Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Ja mam konto studenckie i nie mam opcji debetowej, ale z tego co wiem, to konta studenckie są ważne do 26 roku życia, więc niewiele mi czasu zostało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domenko czy u Ciebie również pada deszcz ?? :O U mnie właśnie strasznie ponuro i pada, nie lubię takiej pogody, poza jednym wyjątkiem, kiedy leżę z moim kochanym pod kocykiem i oglądamy film :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam konto studenckie ale właśnie zrezygnowałam ze względu na ten możliwy debet.U mnie nie pada ale też jest bardzo ponuro. Też nie lubię takiej pogody, chociaż jak siedzę w pracy to mi ona nie przeszkadza. A dziś wypełniam nudę między robieniem umów w pracy czytając książkę:) Oj ja też lubię z dziubkiem sobie poleżeć przytulona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane dziewczynki :) wybaczcie nieobecność :( DOMENKo - supergratulacje, ja działam że tak będzie ;) ja dostałam premię świąteczną w wysokości pensji i w końcu ubrałam się :) mój MOrdek też :) kupiliśmy sobie mnóstwo rzeczy od stóp do głów - należało nam się :D u mnie jest brzydko i o niczym innym nie myślę jak o powrocie do domku :) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć świeczko:) No ja też bym tak chciała kupić sobie parę rzeczy... ale niestety każdy grosz odkładamy na wesele. Sun a tobie szefostwo nie mówi do którego przelewa wypłatę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie skończyłam drugą część z trzech Sagi Marzeń Nory Roberts. Wogóle bardzo mnie wciągają jej książki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to lubię fantasy w wykonaniu np. Sapkowskiego albo Piekary...:) tak sobie siedzę bo ciut luźniej się zrobiło - i wpadłam tu, a tu nikogo nie ma w domu ;) no nic spadam dziś wcześniej bo jadę do gina... coś się ze mną dziej chyba nie tak...:o ale opowiem jutro co mi jest ;) no i muszę się przbadać jako przyszła mama :D buziaczki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ale dzisiaj u mnie śnieżek pada, tylko zaraz topnieje:( pewnie z dzeszczem. Ale i tak wolę taką pogodę niż pochmurno i deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) wreszcie mam czas, zeby tu zaglądnąc :) Ale pewnie okaze sie znowu, ze nie mam z kim gadac :( Macie juz wybrane wstepnie fryzurki ? Domenko - jak kupowalas obraczke na allegro, to bylas zadowolona ? bo ja zauwazylam ze sa tansze niz w sklepech , i to duzo , ale troche sie boje... Zaczelismy nauki... jeszcze 3 spotkania... No i poradnia :( Zastanawiamy sie nad kursem tanca... jakie macie plany na Sylwestra? I co wogóle słychac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) U mnie leje, jest bardzo brzydko i smutno :) Jak po Mikołaju ?? Ja jestem zadowolona ! Pisałam na tamtym topiku, ale muszę się Wam pochwalić - - mam już suknię :) Nie wiem, czy Wam przesyłałam, jak chcecie ją obejrzeć, to dajcie znać. Co do fryzury, nie mam jeszcze żadnego pomysłu .... Domenko, dzięki za Aniołka Kasy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Daglezjo z obrączek byłam bardzo, bardzo zadowolona!!!!! W sylwestra niestety będę pracować(śpiewać), ale co się nie robi by zarobić pieniążki na ślub:)Leti prześlij mi sukienkę na maila:anka_domena@interia.pl bo nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🌼 Dziękuję Domenko za aniołka, który jednak nie przyniósł szczęścia. Dostałam wypłatę, nie dość, że późno to jeszcze, źle mi ją naliczyli i jest jej MNIEJ !! 😭 Załamałam się :( Do tego nie skorygują mi tego, bo wszystko już poszło do ZUSU 😭 Dlaczego mam takiego pecha ?? Akurat w święta, kiedy pieniądze na prezenty mi były potrzebne :( A dzień tak pięknie się zaczął miłym telefonem od ukochanego, do czasu kiedy nie spojrzałam na konto :( Będę się wszystkim tłumaczyć dlaczego dostali takie skromne prezenty. AKURAT wtedy kiedy są święta, to musieli się pomylić, cóż za uroczy prezent świąteczny..........:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane...:) ja sukni jak nie miałam tak nie mam, czasu też nie... Byłam wczoraj u lekarza i nie będzie dzidzi - chyba, że jest to mała ciąża (jak to określiła lekarz) i dostałam leki na wywołanie @ - a jak jestem w ciąży to leki tylko podtrzymają ją :) sama nie wiem co bym wolała ;) co będzie to będzie... o!! pogoda jest do kitu bo leje i plucha :o od Mikołaja dostałam (kilka dni wcześniej) wieeeelkie kapciuchy, takie miśki w koszulce ---> słodkie :) no a mojemu Mordkowi nic konkretnie nie kupiłam tylko wybrał sobie sweterek a ja zapłaciłam, mamy wspólną kaskę więc to jakoś tak wychodzi...;) Leti dawaj na maila sukienkę 1lorelei@wp.pl :):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! No wreszcie jest nas wiecej - jak w wakacje :) Ja fryzury nie mam jeszcze :( i to bedzie spory problem dla mnie - bo zadna nie spodobala mi sie jeszcze specjalnie - raczej jednak beda to rozpuszczone, półspiete włosy... zakrecone :) oj u mnie tez krucho z pieniedzmi... :( trzeba odkładac na zaproszenia , obraczki, garnitur i 1000 zl sie do zespołu dokładamy ... i moj makijaz ... wyjdzie twego pewnie ze 3 tysiace :(:(:( nie wiem czy mowilam, mam juz kamerzyste :) super jest i zadowolona jestem - bardzo duzo nie bierze :) Leti ja juz pisałam, ze twoja suknia bardzo mi sie podoba :) ech chciałabym was zobaczyc w tych sukniech !!! jak bedziecie jeszcze mierzyc to zrobcie zdjecia !!!! ja jak bede na przymiarce tez zrobie fotki :) na zajecia ide na 13.15...tak wiec chwile jeszcze tu was pomecze ...\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej swieczka - no u nas podobnie jest... mamy tez wspolna kase, i chociaz mam swoje pieniadze zwsze w portfelu to i tak w sumie sa nasze.... dziwnie troche:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - miałabym taka prosbe: czy któras z was mogłaby mi zamówic na moj adres bezpłatna próbke zaproszeń z cartalii? bo ja juz sobie zamówiłam, i nie moge wiecej- tylko 1 z komputera:( A wypatrzyłam ostatnio nowe, sliczne, tylko ze nie dali mi probki w salonie, bo mam zamowic przez strone... a mamie chciałam pokazac :) To prosba do tych dziewczyn, które zaproszenia maja i nie będa sobie juz zamawiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mogę zamówić tylko nie wiem z jakiej sr=trony daj mi daglezja link... nie ma problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra jestem :( Wróciłam, byłam zapłacić wszystkie rachunki, mało przyjemna czynność, po obciętej wypłacie :O świeczusio - co oznacza mała ciąża ?? pierwszy raz się z tym stwierdzeniem spotkałam. Też kiedyś dostawałam taki lek na wywołanie, bo ja z natury mam straszne zaburzenia cyklu i miesiączka pojawia mi się jak chce, raz nie miałam prawie 3 miesiące i dostałam Luteine pod język :) daglezjo - ja z fryzurką jeszcze nie myślę, a że siostra to fryzjerka, więc ufam, że coś fajnego wymyśli, już nie raz mnie czesała na studniówki, półmetki itp.itd. W ramach pocieszenia zrobie sobie dziś na obiadek ryż z jabłkami i ze śmietaną z cynamonem :D Muszę sobie poprawić nastrój ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sun, no właśnie ja tez dostałam Luteinę pod język - a mała ciąża to taka niewyczuwalna przy badaniu młodsza niż 6 tygodni...:) a poszłam do lekarza bo nie miałam @ od 2 miesięcy... USG mi nie robiła, mam brać Luteinę przez 4 dni i jeśli pojawi się @ to ok, a jeśli nie to... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie szefowa pojechała. Świeczusio to może zostaniesz mamusią!!!!:D Sun nie przejmuj się.Ja też bym była bardzo zła:( Ale co zrobić:( Chyba nie zrobili tego specjalnie co? Gardło mnie zaczęło boleć:( Mój dziubek ma problemy z garłem od kilku miesięcy i wciąż łyka tabletki.Może się zaraziłam:( Daglezjo co do fryzurek to wybrałam sobie jedną i jej się będę trzymać:)Kiedyś chyba wklejałam linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti i Newt wysyłam wam zdjęcia na maila, bo nie mogłyście odebrać z komórki a mi wkońcu informatyk wgrał program do zdjęć.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wyślę je jutro:)Angie dzieki za zdjęcia:) Leti czekam na zdjęcia twojej sukienki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wyślę je jutro:)Angie dzieki za zdjęcia:) Leti czekam na zdjęcia twojej sukienki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś wcześniej pisał, że założył Skype\'a. ja też założyłam w pracy ale nie wiem czy będę mogła mówić, bo nie wiem czy do tego potrzebny jest mikrofon.Muszę kupić też słuchawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Jest tu ktoś jeszcze? Właśnie wróciłam ze szkoły i padam na twarz. Dzieciaki w gimnazjum to małe upiory, czy my też byłyśmy takie w ich wieku? Jeśli tak, to chyba dobrze, że tego nie pamiętam :-) Domenko, wielkie dzięki za Aniołka, uroczy jest! Leti, poproszę o zdjęćko sukni :plazek1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×