Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

badanie ginekologiczne z badaniem piersi i wymazem cytologicznym, pomiar ciśnienia krwi. badania na krzepliwosc krwi wywiad odnośnie chorób w rodzinie takich jak: nowotwory piersi i ukł. rozrodczego, udary mózgu, nadciśnienie, choroby zakrzepowe, usg narządów rodnych, próby wątrobowe to sa te badania. ja niestety nie mialam badan bo jak poszlam do gina trzy lata temu to nie maila pojecia ze trzeba takie badania przeoprowadza, ten przepisl mi harmonet ale szczesliwie sie kazalo ze nie maial zadnych skotkow uboczynych i nawet plamien nie bylo dostalam kwrawienie normalnie w czasie 7 dniowej przerwy:) ale jak poszperalam w inetrnecie i przecytalam jak inne dziewczyny sie mecza z tabletkami przypisanymi bez badan to kamien mi z serca spadl ze mi akurat podpasowaly tabletki. nawet mnie wtroba nie boli, bo ostatnio mnie gin pytal. ale wiece zazwyczaj jak sie chodzi do przychodni panstwoej to gin nie ineresuje sie zeby zrobic badania, a w pryatnych gabinetch lepiej dbaja o nas lekarze. Moja kolezanka miala straszne prolemy z dobraniem i zmienial try razy tabsy i oczywisie badan nie miala i gin jej kazal odtsawic zobil dokladne badania i przypisal odpowiednie tabletki, jak by tego nie mogl zrobic na poczatku i by sie dziewczyna nie meczyla. a nawet jak czytam ze dziweczyny jak odtawiaja tabsy to maja niergularne miesiaczki i czekaja na piierwszy okres po ponad 30 dni, to sie ciesze ze ja dostaje regularnie po 28, 29 dniach po odstawieniu. mamusianiedlugo musisz wyprubowac jakie sinne taletki, to zalezy kazda z nas reaguje inaczej i ma inne libido w czasie zazywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa masz zupelna racje, pierwszy raz a kolejne jak juz wiadomo co do czego jest , to jest niebo a ziemia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa bylo tak ze jedna znajoma dalsza dostala recepte na kilka opakowan wykupila je po czym stwoerdzial ze juz dalej brac nie biedzie i pytala mnie kiedys czy bym nie chcial odkupic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula18...Ile trwa to rozwolnienie!?To info z mojej ulotki Cilestu:\"W przypadku wystąpienia wymiotów w ciągu 3 godzin od momentu przyjęcia tabletki lub w razie utrzymywania się ciężkiej biegunki przez okres ponad 24 godzin skuteczność antykoncepcyjna preparatu może być zmniejszona. Jeżeli wymioty lub biegunka ustąpią szybko skuteczne działanie antykoncepcyjne będzie zachowane, o ile tego samego dnia przyjęta będzie druga tabletka preparatu Cilest®. W razie występowania wymiotów lub biegunki trwających przez 24 godziny lub dłużej działanie antykoncepcyjne może być zmniejszone i należy zastosować dodatkową, niehormonalną metodę antykoncepcji do dnia przyjęcia kolejno (codziennie) siedmiu tabletek.\" Figaa...No ja brałam jakiś czas Cilesty i nie miałam badań, dopiero po jakimś czasie mi zrobiła...Ja biorę tabsy(cały czas Cilesty) już 16 mieszków i nie miałam nic kompletnie, żadnych skutków ubocznych...I to właśnie bez badań mi tak trafiła idealnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula18
aaaaaaa no teraz dopiero dostalam po 17 godz od pzyjecia tabletki.. bo tabletke o godz 21 zawsze biore. ale moze przejdzie mi to rozwolnienie bo narazie nie ciagnie mnie tylko caly dzien brzuszek boli:/ o godz 21 znowu wezme tableke i bedzie ok. jak jest naisane w ulotce ze powyzej 24 godz juz moze wystapic ryzyko to juz sie tak nie martwie.uf... dzieki za informacje:):) Jeszcze mnie tylko martwi czemu mam takie twarde bodbrzusze????jakby mi tak cios roslo:P ale moze to przez tabletki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe kasiula raczej ci nic nie rosnie:) rosnie dopieor kolo 3-4 miesiaca czasem pozniej:D ale mysle ze jestes zabezpieczona. a swoja droga to co wy ie spicie o 3 nad ranem:D ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reninka
Cześć dziewczynki :) Super temat, naprawdę czytałam z wielkim zainteresowaniem. Niektóre uwagi faktycznie mogą rozbrajać. ;) Mam nadzieję, że mogę się czasem włączyć do dyskusji. :P Skończyłam we wtorek drugie opakowanie yasminu i z utęsknieniem czekam na krwawienie. :P Mam nadzieję, że jutro już będę szczęśliwa. Kochałam się z chłopakiem, razem przeżyliśmy pierwszy raz, po prawie 3 latach związku. Muszę przyznać, że pierwszy raz bolało, drugi trochę, później już totalny luz. :) Cieszę się, że się nie bałam tego. No i oczywiście koniec był we mnie. Nie wiem czemu, ale jakoś nie bałam się wtedy ciąży, całkowicie zaufałam tabletkom. Mam nadzieję, że się nie zawiodę. ;) Jestem spokojna i oby tak pozostało do końca. Oby do jutra. :P Muszę powiedzieć, że nie miałam żadnych badań na tabletki, ale lekarz trafił idealnie (może nie z ceną ;) ), ponieważ nic mi nie dolega. Mam nadzieję, że tak już pozostanie i będę nadal mogła się cieszyć kochaniem z najważniejszą osobą na świecie. :) Pozdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewusek90
Laski ja też musze przyznać, że te forum jest po prostu świetne. Dostarcza wiedzy, można o wszystko zapytać, każda dziewczyna stara się pomóc drugiej ... i tak powinno być, musimy się wspierać ! Ja osobiście dzieqje za wszystkie rady ! :** Pozdrawiam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewusek90
Laski ja też musze przyznać, że te forum jest po prostu świetne. Dostarcza wiedzy, można o wszystko zapytać, każda dziewczyna stara się pomóc drugiej ... i tak powinno być, musimy się wspierać ! Ja osobiście dzieqje za wszystkie rady ! :** Pozdrawiam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reninka 🌻 wiesz tak z perspektywy czasu top zazdroszcze ci bo ja pierwszy raz mialam w gumce bez innego zabezpieczenia i balam sie ze peknie albo zle sie zalozy albo sie zsunie i tylo co chwila sprawdzalismy czy jest z nia ok. a to dodatkowy dyskomfort i zwikasza strach. a @ napewno przyjdzie, Ewusek90 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi pękła właśnie przy pierwszym razie ;/ ale na szczęście wybrnęłam z tego bez dzidzi, gumka pękla po dłuuuższym czasie i ten pierwszy raz nic nie bolał wiec zdążyłam sie nim nacieszyc i mimo to milo go wspominam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jebne zaraz, jakaś laska na innym forum sie pyta czy przy braniu tabsów cycki rosną cały czas czy po jakims czasie przestaja :D ja biore rok i wyobrażam sobie co by było jakby mi ten cały czas rosły piersi... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniak o wow, ja bylam dos mloda jak zaczynalam wspolzycie i bardzooooooooooo bardzoooooooooo okropnie balam sie ze wpasc moge. a jak by mi gumka pekla to bym chyba wykitowala. Naszeczescie caly czas jestem z tym samycm chlopakiem:) Reninka a no i lwanie czytala ze pierwszy raz p trzech latach zwiazkku wspozylas, podziwiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniak.. tak z ciekawosci ile masz lat?! wypowiadalas sie na moim topiku i z tego co widze to jests zorientowana w tych tematach! moze jakis blizszy kontakt do pogaduch? co ty na to??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matuloooooooo ja czasem mysle ze te laski niektore to sie decyduja na na tabsy z powodu rosnacych cycuszkow. a to nic innego jak woda nagromadzona i zatrzymana w organizmie:O hehehe trzeba jej powiedziec ze beda jej rozly co roku o jeden rozmiar::D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha nie moge sie opanować :D bym już chyba rozmiar E nosiła :D haslanka- mało mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figa- ja tez byłam (tfu jestem) młoda i tez sie bałam, prawie miałam zawal jak pękła, ale moj facet stanął na wysokosci zadania i godz. po wpadce miałam juz w łapie recepte na postinor mimo tego naprawde miło wspominam ten pierwszy stosunek :) był przyjemny i namiętny, a z tej wpadki tez szczęśliwie wybrnęłam wiec co tu źle wspominać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe a moze bys nawet musiala szyc staniki na miare:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow no to naprawde szybkko ci sie udalo zabobiec a nie balas sie ze moze jednak do konca postinor nie zadziala? a mialas poznij jakos opozniona miesiaczke albo jakies skutki uboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no troche sie bałam ale akurat miałam to szczeście, że plamie i boli mnie jajnik przy owu wiec wiedziałam ze była 3 dni przed wpadką, lekarz mnie uspokoił, że w swojej karierze nie spotkał sie zeby szybko wzięty postinor nie zadział, wiec byłam dobrej myśli... nie miałam potem żadnych krwawien, okres spóźnił mi sie 3 dni, nastepny był w terminie i wtedy zaczełam juz brac pigułki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehee.. ale lejecie z tej biednej dziewczynki.. ;] _MONIAK_hehe- nie zaskoczysz mnie uwierz.. pewnie mam mnie niz Ty.. haha jak sobie przyponisz to moze skojarzysz ;p no ile ile..?? a co do tematu.. jestem przed tym pierwszym razem.. i jestem ciekawa jak to jest.. tylko boje sie tego bolu ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj mowiłaś że jak poznałas swojego faceta to miałas 14-15 lat a jestescie razem 2 lata czyli masz ok 17 :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha.. szczerze to myslalam ze z kazdym piszesz ale nie koniecznie pamietasz takie szczegoly ;p --DOKLADNIE tak, a ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 :P to ryzykowne, boje sie że strace na autorytecie :P (mam jakis?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnianka
Zarejestrowałam się pod innym nickiem, to ja, Reninka. ;) haslanka, nie masz się czego bać, każda z nas to przechodzi. :) Jedną boli bardziej, drugą mniej. Dużo zależy od Twojego podejścia do tego. Tak jak wcześniej dziewczyny pisały, nie wolno się spinać, bo wtedy ściskasz mięśnie i trudniej wejść. Ze swojego doświadczenia wiem, że lepsze jest zdecydowane działanie, tzn. mocniej, niż lekko. Coś jak ze zrywaniem plastra, jak szybko, to mniej boli. :P Nie wiem, czy się jasno wyraziłam. ;) Nie mówię o jakimś hardzioru. :P Po prostu dużo czułości, przytulania, zdecydowania, zero stresu, no i przede wszystkim duuuuużo miłości i będzie super. :) Nie zapomnę nigdy tego szczęścia mojego chłopaka i tego jego cudownego wzroku. :) Dziewczyny wiedzą o czym mówię. Dać szczęście, osobie którą się kocha najbardziej na świecie jest czymś fantastycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arianka,Reninka dokladnie tak jak piszesz:) o to tu mlodziutkie dziewczyny sa:) ja w waszym wieku dopieor poznawalam co to tabletki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzmi slodko.. :) i tak bedzie.. heheh jakby co dam znac ;p ;) spadam.. bo wlasnie po mnie przyjechal! buziaki. jakby co bede jutro ;* mam na dzieje ze do konca sierpnia zrozumiem i poczuje o czym teraz mowicie:) MONIAK-masz, masz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×