Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Cześc Sun. Własnie nie mam dużo pracy:( I się nudzę:( A jak tam wczorajszy wieczorek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj bardzo, bardzo, miło :D:D , aż nie chciało mi się do domku wracać i taka dziś romarzona jestem.....Fajnie się macie, że Wasze połówki są z wami, że zasypiacie razem i budzicie się razem......ach... ja muszę jeszcze poczekać 6 miesięcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja ostatnio też tak stwierdziłam, że jak dobrze jest razem:)No i można się \"dotrzeć\" przed ślubem a nie po:)My na początku okropnie się kłóciliśmy ale teraz już jest o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My kiedyś też się kłóciliśmyo byle pierdołę, a teraz od pół roku ani razu i nawet ostatnio stwierdziliśmy, że już nie potrafimy tego robić, jest jakieś spięcie 5 minut dąsania za chwile on się zaczyna smiać, a ja chce zachować grobową minę, ale nie mogę wytrzmać i też wybucham śmiechem i tyle jest z tej naszej kłotni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ostatnio też podobnie już robimy:) A kiedyś to było okropnie. O wszystko dosłownie się kłóciliśmy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topic nam znika z pierwszej strony, wszystkie zapracowane, a za oknem już tak ciemno, ehhh.....biorę się za sprzątanie klatki mojego szynszylka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzyj czasem na topic daglezji, tam też dziewczyny piszą :) Dziś faktycznie strasznie tu cichutko, chyba jesteśmy tylko w dwójkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wypłatę czekam jak na zbawienie, w portfelu mi zostało chyba z 2 zł......a u Was kiedy wpływają wypłaty ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wpływa ok. 20 następnego miesiąca ale już i tak jestem teraz na minusie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daglezji właściwei też długo nie było:( Penie w dzień jest na uczelni. Oj a co to będzie jak już będziecie po ślubie:( nie będzie wam się chchiało tu zaglądać i poczekać na mój ślub:(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co TY wygadujesz domenko .... będziemy zaglądać w miarę możliwośći, ja się będę przeprowadzać, no i internet będzie dzielony na więcej osób i pewnie nie będę tak często, ale na pewno będę zaglądać :) Ja liczę na wypłatę 2 grudnia, obym się nie przeliczyła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop hop jest tu ktoś dzisiaj ?? Witam w ten grudniowy dzionek :) Mnie się on zaczął tak średnio, poraz czwarty zmieniają mi grafik, w końcu przyjdę do pracy w ten dzień co nie mam i na odwrót, już mi się tak pomieszało........ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz z nudów zaczęłam czytać książkę Nory Roberts\" Śmiałe marzenia\" Kurcze ostatnio to chyba tylko my tu zaglądamy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo się boję jutrzejszego dnia:( Normalnie pojadę do szkoły jak na ścięcie😭. Mam wyniki egzaminu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 3 i 4 egzamin, a jeszcze nic nie potrafię :O, ale się tym nie przejmuję, bo termin zerowy :P Czekam na wypłatę jak na zbawienie ....aaaa..... 😭 nie mam już grosza przy duszy.......:( Dziś na pewno jej nie będzie ostanio wpływała 3, 4 , ale teraz to wypada sobota i niedziela, pewnie wpłynie 5 grudnia, a do 5 mam zapłacić internet i pare innych rachunków, a 5 jestem w pracy do godz. 18 : 00 i nie zdąże tego popłacić......ehhh.......życie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak z tą kaską to same problemy:( Ja mam możliwośc brania z konta na minus, ale co z tego skoro po wypłacie sporo idzie na pokrycie tego minusa:( Myślę, że później będzie lepiej, jak juz nie będę studiować, bo mnustwo kasy idzie na dojazdy i na zastępstwo w pracy:( A na egzaminach będę trzymać kciuki za ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za trzymanie kciuków tylko, że jak nie wezmę się za naukę to trzymanie kciuków nie pomoże. Na uczelnie idzie mnóstwo kasy, ja płacę czesne miesięcznie 375 zł, do tego wiadomo ile kasy idzie na ksero, jak się jest na zajęciach cały dzień to i kawe człowiek kupi, coś do jedzenia, batonik i pieniądze lecą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, ja za szkołe misięcznie miałabym 380zł ale, że płaciłam jednorazowo to wyszło 320zł miesięczne.Oj dokładhnie ksero, słodkosci, dojazd...a kasa...Sun na pewno ci się uda zdać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przygotowania ślubne stanęły w miejscu, bo w sumie co tu jeszcze przygotowywać, to co najważniejsze już mamy. Nauki po nowym roku.... tylko teraz w grudniu przymiarka, w sumie to nie moge się doczekać, bo już dawno nie widziałam mojej sukni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam zauważyć, że jeszcze 2 dni i zniknie z Twojej linijeczki dziewiątka, a pojawi się ósemka i już będzie oko cieszyć ;) Dobra sprawdze jeszcze raz moje konto (tak wiem naiwna jestem) ;) no i mykam do nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po 10 chcemy kupić resztę alkoholu i składniki te, które już można szybciej:) Tak też ciągle sprawdzam ten mój pasek:D I się cieszę, że ten czas leci:)Chociaż mółby szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja weszłam na wagę i się przeraziłam 😭 60 kg, ja w życiu tyle nie ważyłam, pierwszy raz widzę takie cyferki na mojej wadze 😭 W sumie się nie dziwie, wczoraj SAMA zjadłam całą czekoladę, dziś 2 senkacze i kilka cukierków czekoladowych, nie mam gdzie tego spalić, muszę zrzucić, te zbędne kilosy, póki nie przybyło mi ich więcej .....AAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :D po raz pierwszy od dłuzszego czau znalazlam sie tu , zanim domenka pojdzie do domu :) co tam u was słychac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj daglezjo :D No u mnie jak widać, nagromadziły się zbędne kg :P Poza tym muszę się uczyć na 2 examy, które mam w weekned :O Do tego mój kochany szynszyl lata jak postrzelony i jak się odbija to zawsze w guzik resetu z komputera ....hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cześć Daglezjo, dawno cię nie było, co tam u ciebie? Sun ty nie przesadzaj z tą wagą, ze zdjęć wynika, że jesteś szczupła i wysoka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domenko zdjęcia te były jakiś czas temu robione, a na tych zdjęciach miałam wagę 56 kg :( Teraz mam o 4 za dużo.....hehehe, nie wiem czy mam się śmiać, czy płakać, a wypłaty dziś nie ma i pewnie już dziś nie będzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×