Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość Kasiula18
bo ja tez sie zastanawiam jakbym chciala zaczac sie tak kochac z chlopakiem ze on skoinczy na zdewnatrz i bedziemy to robic bez niczego,bo tabsy dopiero za miesiac zaczne brac...na bo sie zastanawiam ze u faceta wkoncu troszke tez sie wydziela przy stosunku tej wydzieliny zanim skonczy i wiec chyba niebezpiecznie jest to robic co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosienka no to Ty dostaniesz mniejszą kare grzywny za to że jesteś ale rzadko :P:P:P nie ma tak dobrze :classic_cool: kasiula stosunek przerywany to jest bardzo zawodna metoda anty, chociaż coponiktorzy tylko na takiej metodzie się \"opierają\" i nie wpadli, no ale jak już mówiłam ja bym tak się bała,bo jak już też tak kiedys mówiłam panikara jestem :O ale nie polecam... tak czy inaczej lepiej się zabezpieczyć, nigdy nic nie wiadomo. A tak od siebie to wiesz, uczucie kiedy facet konczy w Tobie jest całkiem miłe;) pzynajmniej dla mnie....no ale wiesz bez tabletek nie próbuj :) gosienka, aaaa, Malgorzatka, Cleo 👄 i reszta zapomnianych też, solidnykopniak dla Ciebie tez buziaki, bo pewnie podczytujesz to forum czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmoiana
Dziewczyny zmienialam tabletki z diane na microgynon i zaczełam nowe opakowanie po 7 dniowej przerwie to nie obniża skuteczności? Kiedyś zmienialam z microgynonu na diane i lekarz kazał brac po 7 dniowej przerwie ale czy na odwrot dziala tak samo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula18
to jak dziewczeta myslicie? czy taki sex bez zabezpieczenia jak chlopak nie zrobi tego w srodku tylko na zewnatrsz bedzie bezpieczny? bo mi si ewydaje ze jak zrobiloby sie to w koniec okresu(w dni nieplodne)to raczej bedzie bezpiecznie. jak juz przepisze mi tabsy to sie odezwe:P bo fajnie sie pisze na forum. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Króliczek16
Mam pytanko...czy jak będe brała tabletki to czy to moze wyjść w zwykłaym badaniu krwi? Moja matka jest bardzo przeciwna braniu takich tabletek i nie chce żeby sie dowiedziała... :/ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Króliczek16...No jest możliwe, bo w śluzie też są plemniki! Wolisz mieć skutki uboczne, czy wpadkę!?...Jeśli masz zdolności do kochania się bez zabezpieczenia....... Masz zamiar kochać się z chłopakiem bez zabezpieczenia, a potem płakać, bo wpadłaś!?To chyba lepiej jednak zacząć brać tabsy, nawet jakbyś miała mieć te skutki...A może akurat trafisz na odpowiednie tak jak ja na przykład i nie będziesz mieć skutków żadnych...;) Jakby były takie straszne historie związane z tabsami, o których piszesz, to tabsy nie byłyby dostępne na rynku...Ginekolog na bank Ci przepisze tabletki na podstawie badań, chyba, że będą jakieś przeciwskazania...! gosienka2809...O...Jak miło Cię widzieć na forum🌻 Gosia, ale Ty masz rację...Mnie też dziwią takie dziewczyny...Zupełny brak odpowiedzialności...:o U mnie po staremu...Jakoś leci...Seksik w porządku;) A u Ciebie!? Kasiula18...Nieraz ciekawość powinna przejść na drugi plan...Ty akurat miałaś dni niepłodne, więc okej, ale ona...Tak, to też może zapłodnić...Znaczy mam na myśli ten śluz... anulka156...👄 zmoiana...No chyba tak samo...Bo niby czemu inaczej!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula18...Ja bym się obawiała...Tak bez niczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Króliczek16
odpowiedzcie mi czy zmiana hormonów przez te tabletki moze wyjśc w zwykłym badaniu krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Króliczek16...Myślę, że jeśli nie badasz poziomu hormonów we krwi, albo czegoś ztym związanego to Ci nie wyjdzie...Bo jeśli badanie dotyczy na przykład zawartości białych krwinek, czy czerwonych we krwi, to nie wykarze Ci tabsów, bo badanie służy czemuś innemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaale nuuudy dziiisiaj...:o A tuuu jeszczeee niiikooogo nieee maaa:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Króliczek16
hej :) to znowu ja :) mam pytanko. Słyszałam, że jak się bierze tabletki antykoncepcyjne to nie można palić. Ja mam zamiar brać takie tabletki ale wczesniej troche paliłam :/ czy to moze mi zaszkodzic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkodzi kobietą powyżej 35 roku życia jeśli pala nałogową......ale owszem nie wskazane jest palić przy tabsach, choć ja czasem podpalam :P ale rzadko bo odkąd zaczęłam brac tabsy to mi faje przestały smakować :P:P:P jak się piwem znieczule to wtedy mi smakują....a takto odrzuca mnie....dziwny taki skutek uboczny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Króliczek16: przy braniu tabletek anty nie polecane jest palenia zwł. wśród kobiet po 35 roku życia, ponieważ zwiększa to ryzyko wystąpienia zakrzepicy. Jeśli kiedyś paliłaś to nie szkodzi, chodzi o to, żeby nie palić dużo w czasie brania tabsów. A i tak każdy organizm jest inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez czasem podpalam no i do piwka sobie nie odmawiam :P wiem ze nie jest to za dobre,ale moj lekarz twierdzi ze taka ilosc wypalanych przeze mnie papierosow (czyli 1,2 dziennie czasem nawet w ogole kilka dni nie pale) nie szkodzi... Anulka156...No wlasnie tez mam taki dziwny skutek uboczny aczkolwiek traktuje go jako pozytywny :P cieszy mnie to ze dzieki tabsom prawie w ogole juz nie pale...moze to nawet nie ich zasluga,ale pewnie ja sobie wbilam do glowy ze nie moge duzo palic no i tak sie tez stalo :) ach ta moja silna wola :D:D:D Aaaaa...U mnie tez w porzadeczku ;) pogoda jakas beznadziejna otstanio byla i mialam jakies hustawki nastrojow ale juz jest nieco lepiej :) ostatnio wymyslamy z moim miskiem nowe pozycje i przez to nasz seksik robi sie coraz lepszy :D:D tylko jakies zapalenie mnie dojechalo i bede musiala \"kasienke\" smarowac chyba czyms... No nic nie przynudzam juz...Milego dzioneczka Seksoholiczki :P:P :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No w końcu ktoś tu zawitał...Jest do kogo się odezwać na tym forum nareszcie, bo od rana cisza jak...;) Króliczek16...Jak kiedyś paliłaś to nie ma wpływu!Ale jak chcesz teraz palic to musisz poczytać w ulotce, czy są jakieś przeciwskazania... gosienka2809...No to dobrze:classic_cool: Ciekawa jestem jakie te pozycje;) \"kasienka\" mówisz na pipkę:D hehe...A ja mówię kaśka :P Czemu zapalenie!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witajcie, witajcie :) mi tez się coś zrobiło ale idem z tym do gina......w ktoryś dzien po nd.....a umnie jest super hiper cieplo tylko wiatry wieja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Króliczek16
Cleo841...od tabletek anty tyle krwawisz?? :( nie martw sie ja tez ostatnio duzo krwawiłam ale minęło :):) zobaczysz szybko zleci...buziaki:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie:) A cio tu tak pusto;) Pewnie wszystkie będziecie jak mnie nie będzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturzystka198888
dziewczyny bola was czasem jajniki podczas przyjmowania tabletek...bo mnie od paru dni pobolewaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
mnie nie bola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
chociaz czasem musze przyznac... a w szczegolnosci przed krwawieniem z odstawienia mam tak jakby napuchniete podbrzusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maturzystka198888...Bywa u mnie, ale to bardzo, bardzo rzadko...Może mnie ze 3, 4 razy bolały...A tabsy zażywam rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie są to ciągłe bóle, że na przykład całodzienne...Tylko krótkotrwałe, około 15 - 30 minut...I przechodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Kobietki kochane, byłam wczoraj u gina. Pigułki biorę ponad 6 lat. Lekarka poweiedziała mi, ze przyjmuje je już za długo, ponieważ branie ich ponad 5 lat zwiększa ryzyko raka piersi. Wiedziałam o tym, czytałam na ulotce, ale jakoś nie bardzo brałam to do siebie. teraz jakoś dziwnie mi sie zrobilo, tym bardziej, że w ciągu tych 6 lat na raka piersi umarła siostra mojej mamy. Lekarka poradziła, bym zmieniła sposób zabezpieczenia. I chyba muszę to zrobić, bo po pierwsze wystraszyłam się, po drugie libido mam bliskie 0... Tylko nie umiem sobie wyobrazic seksu z prezerwatywą, ani seksu bez zabezpieczenia (tzn. stosunku przerywanego albo z kalendarzykiem). Czy któraś z Was miała lub ma podobny problem? Bo mnie się wydaje że sie normalnie uzależniłam od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... mam pytanko... jestem po operacji zluszczania cysty... ginekolog przepisal mi tabletki... bede brala je pierwszy raz... od pierwszego dnia okresu...tylko jak rozpoznac czy to jest ten pierwszy dzien... teraz mam plamienia... i nie wiem czy mam brac od teraz czy dopiero od pelnego krwawienia...? jest pozno...wiec jakby co moge wziac je rano??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynkaxxx23
dziewczynki, jak ja sie denerwuje, mam nadzieje, że wszystko ze mna w porzadku, ale cos od dwoch dni jestem troche bardziej spiaca, no i jeszcze jakies takie dziwne upalwy, zolte maziste, i czuje swedzenie caly czas prawie, to chyba jakas infekcja, oby tylko tyle, a w piatek mam miec okres, mam nadzieje, ze dostane, co za nerwowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...Ja seksu BEZ ZABEZPIECZENIA też sobie nie umiem wyobrazić...Więcej stresu niż przyjemności...Ja nie mogę Ci pomóc, bo tabsy zażywam narazie rok, więc wiesz, jescze trochę do 5 lat mi brakuje;)...🌻 camel_ek...Ja jak zobaczyłabym plamienia to wzięłabym pierwszą tabletkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×