Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość Ayra
tabletki moga powodowac spadek libido - co do badan ktore koniecznie trzeba zrobic - coz ja idac po tabletki mialam zrobiona nie tylko pelna morfologie ale i probe watrobowa i tarczycy, lekarz przeprowadzil wywiad - uwazam ze kazdy lekarz powinien to zrobic - ja jestem w grupie ryzyka poniewaz w mojej rodzinie byly przypadki nowotworow u kobiet a wiec musialam miec te badania wykonane aby lekarz stwierdzil czy w ogole moze mi przepisac leki. aaaaaaaaaa... : co do bolow glowy - mi lekarka powiedziala ze jak tylko bede zle sie czula tomam odstawic i nie czekac do 3 opakowania, plamienie jeszcze przezyje ale bolu glowy, mdlosci, biegunka i cale stado innych reakcji organizmu niepozadanych jak ty to sobie wyobrazasz czekac grzecznie przez 3 miesiace bo moze organizm sie przyzwyczai. z twoich wypowiedzi widze ze naprawde znasz sie dobrze ale w tej sprawie sie z toba nie zgadzam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaaaaaaaaaaa
nie jest to pierwsze z 3 i troche sie balam ale aaaaaa moze dam rade i przeczekam go jakos z nadzieja ze przejdzie sam ten bol jestem dobrej mysli:) dziekuje wam za rady dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaaaaaaaaaaa
nie jest to pierwsze z 3 i troche sie balam ale aaaaaa moze dam rade i przeczekam go jakos z nadzieja ze przejdzie sam ten bol jestem dobrej mysli:) dziekuje wam za rady dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia 789
aaaaaaaaaa Tak się tylko pytam. Słyszałam, że grunt to dobrze dobrane tabletki. A to normalne, że mnie tak bolą jajniki? To przez okres? Nigdy tak nie miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia jak miałaś badania itp to nie masz co schizować, mnie jajniki zawsze bolaly przed okresem na tabletkach anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do dobrania, to że np masz źle dobrane tabletki nie znaczy że one nie działają, one działają i zabezpieczają Cie tak jak powinny, tylko jeśli są źle dobrane to narobić mogą szkód w organiźmie. A zabezpieczenie masz cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwiab85...Tak, koniecznie. I tak jest już baaardzo późno na to, ale jak to się mówi - lepiej późno niż wcale...\"podajcie nazwy innych z których jesteście zadowolone-chodzi oczywiście o współżycie\"--->No i po co Ci to?Na każdą tabletki działają inaczej, nie wolno się sugerować kimś innym...To, że któraś jest zadowolona z jakiś tam tabletek nie znaczy, że Ty też będziesz...A zmianę sugeruje lekarz na podstawie badań i historii choroby, a nie Ty sobie wybierasz jakie chcesz... Ayra...Ja też miałam te same badania co Ty...Ty musiałaś ale i każda z nas musi mieć badania i to co jakiś czas powtarzane... Co do bólów głowy...Ja Ci pisze to co mam w ulotce. Sama nie miałam żadnych skutków ubocznych, więc nie wiem co bym robiła, czy czekała 3 miechy czy nie...Wiem co mam w ulotce i wiem, że można czekać 3 miechy i nic się nie stanie, a to czy ktoś to wytrzyma czy nie jest sprawą indywidualną... Asiaaaaaaaaaaa...Jeśli to już kolejne po 3 to lepiej idź to powiedz lekarzowi... Kinia 789...No to dobrze słyszałaś:)...Muszą być dobrze dobrane, żeby dobrze działały:) Jajniki nie raz bolą...Mnie osobiście bardzo rzadko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewusek
Mam pewien problem: wczoraj podczas ''zabaw'' moj facet bawil sie moim punktem ''G'' i nie wiem czy przypadkiem nie zadarl mi czegos w srodku (po przez np. paznokcia czy skorke) bo wieczorem zaczela mi leciec krew a wlasciwie to mialam plamienia. Teraz zastanawiam sie z czego mogly byc te slady?! Wiem tez, ze jak tabletka sie nie przyjmnie moga wystapic takie plamienia tylo, ze ja od roku biore Cilest i jest wszystko ok, nie mialam takiej sytuacji tym bardziej, ze biore tabletki o stalej godzinie i nie ma interakcji z innymi lekami. A moze to przez to, ze jestem w innym kraju, nie sprzyja mi klimat - ostatnio bolaly mnie cale nerki, krzyz i kregoslup moze te plamienia sa spowodowane oczyszczaniem nerek? Co wy o tym sadzicie bo strasznie sie boje a przez najblizszy czas nie mam mozliwosci pojsc do lekarza. Pozdrawiam :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta.
mam pytanie , ostatnio mam problemy ze snem.moje klopoty zbiegly sie w czasie z rozpczenciem przyjmowania tabletek.nie wiem czy to ma jakis zwiazek, ale nie moge zasnac do poznych godzin a jak mi sie to juz uda to budze sie pare razy w nocy i przewracam z boku na bok.czy to mozliwe ze ta sa jakies skutki uboczne??lekrz zmienil mi tabletki i jestem przy 6 z nowego pudelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie słyszałam jeszcze o tym że tabletki anty powodują bezsenność... Ewusek tego to juz raczej my Ci nie powiemy dlaczego miałaś plamienia, jeśli bedą sie powtarzać to jednak lekarz byłby wskazany, bo może to było od zadrapania,albo może czas zmienić tabletki..... Albo może jakiejś zapomniałaś,lub nie robiłaś przerwy 7dniowej itp.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewusek...\"tylko, ze ja od roku biorę Cilest i jest wszystko ok\"--->Ja brałam Cilest 2 lata i przy ostatnich 2 opakowaniach miałam plamienia, a w opakowaniu miałam jeszcze 4 tabletki. Ginekolog mi powiedziała, że to nietolerancja organizmu...Też brałam zawsze niemal co do minuty, zero skutków, biegunek, itp...A jednak organizm przestał je tolerować i zmieniłam na Regulon... marta....Jakby miało to jakiś związek miałabyś to napisane w ulotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewusek
anulka156 - tylko, ze ja normalnie robilam przerwy. Mysle, ze to bylo tylko zadrapanie podczas zabaw z partnerem. Bo dzis wszystko jest ok - nic mnie nie boli i nie mam zadnych plamien. aaaaaaa - dziwqje bardzo za porade, jesli powroca plamienia pojde do ginekologa i poprosze o zmiane tabletek bo u mnie moze byc podobnie jak w twoim przypadku. Buzka :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr. . .
Cześć, Chciałem się poradzić, bo trochę się martwie o moją dziewczynę. Zaczęła brać tabletki antykoncepcyjne. Nazwy niestety nie pamiętam. To już drugie opakowanie,a czały czas tak jakby miała okres. Mówi też, że ją bolą chyba jajniki. Coś jej jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr. . ....Najprawdopodobniej nie...Przy 3 pierwszych opakowaniach tak się dzieje u niektórych kobiet...Poczytajcie ulotkę i douczcie się coś, bo na razie cienko z waszą wiedzą, a przydałaby Wam się, bo to po prostu pomaga, jak się wie, co się ma w ulotce...Mniej stresu, to na pewno...Pozdrawiam:) I nie denerwuj się, nie masz powodów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr. . ....A i jeszcze jedno - Twoja kobieta miała badania, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam pewien problem... Biore tabletki Novynette, ale ostatnio niestety jedną przeoczyłam. Nie wiem jak to się stało, ale pare dni temu zauważyłam, że mam w opakowaniu o jedna tabletkę za dużo, a z tego wynika, że jednej nie wzięłam. Niestey nawet nie wiem kiedy... A jest możliwość, że uprawiałam stosunek po tym jak nie wzięłąm jej. Czy jest możliwość, że jestem w ciąży, czy nie mam się czego bać? W ulotce pisze, że jeżeli zapomnę jednej tabletki, to następnego dnia o wyznaczonej porze mam przyjąć dwie, a tego niestety nie zrobiłam. Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr. . .
To jej tabletki to skąd ja mam mieć ulotkę?Ona czytała i kazała mi się nie denerwować. Badania miała z tego co wiem.Zmartwiłem się i tyle. Dzięki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napewno bylo juz takie pytanie
po ktorej tabletce jestem juz zabezpieczona na mojej ulotce jest napisane tylko ze mozna przyjmowac 1 lub 5 dnia cyklu i jesli bedzie to 5 dzien trzeba zastosowac inne niz naturalne metody anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrusia-86
Witam. Ginekolog przepisał mi NOVYNETTE i kazał abym zaczeła je brać jeszcze tego samego dnia bo już zaczela mi się miesiączka. Tak zrobilam choć miała być dwa dni później. Okresu jednak nie było przez dwa tyg aż nagle dostałam 10-cio dniowy bardzo obfity okres. Teraz po zażyciu wszystkich 21 tebletek nie mam żadnego okresu choć powinien być. To normalne? Tabletki zażywam pierwszy raz i lekaż dał mi je na uregulowanie miesiączki bo zawsze w połowie cyklu pojawiał mi się mały 2-3 dniowy śródokres. We wtorek zaczynam brać drugie opakowanie i chciałabym jeszcze wiedzieć czy tobletki będą już miały całkowitą skuteczność antykoncepcyjną? Zwłaszcza po takich wydarzeniach? Pomóżcie bo jestem początkująca w sprawach takej antykoncepcji :-( Podkreśle, ze lekarz sam przepisał mi drugie opakowanie mimo tych objawów. Tylko nie zapytałam się czy one już są w pełni skuteczne :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diaria
napewno bylo juz takie pytanie Było chyba:) Jeżeli weźmiesz pierwsza tabletkę w pierwszym dniu okresu to zabezpieczona jesteś od chwili, gdy się ona wchłonie(jakieś 3-4 godziny od zażycia). Gdy postąpisz inaczej, czyli nie zaczniesz przyjomwać tabletek w pierwszym dniu cyklu, to należy stosować dodatkowe zabezpieczenie przez 7 dni a potem już można zrezygnować np. z gumki:) Mam nadzieję, że pomogłam. Sandrusia-86 Organizm trochę "wariuje" na początku brania tabletek anty. Weź pod uwage to, że już wczesniej miałaś małe problemy. Może wystapić plamienie, może nie pojawić się krwawienie z odstawienie w 7-dniowej przewie, albo tak jak u Ciebie nagle niespodziewany i zupełnie inny niż normalnie okres itd. Tak to niestety jest na początku. Dobrze, że powiedziałaś lekarzowi o tych problemach. Myślę, że powinnaś trzymać sie tego, co powiedział Ci ginekolog. Jeśli chodzi o skuteczność to się ona nie zmienia mimo, tego, że Twój organizm reaguje tak a nie inaczej(gdybyś nie była zabezpieczona napewno lekarz by Ci o tym powiedział). A miałaś badania? Jeżeli tak to nie powinnaś się zbyt martwić, choć sama wiem, że takie problemy nie są przyjemne. Głowa do góry, przeczekaj pierwsze 3 opakowania a jeżeli dalej będzie coś nie tak to wtedy skonsultuj się ze swoim lekarzem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrusia-86
Diaria - Dziękuję bardzo za odpowiedź :-) Badania będę mieć 29.07 tzn będzie to cytologia. Tak dla bezpieczeństwa. Jeszcze jedno pytanie - czy teraz jak mam tą 7-dniową przerwe w braniu tabletek i niestety nie mam równiez okresu to kochanie się bez dodatkowego zabezpieczenia nie jest wskazane, prawda? Teraz nie jestem zabezpieczona, tylko będe od rozpoczecia nowego opakowania... mam racje? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrusia-86
Jeszcze jedno pytanie :-) Co jeśli lekarz pomylil się z ustaleniem początku cyklu? Powinien rozpocząć się 26.06, a u niego byłam 24.06 i powiedzial mi, ze już mam okres i juz tego samego dnia powinnam brać tabletki skoro przy okazji chciałabym być zabezpieczona od razu. I tak jak pisałam krwawienie zatrzymalo się tzn nie wystapiło tylko pojawiło się później. Czy od nastepnego opakowania, które wg zasad powinnam zacząć brać we wtorek bedę normalnie zabezpieczona? Czy powinnam coś zrobić innego tzn zacząć brać póxniej czy jakoś tak? Czy może wszystko dostosuje się i ustabilizuje do cyklu brania tabletek i nic nie powinnam zmieniać? Termin wizyty u lekarza mam dopiero 29.07 :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaaaaaaaaaaa
Sandrusia-86 nie jezeli masz przerwe w braniu tabletek ta 7 dniowa to jestes w tej przerwie tez zabespieczona mi tak powiedzial moj lekarz ze podczes przerwy 7 dniowej moge uprawiac stosunek bez zabespieczenia jesli chce bo tez jestem zabespieczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diaria
Sandrusia-86 Mam nadzieję, że Cię dobrze rozumiem. Tak jak powiedziała Asiaaaaaaaaaaa jesteś zabezpieczona w tej 7dniowej przerwie. Miałam kiedyś podobną sytacje, byłam przy 17 tabletce a tu okres, który się skończył normanie po 5 dniach. Też tą przerwę miałam bez krwawienia, ale lekarz powiedział, że jestem normanie zabezpieczona. Moja sytacje wtedy wynikała z czego innego niz początek brania hormonów, ale było podobnie. W ulotce jest wyraźnie napisane, że w czasie przerwy też się jej zapezpieczonym i nie ma żadnego "ale" w postaci uwagi odnośnie braku krwawienia, bądz jego wcześniejszym wystąpieniu. Nastepne opakowanie zacznij tak jakbyś zaczynała normalnie. Nic nie zmieniaj!!!Jak byłaś u ginekologa to już miałaś plamienie zwiastujące okres? Dobrze rozumiem? Jeżeli tak i lekarz kazał Ci brać już w tym dniu to wszystko jest ok. Pierwszą tabletke bierze się w pierwszym dniu nawet takiego plamienia... To, że potem Twoja miesiączka może się trochę zmienić to raczej (moim zdaniem) nic dziwnego, przecież hormony zaczynają działać. Zrób sobie wszystkie podstawowe przy antykoncepcji hormonalnej badania. Ja miałam cytologię, krzepliwośc krwi, próby wątrobowe i morfologę. Nie wiem, czy to wszystko co niezbędne... Poza tym, bądz dobrej myśli. Wszystko z czasem powinno się unormować. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrusia-86
Diaria - w sumie tego dnia jak byłam u ginekologa to wg mnie nie miałam jeszcze okresu, ale jak on zaglądną to stwierdził, że już się zaczął i tego właśnie dnia mam zacząć brać tabletki. Póxniej się zastanawiałam czy przypadkiem on się nie pomylił skoro okresu nie było. Ale tłumaczyłam to dzialaniem tabletek, które go może zatrzymały itd. Pojawił się dopiero po jakimś czasie i jak pisałam był długi i obfity. Teraz podczas przerwy go nie mam. Mam jednak nadzieje, ze wszystko sie unormuje :-) Dziekuję serdecznie za pomoc. Jestem juz spokojna. Trzeba jeszcze sobie zrobić badania. Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam. Buźka :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda1985
hej, mam pytanie bo już trochę sie pogubiłam i bardzo bym prosiła kogoś o rade kto miał podobną sytuacje.... Chodzi o to ze tabletki biorę już o.k 5 miesięcy i zawsze zgodnie z zaleceniem (czyli o stałej porze i bez pominięcia). Teraz jednak miałam dość ważne wydarzenie i jak na złość wypadło mi w czasie 7 dniowej przerwy wiec postanowiłam przesunąć sobie \"okres\" i zaczęłam opakowanie bez robienia 7 dniowej przerwy... Tabletki zaczęłam brać w piątek a w następną niedziele zapomniałam tabletki ... Zazwyczaj biorę o godzinie 20 wieczorem a ta zażyłam w poniedziałek rano o.k 9 jak sobie przypomniałam... w niedziele rano kochałam sie ze swoim chłopakiem... wiec nie wiem czy mam traktować to tak jak jest w ulotce ze jest to pominięta tabletka w 2 tygodniu czyli wziąć zapomniana i potem normalnie o stałej porze resztę czy w jakiś inny sposób... bardzo proszę o odp bo już jak pisałam nie wiem jak mam na to patrzeć... Z góry dziękuje i pozdrawiam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diaria
Sandrusia-86 Nawet jeżeli lekarz się pomylił, to nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Choć moim zdaniem coś musiało być na rzeczy, skoro specjalista stwierdził tak a nie inaczej. Ja za okres wzięłam plamienie, które może pojawić się na początku brania tabletek. Też było starsznie obfite i zastanaiwałam się co się stało. Teraz wiem, że nie miałam się czym martwić. Radziłabym brać hormony tak jak miałaś je brać, nic nie zmieniać! Poczekaj na wizytę i napewno Ci się po niej zupełnie poprawi humor, do 29.07 nie tak daleko;) Uściski;) młoda1985 Moim zdaniem powinnaś wziąść tą pominietą tabletkę tak jak wzięłaś,potem o 20 kolejną, tak jak bierzesz normalnie. Myślę, że możesz to tarktować jak drugi tydzien brania(chyba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja_królewna...Zawsze jest możliwość, ze jesteś w ciąży, ponieważ zawsze, nawet przy eleganckim braniu tabletek ryzyko wynosi 1%...W Twojej sytuacji ryzyko się zwiększyło i to bardzo, ponieważ po pierwsze zapomniałaś tabletki, a po drugie nie przyjęłaś tabletki zastępczej nawet po czasie 12h...Nie mogę pojąć tego, że Ty nie wiesz, że jest ryzyko i o to pytasz, oznacza to, że nie czytałaś dokładnie ulotki i nie znasz za bardzo podstaw, a coś kojarzę, że już trochę tabletki zażywasz. W ulotce jest napisane kiedy spada ryzyko i że ryzyko jest ZAWSZE!!...Ręce opadają...masz więc się czego bać...Nie ma w ulotce napisane tak, że masz wziąć o wyznaczonej porze, tylko od razu jak sobie przypomnisz bierzesz tą zapomnianą, a potem bierzesz normalnie drugą o stałej porze...Jeśli przypomni Ci sie o stałej godzinie wtedy bierzesz dwie na raz... Piotr. . ....No to jeśli czytała ulotkę i mówi Ci, że jest okej to znaczy, że jest okej:)Ulotka nie kłamie, nie martw się:) na pewno było już takie pytanie...No pewnie, że było i to nie raz...Jeśli pierwszą tabletkę weźmiesz w 1-szy dzień okresu to jesteś zabezpieczona po 4h od jej przyjęcia... Sandrusia-86...Przez 3 pierwsze opakowania dzieją się różne rzeczy - ULOTKA!! Tabletki działają po 4h od pierwszej jeśli zażyjesz ją w 1-szy dzień okresu, jeśli nie zażyjesz jej w pierwszy tylko np. w 2-gi to musisz się zabezpieczać dodatkowo 7 dni...Te wydarzenia nie mają znaczenia...Jesteś początkująca, więc pierwsze co musisz zrobić to przeczytaj ulotkę kilka razy... \"Tylko nie zapytałam się czy one już są w pełni skuteczne\"--->A ulotkę to od czego masz?? Cytologia to nie to badanie, które daje obraz tego co trzeba...Ty musisz mieć badanie krwi, morfologia, próby wątrobowe, itp...Cytologia owszem jest ważnym badaniem, ale to nie takie badania trzeba mieć przed rozpoczęciem brania tabletek anty... Tabletki działają cały czas, non stop, nawet w przerwie!ULOTKA!!Jeśli oczywiście przestrzegasz wszystkich zasad - od wzięcia 1-szej tabletki w 1-szy dzień okresu, po biegunki, wymioty, itp...Przeczytaj ulotkę, a będziesz wiedziała o czym mówię... \"i powiedział mi, ze już mam okres\"--->To chyba Ty wiesz kiedy zaczął się okres...Miałaś ten okres w ten dzień co zaczęłaś opakowanie, czy nie? \"I tak jak pisałam krwawienie zatrzymało się tzn nie wystąpiło tylko pojawiło się później.\"--->Przeczytasz ulotkę to Cię oświeci...Zadajesz masę pytań, a odpowiedzi masz jak byk opisane w ulotce! Czy od następnego opakowania, które wg zasad powinnam zacząć brać we wtorek będę normalnie zabezpieczona?--->Tak... \"Czy powinnam coś zrobić innego tzn zacząć brać później czy jakoś tak?\"--->Brednia, brednia, brednia!!ULOTKA!! \"Czy może wszystko dostosuje się i ustabilizuje do cyklu brania tabletek i nic nie powinnam zmieniać?\"--->W czasie 3 pierwszych opakowania będziesz mieć zamotę, później powinien być luz, jak nie będzie to idź do lekarza... Asiaaaaaaaaaaa...W ulotce też to jest:) młoda1985...\"Zazwyczaj biorę o godzinie 20 wieczorem a ta zażyłam w poniedziałek rano o.k 9 jak sobie przypomniałam...--->Ryzyko wzrosło! \"wiec nie wiem czy mam traktować to tak jak jest w ulotce ze jest to pominięta tabletka w 2 tygodniu czyli wziąć zapomniana i potem normalnie o stałej porze resztę czy w jakiś inny sposób...\"--->Tak zrób...Ja bym tak zrobiła, bo to jest normalnie kolejne opakowanie i tak masz je traktować...To, że nie robiłaś przerwy nie zmienia tego, ze to już kolejne opakowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda1985
Dzięki za wypowiedzi !!! Tak też zrobiłam dzis rano o 9 wzięłam zapomnianą tabletkę a następna normalnie wezmę o stałej porze!!! W ulotce jest niby napisane ,że jak sie pominie w 2 tygodniu to należy przyjąć jak najszybciej pominięta a ochrona nie jest zmniejszona... ale wolałam zapytać kogoś kto może miał podobną sytuację!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Widze, ze jestescie w temacie, wiec mam nadzieje, ze mi pomozecie. 1 wrzesnia wyjezdzam na dlugo oczekiwany urlop. Akurat w tym dniu wypada mi okres. Czy da sie go jakos przyspieszyc, bym dostala tydzien wczesniej.?? Teraz drugi tydzien biore tabletki. Potem dostane okres , potem znowu tabletki no i okres bedzie akurat na wyjazd. Juz zalozylam ten topic wczesniej i dziewczyny mi napisaly, ze mam wziasc 2 opakowania tabletek bez przerwy. Czyli dokonczyc to, co teraz biore plus nastepne. Jesli wlasnie w ten sposob wezme tabletki to kiedy dostane okres? Kurde, zawile to jest:0 Dzieki za wszelkie wskazowki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×