Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość fontelka
no i git...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika82
czesc. jem cilesty juz 4 opakowanie,przy 1 mialam krwawienia i rozne inne objawy, pozniej spoko nic. a teraz od tyg boli mnie brzuch, tak na dole po prawej , mam tez jakby spuchnieta prawa strone- w tym miejscu gdzie jest watroba, jest mi nie dobrze a dzis rano zobaczylam brunatne uplawy:/ zaczynam sie schizowac. okres mam dopiero za tydz, dostac... co to moze byc? ?miala ktoras z Was takie objawy?? czy to moze tabletki tak na mnie dzialaja??dzieki za odp. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika82...Miałaś robione badania?...Jeśli nie to może coś z wątrobą i o tym nie wiesz, jeśli nie miałaś badań...To może być również nietolerancja organizmu, ja tak miałam po 2 latach brania Cilestów, ale mnie brzuch nie bolał......Teraz biorę inne, bo mi zmieniła przez to właśnie...Możesz mieć również źle dobrane tabletki, jeśli np. nie miałaś tych badań to nie wiesz o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam tak samo w sensie, że miałam jeszcze 4 tabletki w opakowaniu a już miałam plamienia, potem normalnie 4 dnia przerwy okres i wszystko okej, poszłam do ginki i jej powiedziałam i mi powiedziała, że jak się to jeszcze raz powtórzy to mi zmieni, no i przy następnym opakowaniu było tak samo - plamienie przy 4 od końca tabletce - poszłam i mi zmieniła uzasadniając to, że jest to nietolerancja organizmu już na te Cilesty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jebe
fajne z was naiwne idiotki zobaczycie bedziecie żałować potem jak zachorujecie.najpierw przeczytajcie sobie o chorobach przenoszonych drogą płuciową a potem sie wypowiadajcie na takie tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jebe...Nie jestem idiotką - wypraszam sobie...Tylko taki słownik znasz?Nie potrafisz innych słów używać, choćby mądrzejszych, a nie takich płytkich?Myślisz, że nazwałaś(eś) nas \"idiotki\" i jesteś fajna(y), lepiej Ci z tym? Skąd wiesz, że na przykład ja nie czytałam o tych chorobach? Po drugie - mam stałego partnera więc sorki, ale mnie to nie dotyczy...A tak poza tematem - Ty się naucz ortografii!Płciową się pisze, a nie \"płuciową\"... A to:\"a potem sie wypowiadajcie na takie tematy\"--->Przepraszam czego się tyczyło? Chciałaś(eś) tu zabłysnąć?Nie udało Ci się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika82
aaaaaaaa... mialam robiona morfologie, cytologie tylko wlasnie tego wycinka watroby nie mialam badanego:/ wiesz, ja tez watrobe podejrzewam. czuje normalnie jak mnie rozsadza prawa strona i promieniuje do dolu- az do jajnikow... mam do tego mdlosci i taka dziwna gorycz w ustach odczuwam, naprawde, musze isc do ginekologa bo te tabletki chyba mi nie sluza:/ dzieki za porade. 3maj sie pozdrawiam cieplo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diaria
Monika82 To koniecznie musisz sobie zrobić te próby wątrobowe. To bardzo ważne badanie, bo tabletki obciążają wątrobę i powinno się je zrobić przed dostaniem recepty. Plamienia możesz mieć dlatego, że przez Twoją watrobę nie przechodzi wszystko jak należy(nie wiem do końca jak to wszystko funkcjonuje, bo gastrologiem nie jestem;))i tabletka nie wchłania się jak należy. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze:) ja jebe Żenada. Tabletki nie są dla kobiet, które robią to z kim popadnie. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika82...\"tylko właśnie tego wycinka wątroby nie miałam badanego:/\"--->To nie jest tak:)Nie pobierają Ci wycinka wątroby, tylko poprzez badanie krwi to wychodzi...Więc jeśli miałaś morfologie, to dobrze:)Zapewne Ci wszystko wykazało, próby wątrobowe też:) Ale i tak całkiem możliwe, że dopiero teraz się zaczęło coś dziać, nawet po badaniach, dlatego tak ważna jest kontrola...Gorycz w ustach to może po prostu zgaga - ją również można mieć przy braniu...Koniecznie musisz iść od lekarza, tak jak piszesz, bo tak być nie powinno przy już 4 opakowaniu... Ja też pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diaria
Ja tu się cicho zrobiło;) aaaaaa Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta ja jebe to pewnie sama się czymś zaraziła, albo zaraził ją partner ... albo sypia z kim popadnie,albo on ją zdradza...tylko takie tu wciskają swoje szacowne zdanie... Bo każda z nas chyba wie coi jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dztsmhdfloigfvfd
mam pytanie... biore Tabletki od 2 miesiecy, do soboty mam przerwe potem zacznam nowe opakowanie i wlasnie nowe tabletki, te ktore bralam wczesniej zle na mnie dzialaly, teraz chce przezyc swoj 1 raz, chcemy zrobic to za tydzien, chcialabym zeby skonczyl we mnie.. nie wiem cz to dobry pomysl.. zaczynam nowe tabletki... stosunek bylby po 2 tabletce... czy bede dobrze zabezpieczona? uwazam ze nie ma nic przjemniejszego niz to ze Twoj mezczyzna konczy w Tobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta żet
aaaaaaa czy ja dobrze przeczytałam,piszesz ze bierzesz jednoczesnie cilest i regulon? jak to mozliwe,moze zle Cie zrozumialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dztsmhdfloigfvfd jeśli piszesz przerwa to chodzi o tą 7dniową przerwe między opakowaniami, tzn że kończysz stare opakowanie 7 dni przerwy i zaczynasz nowe?? Marta żet aaaaaa nie bierze jednocześnie tych tabsów:) przedtem brała Cilest a teraz zamieniła je na regulon :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka156...Dokładnie... dztsmhdfloigfvfd...Dobrze to znaczy w 99% pamiętaj o tym...Jeśli bierzesz przestrzegając wszystkich zasad to jesteś zabezpieczona po 4 h od pierwszej tabletki, a Ty tutaj bierzesz cały ciąg, bo brałaś tabletki 2 mieszki teraz masz 7 dniową przerwę i znowu opakowanie tyle, że tym razem inne ale dalej, to się liczy...Jeśli nie wydłużyłaś przerwy, nie wymiotowałaś, nie miałaś biegunki, itp, to po 2 tabletce będziesz zabezpieczona normalnie tak jak wcześniej(przy tamtych tabletkach)... Marta żet...No, źle mnie zrozumiałaś:)...Ja brałam Cilest 2 lata, ale ostatnie 2 opakowania pod rząd wystąpiło plamienie, podczas, gdy w opakowaniu miałam jeszcze 4 tabletki, czyli plamienie w czasie brania tabletek...Poszłam do ginki i mi zmieniła na Regulon...Obecnie zażywam Regulon - jestem przy chyba 5 opakowaniu:)...Tylko Regulon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) mam mały problem tzn jestem troche zaniepokojona. biorę tabletki od pół roku Yasminelle i ostatnio czesto wymiotuję jestem słaba i czesto boli mnie głowa czy powinnam pójśc o lekaża? czy nie mam sie czego obawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takaaa tam
mysle ze nie powinnas czekac i udac sie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diaria
Moim zadaniem powinnaś przespacerować się do lekarza. Bierzesz tabletki już na tyle długo, że nie powinnaś tak się czuć. Miałaś robione badania na początku brania? Jeżeli tak to może powinnaś je powtórzyć? Zastanów się też, czy napewno wina leży w pigułkach. A raczej skonsutuj to z lekarzem. Głowa do góry!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore abletki regularnie o tej samej godzinie. miłam robione badania i wyszły bardzo dobre wyniki i 4 dni temu miałam okres. niewiem z jakiej przyczyny tak sie czuje. Ale dla pewności udam sie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blankaaa99...Idź do lekarza...Chyba masz napisane w ulotce, że takie rzeczy mogą się dziać tylko do 3 opakowań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro idę do lekaza bo sie martwie. a to może oznaczać że tabletki sa złe czy że mogę być w ciazy? dopiero od tego opakowania zaczełam sie tak czuć. ale mam stracha teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Late
Witam!Ja mam problem takiej natury, ze po pierwszym opakowaniu tabletek nie zrobilam przerwy(chcialam ominac krwawienie z okazji wesela) i teraz w polowie drugiego opakowania mam juz piaty dzien krwawienie, tak jak to z odstawienia....czy orientuje sie ktoras z Was czy to normalne? za 3 dni robie7-dniowa przerwe i czy wtedy tez jest mozliwosc kolejnego krwawienia? dzieki za odpowiedz z gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blankaaa99...Może to oznaczać wszystko tak na serio, bo nie wiadomo... Late...Orientujemy się?Dziewczyno!Ty to powinnaś wiedzieć!!To jest normalne, nic w tym dziwnego, ulotkę byś przeczytała!!...Możesz mieć plamienie i krwawienie, różnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusikaaaaaaa
czy ktoras z was bierze CILEST??????? :)) jak tak to napiszcie jakie mieliście pierwsze skutki brania tych tabetek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diaria
Martusikaaaaaaa Ja nie biorę Cilistu, ale powiem Ci, że każda kobieta inaczej toleruje tabletki. Nic Ci nie da wypytywanie się tutaj, kto jakie miał skutki, bo każdy organizm jest inny. Ktoś się może czuć po tych tabletkach koszmarnie, a Ty świetnie i tego Ci życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziata
Dziewczyny mam pytanie, troche szalałam z chłopakiem a dokładniej zaczeliśmy to robić gdy ja brałam dopiero 4 tabletkę i jeszcze miałam okres, czy okres pogarsza zabespieczenie?? zażywam Novynette. teraz juz biore 11 zaczeły pojawiać się u mnie biegunki, naprawde nie wiem co robić czy napewno one działają... Pomóżcie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusikaaaaaaa...Ja brałam prawie dwa lata Cilest...Nie miałam żadnych skutków ubocznych...P.S.Nie sugeruj się innymi, bo Ty możesz mieć zupełnie inaczej niż któraś z nas przy tych samych tabletkach... guziata...Nie, no co Ty, wręcz przeciwnie jeśli w ogóle już...Jeśli przestrzegałaś zasad, wzięłaś, co najważniejsze, 1-szą tabletkę w 1-szy dzień okresu to byłaś zabezpieczona w 99%... Po pierwsze: Objawy, jakby już, nie pojawiają się po kilku dniach!! Po drugie: Przy 3 pierwszych opakowaniach różnie się może dziać, w tym \"biegunkowanie\" - ULOTKA!! Po trzecie: Pamiętaj, że biegunka osłabia działanie... Po czwarte: Miałaś robione badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziata
Objawy ale czego?? co do biegunki własnie wiem, czyli brac normalnie nie patrzac na biegunkę i bardziej sie zabezpieczać?? Badania miałam robione zanim dostałam tabletki. dziękuje i pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guziata...Objawy ciąży:) Z biegunką zrób tak jak masz w ulotce, ja nie wiem jakie bierzesz tabletki, więc nie wiem co Ci napisać, a wiem, że jeśli właśnie o biegunki chodzi to w różnych ulotkach jet różnie...Sama ja brałam Cilest i Regulon i w jednej jest inaczej niż w drugiej, jeśli chodzi o biegunki na przykład...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIXXX
dziewczyny ,czy wy tez tak macie ?moze napisze o co mi chodzi.Jestem na cilescie od maja i za kazdym razem mam schizy,boję się ze jestem w ciązy.Zauwazylam ze jak o tym nie mysle to jest wszystko ok,ale kiedy zaczynam sie martwic zaraz boli mnie brzuch tak jak na okres i zaczyna się schiza typu -pewnie jestem w ciąży i zagniezdza mi sie jajo w macicy,stąd ten ból,Czy wy też tak macie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×