to się mi dłuży jak cholera. Wymyślam sobie co mam robić . Narazien ie pracuję i dlatego tak mi wolno czas leci. Spac długo nie moge max do 9 Wiec się diabelnie nudzę i siedze cały dzien przed kompem. Ale jak on przyjedzie to chyba nie bede miała czasu go włączyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! Witaj angie :) Kiedy masz slub? Domenka, swieczka co tam słychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mi by się przydał takie dłuższe leniuchowanie💤.Pewnie po jakimś czasie by mi się znudziło ale tęsknię za tym by w normalnych godzinach iść na zakupy lub na bazar, który zazwyczaj jest tak samo długo otwarty jak ja pracuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DAGLEZJA! JA mam termin na 06.01.2007 Niestety jeszcze tyle czasu szkoda ze teraz nie jest juz rok 2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to współczuje szczerze. Znam ten ból , do czerwca pracowałam w piekarni przez półtora roku. Codzienne wstawanie o 3.45 rano praca po 12 godzin . Niestety moje zwłoki dochodziły do domu. Zero zycia prywatnego nie mówie już o imprezach. Masakra. Wszyscy sie smiali ze chodze spac o 18 ale coz innego mialam robic. Niech ktos spróbuje tak wstawac codziennie to zobaczy jak człowiek wygląda o 17. Po prostu zgon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angie jeżeli masz taką możliwość to podziel się z nami swoimi zdjęciami:)Mój adres: anka_domena@interia.pl. Królewno ty także:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mój dziubek kiedys pracowal tak ze wstawal o 4 rano dojezdzal ok 150 km i wieczoram byl w domu ok. 22 i codziennie to samo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego sie zwolniłam. Moj misiek załatwił mi pracę u siebie i dlatego wyjechałam. Po moim odejsciu troche dziewczyny maja lepiej bo pracują po 8 godzin, bo sie zbuntowały gdyz nikogo nie mozna było znależć na moje miejsce. Powiedziały ze nie beda po tyle stac i musieli im ulec, Przyjęli nową ale skrócili godziny pracy. Ale i tak tam juz nie wrócę.NiGDY WIECEJ> Od tamtej pory chleb juz mi nie smakuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie obudziłam o 12 !!! Mój Misiek mnie nie obudził !!! Zajecia mam o 15 wiec sie powoli zbieram na nie :D A ja mam slub ze RÓWNIUTKIE 8 MIESIECY !!! :D jej niech juz bedzie rok 2006, wtedy szybko zleci :D jak narazie od wczoraj na diecie jestem - 1000kcal, bo mam 10 kg do zrzucenia, od czasu mierzenia sukni przytyłam 4.5 kg :(:(:( Wiec koniecznie musze zrzucic, bo beda mi poszerzac niedługo musieli :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj daglezjo ty ciągle z tym odchudzaniem! Angie ja też nie mam na kompie ale mogę przesłać mm-sem tylko podaj mi w mailu swoj numer komorki. Przesle jak doladuje konto:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×