Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

No fax mi szefowa wymieniła ale pęcherze na palcach od naprawiania i tak zostały:( Sun nie mogę otworzyć tej piosenki jeszcze poprobuję i dam ci znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sun udało się. Wiesz pierwszy raz słyszałam tę piosęnkę ale jest piękna:) Tylko czy zespoły ja graja nie wiadomo.Ale jak dla mnie super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja mam jeszcze na to duuuuużo czasu. Jeszcze parę dni a ja juz nie mogę się doczekac kiedy Misiek wraca. Boże czemu ten czas tak się wlecze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry DZiewczyny Juz kolejny dzien za nami > :))))))))) Domenko jak po egzaminie. Udało się? Juz mnie palce bolą od trzymania kciuków:) Jakos pusto się zrobiło nikt nie pisze . Dziewczyny w jakich zwykle jestescie godzinach na necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam egzamin dopiero jutro ale dziękuję za trzymanie kciuków. Brrr też mi zimno:( Ja Angie jestem od 9.00 do 17.00 na necie a jutro wyjątkowo do 14.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny prosze o wehikuł czasu:) Ja juz niemoge sie doczekac kiedy ten moj wroci. Coraz większy dół :( A jeszcze dodatkowo ciotka mi powiedziala ze ta suknia co mi sie tak podoba to kosztuje 1800 zł totalna załamka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANGIE NIE PRZEJMUJ SIĘ, JAKOŚ NA PEWNO SIĘ WSZYSTKO UŁOŻY. JA JESTEM ZAŁMANA BO PEWNIE NIE ZDAM TEGO EGZAMINU:( wEZMĘ WRAZIE CZEGO ŚCIĄGI ALE I TAK PEWNIE BĘDZIE PORAŻKANA RAZIE WAS OPUSZCZAM BO CHCE SIE JESZCZE POUCZYC:(A WLASCIWIE NIE CHCE TYLKO MUSZE:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello kochane...:) ja mimo pogody i wszystkich przeciwności mam dobry nastój :D eeehhh, mój Morduś tak słodko dziś wygląda (tzn. zawsze, ale dziś szczególnie), bo ubrał się elegancko - mamy spotkanie służbowe z naszym klientem z Czech ;) i on tak super wygląda w garniturku :) wariatka ze mnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świeczko to dobrze, że ci się podoba to znaczy, że dalej jesteś w nim zakochana:) Mój dziubek ma taką pracę, że przeważnie chodzi w garniturze i nawet czasem go lubię w lużnych dresach bo tak rzadko je ubiera:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mojego tak prawde mówiąc jeszcze nie widziałam w garniturze. Ale napewno będzie wyglądał słodko:) Dla niego mogłyby wcale nie istniec. Jak ma założyc spodnie w kant to życiowa tragedia. Hehehe Zebyscie widzialy jak szerokim łukiem omija sklepy z garniturami to byscie padły ze śmiechu. :) Ja podobnie jeśli chodzi o załozenie jakiejkolwiek spódnicy. Wolę zdecydowanie spodnie. i jak mam byc elegancka to też zawsze portaski w kancik ale nigdy przenigdy spódnica. Nienawidze tego jak nie wiem, nie lubię jak mi się cos plącze między nogami. Oskar dla tego co wymyślił spodnie!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubię spódnice :) nie mam ich niestety za wiele ale lubię... mamy dostać w pracy premie świąteczne w wysokości pensji więc kuuupię sobie na pewno i muszę kupić butki, spodnie i płaszczyk :) i pewnie jeszcze mnóstwo się by znalazło ale niestety część pójdzie na splłatę kuchni :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj świeczko! ale dzisiaj dzień. Tragedia. Jeszcze na dodatek przed chwilką sie dowiedzialam ze jutro mam egzamin Kumpel zadzwonił zebyśmy poszli, bo to pierwszy termin. a na 3 zjazdach babka podyktowala prawie cała ksiazke, wiec normalnie caly zeszyt. i ja mam to na jutro wiedziec. Masakra sama teoria dot. prawa europejskiego. Może ktoś chce isc za mnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Angie to będziemy się razem jutro męczyły:( Ja też lubię spódniczki, latem tylko je noszę ale zimą to przeważnie tylko spodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogłabym za was pójść, ale efektów nie gwarantuję :) a wracając do mojego Mordka - tak jestem w nim zakochana :) i przez to szczęśliwa :) byłam już w dwóch dłuższych związkach i wiem co mówię - ten facet jest dokładnie taki jakiego zawsze chciałam mieć a nie miałam...:) a teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze to jest to ze ja nic nie wiem a tego jest masa materiału i na dodatek egzamin ustny::( Tragedia:( Nie wiem czy ja to pojmę wszystko do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj świeczko moze ci sie uda mozesz isc z mnie . Poczytaj sobie na temat prawa europejskiego (wiesz wole cie uprzedzic z czego jest egzamin:) heheheehehehehe Jutro o 14.30 w radomiu zapraszam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... a Ty angie przyjedź za mnie do pracy :D a w Radomiu ostatnio byłam na pokazach lotniczych i mam dwie koleżanki z Radomia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie zadzwoniłam do tego salonu ślubnego gdzie jest moja idealna suknia i co się okazało ze ona razem z bolerkiem kosztuje 1400 zł Jestem happy bo mojej ciotce kolezanka powiedziala ze sama suknia 1800 + dodatki. Troszke mi się humor poprawił bo do 1500 zł chcialam sie wyrobic . Ale ci ludzie są okropni. Dodam że ta koleżanka pracuje w tym salonie. Czemu walnęła taką cenę? ciekawe... Ale juz mi troszkę lepiej. Bedzie całkiem super jak mój niunius zadzwoni do mnie ze juz jedzie. Nie bede spac z radosci. Jeszcze okolo 2 - 3 dni. A ja tak tęsknię...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra pracuję pod Sochaczewem ;) ale z egzaminu się muszę wycofać - jakbym poszła kwasik byłby jak nic...;) 2 jak malowana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angie na pewno wytrzymasz jeszcze te 2-3 dni a potem zobaczysz jaka będziesz happy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świeczko a na makroekonomii sie znasz? Też byś mogła mnie zastąpić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff ale jestem dzis zawalona praća:( Ciągle coś:( I tylko momentami mogę tu wpadać a do tego jeszcze momentami się uczę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×