Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość miłek
mam pytanko. dość dziwne ale jednak mnie to irytuje i postanowiłam zapytać otóż ja jam rozwolnienie z zasadzie co rano no tak już mam ale tabletki łykam wieczorem o godz. 22 to powinnam się martwić o dodatkowe zabezpieczenie jak z zasadzie o nocy powinny się wchłonąć. proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłek
zaznaczam że mam je tylko 1 raz dziennie właśnie rano no taki mam już organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłek
aha to moje 1 opakowanie i zastanawiam się czy one działają bo niby piersi mnie bolą ale poza tym to czuję sie jakbym nie brała tabsów bo miałam dni mokre czyli przy owu i jajniki też pracowały a czytałam że dziewczyny jają sucho cały czas więc nie wiem czy mogę im zaufać . Ptoszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłek... na sam początek to nie panikuj bo musisz dac sie organizmowi przyzwyczaic... on przez peirwsze opakowanie bedzie szalal ..i moga cie bolec piersi.. to normlane... a rozwolnienie musisz miec przez 24 godziny... dopierow tedy powinnas sie martwic.... wiec watpie czy ty masz te tabletkowe rozwolnienei ^^ wasciwie to czesto mam problem z odroznieniem.. no ale musi trwac dzien .. a nie chwile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłek
ja wiem że to nie przez tabsy bo ja tak mam całe życie ale laski potrafią na tym forum nastraszyć człeka a co do mijego kolejnego pytanka to skąd pewność że działają co z tymi dniami mokrymi i suchymi czy to normalne że jest jak przed tabsami????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asija
Może mi któraś dziewczyna pomóc?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłek
no bo ja na tym rorum wyczytałam że laski mają w zasadzie cały czas sucho a ja mam normalnie czyli w dni płodne na początku mokro a póżniej sucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asija
miłek pomożesz mi??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milek- to nie bedzie tak że w ogole nie masz śluzu, ja mam nomalny, tez na początku dopatrywałam sie dni płodnych ale to bez sensu... wszystko jest ok asija- o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M tv...No to ja bym szła do gina i zrobiła badania...Może te tabsy są dla Ciebie odpowiedznie jeśli chodzi o antykoncepcję... miłek...Nie martwiłabym się... W czasiue 3 pierwszych miesięcy bywa różnie, bo organizm się przyzwyczaja, więc poczekaj i obserwuj:) Podczas brania tabletek nie ma dni płodnych i niepłodnych... asija...No ja chętnie pomogę, ale nie iwem o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asija
dziękuje dziewczyny :) Bo miałam dostac okres 15 sierpnia :/ przed wczoraj wystąpilo krwawienie :/ już sama nioe wiem czy to był okres więc wzięłam tabletkę (pierwszy raz biorę) dziś będzie 3 no ale nie wiem czy nawet jeśli to nie był okres czy ona mnie zabezpiecza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to wg ciebie mogło byc ? krwawienie to krwawienie po prostu okresu wcześniej dostałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asija
czyli działaja taqbletki?? a miałyście coś takiego że tabletka stanęła wam w gardle ?? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabletki są tak małe że wystarczy popić duzym łykiem wody i poleci dalej, czasem mam takie uczucie jakby stala w gardle ale wiem ze nie, zresztą nawet jesli to i tak sie wchłonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asija
dziękuje Moniak :) a co mogłabyś doradzic czy już moge kochac się bez dodatkowego zabezpieczenia?? przepraszam że tak męcze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asija...A ile trwał ten okres!?Od pierwszego dnia krwawienia się bierze tabsę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asija
no dostałam tak rano to było krwawienie takie brązowawe.. teraz też trochę mam.. ale jeśli to nie był okres to czy tabletki działaja?? dziękuje aaaa za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to obfite bylo tak jak normalnie okres? ja mam taką rade- dla pewności zabezpieczajcie sie dodatkowo gumką przez pierwsze opakowanie, a jak zaczniesz drugie to juz bedziesz na 100% zabezpieczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asija...Masz go już 3 dzień, więc to okres tylko słaby...W takim razie jesteś zabezpieczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asija... no ale skoro dalej masz to widocznie to jest okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asija
no właśnie chyba macie rację.. ale może zabezpieczac sie dodatkowo ta prezerwatywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jesli to nie okres.... to lepiej idz do gina.. bo nie moze byc tak ze ci cos leci pdoobnego do okresu niespodziewanie.. mzoesz miec cos z soba nie tak i o tym nei wiedziec i jesli to nie orkesss to watpie czy dzialaja wiec sie zabezpieczajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mowie- dla prewności pierwsze opakowanie z gumą a przy drugim juz bedzie ok na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gdybym miala dostac okresu 15 dni wczensiej to bym dostala zawalu a potem sie zastanawiala :) przeciez to nei mzoliwe z drugiej strony .. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asija...Tak, moniak ma w sumie rację...Zabezpieczaj się gumką jakiś czas...fistik też ma rację, wybierz się do lekarza... Powiedziałyście o tabsie w gardle i teraz czuje jakby mi coś stało w gardle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asija
no dokładnie :( chyba jednak musze odwiedzic tego ginekologa :( a myślałam że będzie wszystko ok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fistik...Ale ona dopiero zaczyna i to naturalnie dostała 15 dni wcześniej...Nie na tabsach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×